10 unikátních domácích tipů na zvětšení vašich prsou

Domácí zvětšení prsou není žádný nesmysl, i když by se vám to mohlo zdát, protože všude slyšíte, že výsledek přináší jen plastická operace. Není to však pravda, zvětšení poprsí nemusí být nutně až taková věda. Ukážeme vám, jak účinně zvětšit prsa svépomocí. Naše jedinečné tipy na domácí zvětšení prsou vás příjemně překvapí a možná vám napomohou celkově změnit svůj životní styl, abyste nejen vypadaly lépe, ale lépe se i cítily.

Je nepochybně pravda, že každá žena vypadá krásněji, pokud má přirozeně velká a zároveň pevná prsa. Samozřejmě nelze označit některou ženu se svými ňadry za ideál krásy – ale všichni víme, že malá prsa na ženách nevypadají příliš dobře. Každá žena, ale i muži, mají jinou představu ideálních prsou, nicméně existuje několik společných rysů: prsa by měla být přirozeně velká postavě, měla by být pevné a zároveň vytvarované. K tomu vám dopomohou naše jedinečné tipy na zvětšení prsou.

Proč ženy přemýšlí o zvětšení poprsí?

Ženy často nejsou se svými ňadry spokojeny, což je přirozené. Prakticky se jedná o podobný jev, který můžete vidět také u mužů. Právě ti často nejsou spokojeni s velikostí svého penisu, který vnímají jako důkaz svého mužství. Podobně je to také u žen, které naopak svá ňadra berou jako symbol ženství a zároveň vědí, že muži jsou ňadry přitahováni, i to je fakt, proč chtějí větší a pevnější ňadra. Dnes naštěstí není zvětšení poprsí žádný problém.

Zajímalo vás někdy, co muže natolik fascinuje na ženských ňadrech? Podívejte se na článek, ve kterém se dozvíte, co muže na ňadrech tolik přitahuje.

Udržet stále krásná ňadra, například po zvětšení poprsí, není snadné

Pokud nejste zrovna vy obdarována přírodou a vaše ňadra nevykazují znaky dokonalosti, nemusíte se stresovat. Mnohdy je dokonce naopak těžké udržet prsa stále krásná, mění se během puberty, těhotenství a taky během menstruačního cyklu nebo po menopauze. Největší proměnou prsa samozřejmě projdou v pubertě, a to díky zvýšené produkci hormonu estrogenu a progesteronu.

Existuje sice mnoho pilulek na zvětšení poprsí, které jsou mnohdy dokonce na přírodní bázi a účinné, typickým příkladem je například BreastExtra. Existují však i jiné prostředky, jak prsa zvětšit, a to pomocí přírody a zdravého životního stylu, takže jako bonus shodíte i nějaké kilo a vytvarujete postavu.  Přírodní metody jsou skutečně účinné, jen vyžadují čas, trpělivost a důslednost.

Efektivní domácí zvětšení prsou

1. Cvičení zvětší a zpevní ňadra i postavu

Cvičení může být po většinu času jen přínosem. Některé cviky, jako například kliky, kliky na stěně, hrudní cviky, komprese hrudníku a podobně, mohou příznivě ovlivnit tvar i velikost poprsí. Vliv mají i cviky na vedlejší partii, tedy na ramena. Dojde ke zvětšení a zpevnění svalové tkáně, navíc se po každém cvičení budete cítit o dost lépe a ve výsledku ještě spálíte přebytečné kalorie. Cvičte denně alespoň 30 minut, klidně i déle, avšak nepodceňujte regeneraci.

Během cvičení je vhodné podpořit tvarování a zvětšení poprsí i vhodnými doplňky stravy. Jedním z nich jsou bezpochyby BreastExtra tablety nebo BreastFast.

2. Masáže spojí příjemné s užitečným

Masáž a zvětšení prsou jdou ruku v ruce – jednak zvyšuje krevní oběh a zároveň ňadra uvolňuje a protahuje. Doporučujeme tak spojit masáž se cvičením, a to právě v období regenerace, kdy masáž prsa uvolní, podpoří jejich regeneraci a zároveň růst. Při masáží nepoužívejte různé masážní krémy, ale tradiční masážní oleje, které navíc vaši pokožku krásně vyživí, aby byla vláčná. Například vyzkoušejte olivový olej, případně mandlový.

Nejdříve olej před masáží zahřejte třením mezi dlaněmi, to může trvat přibližně 3 minuty. Jakmile se olej zahřeje, položte ruce na prsa, protřete je směrem dovnitř a pokračujte krouživými pohyby.

TIP: Podívejte na na kompletní návod, jak provádět masáž pro zvětšení prsou.

3. Zkuste sílu bylinek

Andělika lékařská je ženským ženšenem a podporuje růst prsouNěkteré bylinky mohou příznivě ovlivňovat zvětšení poprsí a do jisté míry ho i zpevnit. Především mluvíme o takových bylinách, které obsahují fytoestrogeny, protože stimulují růst podobně jako estrogen a progesteron. Jednou z takových bylinek je například pískavice řecké semeno, tedy jedna z nejstarších kulturních rostlin.

Nejčastěji se semena tato využívají jako koření, ale zkuste ze semen vytvořit pastu s použitím trochy vody. Vytvořenou pastu jemně naneste na prsa a vmasírujte. Nechte působit asi 10 až 15 minut a nakonec opláchněte vodou.

Víte, jaké další bylinky jsou pro domácí zvětšení prsou vhodné? Vyzkoušejte například Anděliku lékařskou, budete překvapeny.

4. Semena fenyklu

Podobně jako v případě řeckého semene můžete využít i semena fenyklu. Ty taktéž stimulují růst a zároveň pokožku vyživují. Semena fenyklu mají vysoký obsah látek, které zvyšují hladinu estrogenu v těle a tím podporují růst poprsí. Semena fenyklu zpracujte stejně jako v případě pískavice. Zkusit můžete také šálek čaje z čerstvého fenyklu – nejen, že skvěle chutná, ale zároveň má i příznivý vliv na zažívání.

5. Červený jetel

Červený jetel je velmi příznivý pro zvětšení prsou, alespoň se tomu věří v přírodním léčitelství a různých kulturách. Potvrzují to však i rozbory, červený jetel totiž obsahuje mnoho fytoestrogenů, které skutečně mají vliv na velikost a zpevnění prsou. Pro přípravu červeného jetele nechte vyluhovat dvě lžičky sušiny v horké vodě, a to asi 30 až 40 minut. Poté připravený čaj pomalu popíjejte, dát si ho můžete i dvakrát denně.

Aby se projevil účinek bylinek, budete muset počkat alespoň 3–5 měsíců, mnohdy ale potřebujete ňadra zvětšit hned. Tady najdete tipy na zvětšení poprsí, které přinesou výsledek ihned!

6. Pueraria mirifica

Výtažek z této rostliny také obsahuje mnoho fytoestrogenů, čímž přispívá k vyrovnané hladině hormonů v ženském těle. To má velký vliv na zvětšení prosou i jejich zpevnění. Navíc v průběhu puberty může přispívat ke zdravému vývoji prsou. Na trhu můžete najít různé krémy nebo tablety. Krém se klasicky vmasíruje, zatímco tablety jsou klasickým doplňkem stravy. Studie ukazují, že výsledky by se měly dostavit přibližně do 4 měsíců.

7. Olej z pšeničných klíčků

Olej z pšenice na zvětšení prsouMezi další účinné tipy na zvětšení prsou patří i olej z pšeničných klíčků. Při masáži prsou pomocí tohoto extraktu dochází nejen ke zvláčnění pokožky a většímu prokrvení prsou, ale také k vytvoření plnějšího profilu ňader.

Kromě toho masáž prsa lépe vyživuje kyslíkem v buňkách, čímž dochází k jejich větší citlivosti a zlepšení pokožky. Jednoduše opět několik klíčků rozdrťte v oleji a kruhovými pohyby masírujte alespoň 15 minut.

Mnoho z našich čtenářek doporučuje ke zvětšení poprsí doplněk stravy Decolen. Přečtěte si podrobnou recenzi, kde odhalujeme, jak moc je přípravek přínosný.

8. Saw Palmetto

Další velmi populární bylinka na podporu růstu prsou je Saw Palmetto. Příznivé účinky má zjevně díky vysokému obsahu fytonutrientů a mastných kyselin, i když podrobně nebyla tato rostlina prozkoumána.

Některé přírodní národy užívají Saw Palmetto jako bylinu pro rozvoj prsní tkáně, ve vyspělých zemích se prodává už přímo zpracovaná ve formě kapslí nebo čaje. Konzumovat byste tuto bylinu měli podle doporučeného dávkování, které najdete vždy na obalu zakoupeného výrobku.

9. Smldinec chlupatý

Přes své poměrně nevábné jméno je smldinec chlupatý pro ženy prospěšný. Jeho extrakt se využívá také v lékařství. Bylina jako mnohé jiné obsahuje taktéž fytoestrogeny, které stimulují prsní tkáně. Užívat ho můžete ve formě čaje nebo kapslí.  Také si můžete opět vytvořit olej s rozdrceným smldincem a masírovat sním prsa, tím dojde ke vstřebání účinných látek přímo přes kůži. Výhodou je i příznivý vliv na kvalitu pokožky.

Zajímají vás další tipy na zvětšení poprsí, které můžete vyzkoušet doma, a téměř nic vás nestojí? Náš další článek 7 exkluzivních tipů, jak zvětšit prsa svépomocí je právě pro vás.

10. Kořen pampelišky

Kořen pampelišky má také dobrý vliv na tvorbu nových buněk, a to i v oblasti poprsí, a celkově zotavuje tkáně. Doporučujeme opět čaj nebo olej s rozdrceným kořenem pampelišky.

Výsledky jsou značně individuální, ale dostavit by se měly okolo 5 měsíců. Tento „plevel“ vám však může posloužit daleko více, celá rostlina totiž obsahuje mnoho vitamínů, podporuje krvetvorbu a celkově léčí organismus – detoxikuje ho.

Svou snahu o zvětšení prsou nepřehánějte

Tipů na zvětšení prsou jsme vám přinesli opravdu mnoho. Důležité však je, abyste se nenechaly unést a nezačaly zkoušet bezmyšlenkovitě všechny rady. Doporučujeme vybrat si takové přírodní možnosti zvětšení prsou, které vám vyhovuje nejvíce – rozhodně doporučujeme olejové masáže s rozdrcenou bylinkou, tím spojíte příjemné a užitečné.

Pokud chcete opravdu vidět efektivní výsledky, je důležité změnit i svůj životní styl, začněte cvičit a připojte jeden z doplňků stravy podporující růst a zpevnění prsou.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star