14 unikátních potravin na přirozené zvětšení poprsí

Přirozeně velké poprsí je snem každé ženy. Podle studií ženy upřednostňují spíše větší poprsí. Malá prsa jsou často vnímána jako nepříjemný problém. Maté i vy stejný problém? Podívejte se na několik unikátních potravin na zvětšení prsou, se kterými dosáhnete krásného a přirozeně velkého poprsí. Nemusíte podstupovat žádné složité chirurgické zvětšení prsou, stačí zařadit do jídelníčku tyto potraviny bohaté na látky podporující produkci hormonu estrogenu.

Chirurgické zvětšení prsou, takzvaná augmentace prsou, s sebou přináší značná rizika. Podívejte se, proč není augmentace prsou vhodnou metodou pro zvětšení poprsí.

Potraviny na zvětšení prsou, tedy bohaté na estrogen

Možná jste ani netušily, že svá ňadra můžete pohodlně zvětšit pomocí potravin. Zdá se vám to jako sci-fi? Zařazení potravin bohatých na estrogen do svého jídelníčku podpoříte přirozené zvětšení svých prsou. Potraviny na zvětšení poprsí jsou v poslední době hitem, protože stimulují růst a vy tak nemusíte utrácet například desetitisíce za plastickou operaci zvětšení prsou. Jednou ze zásadních příčin utlumení růstu prsou je totiž hormonální nerovnováha.

Podívejme se společně na potraviny bohaté na estrogen. Často jsou to takové, u kterých byste vůbec neřekli, že mohou stimulovat růst prsou. Samozřejmě byste neměli odteď začít konzumovat jen tyto potraviny, ale na druhou stranu byste je měli pravidelně zařadit do jídelníčku, pokud chcete zvětšit svá ňadra. Potraviny na zvětšení prsou jsou navíc velmi zdravé a výživově vyvážené, takže nebude určitě problém nimi obohatit váš jídelníček.

TIP: Slyšeli jste o oblíbeném produktu na zvětšení prsou? Pokud ne, doporučujeme si přečíst recenzi.

1. Sójové produkty

Soja pomáhá na zvětšení prosuJedny z vhodných potravin na zvětšení prsou jsou sójové produkty. Pokud jste to ještě nevěděli, zařaďte sójové produkty do svého jídelníčku, protože obsahují velkou zásobu estrogenů. A přesně to na zvětšení poprsí potřebujete.

Doporučujeme tak začít konzumovat například sójový chléb, máslo ze sójových bobů nebo přímo sójové boby. Stejně jako sójovou kávu. Nehledě na to, že je sója často doporučována jako zdravá potravina, například při dietách.

Trápí vás také povislá prsa? Podívejte se na 7 úžasných tipů, jak se jich zbavit jednou provždy a prsa konečně zpevnit.

2. Mléčné výrobky

Dalšími potravinami, u kterých byste ani nehádaly, že mohou mít vliv na zvětšení prsou, jsou mléčné výrobky. Mimo to, že jsou bohaté na vápník, tak také příznivě stimulují růst vašich prsou.

Měly byste tak na svůj jídelníček zařadit i potraviny, jako jsou sýry, máslo, tvaroh a další. Velkou výhodou také je, že skvěle chutnají, a hlavně se dají použít jako základní potraviny k vaření. Samozřejmostí je také konzumovat mléko, ať už do kávy, nebo přímo samotné.

3. Fazole a hrášek

Je dokázáno, že luštěniny, jako jsou fazole nebo hrášek, ale do jisté míry i čočka, obsahují velkou dávku estrogenu. Jsou tak velmi užitečné jako potraviny na zvětšení prsou. Kromě již zmíněných potravin, je to také cizrna.

4. Ovoce a zelenina

Ovoce a zelenina ke zvětšené prsouOvoce a zelenina jsou v mnoha ohledech neobyčejné. Jednou z těchto neobyčejností je také vysoký obsah estrogenů, které mají přímý vliv na zvětšení, tedy růst prsou.

Nejlepší je v tomto případě čerstvé ovoce, jako jsou například jablka, datle, švestky a podobně. Konzumací zeleniny a ovoce bohaté na estrogeny budou vaše prsa větší a pevnější. Navíc tyto základní potraviny můžete použít k přípravě mnoha jídel.

Prohlédněte si dalších 5 úžasných triků, díky kterým budou vaše prsa vypadat okamžitě větší. Ihned tak ohromíte každého muže.

5. Různá semínka

Máte rády se různá semínka? Pokud ano, máte velkou výhodu, protože už teď jíte potraviny na zvětšení prsou. Různá semínka, jako například lněná semínka a podobně jsou velmi cenná, pokud chcete zvětšit poprsí.

Konzumovat byste určitě měly také slunečnicová semínka či dýňová. Ideální je přidávat si různá semínka na zvětšení prsou například do domácích salátů na večeři, nebo je jíst jen tak.

6. Saw Palmetto

Saw Palmetto úžasná bylinka na zvětšení prsouMezi potraviny na zvětšení prsou se řadí také bylinky. Jednou z nich je i takzvané Saw Palmetto. Bylinky jsou dobré i proto, že si z nich můžete připravovat čaje, ale použít je například můžete také jako koření a podobně.

Saw Palmetto je extrakt, který se běžně používá při léčbě mnoha reprodukčních onemocnění – dříve se užíval také v případě ženské neplodnosti. Zjištěno bylo, že se jedná o výborný doplněk také pro zvětšení prsou.

7. Pískavice

Pískavice se také osvědčila jako potravina na zvětšení prsou. Konzumace listů pískavice zvětšuje poprsí a příznivě ovlivňuje produkci hormonu estrogenu.  Mimo to má příznivý vliv na laktaci. Pískavici je dobré kombinovat také s dalšími tipy na zvětšení poprsí.

8. Fenykl

Fenykl ke zvětšení poprsíFenykl možná znáte spíše jako bylinku vhodnou pro případ, že máte problémy se zažíváním. Není to ale jen jediné využití fenyklu. Ukázalo se, že je velmi bohatý na estrogen, a proto je konzumace této bylinky velmi vhodné pro zvětšení poprsí.

Konzumace je navíc vhodná také pro zvýšení laktace. Zároveň má velmi výraznou a netradiční chuť, takže se hodí i jako koření do jídla.

9. Šalvěj

Šalvěj je další běžně známou a dostupnou bylinkou, u které byste zřejmě ani neřekly, že může být potravinou pro zvětšení poprsí. Přitom v přírodním léčitelství se šalvěj běžně využívá pro zvětšení prsou. Šalvěj je bohatá na estrogen a příznivě tak stimuluje růst prsou. Zároveň má šalvěj velmi dobré účinky na detoxikaci organismu a s tím spojené diety. Jedná se tak o zdravotně prospěšnou bylinku.

Věděli jste, že další bylinkou, která podporuje růst prsou, je Andělika lékařská? Proto se jí také říká ženský ženšen.

Oleje na zvětšení prsou?

10. Sezamový olej

Mezi další prospěšné potraviny na zvětšení prsou se řadí různé oleje. Například sezamový olej je velmi prospěšný, zpevňuje prsa a zanechává je hladká. Doporučujeme vyzkoušet masáž pomocí sezamového oleje, který pomáhá na zvětšení p­­oprsí. Navíc, pokud se masáž prsou naučí váš partner, může se stát skvělou erotickou předehrou, která vás dokonale nažhaví.

11. Olivový olej

Ano, skutečně běžně dostupný olivový olej, který běžně dnes a denně používáte v kuchyni, má příznivé účinky na zvětšení poprsí. Jako jeden z mála podobných olejů v sobě obsahuje účinné látky, které se řadí mezi stimulanty na zvětšení prsou. Stejně jako u sezamového oleje, doporučujeme využít i olivový olej na masáž prsou, který je nejen skvělou erotickou předehrou, ale navíc má i prokázané zdravotní účinky a může zpevňovat ňadra.

12. Avokádový olej

Avokádo je v poslední době velmi oblíbené především na pomazánky a jako svěží, a hlavně zdravá potravina. Věděli jste však, že avokádo se také řadí mezi další potraviny na zvětšení poprsí? Krásná a velká prsa jsou snem každé ženy, proto je velmi výhodné jíst právě avokádo.

Skvěle chutná, takže najdete mnoho receptů, jak ho využít. Navíc je velmi zdravé díky vitamínům a užitečným látkám, které obsahuje. A navíc stimuluje produkci hormonu estrogenu.

13. Lněný olej

Už jste slyšeli o lněném oleji? Opět má příznivý vliv na zvětšení prsou. Pokud přemýšlíte nad tím, jak využít lněný olej v kuchyni, je skvělou volbou nahradit ním například ne příliš oblíbené rybí oleje, protože je lněný olej podobně prospěšný pro naše zdraví.

Navíc se jedná o dietní potravinu. Jednoduše tak můžete začít používat lněný olej při přípravě jídel a těšit se ze všech jeho benefitů. Vyvarujte se však příjmu lněného oleje v období těhotenství.

14. Ořechový olej

Poslední z řady olejů velmi prospěšných na zvětšení prsou, je ořechový olej. Tento olej je lehce dražší, protože jeho získávání z vlašských ořechů nebo mandlí je složité a náročné. Avšak jak se ukázalo, tyto oleje jsou bohaté na užitečné a prospěšné látky pro naše tělo.

Jednou z nich je také vitamín E, který je potřeba pro správný vývin a růst prsou. Konzumací této potraviny na zvětšení prsou může také snižovat riziko rakoviny prsu.

Hormonální antikoncepce údajně zvětšuje poprsí, je to však pravda nebo jen fáma? To se dozvíte v našem článku, který se touto otázkou detailně zabývá.

Extra TIP na závěr

Vyzkoušejte různé masáže prsou. Nejen, že jsou užitečné při zvětšování prsou, při jejich zpevnění a zkrášlení, ale mají ještě jednu obrovskou výhodu. Masáž prsou pomáhá snižovat riziko rakoviny prsu, navíc k tomu zvyšuje šanci odhalit ji včas.

Dalším doporučením je dostatečný pitní režim, nejlépe obyčejné vody. Pokud chcete mít prsa hezká a pevná, vyvarujte se naopak nadměrné konzumaci alkoholu a kofeinu. Mají totiž negativní vliv na produkci estrogenu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
14 úžasných běžně dostupných potravin, které je mají vliv na zvětšení poprsí.
Hodnocení
51star1star1star1star1star