8 jednoduchých tipů pro vás, jak dosáhnout zdravé pokožky na poprsí

Mít zdravá a krásná prsa a zdravou pokožku na prsou je bezpochyby snem každé ženy. Dekolt je právě to, co jako ženy často vystavujeme na obdiv, proto je dobré dbát jednoduchých zásad, díky kterým bude vaše pokožka na prsou zdravá. Jedná se o tipy, které můžete dodržovat denně, nepotřebujete k tomu prakticky nic a jejich účinek vás ohromí. Pokud je vaším cílem zdravá pokožka na prsou, rozhodně čtěte dále.

Věděli jste, že špatné držení těla příliš krásy nepřidá vám ani vašim prsou? Podívejte se na tajemství správného držení těla, které vizuálně dělá ňadra větší a pevnější – zvláště v kombinaci s vhodnou podprsenkou.

1. Omezte čas ve sprše

Ačkoli tato rada může na první pohled vzbuzovat spíše úsměv, opak je pravdou. Ano, dnes se koupeme denně a nepochybně je to standard dnešní společnosti. Nechceme po vás, abyste se koupaly jen obden, ale opravdu omezte dlouhý pobyt ve sprše. Možná totiž netušíte, že naše pokožka má sobě vlastní oleje, které jsou ochranné a pro pokožku užitečné. Nadměrně časté či dlouhé sprchování pomocí sprchových gelů a horké vody tyto oleje dokonale odstraňuje.

Pokožka je potom náchylná k podráždění a poškození. Protože odstraněním těchto pokožce vlastním olejům dochází k nadměrnému vysušení kůže, ta je potom snadno poškoditelná. Doporučujeme tak využít alespoň co nejméně chemická sprchová mýdla a podobně. Samozřejmě chybu neuděláte ani s tělovým mlékem po sprchování. Nejlepší ovšem je, omezit pobyt ve sprše jen na nutnou dobu. A nesprchovat se více než dvakrát denně.

2. Prsní dvorce se neholí

Možná patříte mezi ženy, které mají na takzvaných prsních dvorcích, tedy v okolí bradavek nevzhledné chloupky. Samozřejmě chápeme vaši potřebu je odstranit, ale pozor – rozhodně ne tak, že je oholíte. Na tomto místě je totiž pokožka nadměrně citlivá a mohlo by dojít k výraznému podráždění. Pokud tyto nevzhledné chlupy musí ven, využijte pinzetu a chlupy vytrhejte. Nehledě na to, že takový zásah je dlouhodobější a vypadá rozhodně lépe.

Podívejte se na 10 unikátních tipů, jak mít stále krásná prsa. Můžete tak nejen muže ohromovat v každém věku.

3. Zdravá pokožka jedině s jemnými mýdly

Jemná a přírodní mýdla jsou tím pravým, co byste měly využít k tomu, aby byla zdravá pokožka na prsou. Určitě se vyhněte chemickým agresivním mýdlům a sprchovým gelům, které nadměrně pokožku vysušují – zvláště v kombinaci s horkou vodou. Tato mýdla a gely vymývají potřebné oleje v pokožce, což není žádoucí. Samozřejmě zvolte takový přípravek, který přímo vyhovuje vaší pokožce, například na příliš citlivou pokožku a podobně.

4. Po osprchování pokožku na prsou netřete ale jemně osušte

Možná máte stejně jako mnoho dalších žen tendenci svou pokožku dokonale vysušit. Na tom není nic špatného, ovšem nesnažte se toho docílit třením ručníku o pokožku. Tím by došlo pouze k podráždění a poškození pokožky. Pokožku ručníkem jemně otřete, spíše ho na citlivá místa, jako například oblast prsou přikládejte, tím dosáhnete podobného efektu, ale zároveň zachováte přirozenou vlhkost pokožky. Jestliže i přesto je po umytí vaše pokožka příliš suchá, využijte hydratační krémy.

Navíc nanášení hydratačního krému můžete spojit s velmi příjemnou a užitečnou masáží prsou. Vaše ňadra zpevní a pokožku vyživí, budete tak mít krásná a zdravá prsa i pokožku. Nejlépe, pokud vám takovou masáž udělá partner.

5. Pozor na ostré a přímé slunce

Určitě to znáte, jdete se opalovat a stejně podceníte ochranný opalovací krém a dojde ke spálení pokožky. Některé části pokožky jsou zkrátka více náchylné, protože jsou jemnější. Typicky právě ňadra a oblast okolo nich. Věřte, že zdravá pokožka na prsou se neslučuje s opalováním bez ochranného krému, a to dokonce ani, když jdete například po ulici. Myslete na to, že škodlivé UV záření váš dekolt zasáhne i tak, proto i v těchto případech naneste na místo trochu ochranného opalovacího krému, stejně jako na obličej.

Slunce je v určitých hodinách silnější než jindy. Pokud se tedy vystavujete slunečním paprskům v rozmezí přibližně od 11 do 14 hodin, mějte na paměti, že v tuto dobu je slunce nejsilnější. Je dobré se tak vůbec na slunci nezdržovat, pokud je to možné, nebo využít silnější opalovací krém. Rakovina kůže je totiž přímo spojena se škodlivým UV zářením, ale stejně tak i obyčejné spálení pokožky, které není rozhodně zdravé a ani krásné.

Jaká je vhodná strava při kojení aneb co ovlivňuje dítě a matku?

6. Začněte více dbát na to, co jíte

Možná přemýšlíte nad tím, jak je kvalita pokožky a zdravá pokožka spojena s tím, co jíte. Jednoduše – v jídle jsou živiny, které vyživují pokožku. Proto je dobré dbát na to, abyste svému největšímu orgánu, tedy kůži, připravily dostatek pestrých živin a vitamínů k využití.

Nebudeme vám diktovat, co byste měli jíst, ale myslete na to, že základem je pestrá a vyvážená strava. Rozhodně nevynechávejte zeleninu a ovoce. Zároveň dbejte na dostatečný pitný režim, protože budete hydratovat pokožku, která díky tomu bude více elastická a odolná vůči vráskám.

TIP: Chtěly byste dosáhnout větších a pevnějších prsou? Podívejte se na přírodní doplněk stravy BreastExtra, který vám v tom pomůže.

7. Odteď už žádnou cigaretu

Kouření a zdravá pokožka na prsou má velkou spojitost. Kouření samo o sobě pokožce a samozřejmě i celkově organismu neprospívá. Způsobuje totiž mimo jiné i zúžení cév v kůži, což snižuje průtok krve a vyživování tkáně, tedy samozřejmě i kůže, v tomto místě.

Pokožka tak nemá dostatek živin a kyslíku, což rozhodně na jejím zdraví a vzhledu nijak nepřidá. Pokud kouříte, je jisté, že vaše pokožka bude vypadat starší a více vrásčitá. Je to dáno také menším poměrem kolagenu, který dělá naši pokožku elastičtější a dodává jí mladistvý a zdravý vzhled. Pokud už chcete kouřit, doporučujeme buď elektronické cigarety nebo vaporizéry.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak škodlivé je kouření? V našem detailním článku vám ukážeme, že už pouze jedna jediná cigareta vás pomalu zabíjí. Nebudete tomu chtít věřit, jak moc je škodlivé kouření.

Zdravá pokožka na prsou díky těmto jednoduchým tipům

Jednoduché tipy, díky kterým odteď můžete vaši pokožku udržet zdravou a přirozeně krásnou. Zdravá pokožka je nejen znakem celkového zdraví, ale samozřejmě i mladosti, krásy a vitality.

Věřte, že s krásnou a zdravou pokožkou budete mnohem přitažlivější pro muže – o to více se zdravou pokožkou na prsou. Protože jak je známo, muži jsou fascinování ženskými ňadry. Až 60 % mužů přiznává, že si na ženách všímá zejména jejich prsou. Ale je to opravdu skutečný počet, nebo je daleko vyšší?

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.