BreastFAST- Prášky na zvětšení prsou
 • Velmi účinné prášky na zvětšení poprsí

 • Získal 2. místo v našem srovnávači

 • Pevnější poprsí

 • První účinky již za 3 týdny
 • Velmi pozitivní zkušenosti

Další velmi účinný produkt na zvětšení poprsí, který testovala má kamarádka Aneta. Jí nejvíce trápila povislá prsa, což bohužel po kojení stává. Aneta nabrala v těhotenství 28 kilo a její prsa se také nadměrně zvětšila. Jakmile skončila doba kojení, pustila se do hubnutí, zkoušela různé diety a tipy z facebooku, zhubla opravdu hezky, ale bohužel s hubnutím se zmenšila i její prsa.

V té době, kdy se rozhodla se svými prsy něco dělat, já byla zrovna v půlce kůry na zvětšení prsou BreastExtra. Nabídla jsem jí, aby vyzkoušela produkt BreastExtra, ale pak mě napadlo, že bychom mohly otestovat také jiný produkt a tak jsme se rozhodly pro podobný název a zakoupily jsme produkt BreastFAST.

Jelikož jsme byly z výsledků opět překvapené a obě spokojené rozhodly jsme se seznámit s tímto produktem i vás.

Naše hodnocení prášků na zvětšení poprsí BreastFAST

Produkt BreastFAST je také zcela přírodní a jeho složení si popíšeme níže. Tento doplněk stravy funguje podobně jako produkt BreastExtra (TOP produkt) také pomáhá stimulovat organismus ženy k produkci prsní žlázy což má za následek růst prsou.

Hodnocení: Hodnocení - 4 hvězdy

Od nás si produkt BreastFAST zasloužil 4 hvězdiček z pěti, jeho účinky jsou viditelné a objevují se velmi brzo. Jednu hvězdičku jsme ubraly hlavně za slabší aktuálnost webu a poměrně vysoké poštovné. Což na účinek produktu, ale nemá žádný vliv. Opět se nám líbí garance vrácení peněz a možnost nahlédnutí do certifikované laboratorní zprávy o kvalitě produktu.

TIP: Vyzkoušejte vítěze našeho testování prášků na zvětšení poprsí, který je znám pod názvem BreastEXTRA. Jedná se o nejúčinnější produkt dostupný v ČR za velmi přijatelnou cenu. Sama jsem jej na sobě vyzkoušela.

Jak BreastFAST funguje?

Největší vliv na velikost poprsí má především tvorba prsních žláz, ta je ale nejvyšší pouze v období dospívání a v období kojení. Při kojení je nárůst prsou opravdu velký, takže sama můžete vidět, s prsy lze pracovat a ovlivnit také jejich velikost.

V případě, že váš jídelníček není obohacený o tyto bylinky je potřeba je tělu dodat v jiné podobě. Nejvíc, co pro svá prsa můžete udělat je, změna stravovacích návyků. Poté je potřeba hladinu látek v těle vyrovnávat a celý tento proces podpoříte užíváním produktu BreastFAST, masážemi a cviky na zvětšení poprsí.

S produktem BreastFAST ženy často zaznamenávají reálné výsledky již během prvních 3 týdnů. Což jsme si také ověřily. To znamená, že dříve než doužíváte první balení. Pro rychlejší, efektivnější a dlouhodobé účinky produktu BreastFast doporučujeme dodržovat doporučené 4 kroky.

 1. Začít přípravek BreastFAST, výrobce neuvádí začít přípravek užívat v polovině menstruačního cyklu. Nicméně my dobu doporučujeme, prsa jsou citlivější a produkce prsní žlázy je vyšší. Pro, trvalý efekt doporučujeme užívat 3 měsíce.
 2. Upravit své stravovací návyky. Zařaďte do svého jídelníčku stravu s vysokou výživovou hodnotou.
 3. Snažte se dodržovat spánkový relax nejlépe 8 hodin denně kvalitního spánku.
 4. Udělejte si plán a dodržujte ho, jedině s ním dosáhnete svých vytoužených výsledků.

TIP pro Vás: Máte problém s dodržováním kvalitního stravování? Jste časově vytížená nebo postrádáte inspiraci? Mě osobně vždy nejvíc trápila otázka: „Co dnes uvařit?“. Jednou jsem narazila na jeden úžasný web www.pestryjidelnicek.cz, kde máte zdarma jídelníček na každý den od snídaně až po večeři.

Proč BreastFAST vyzkoušet? Zvětší se mi prsa?

BreastFast je produkt zcela přírodní, jeho certifikovaná laboratorní zpráva je k nahlédnutí na webu a jeho účinky jsou ověřené i v několika zemích světa. S produktem BreastFast je spokojeno více než 150 000 žen na světě.

Hodnocení produktu - VýhodyVýhody užívání produktu BreastFAST

 • Zvětšení poprsí až o jedno číslo za jeden měsíc. Prokázáno.
 • Zpevnění poprsí a celkové zvýšení citlivosti bradavek
 • Zvýšení sebevědomí a pocitu méněcennosti
 • 100% Garance na vrácení peněz
 • Certifikované prášky na zvětšení prsou
 • Diskrétní balení
 • Vhodné pro každou ženu

Hodnocení produktu - NevýhodyNevýhody užívání produktu BreastFAST

 • Vysoké poštovné
 • Zahraniční prodejce

Složení produktu BreastFAST

Složení produktu BreastFast

 • Výtěžek ze semen senovky řecké –  Látky obsažené  v semenech také podporují tvorbu mléka u kojících žen, tudíž také napomáhají k produkci prsní žlázy, která podporuje růst prsou.
 • Semena fenyklu – Fenykl je přírodní rostlinný estrogen, který napomáhá k růstu prsní tkáně.
 • Smldinec chlupatý – Smldinec chlupatý, také nazývaný Wild yam je rostlina obsahující fytoestrogeny. Obsahuje hlavně přírodní fytoestrogen nazývaný diosgenin, který napomáhá normalizovat hladinu hormonů.
 • Listy damiány – která slouží jako zdroj fytosterolových látek, napomáhajících k tvorbě prsních žláz.
 • Kořen anděliky čínské – přispívá  k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí. Podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou. Dále také podporuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, usnadňuje porod, upravuje nepravidelnou a bolestivou menstruaci.
 • Chmel obecný –  obsahují rostlinné hormony phytoestrogeny, které se svým složením podobají jednomu z hlavních ženských hormonů estrogenu. Což podporuje produkci prsních žláz a to ovlivňuje růst prsou.

Ověřené zkušenosti s produktem BreastFast

Radka 33 let

S mou nejlepší kamarádkou jsme se rozhodly testovat přípravky na zlepšení pocitu ženskosti. Ona vyzkoušela produkt breastEXTRA já produkt breastFast a obě jsme účinkem ohromené. Po kojení a hubnutí má prsa dopadla katastrofálně. Byla malá a povislá, uvažovala jsem o plastické operaci, ale nechtělo se mi, ale do toho investovat tolik peněz a času na rekonvalescenci.

Když jsem viděla účinnost produktu breastEXRTA u Anetky chtěla jsem ho také vyzkoušet. Protože, ale šlo především o Anetčinu dceru, které se mělo dostat přesvědčení o tom, že takové přípravky nefungují, rozhodla jsem se otestovat podobný účinek. Našly jsme tedy produkt breastFast a já můžu jen říct, že rozdíl je jen v ceně nikoliv v účinnosti. Doporučuji tedy vyzkoušet oba produkty.

Olina Novotná 33 let

O větších prsou jsem snila už od mládí, svůj hrudník jsem nejspíše zdědila po tátovi, takže ano má prsa nebyla velká ani do ruky, jak se říká. Koupila jsem na internetu jednu mastičku, ale naletěla jsem podle mě to bylo obyčejný krém po kterém má prsa voněla po citronu ale větší nebyla. Poté jsem narazila na tabletky breastfast tak jsem vyzkoušela ještě je a moje prsa už nevoní po citronech, ale jsou plnější a prostě fakt větší. Přípravek BreastFast rozhodně ženám doporučuji.

Ivana 28 let

Děkuji těm, co tabletky breastfast vyrobili! Mě změnily život udělaly šťastnou mě a i mého přítele. Má prsa jsou na dotek citlivější na pohled větší, prostě dokonalé. Všem nedůvěřivým a nebo zklamaným ženám doplněk stravy breastfast rozhodně doporučuji já jsem s ním nesmírně spokojená.

Autor hodnocení: Jindra 29 Let

Jsem naprosto spokojená, výsledky jsou viditelné.

Autor hodnocení: Kateřina – 25 Let

S produktem jsem byla velice spokojená, poprsí se mi zvětšilo o jedno číslo a také se mi je podařilo zpevnit. Teď zkouším jiný TOP produkt a ten vypadá zase o něco lépe. Za sebe mohu určitě tento produkt doporučit.

Autor hodnocení: Dana

Chtěla jsem svého muže potěšit plnější a hezčím dekoltem, proto jsem si pořídila tento produkt a BreastExtra, které kombinuji. Manželovi jsem nic neřekla a za 2 měsíce si všiml ženy. Říkal, že už delší dobu cítí, že mám jiná a větší prsa.

Autor hodnocení: Jitka – 42 Let

Gravitace je sv…, proto jsem hledala možnosti, jak má prsa zpevnit. Začala jsem cvičit více prsa a vyzkoušela BreastFast. Za měsíc, jsem si pořídila další balení, jelikož jsem byla velice spokojená. Za dva měsíce jsem už nemusela žádný produkt užívat, protože jsem dosáhla svého cíle. Děkuji za rady.

Autor hodnocení: Eva

Na mě produkt moc nezabral, nevím čím to je. Týden užívání je asi málo, dle redaktorky. Možná někdy zkusím i delší dobu.

Autor hodnocení: Magda – 37 Let

Skvělé, o jedno číslo větší prsa a to bez plastiky. Ušetřila jsem nemálo peněz, nemusela jsem trpět a nečekají mě žádné vedlejší účinky, které mi popisovala kamarádka. Silikony jsou pro mě velká starost a nebezpečí.

Osobní zkušenost

Hodnocení - 4 hvězdy

Produkt BreastFast na zvětšení poprsí hodnotím stejně dobře jako produkt BreastExtra oba tyto přípravky obsahují látky, které urychlují zvýšení produkce prsní žlázy. 4 hvězdičky si od nás vysloužil pouze proto, že prodejce zprostředkovává doručení velmi draze a aktuálnost webu je malinko slabší.

Nicméně produkt BreastFast zaručuje zvětšení prsou až o dvě velikosti. Máme ověřeno, že velikost poprsí Anety (zkušenost si můžete přečíst tady recenze BreastFast) se zvětšila o jedno a půl čísla za 2 měsíce. Prodejce nabízí také zvýhodněná balíčky se slevou až 50%.

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2021
Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Velmi kvalitní produkt na zvětšení prsou, vhodný pro každou ženu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
BreastFast
Price
CZK 1390
Product Availability
Available in Stock