5 kroků, jak zmenšit prsa bez operace

Každá žena má rozdílně tvarovanou postavu. To platí i o poprsí. Dámské výstřihy se liší jak ve velikosti, tvaru, tak také v detailech jsou prsní bradavky. Je důležité si uvědomit, že neexistuje žádná správná velikost ženských ňader.

Nicméně ženy s bujnějším dekoltem mohou mít s nadměrným rozměrem poprsí problémy, a proto uvažují nad zmenšením a modelaci prsou. Pokud se tento problém týká i vás, ukážeme vám, jak zmenšit prsa bez operace a to pomocí pár jednoduchých tipů.

Velké poprsí může přinášet zdravotní rizika

Velký dekolt je pro mnohé muže velmi přitažlivý, a proto jsou jeho nositelky často nepřehlédnutelné. Na druhou stranu ale nadměrná velikost podprsenky přináší mnoho zdravotních problémů a rozhodně není co závidět.

Mnoho žen, které mají větší velikost košíčků trpí častou bolestí zad, která může vyústit až ke špatnému držení těla. Dalším typickým problémem žen s velkým poprsím je zhoršené dýchání. Během letních měsíců, kdy teplota stoupá, se můžou pod nadrozměrnými prsy vytvářet bolestivé opruzeniny.

Ženské poprsí je opředeno mnoha mýty a zvláštnostmi. Seznámíme vás s 9 zajímavými fakty o ženském poprsí.

Co všechno ovlivňuje velikost poprsí?

Velikost a tvar vašeho poprsí se odvíjí od mnoha faktorů. Některé z nich jsou bohužel neovlivnitelné. Patří sem například geny, nebo věk. Vaše poprsí se také mění s tím, jaká je vaše aktuální hladina hormonů v těle. Různé výkyvy jako je menstruace, nebo těhotenství dokáže s vaším dekoltem doslova divy.

Nejen poprsí, ale také bradavky a prsní dvorce jsou najednou objemnější a často také citlivější. Během kojení žena také pocítí výkyvy ve velikosti jejího hrudníku. Je to dáno tím, že jejich objem řídí produkce mléčné žlázy a to, jak dítě pije mateřské mléko.

Zvětšováním a zpevňováním prsou, přírodní cestou se věnuji již dlouhé roky, protože jsem nebyla se svým dekoltem spokojená a plastika se mi zdá velmi nákladná a riziková. Péče o ně také není žádná sranda. Pokud i ty chceš mít větší, pevnější a hezčí prsa, vyzkoušej mou sbírku metod, které dlouhé roky střádám. Za těmito metodami, tipy a triky si pevně stojí, protože i mě pomohly vyřešit můj problém.

Jak zmenšit prsa? Zaměřte se na tuk

Pokud se pozorně podíváte na anatomii ženského poprsí tak zjistíte, že je kromě mléčné žlázy také tvořeno větším množstvím tukové tkáně. Její objem úměrně souvisí s vaší váhou a procentem tuku v těle. Tuková tkáň se totiž nachází nejen v poprsí, ale po celém figuře.

Každý člověk, který chce být zdravý, by se měl snažit, aby procento tuku v těle bylo v optimální hodnotě. Samozřejmě se optimální procento liší podle pohlaví, věku a dalších faktorů. Pozor však na extrémní hubnutí nebo přibírání na váze.

POZOR: Jak se vyhnout nádoru prsu? 7 jednoduchých tipů na prevenci

To může negativně ovlivnit elasticitu kůže na ňadrech. Výsledkem je pak povislá kůže, nebo naopak popraskaná. Ani jedna z variant vitalitě poprsí rozhodně neprospívá.

Zmenšení a modelace prsou

Prevence je základem k tomu, aby vaše zdraví a imunita byly v nejlepší kondici. Prozradíme vám 7 jednoduchých tipů, jak se vyhnout nádorovému onemocnění prsou.

Zmenšení a modelace prsou: 5 jednoduchých kroků, jak na to

Prvním východiskem jak zmenšit prsa, které ženy s bujným poprsím napadne, je podstoupení plastické operace. Věděli jste však, že existují i jiná řešení? Pokud mezi tyto ženy patříte i vy, tak před tím, než se rozhodnete jít na operační stůl, zkuste zapracovat na vašem životním stylu.

Zaměřte se na vaše fyzické a psychické zdraví. Prozradíme vám 5 přirozených způsobů, jak zmenšit prsa bez operace. Které to jsou?

1 krok: Začněte se více hýbat a zkuste nějaký sport

Pohyb má na tělo a celkové fungování organismu naprosto zásadní vliv. Jeho pravidelné a dostatečné množství podporuje činnost mozku, srdce a také trávicí soustavy. Není nutné hned trhat rekordy. I malá 30 minutová procházka dokáže efektivně podpořit vaše zdraví.

Důležitá je však pravidelnost. Alespoň 5 krát týdně si dopřejte procházku, nebo sport a uvidíte, že se výsledky vašeho snažení velmi brzy dostaví. Bonusem zařazení pohybových aktivit do vašeho dne je možné snížení celkového procenta tělesného tuku, který může mít pozitivní vliv na zmenšení poprsí.

Trápí vás citlivá prsa? Vysvětlíme vám nejčastější důvody citlivých prsou a doporučíme vám 5 tipů na zmírnění jejich bolesti.

2 krok: Jezte nutričně vyvážené potraviny

Obchody s potravinami a supermarkety jsou plné barevných obalů, které lákají k nákupu. Bohužel ale většina takových pochoutek je plná cukrů a ztužených tuků. Ty jsou pro tělo pouze kalorickou bombou, bez žádné přidané hodnoty. Po takových potravinách máte hlad a kila rychle letí nahoru.

Pokud chcete přirozeně podpořit zmenšení prsou, zařaďte do vašeho jídelníčku co nejvíce plnohodnotných potravin. Jsou to takové, které dodávají do těla spoustu živin, vitamínů a minerálů. Naopak se vyhněte slazeným cukrovinkám, nápojům a dalším průmyslově zpracovaným potravinám. Vedlejším efektem dodržování správného jídelníčku může být i pár kilo dolů a tím i menší obvod hrudníku.

3 krok: Zajděte si do specializovaného obchodu se spodním prádlem

Skvěle padnoucí podprsenka je dobrým pomocníkem, jak zmenšit prsa bez operace alespoň opticky. Každá žena by měla mít vhodně zvolenou velikost podprsenky, jinak jí hrozí zdravotní komplikace.

Příliš malá podprsenka může do ňader tlačit a způsobit až fatální onemocnění. A naopak velká zase nedokáže poskytnout dostatečnou oporu. Pokud si nejste jistá vaší velikostí, určitě navštivte obchod, který se specializuje na prodej podprsenek. Prodavačky vám rády poradí, jaký typ a velikost podprsenky se pro vás hodí.

4 krok: Obměňte váš šatník

Velké výstřihy a obepnuté halenky nejsou příliš vhodnou volbou pro ženy, které mají bujný hrudník. Pamatujte, že pro optické zmenšení poprsí je důležité pečlivě vybírat váš každodenní outfit.

Trička a halenky nesmí být příliš takzvaně na tělo, ale na druhou stranu ani velmi volný střih vašim křivkám nebude lichotit. Při další návštěvě obchodu s oblečením proto vybírejte kousky, které umí odvést pozornost od hrudníku a ty, které mají propracovaný střih lichotící vaší postavě.

5 krok: Zamyslete se nad vaším životním stylem a udělejte potřebné změny

Zlozvyky jako je kouření a alkohol negativně ovlivňují vaše zdraví. Pravidelná sklenička vína se může stát zlozvykem, který jde těžko odnaučit. Navíc s alkoholickými nápoji se pojí i chuť na jídlo. Takže ke skleničce vína přibude miska s chipsy a večerní kalorická nálož je na světě.

To se negativně odrazí na vaší váze a následně i psychické pohodě. Snažte se řešit psychický diskomfort pohybem, nebo kreativními činnosti. Alkohol s cigaretami vyřaďte z vašeho života nejlépe nadobro.

Zmenšení prsou hrazené pojišťovnou: kdy je to možné?

Samozřejmě existují i situace, kdy je návštěva nemocnice, nebo kliniky nevyhnutelná. Tak jako jiné zákroky i zmenšení a modelace prsou je zpoplatněná. Pokud se jedná pouze o kosmetickou operaci, žadatelka si její provedení platí sama. Zmenšení prsou hrazené pojišťovnou můžou využít ty ženy, které mají doktorem potvrzené zdravotní komplikace, vycházející z nadměrné velikosti poprsí.

O jaké případy se jedná a jaký je rozsah proplacených služeb při výkonu této operace závisí na tom, u jaké zdravotní pojišťovny jste přihlášeni. Všechny potřebné informace naleznete na webových stránkách konkrétní zdravotní pojišťovny, nebo přímo na pobočkách.

Co vás nejvíce zajímá o zmenšení poprsí?

Co vás nejvíce zajímá o zmenšení poprsí?

  1. Mám se svým dekoltem psychický problém. Bylo by takové zmenšení prsou hrazené pojišťovnou?

Většina zdravotních pojišťoven provedení plastické operace z psychických příčin jako je nespokojenost s tvarem, nebo velikostí poprsí, bohužel neproplácí. Důvodem k tomu, aby zmenšení a modelace poprsí bylo hrazeno pojišťovnou, jsou pouze zdravotní komplikace.

Jde například o extrémní velikost prsů, nebo abnormální odlišnosti ve velikosti mezi jednotlivými ňadry. V případě toho, že vám vaše poprsí způsobuje problém, obraťte se na vašeho lékaře.

Patříte mezi ženy s velkými prsy? Tyhle otázky si pokládá každý muž, který vás potká. Budete překvapené, co vše se jim honí hlavou při pohledu na váš hrudník.

  1. Jak probíhá zmenšení prsou plastickou operací?

Samozřejmě, že úprava ňader je individuální věcí a může být u každé ženy rozdílná. Nicméně pokud se rozhodnete pro zmenšení poprsí, nejdříve musíte podstoupit konzultaci s lékařem. Ten vás seznámí se všemi informacemi a stanoví vám datum operace.

Před samotnou operací následuje samozřejmě také předoperační vyšetření. Samotný zákrok trvá zhruba 90 minut a rekonvalescence trvá zhruba 6 týdnů. Ta se opět liší podle velikosti zákroku a postupného hojení. Nicméně počítejte, že minimálně 10 dnů byste měla strávit v klidovém režimu doma.

  1. Kolik stojí plastická operace zmenšení prsou?

Pokud se rozhodnete pro zákrok, určitě doporučujeme návštěvu několika klinik a nemocnic. Každé zařízení se totiž liší jak cenou operace, tak cenou dalších služeb, jako je předoperační vyšetření, pobyt na klinice, nebo poplatek za stravování. Poté si informace porovnejte a vyberte pro vás nejvhodnější řešení. Ceny za zmenšení prsou operací začínají na 40 000 Kč.

Zdravý životní styl vám může pomoci k tomu, jak přirozeně zmenšit prsa

Velké poprsí je pro mnoho žen spíše starostí, než potěšením. S objemným hrudníkem se pojí nemalé množství zdravotních problémů. Proto není divu, že dámy hledají možnosti, jak zmenšit prsa. Než se rozhodnete pro odbornou péči lékařů, zkuste změnit váš přístup k životu.

Zařaďte do vašeho dne více pohybu a nešetřete s čerstvou zeleninou a ovocem ve vašem jídelníčku. Omezte stres a škodlivé návyky jako je kouření, nebo alkohol vyměňte za péči o sebe sama třeba pravidelnou masáží ve vašem nejbližším salonu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.