Nejčastější dotazy ke zvětšení prsou

  1. Jak se produkty na zvětšení poprsí užívají?

Každý prodejce svého produktu vždy uvádí, doporučené užívání. Protože se složení produktů liší, je nutné vždy dodržovat doporučené dávkování prodejcem. V případě, že ho nenajdete, nedoporučujeme začít produkt užívat na vlastní pěst.

  1. Můžu užívat produkty, když užívám antikoncepci?

Ano, můžete. Produkty na zvětšení poprsí nemají žádné kontraindikace s produkty na zvětšení poprsí.

  1. Jak přípravky fungují?

Přípravky většinou obsahují fytohormony angelica sinensis, wild yam, damiana a další látky, které působí jako přírodní náhrada estrogenů. Estrogeny stimulují organismus ženy k vytváření tkáně prsní žlázy a mají za následek růst prsou.

  1. Mohu přípravky na zvětšení poprsí užívat, když kojím?

V období kojení se rozhodně užívat přípravky nedoporučuje. Vaše tělo v čase kojení ještě není zcela ve stavu jako před otěhotněním. Přípravky na zvětšení poprsí doporučujeme až půl roku po skončení kojení.

  1. Jak dlouho je nutné produkty užívat, než uvidím první výsledky?

Každý produkt, má své doporučení nicméně ve většině případů je potřeba doplněk stravy na zvětšení poprsí užívat 2-3 měsíce. Celý proces zvětšení můžete také podpořit a urychlit, více o tom, jak se dozvíte v našem e-booku – „4 tipy k rychlejšímu zvětšení prsou“.****

  1. Jsou výsledky zvětšení poprsí trvalé?

Na tuto otázku nelze odpovědět jednoznačně ano a proto vám v každém případě, doporučujeme při výběru produktů naše recenze produktů na zvětšení poprsí. K udržení stálého efektu například doporučujeme produkt BreastEXTRA.

  1. Mohou se projevit nějaké vedlejší účinky produktů?

Nemusíte se obávat, produkty obsahují hormon, ale hormon tzv. ženský, který má především vliv na produkci prsní žlázy, nemusíte se proto obávat příbytku váhy ani zvýšeného růstu vlasů. V případě, že se u vás projeví jakýkoliv nežádoucí účinek, ihned se obraťte na svého lékaře nebo lékárníka.

  1. Může přípravky na zvětšení poprsí užívat nezletilý?

Protože jsou produkty zcela přírodní, není jasně zakázáno je prodat mladistvému. Rozhodně však nedoporučujeme mladistvým přípravky užívat. Tělo se do 18 let neustále vyvíjí, hormony jsou v období puberty v kolísavých hodnotách, a proto by přípravky na zvětšení poprsí nemusely mít žádný efekt nebo mohou vyvolat zhoršení výskytu akné apod.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019