Cviky na prsa pro ženy - Zpevnění poprsí
  • Pevnější a krásnější prsa
  • Mírný vliv na zvětšení prsou
  • První účinky již za 2 týdny
  • Pozitivní zkušenosti a výsledky
  • Nemusíte za nic platit
  • Cviky na zvětšení poprsí

Nejúčinnější cviky na zpevnění a zvětšení poprsí

Každá žena si přeje mít prsa podle svých snů, protože právě spokojenost s poprsím se velmi často odráží také na sebevědomí ženy. Představujeme vám několik cviků na prsa pro ženy, které vám pomůžou poprsí nejen zvětšit, ale také zpevnit a celkově dopomohou k lepšímu vzhledu, vytvarují je.

Jen s cviky na prsa pro ženy nebo masážemi, velkého zvětšení, ale bohužel nedosáhnete, je potřeba upravit jídelníček nebo do něj zařadit osvědčené doplňky stravy. Na českém a slovenském trhu je již k dostání nespočet doplňků stravy a je prakticky nemožné se v nich zorientovat. Náš největší favorit na zvětšení poprsí je doplněk stravy BreastExtra.

Zvětšováním a zpevňováním prsou, přírodní cestou se věnuji již dlouhé roky, protože jsem nebyla se svým dekoltem spokojená a plastika se mi zdá velmi nákladná a riziková. Péče o ně také není žádná sranda. Pokud i ty chceš mít větší, pevnější a hezčí prsa, vyzkoušej mou sbírku metod, které dlouhé roky střádám. Za těmito metodami, tipy a triky si pevně stojí, protože i mě pomohly vyřešit můj problém.

Zařaďte do svého životního stylu cviky na prsa, masáže a přidejte doplněk stravy. Cvičit byste měly pravidelně minimálně po dobu tří měsíců, poté budete moci vidět první viditelné výsledky zvětšení a zpevnění prsou, které vás bude motivovat k dalšímu cvičení.

S cvičením nedoporučujeme přestat, ne proto, že by účinek vymizel (což se bohužel děje), ale pravidelným cvičením své tělo taktéž udržujete ve formě a prodlužíte si svůj život. Cvičením své tělo povzbuzujte a dopomáháte mu k zdravé funkci.

TIP NA ČLÁNEK: 10 unikátních tipů, jak dosáhnout toho, aby jsi měla stále krásná prsa

Tipy pro zpevnění prsou i mírné zvětšení

Před samotným cvičením na zpevnění prsou, rozhodně nevynechávejte správně prohřátí a protažení. Dosáhnete jednak lepších výsledků, minimalizujete riziko zranění a pokud se protáhnete i na konci tréninku, urychlíte si regeneraci.

Níže uvedené cviky na prsa mají především vliv na zpevnění prsou, ale i k mírnému zvětšení objemu. Pokud vás tedy zajímá jak zpevnit povislá prsa, pak níže máte uvedených pár tipů, které jsou dle našich výsledků ty nejlepší, především pro ženy.

1. Tisknutí dlaní proti sobě

Velmi jednoduchý cvik na prsa pro ženy, který můžete provádět prakticky kdekoli. Navíc nepotřebujete žádné pomůcky, vystačíte si s vlastním tělem. Cvik provádějte tak, že se postavíte nebo posadíte a záda držíte rovná.

TIP: Podpořte růst a tvarovatelnost svých prsou jednoduchými, ale účinnými metodami, bez plastické operace, již dnes.

Spojíte dlaně ve výši hrudníku tak, aby lokty byly co nejvíce od sebe a zároveň ve vodorovné poloze, tedy stejně vysoko. V této pozici silně tlačíte dlaně proti sobě po dobu asi 2 sekund. Tento cvik na prsa opakujte 10 krát, poté si můžete odpočinout a začít cvičit znovu.

Tisknutí dlaní proti sobě

2. Rozpažování na zemi s činkou

K provedení tohoto cviku budete potřebovat přiměřeně těžké činky, takové, u kterých budete cítit zátěž, ale zároveň je poměrně lehce zvednete – tím zabráníte špatné technice cviku.

Jestliže činky nemáte, můžete je nahradit PET lahvemi s vodou. Činky následně zvedejte z rozpažené polohy nad hlavu s pozvolným výdechem. Lokty mějte neustále napnuté a vyrovnané. Cvik na prsa opakujte 20×, poté si můžete odpočinout a přistoupit k dalšímu cviku.

TIP NA ČLÁNEK: 10 unikátních domácích tipů na zvětšení vašich prsou

3. Odtlačování se od stěny

Postavte se asi metr od svislé překážky, například stěny. Opřete se o ni dlaněmi tak, aby prsty na rukou končily zhruba na úrovni vaší brady, lokty mějte natažené.

Tento cvik na prsa pro ženy provádějte tak, že lokty pomalu s výdechem pokrčujete a přibližujete se tak ke stěně. Poté lokty znovu vyrovnejte. V podstatě se jedná o úpravu klasických cviků. Cvik opakujte 10×, poté si odpočiňte a začněte jej opět provádět, dokud neuděláte alespoň 30 opakování.

Odtlačování se od stěny

4. Cvičení na nakloněné rovině

Díky tomuto cviku značně posílíte horní část hrudníku, tedy prsou. Lehněte si na nakloněnou rovinu, nejlépe přímo lavici k tomu určenou, měla by mít úhel 45 stupňů.

Uchopte činky a zvedněte je rukama přímo nad hlavu – ruce jsou nataženy a činky od sebe na úrovni ramen. Poté činky pomalu snižujte svisle dolů k hrudníku tím, že pokrčíte lokty. Činky by stále měly protínat pomyslnou osu ramen. Poté opět činky zvedněte do výchozí polohy. Cvik opakujte alespoň 15 krát.

TIP NA ČLÁNEK: Malá prsa? Možná jste ani netušily, kolik výhod vám přinášejí

5. Upravené kliky – Dámské kliky

Upravené kliky jsou obdobou klasických pánských kliků, jen jsou výrazně jednodušší. Rozvíjejí především hrudní svaly, ale zároveň zpevní ruce i trup. Klekněte si na všechny čtyři a ruce zarovnejte pod hruď.

Nyní srovnejte páteř do roviny tím, že se v bocích přehoupnete dopředu. Pokrčte paže a snižujte hrudník k zemi – zkrátka klasicky „klikujte“. Provádějte dámské kliky nejlépe po 15 opakování.

Upravené kliky - Dámské cviky na prsa

Video návod – Cviky pro pevnější prsa

Určitě si nenechte ujít naše video tipy, kde jsou vysvětleny jednotlivé cviky pro pevnější a vytvarovanější prsa.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení 5 hvězd

Cviky na zvětšení poprsí jsou nejúčinnější přirozenou metodou, jak svá prsa můžete zpevnit a tím pádem prsa vypadají také větší. Díky pravidelnému cvičení si můžete zajistit pevnost poprsí opravdu dlouho. Své tělo přitom udržujete stále fit a ve formě, zabráníte také nepříjemným faldíkům kolem podprsenky, jelikož cvičením nezdokonalujete jen vaše prsa, ale také celé ruce.

Přidejte k pravidelným cvikům také doplněk stravy BreastEXTRA s ním podpoříte tvorbu prsní žlázy a urychlíte proces zvětšování poprsí. Cvikům dáváme 5 z 5 hvězdiček a doporučujeme je zařadit do běžného života každé ženě.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vyzkoušejte osvědčenou formu na zpevnění prsou, pomocí jednoduchých cviků.
Hodnocení
51star1star1star1star1star