Cviky na prsa pro ženy aneb šetrná forma jak zvětšit poprsí

Cviky na prsa pro ženy - Zpevnění poprsí
  • Cviky na zvětšení poprsí
  • Pevnější a krásnější prsa
  • Mírný vliv na zvětšení prsou
  • První účinky již za 2 týdny
  • Pozitivní zkušenosti a výsledky
  • Nemusíte za nic platit

Nejúčinnější cviky na zvětšení poprsí

Každá žena si přeje mít prsa podle svých snů, protože právě spokojenost s poprsím se velmi často odráží také na sebevědomí ženy. Představujeme vám několik cviků na prsa pro ženy, které vám pomůžou poprsí nejen zvětšit, ale také zpevnit a celkově dopomohou k lepšímu vzhledu, vytvarují je.

Jen s cviky nebo masážemi velkého zvětšení, ale bohužel nedosáhnete, je potřeba upravit jídelníček nebo do něj zařadit doplněk stravy. Na českém a slovenském trhu je již k dostání nespočet doplňků stravy a je prakticky nemožné se v nich zorientovat. Náš největší favorit na zvětšení poprsí je doplněk stravy BreastExtra.

Zařaďte do svého životního stylu cviky, masáže a přidejte doplněk stravy. Cvičit byste měly pravidelně minimálně po dobu tří měsíců, poté budete moci vidět první viditelné výsledky zvětšení prsou, které vás bude motivovat k dalšímu cvičení. S cvičením nedoporučujeme přestat, ne proto, že by účinek vymizel, ale pravidelným cvičením své tělo taktéž udržujete ve formě. Cvičením své tělo povzbuzujte a dopomáháte mu k zdravé funkci.

1. Tisknutí dlaní proti sobě

Velmi jednoduchý cvik na prsa, který můžete provádět prakticky kdekoli. Navíc nepotřebujete žádné pomůcky, vystačíte si s vlastním tělem. Cvik provádějte tak, že se postavíte nebo posadíte a záda držíte rovná. Spojíte dlaně ve výši hrudníku tak, aby lokty byly co nejvíce od sebe a zároveň ve vodorovné poloze, tedy stejně vysoko. V této pozici silně tlačíte dlaně proti sobě po dobu asi 2 sekund. Cvik opakujte 10 krát, poté si můžete odpočinout a začít cvičit znovu.

Tisknutí dlaní proti sobě

2. Rozpažování na zemi s činkou

K provedení tohoto cviku budete potřebovat přiměřeně těžké činky, takové, u kterých budete cítit zátěž, ale zároveň je poměrně lehce zvednete – tím zabráníte špatné technice cviku. Jestliže činky nemáte, můžete je nahradit PET lahvemi s vodou. Činky následně zvedejte z rozpažené polohy nad hlavu s pozvolným výdechem. Lokty mějte neustále napnuté a vyrovnané. Cvik opakujte 20×, poté si můžete odpočinout a přistoupit k dalšímu cviku.

3. Odtlačování se od stěny

Postavte se asi metr od svislé překážky, například stěny. Opřete se o ni dlaněmi tak, aby prsty na rukou končily zhruba na úrovni vaší brady, lokty mějte natažené. Cvik provádějte tak, že lokty pomalu s výdechem pokrčujete a přibližujete se tak ke stěně. Poté lokty znovu vyrovnejte. V podstatě se jedná o úpravu klasických cviků. Cvik opakujte 10×, poté si odpočiňte a začněte jej opět provádět, dokud neuděláte alespoň 30 opakování.

Odtlačování se od stěny

4. Cvičení na nakloněné rovině

Díky tomuto cviku značně posílíte horní část hrudníku, tedy prsou. Lehněte si na nakloněnou rovinu, nejlépe přímo lavici k tomu určenou, měla by mít úhel 45 stupňů. Uchopte činky a zvedněte je rukama přímo nad hlavu – ruce jsou nataženy a činky od sebe na úrovni ramen. Poté činky pomalu snižujte svisle dolů k hrudníku tím, že pokrčíte lokty. Činky by stále měly protínat pomyslnou osu ramen. Poté opět činky zvedněte do výchozí polohy. Cvik opakujte alespoň 15 krát.

5. Upravené kliky – Dámské kliky

Upravené kliky jsou obdobou klasických pánských kliků, jen jsou výrazně jednodušší. Rozvíjejí především hrudní svaly, ale zároveň zpevní ruce i trup. Klekněte si na všechny čtyři a ruce zarovnejte pod hruď. Nyní srovnejte páteř do roviny tím, že se v bocích přehoupnete dopředu. Pokrčte paže a snižujte hrudník k zemi – zkrátka klasicky „klikujte“. Provádějte dámské kliky nejlépe po 15 opakování.

Upravené kliky - Dámské cviky na prsa

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení 5 hvězd

Cviky na zvětšení poprsí jsou nejúčinnější přirozenou metodou, jak svá prsa můžete zpevnit a tím pádem prsa vypadají také větší. Díky pravidelnému cvičení si můžete zajistit pevnost poprsí opravdu dlouho. Své tělo přitom udržujete stále fit a ve formě, zabráníte také nepříjemným faldíkům kolem podprsenky, jelikož cvičením nezdokonalujete jen vaše prsa, ale také celé ruce.

Přidejte k pravidelným cvikům také doplněk stravy BreastEXTRA s ním podpoříte tvorbu prsní žlázy a urychlíte proces zvětšování poprsí. Cvikům dáváme 5 z 5 hvězdiček a doporučujeme je zařadit do běžného života každé ženě.

Web prodejce

BreastExtra - Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vyzkoušejte osvědčenou formu na zpevnění prsou, pomocí jednoduchých cviků.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
By |2018-10-11T21:31:05+00:00Únor 25, 2017|Blog|0 komentářů

About the Author:

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.