Recenze DECOLEN - Doplněk stravy na zvětšení prsou
 • Zvětšení prsou o necelé jedno číslo
 • Zvýšení sebevědomí
 • Prsa získají na citlivosti
 • Bohužel spousta nevýhod produktu
 • Zpevňuje poprsí
 • Přírodní produk

“Cena: od 599 Kč”

Kde zakoupit produkt

Doplněk stravy DECOLEN je na trhu už téměř 10 let účinky, ale jen pozitivní zaznamenány nejsou. I přesto se doplněk stravy Decolen na trhu stále drží a dnes ho můžete zakoupit téměř v každé lékárně. Jelikož se dohledatelné účinky bijí a není možné rozeznat, jestli produkt vážně funguje, rozhodly jsme se jej pro vás otestovat.

Testování se ujaly tři naše čtenářky, Kamila, Iva a Vendula a jejich postřehy a výsledky se dozvíte níže. Dozvíte se také celkové složení produktu Decolen a objevíte několik vedlejších účinků produktu Decolen. Pokud uvažujete nad produktem Decolen na zvětšení a zpevnění poprsí, pak neodcházejte a věnujte pozornost této recenzi.

Protože jsme v množství recenzí a zkušeností na internetu nenašly převahu, rozhodly jsme se oslovit, ženy, které produkt užívaly a poprosily jsme je o jejich zkušenosti. Všechny zkušenosti oslovených žen, najdete na konci této recenze.

DOPORUČUJEME: BreastEXTRA a BreastFAST, se umístili na prvních příčkách, mezi produkty na zvětšení poprsí. Vyzkoušejte raději, osvědčené produkty!

Hodnocení produktu DECOLEN

Decolen se také řadí do skupiny přírodních produktů na zvětšení poprsí, svým složením pomáhá stimulovat organismus ženy k produkci prsní žlázy. Produkt Decolen obsahuje také fytoestrogeny a jiné další pomocné látky, které vašemu tělu dodávají. Bohužel u něj jsme zaznamenaly výskyt nežádoucích účinků v podobě, nevolnosti, příbytku na váze a zhoršení kvality pleti.

Hodnocení: Hodnocení - 2 hvězdy

Produkt Decolen tělo dostane jakoby zpátky do puberty a to má za následek tyto tělesné změny. Od nás si DECOLEN vysloužil pouhé ** (2) hvězdičky z pěti a to především za již zmíněné vedlejší účinky.

Bohužel doplněk stravy DECOLEN moc pozitiv nenese, dodají vám pocit plnějšího poprsí, ale mohou přinést také řadu negativních účinků. Podívejte se, jaké to jsou.

Hodnocení produktu - Výhody Výhody užívání DECOLEN

 • Zvětšení poprsí až o necelé jedno číslo
 • Zvýšení sebevědomí a pocitu méněcennosti
 • Prsa jsou citlivější na dotek, a proto také zkvalitní sexuální uspokojení

Hodnocení produktu - Nevýhody Nevýhody užívání DECOLEN

 • Ženy uvedly, že při užívání zaznamenaly zhoršení kvality pokožky
 • Některé zaznamenaly spolu se zvětšením také příbytek na váze
 • Jiné ženy musely přípravek přestat užívat kvůli nevolnosti
 • Po vysazení se prsa vrátí do původního stavu ověřeno všemi oslovenými ženami

DECOLEN a jeho dávkování

Doporučené užívání přípravku je 3-4 měsíce, bohužel ale po vysazení se prsa vrátí zpátky do původního stavu, což také hodnotíme negativně. Tuto skutečnost máme ověřenou a dvěma ze tří žen. Prsa se po vysazení vrátila do původního stavu té třetí ženě přípravek Decolen vůbec nepomohl.

Jak DECOLEN funguje?

Vliv na velikost poprsí má především tvorba prsních žláz to už jsme několikrát zmiňovaly. Ta se nejvíce tvoří v období dospívání, kdy se prsa vyvíjí. Tvorba prsních žláz se v dospělosti, ale zastaví a prsa pak již dále nerostou.

Doplněk stravy DECOLEN napomáhá k tvorbě prsních žláz a proto se díky užívání přípravku Decolen vaše prsa mohou opravdu zvětšit. S produktem na zvětšení poprsí Decolen se vám prsa zaručeně zvětší, ale pro doživotní účinek by bylo potřeba brát doplněk neustále.

O tom, jestli doplněk stravy DECOLEN na zvětšení poprsí opravdu funguje, máme velmi skeptické představy, protože změny jsou zaznamenatelné u dvou ze tří žen, ale po vysazení se prsa opět „vypustí“

TIP pro Vás: Toužíte po zaručeném zvětšení poprsí bez operace? Zkoušíte produkt od produktu, ale výsledky se ještě nedostavily? Pak Vám doporučujeme vyzkoušet TOP produkt BreastEXTRA

Zakoupit u prodejce

Složení produktu DECOLEN se skládá z těchto rostlin

 • Andělika čínská – přispívá  k rovnováze ženských hormonů, má vliv na velikost poprsí. Podporuje zdravou produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje prsou.
 • Bedrník anýz – podporuje tvorbu mateřského mléka, tudíž také zvyšuje hladinu hormonu v těle a to může mít za následek příbytek na váze. V jedné tobolce je obsah anýzu 60,0 mg.
 • Chmel otáčivý – mírní menstruační křeče, tlumí bolest a má velmi pozitivní vliv na stresový hormon, který udržuje ve fázi klidové. Pomáhá rovněž tělu k přirozené produkci estrogenu.
 • Smetanka lékařská – Povzbuzuje chuť k jídlu a zvyšuje tvorbu a vylučování žluče.  Podporuje vylučování, tudíž může zapříčinit, mírné projímavé účinky. Zbavuje, ale tělo nežádoucích oxidací a brání tvorbě volných radikálů.
 • Semena z vinných hroznů – mají antioxidační účinky a tím pádem také skvělý vliv na naši pleť.
 • Smldinec –  neboli Wild yam je rostlina obsahující fytoestrogeny. Obsahuje hlavně přírodní fytoestrogen nazývaný diosgenin, který napomáhá normalizovat hladinu hormonů.
 • Vitamin D
Zakoupit u prodejce

Ověřené zkušenosti s produktem DECOLEN

Laura 28 let – Za mě jsou to vyhozené peníze

Decolen jsem užívala pravidelně bez vynechání jediné tablety dle návodu 2tablety denně po dobu 4 měsíců a žádnou změnu na svém poprsí jsem nezaznamenala. Zakoupila jsem si nejdříve jedno balení 60 tablet a posléze 120+60 tablet zdarma. U mě jsem si nevšimla žádného viditelného výsledku, proto Decolen z mé strany nedoporučuji!!! Zbytečně vyhozené peníze. Užívala jsem jej v roce 2016 přesně 4 měsíce a má prsa jsou stále stejné, malé a povislé, velmi mi produkt zklamal.

Romana 41 let – Prsa se zvětšila, ale jen na chvíli

Já decolen vyzkoušela a je pravda, že má prsa se mi zvětšila a zpevnila i můj přítel si toho všiml. Byla jsem spokojená a přestala jsem po čtyřech měsících Decolen užívat a asi tak za měsíc má prsa byl opět stejná jako před užíváním doplňku. Vyzkoušela jsem už několik přípravků například Nadrain forte, Herbrust, decolen a poslední můj přípravek byl BreastEXTRA ten užívám nyní druhý měsíc, má prsa jsou krásná a plná, jen se bojím, co bude, až přípravek zase vysadím.

Sabina 34 let – V období PMS jsem myslela, že prasknu

Brala jsem ho bez týdne dva měsíce. Zhruba po měsíci jsem mela prsa plnější (ne takový povislý) nebyly vetší, ale proste plnější, po měsíci už nebyla u prsou žádná změna, ale začal mi růst šílenou rychlosti zadek a břicho se mi taky začalo nějak obalovat a to jsem nejedla nijak víc, když už to začalo být opravdu kritické tak jsem ho přestala užívat.

Bylo to asi 5 dní před menstruací. Takovou PMS bych nepřála nikomu. Já jsem myslela, že snad prasknu, víc jak den se mnou nebyla vůbec řeč, byla jsem absolutně nepříčetná, prostě jak na horské dráze ale jenom z kopce. Já na náladovost před MS moc netrpím, ale občas jsem trochu třeba nafuněná, ale tohle to bylo šílený. Jen podotýkám, že prsa mám stále stejně malá a povislá a Decolen nikomu nedoporučuji.

Tamara 28 let –  Díky nevolnosti jsem Decolen musela vysadit

Na doporučení na internetu jsem si koupila Decolen po 5 dnech užívání jsem v prsou cítila tlak, jako bych byla těhotná nebo měla před MS, což ale nebylo možné, protože jsem měla týden po. Dělalo se mi z těch prášku blbě, cítila jsem se jako bych vážně byla v tom i ten zápach té tabletky mi nedělal dobře a představa, že bych tohle měla podstoupit užívání po dobu 4 měsíců, mi vstávaly vlasy hrůzou. Nyní hledám vhodný produkt, který vyzkouším, protože malá prsa mě trápí pořád. Navíc jsem po vysazení přibrala takových 5 kilo, netroufám si tvrdit, že je to těmi prášky, ale předtím mi váha stála několik let na 60 kilo.

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odelat recenzi
     
Zrušit

Napiš svou referenci

Průměrné hodnocení:  
 4x Hodnoceno
Autor hodnocení: Zuzana 34

Zacala jsem uzivat, kdyz byl Decolen na trhu jako jeden z mala nabizejicich doplnky na zvetseni prsou. Nevim, kdy jsem zaznamenala zmenu (je to jiz dlouho), ale mela jsem prsa hezky plne a vetsi minimalne o 1 cislo, mozna i dve. Ani v leze nelezly do stran :-). Užívala jsem teda dlouhodobe, mozna 2-3 roky plus nejake pauzy. pak jsem je prestala brat a je pravda trochu polevily, ale ne za mesic ani za dva. Stejne jak nejakou dobu trvalo, aby nabyly na objemu, opacny efekt trval stejne dlouho. Takze troufam si rict ze pak by stacilo drzet nejakou udrzovaci davku mesic brat a mesic pauzu nebo ob den, tak nejak, nevim. Kazdopadne ted po dvou detech me decolen znova dostava do "formy". Zkousela jsem i breast extra 3 mesicni kuru a za mne efekt nula. Je pravda, ze treba dodržovat nějaký režim, spánek min 8h, vyhybat se stresu, atd atd, ale o tom si s dvema malymi dětmi 3r a 1r muzu nechat jen zdat. Mozna proto nezafungovaly, nevim, ale decolenu to asi nevadí. Ale v budoucnu bych jeste chtěla dát druhou šanci, kdyz se dám víc do relaxu 🙂 možná se vrátím a doplním zkušenost....

Autor hodnocení: Vendula

Moc neúčinkuje, ulevuje trochu od příznaků klimakteria, ale na klimakterium jsou celkově mnohem lepší výrobky.

Autor hodnocení: Taťána

Noooo ani nevím co napsat. Produkt mě nijak neohromil. Vyzkoušela jsem i jiné a tento řadím mezi ty méně kvalitní.

Autor hodnocení: Karolína

Zdá se mi, že mám prsa pevnější, ale ne větší. Vyzkouším jiný produkt, který tady doporučujete.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení - 2 hvězdy

” Produkt DECOLEN hodnotíme pouze ** hvězdičkami z 5 a to z důvodu nízkého, dočasného nebo vůbec žádného výsledku. S přípravkem DECOLEN se mohou u vás objevit nežádoucí vedlejší účinky v podobě příbytku váhy či silných menstruačních bolestí. Jeho účinnost byla zaznamenána ve velmi nízké hodnotě, prsa byla na dotek citlivější a u některých i plnější, efekt ale po vysazení okamžitě vymizel.

Přípravek DECOLEN nedoporučuji, prsa nezvětší, jen díky jeho obsahu hormonů, zařídí, abyste se chvíli cítila lépe. A protože my ženy se chceme cítit skvěle pořád, doporučuji vám vyzkoušet produkt BreastEXTRA nebo BreastFast tohle jsou dva nejúčinnější produkty s trvalými výsledky bez vedlejších účinků. “

Web prodejce

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
DECOLEN je na trhu již 10 let a stále se udržuje jeho prodejnost. Testovala jsem produkt, abych mohl napsat kvalitní a pravdivou recenzi k produktu DECOLEN.
Hodnocení
31star1star1stargraygray