Zakladatelka magazínu BigBreast.cz - Beáta Börová

Zakladatelka magazínu BigBreast.cz – Beáta Börová 

“Milé ženy, jsem tady pro Vás, abych Vám zodpověděla Vaše dotazy ke zvětšení poprsí. Spolu s kamarádkou a starší dcerou, jsme otestovaly řadu produktů, které mají i nemají vliv na velikost, pevnost krásu našich prsou. Snažím se pomáhat ženám s jejich problémy, protože i já hledala tu správnou cestu za hezčím poprsím. “

Email: info@bigbreast.cz
Autorky magazínu: Aneta Kulová a Beáta Börová

Jak stránky BigBreast.cz vznikly?

„Mé a dcery největší trápení byla malá prsa, proto jsem hledala produkt na zvětšení prsou a narazila jsem velmi dobré reference na prášky na zvětšení poprsí BrestExtra. Přípravek jsem začala užívat s dojmem, že má prsa zůstanou stejná a dceru tak přesvědčím o tom, že tyto přípravky jsou jen produkty, které mají takříkajíc placebo efekt.

Uběhl měsíc a já začala pociťovat, změny po nasazení podprsenky, má prsa byla prostě větší. Napadla mě myšlenka, že by snad tobolky zapůsobily, ale měla jsem před MS, takže mě i napadlo, že to možná bude tím.

Uběhlo dalších 14 dní, tobolky jsem stále užívala a těsnost podprsenky stále trvala. Byla jsem překvapená, ohromená a především jsem věděla, že s dcerou jsem prohrála a přesvědčení o tom, že produkty nefungují, je tabu.

Má přesvědčení a domněnky se obrátily vzhůru nohama a já tedy svolila k zakoupení dalšího produktu, tentokrát to byl produkt na podporu růstu vlasů.

Má prsa vzbudila zájem u mých kamarádek, a protože jsem viděla, jak velký zájem o tuto problematiku je, rozhodla jsem začít s pomocí rodiny a kamarádek přírodní produkty na trhu v české a slovenské republice testovat.“

Zkušenost se zvětšením prsou - Aneta Kulová - 30 let

Aneta Kulová – 30 let

S mou nejlepší kamarádkou jsme se rozhodly testovat přípravky na zlepšení pocitu ženskosti. Ona vyzkoušela produkt breastEXTRA já produkt breastFast a obě jsme účinkem ohromené. Po kojení a hubnutí má prsa dopadla katastrofálně. Byla malá a povislá, uvažovala jsem o plastické operaci, ale nechtělo se mi, ale do toho investovat tolik peněz a času na rekonvalescenci.

Když jsem viděla účinnost produktu breastEXRTA u Beatky chtěla jsem ho také vyzkoušet. Protože, ale šlo především o Beatčinu dceru, které se mělo dostat přesvědčení o tom, že takové přípravky nefungují, rozhodla jsem se otestovat podobný produkt. Našly jsme tedy produkt BreastFast a já můžu jen říct, že rozdíl je jen v ceně nikoliv v účinnosti. Doporučuji tedy vyzkoušet oba produkty.

Autorka BigBreast.cz - Beáta Börová - 48 let

Beáta Börová – 48 let
Autorka BigBreast.cz

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí. 

Zkušenost se zvětšením prsou - Jana Morávková - 28 let

Jana Morávková – 28 let

O svá prsa jsem přišla vlastní vinou a to díky šíleným dietám, které jsem zkoušela po porodu. V té době jsem se vůbec nebránila, ani různým pilulkám a práškům na doporučení z internetu. Svého cíle jsem dosáhla a opravdu zhubla na svou vysněnou váhu, bohužel, ale jsem přišla i o svá prsa. S nepravidelným stravováním a hazardováním s prášky byla má prsa velmi malá a prázdná. 

Uvažovala jsem nad plastickou operací, ale nechtělo se mi investovat do prsou tolik peněz. Rozhodla jsem se vyzkoušet, pár přírodních produktů a hledala jsem na internetu ty nejúčinnější. Našla jsem jich spousty a všechny slibovaly podobné účinky, na doporučení Beáty B. jsem nakonec objednala produkt BreastExtra, prsa nejsou velká, ale jsou plnější a krásnější. Moje změna podprsenky byla o jedno celé číslo.