Kdo jsme a co tady děláme?

Na našich stránkách naleznete produkty, jako jsou BerastEXTRA, Nadrain Forte, BreastFast, Stimulen, Decolen aj. Tyto produkty jsou přírodní a každá firma svůj produkt představuje jako nejúčinnější na trhu. My si to o všech produktech už nyní nemyslíme, a protože samy víme, jak je těžké se v tom množství vyznat rozhodly jsme se produkty začít samy testovat.

Nejprve jsem s testováním začala já Beáta Borová a to hlavně proto, že moje dcera už ve svých 17 letech hledala na internetu, jak si zvětšit prsa. Já ji vyzkoušením chtěla dokázat, že doplňky na zvětšení poprsí nefungují, ale to se mi moc nepodařilo. Hned na poprvé jsem narazila na produkt BreastEXTRA, který se také stal našim TOP produktem číslo jedna a prozatím jako jediný si zaslouží všech 5 hvězdiček z pěti.

Nevyhazujte peníze z okna ven za zvětšení prsou

Nevyhazujte zbytečně peníze z okna ven a ověřte si vše o zvětšení prsou v našem magazínu. Snažíme se ženám pomáhat se zkrášlení a s ušetřením peněz.

Párkrát jsme opravdu vyhodily peníze z okna!

Narazily jsme na produkty, za které jsme opravdu vyhodily peníze, ale i na produkty, které nás příjemně překvapily například). Žádná z nás nezaznamenala nějaké extrémní výsledky, ale také žádná z nás nyní není nespokojená. Moji kamarádku Anetku trápí už dlouhá léta její nadváha. Často a aktivně cvičit nemůže ze zdravotních důvodů, a proto už nějakou dobu testuje také produkt, který by mohl být efektivní na hubnutí, jak testování dopadlo, se u nás dozvíte také.

Přihlaste se proto do našeho ODBĚRU NOVINEK, aby vám neutekla žádná recenze nebo jiná naše zkušenost. Navíc získáte jedinečný BONUS ZDARMA.

Jak stránky BigBreast.cz vznikly?

„Mé a dcery největší trápení byla malá prsa, proto jsem hledala produkt na zvětšení prsou a narazila jsem velmi dobré reference na prášky na zvětšení poprsí BrestExtra. Přípravek jsem začala užívat s dojmem, že má prsa zůstanou stejná a dceru tak přesvědčím o tom, že tyto přípravky jsou jen produkty, které mají takříkajíc placebo efekt.

Uběhl měsíc a já začala pociťovat, změny po nasazení podprsenky, má prsa byla prostě větší. Napadla mě myšlenka, že by snad tobolky zapůsobily, ale měla jsem před MS, takže mě i napadlo, že to možná bude tím.

Uběhlo dalších 14 dní, tobolky jsem stále užívala a těsnost podprsenky stále trvala. Byla jsem překvapená, ohromená a především jsem věděla, že s dcerou jsem prohrála a přesvědčení o tom, že produkty nefungují, je tabu.

Má přesvědčení a domněnky se obrátily vzhůru nohama a já tedy svolila k zakoupení dalšího produktu, tentokrát to byl produkt na podporu růstu vlasů.

Má prsa vzbudila zájem u mých kamarádek, a protože jsem viděla, jak velký zájem o tuto problematiku je, rozhodla jsem začít s pomocí rodiny a kamarádek přírodní produkty na trhu v české a slovenské republice testovat.“

Zkušenost se zvětšením prsou - Aneta Kulová - 30 let

Aneta Kulová – 32 let

S mou nejlepší kamarádkou jsme se rozhodly testovat přípravky na zlepšení pocitu ženskosti. Ona vyzkoušela produkt breastEXTRA já produkt breastFast a obě jsme účinkem ohromené. Po kojení a hubnutí má prsa dopadla katastrofálně. Byla malá a povislá, uvažovala jsem o plastické operaci, ale nechtělo se mi, ale do toho investovat tolik peněz a času na rekonvalescenci.

Když jsem viděla účinnost produktu breastEXRTA u Beatky chtěla jsem ho také vyzkoušet. Protože, ale šlo především o Beatčinu dceru, které se mělo dostat přesvědčení o tom, že takové přípravky nefungují, rozhodla jsem se otestovat podobný produkt. Našly jsme tedy produkt BreastFast a já můžu jen říct, že rozdíl je jen v ceně nikoliv v účinnosti. Doporučuji tedy vyzkoušet oba produkty.

Autorka BigBreast.cz - Beáta Börová - 48 let

Beáta Börová – 50 let
Autorka BigBreast.cz

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí. 

Zkušenost se zvětšením prsou - Jana Morávková - 28 let

Jana Morávková – 29 let

O svá prsa jsem přišla vlastní vinou a to díky šíleným dietám, které jsem zkoušela po porodu. V té době jsem se vůbec nebránila, ani různým pilulkám a práškům na doporučení z internetu. Svého cíle jsem dosáhla a opravdu zhubla na svou vysněnou váhu, bohužel, ale jsem přišla i o svá prsa. S nepravidelným stravováním a hazardováním s prášky byla má prsa velmi malá a prázdná. 

Uvažovala jsem nad plastickou operací, ale nechtělo se mi investovat do prsou tolik peněz. Rozhodla jsem se vyzkoušet, pár přírodních produktů a hledala jsem na internetu ty nejúčinnější. Našla jsem jich spousty a všechny slibovaly podobné účinky, na doporučení Beáty B. jsem nakonec objednala produkt BreastExtra, prsa nejsou velká, ale jsou plnější a krásnější. Moje změna podprsenky byla o jedno celé číslo. 

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.