Provizní spolupráce – jak vyděláváme? | Affiliate disclaimer

Affiliate disclaimer

Milé čtenářky a výjimeční čtenáři,

Tímto sdělením vám bychom chtěli poděkovat za vaše pozitivní ohlasy na náš magazín. V tomto sdělení se dozvíte, jaký směrem se ubírá magazín o zvětšování prsou, co nabízíme a kde bereme peníze na rozvoj.

O magazín se starají 3 kamarádky, které neměli dostatek financí na plastiky, které ani sami na sobě nechtěli aplikovat. Aneta Kulová a Jana Morávková jsou pomocné redaktory, které také pomáhají Beátě Börové hledat vhodné čtenářky k testování, abychom mohli psát pravdivé články a recenze.

Snažíme se ženám předávat zkušenosti, které jsme zaznamenali u zvětšování prsou. Každé ženě je zřejmé, že poprsí jsou důležitou součástí každé ženy. I my v začátcích jsme nebyly spokojené se svou velikostí prsou, proto jsme se rozhodli najít jiné řešení, než je plastická operace.

Protože se snažíme pomáhat i jiným nespokojeným ženám, snažíme se pravidelně publikovat metody, články, tipy a recenze, které jsou spokojené se zvětšení poprsí. Veškeré dostupné informace jsou k mání zcela zdarma a informace vždy vychází z našich testů a zkušeností.

Jak může magazín fungovat, když nevyděláváme?

Ano, všechny dostupné informace jsou zdarma, ale jako každý, musíme vynaložit nějaké náklady na provoz a správu celého magazínu. V projektu jsou zatím 4 lidé, kteří musí z něčeho nakupovat nové produkty, pokud je nezískáme k testům zdarma a investovat také do správy webové stránky. Vše bohužel stojí peníze a my museli vymyslet nějakou možnost, kde získat investice pro další rozvoj.

Rozhodli jsme se zapojit do několika provizních affiliate spoluprací, kde nám drobné částky vyplácí prodejci některých recenzovaných doplňků stravy, produkty nebo pomůcek. Nezáleží ale na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní!

Díky tomu si můžete být jisti, že nenadhodnocujme produkty za účelem provize. Toho se také přísně držíme, proto naše některé recenze a zkušenosti vůbec některé produkty nešetří! Některé produkty jsme museli také odebrat ze stránek, jelikož naše pravdivé hodnocení se nelíbilo nekalým prodejců! Proto POZOR, co kupujete!

Kdybychom chtěli cokoliv tajit nebo zkreslovat pravdu a zkušenosti s produkty, tato stránka a toto sdělení by ani nevznikly. Protože jsou naše cíle pouze ke prospěchu čtenářkám a ne k výdělečné činnosti, dozvíte se o nás vše.

Určitě se nemusíte obávat za doporučení vyšších cen, spíše naopak. Pokud přejdete na prodejce přes náš odkaz v recenzi nebo v článku, z 95% se dostanete k prodejci, který má nejnižší dostupnou cenu a podmínky. Především jsou to ověření a spolehlivý prodejci o nich nakupujme pravidelně produkty k testování. Bohužel v lékárnách jsou ceny nadsazené, proto doporučujeme nákupy online.

VIDEO: Princip fungování affiliate spolupráce

Jak provizní systém funguje v našem případě?

Čtenářka si například přečte nějakou recenzi o produktu či službě, kde narazí na odkazy, které vedou z magazínu na jiné externí stránky prodejců. Pokud se čtenář rozhodne přejit k prodejci přes náš odkaz a poté u prodejce produkt zakoupí, nám se přičte v provizním systému určitá provize.

Běžná cena produktu je cca 400 Kč a nám náleží většinou maximální 10% provize. Ve finále se jedná o 40 Kč za doporučení. Tyto mikro příjmy sice nejsou naší obživou, ale za to nám pomohou dále rozvíjet obsah, spravovat a vylepšovat webové stránky a nakupovat další produkty k testování. Bez toho bychom nadále nemohly nadále publikovat kvalitní a ověřené informace.

Pomozte dále rozvíjet magazín pro ženy, které pomáhají ženám zvětšovat velikosti jejich poprsí přirozenou cestou. Je to jednoduché a nic vás to nebude stát. Stačí, když se rozhodnete koupit produkt a přejdete k prodejci přes náš odkaz. Pomůžete nám, dalším čtenářům, nás to nebude nic navíc stát a získat tak ověřené spolehlivé prodejce jednotlivých produktů.

 

Moc Vám děkujeme za projevenou důvěru
V případě nezodpovězených dotazů nás neváhejte kontaktovat