Recenze DECOLEN - Doplněk stravy na zvětšení prsou
 • Výrazně zvýší chuť na sex

 • Zcela přírodní produkt

 • Zpevní a zvětší vaše poprsí

 • Nízká cena a snadná dostupnost

 • Zintenzivní prožitek během sexuálního styku

“Cena: od 99 Kč”

Kde zakoupit produkt

Se svým poprsím je nespokojeno mnoho žen, svá ňadra považují za příliš malá nebo dokonce nevzhledná a povislá. Proto hledají možnosti, jak poprsí zvětšit a zpevnit. V úvahu vždy přichází plastická operace, ale ta je příliš nákladná a nešetrná, navíc poměrně riskantní.

Ženy tak dávají raději přednost šetrnějšímu způsobu zvětšení poprsí – sází na tablety přírodního původu, které považují za nejbezpečnější a nejpřijatelnější řešení.

„Můj cíl byl jasný, zvětšit svá ňadra, protože s nimi rozhodně nejsem spokojena.“

Podobně to vidím i já. Plastická operace je pro mě příliš nákladná a navíc z ní mám opravdu obavy. Chemii do sebe zbytečně dostávat nechci, proto jsou pro mě jasnou volbou tablety pro zvětšení poprsí Stimulen, protože jejich složení je čistě přírodní. Tablety jsem si objednala a pustila se do jejich užívání s velkým očekáváním. Své zkušenosti vám nyní shrnu ve Stimulen recenzi.

Hodnocení produktu Stimulen

Na přípravku Stimulen hodnotím kladně to, že nemá chemické složení, ale opravdu se jedná o ryze přírodní produkt. Další nespornou výhodou je, že přípravek můžete užívat dohromady s antikoncepcí, nijak se navzájem neomezují, jako například u jiných prášků na zvětšení poprsí. Přípravek jsem užívala společně s antikoncepcí a žádné problémy jsem nepocítila.

Hodnocení: Hodnocení - 2 hvězdy

Pokud se podíváme na slibovaný hlavní účinek přípravku, tedy na zvětšení prsou, musím konstatovat spíše zklamání. Produkt sice prsa nepatrně zvětší a dodá pocit plnějších a pevnějších prsou, ale nejedná se o příliš viditelný rozdíl. Výsledek navíc není trvalý, po vysazení se změny vrátí opět do normálního stavu.

„Pokud porovnám účinky Stimulenu, například s produktem BreastExtra na zvětšení prsou, výsledek je nesrovnatelný. Stimulen je ve srovnání spíše placebo. Nebo ještě lépe řečeno – výborné afrodiziakum.“

Naopak pozitivní věcí, kterou jsem osobně zaznamenala, byla zvýšená chuť k sexu a větší prožitek během pohlavního styku. Není se čemu divit, při detailnějším prostudování složení, jsem zjistila, že Stimulen je vlastně dokonalé afrodiziakum.

Hodnocení produktu - Výhody Výhody užívání Stimulen

 • částečně zpevní poprsí
 • výrazně zvýší chuť na sex
 • zintenzivní prožitek během sexuálního styku
 • oslabuje projevy PMS a pomáhá při menopauze
 • jedná se o zcela přírodní produkt
 • nízká cena a snadná dostupnost, včetně velkého balení

Hodnocení produktu - Nevýhody Nevýhody užívání Stimulen

 • produkt nesplňuje podstatný účinek – zvětšení prsou
 • ženy na Stimulen reagují rozdílně
 • může způsobovat alergickou reakci
 • může se dostavit bolest prsou a jejich natečení
 • částečné zpevnění prsou není trvalé

Jak Stimulen funguje?

Doplněk stravy Stimulen, pro zvětšení ženského poprsí, příznivě ovlivňuje růst prsou a přispívá k jejich zpevnění – udává výrobce. Produkt se toho snaží docílit čistě přírodní cestou, pomocí trojice bylin, které si blíže rozebereme ve složení. Ke zvětšení prsou by potom mělo dojít na základě steroidních hormonů, jejichž hladinu přípravek udržuje v optimální hodnotě.

Díky tomu by ženy měly pocítit změny vedoucí k pevnějším a plnějším ňadrům. Vzhledem ke kombinaci bylin by měl výrobek fungovat i jako přírodní afrodiziakum a zvyšovat sexuální touhu spolu s prožitkem při milování.

Zároveň, protože produkt působí na hormony, dokáže ovlivnit i náladu, či bolesti při premenstruačním syndromu a svou úlohu sehraje také při nastupující menopauze.

TIP pro Vás: Toužíte po zaručeném zvětšení poprsí bez operace? Zkoušíte produkt od produktu, ale výsledky se ještě nedostavily? Pak Vám doporučujeme vyzkoušet TOP produkt BreastEXTRA

Proč Stimulen vyzkoušet?

Stimulen nijak neuškodí, protože se jedná o zcela přírodní produkt. To je obrovská výhoda. Ovšem některé ženy tyto prášky na zvětšení poprsí nesnáší tak dobře jako já. Mohou se setkat s nateklými a bolestivými ňadry, včetně alergické reakce.

Proto si nejdříve zjistěte, zda nejste na nějakou složku Stimulenu alergické. Mnoho žen reaguje na Stimulen rozdílně, což potvrzují i naše čtenářky, které produkt vyzkoušely.

Zakoupit u prodejce

Složení produktu Stimulen se skládá ze tří bylin

Mezi hlavní složky patří trojice bylin, právě jejich účinky se starají nejen o hormonální rovnováhu, ale také o zvýšené libido a celkově růst a zpevnění prsou. Použité byliny a jejich účinek je ověřený přírodní medicínou. Kromě bylin je ve složení například mikrokrystalická celulóza nebo fosforečnan vápenatý.

 • Dioscorea villosa – pomáhá stimulovat projevy menopauzy, například návaly tepla, pocení a úzkost či podráždění.
 • Turnera diffusa – působí hlavně jako afrodiziakum a výrazně zvyšuje chuť k sexuálnímu styku, včetně stimulace. Mimo to navozuje pocit pohody, odbourává stres a zvyšuje psychickou odolnost.
 • Serenoa repens – působí na ženská ňadra, pomáhá zejména v případě povislých prsou, které zpevňuje.

Dávkování a cena prášků na zvětšení prsou

Užívání Stimulenu je velmi podobné jako v případě jiných přípravků. Denně se doporučují užívat 2 až 3 tablety, které se zapijí dostatečným množstvím tekutin, nejlépe vodou. Tablety můžete polknout celé nebo si je rozpůlit či rozkousnout pro lepší podání. Přípravek je potřeba užívat několik měsíců, minimálně však 2 měsíce nepřetržitě, jedině tak se zcela projeví příznivé účinky.

Balení zpravidla obsahuje 60 tablet, to představuje dávku na zhruba 20 až 30 dní. Cena za jedno balení se pohybuje okolo 99 Kč, což dělá Stimulen jedním z nejlevnějších přípravků na zvětšení poprsí.

Zakoupit u prodejce

Ověřené zkušenosti s produktem Stimulen

Ilona Slováková 34 let – Se Stimulenem jsem objevila chuť na sex

Možná ti zní divně, ale z očekávání zvětšení poprsí a podpory pravidelnosti menstruace, jsem po tolika letech objevila chuť na sex. Nikdy jsem pohlavní styk nepotřebovala, ani nijak nevyžadovala a po užívání Stimulenu, se ho nemůžu nabažit. Asi potřebuju dohnat, co jsem zanedbala 😀 Stimulen mi také pomohl s menstruací už nečekám na MS 40 dní ale mám ji pravidelnou po 31 dnech, což se mi nikdy nestalo. Stimulen užívám třetí měsíc a rozhodně budu pokračovat dále. Prsa jsem zpozorovala, jen malinko nateklá v PMS po byla zase vyfouklá.

Katka M. 24 let – Stimulen nesplnil má očekávání

Stimulen užívám několik měsíců a musím říct, že opravdu nějak funguje. Rozhodně musím potvrdit vyplnění a zpevnění prsou. Mám jedno dítě a po 3 měsíčním kojení jsem náhle a rychle ztratila mléko a prsa už zůstala povislá. Pak mi kamarádka poradila právě stimulen. Prsa po užívání jsou plnější, takže i na pohled jsou hezčí, jsem spokojená, ale větší velikost podprsenky jsem pořídit fakt nemusela, prsa jsou jen plnější.

Petra Hillová 28 let – Byla jsem nadšená asi dva měsíce po vysazení, se efekt vytratil

Doplněk stravy Stimulen, jsem objevila na internetu v diskuzi a na základě recenzí jsem ho taky vyzkoušela. Po 14 dnech jsem prsa cítila opravdu plnější a větší na dotek i na pohled, ale podprsenka mi zůstala stále velikost 75 B. Užívala jsem Stimulen 2 měsíce a byla jsem velmi spokojená, vyzkoušela jsem ho teda vysadit a do 14 dnů byla má prsa zase povislá. Myslím si, že ten hormon, co to obsahuje, dělá tu změnu, takže jsem po měsíci znova nasadila a hledám lepší produkt za nízkou cenu.

Vlaďka Novotná 59 let –  Stimulen mi velmi pomohl s mou menopauzou 

Když jsem se dostala do té největší změny v těle každé změny, začala jsem strašně trpět na změny nálad, pocení, podrážděnost, nespavost atd. Na doporučení mé dcery jsem vyzkoušela Stimulen, s ním jsem opět začala cítit volněji a příjemněji. Návaly a změny nálad se umírnily. Stimulen bych doporučila všem ženám, které zrovna prochází obdobím klimakteria, říkám mu denní dávka štěstí.

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odelat recenzi
     
Zrušit

Napiš svou referenci

Průměrné hodnocení:  
 5x Hodnoceno
Autor hodnocení: Andrea

Produkt mě nijak neohromil ani nepomohl, nepocítila jsem žádné změny. Naštěstí to není drahý produkt.

Autor hodnocení: Natálie - 29 let

Stimulen jsem vyzkoušela na základě zkušeností mé kamarádky, který prý pomohl zpevnit trošku prsa a zvýšit chuť na sex. Sama jsem ho tedy vyzkoušela, ale na mě bohužel neúčinkoval. Škoda...

Autor hodnocení: Pavla - 34 let

Malinko pociťuji, že jsou prsa pevnější, ale nijak větší. Podprsenky mají stále stejnou velikost 🙁

Autor hodnocení: Amélie - 22 let

Stimulen užívala má matka asi před 4 lety. Sice nevím jakou měl na ní účinnost, ale byl to jediný produkt na zvětšení prsou který jsem znala. Bohužel mi nijak nepomohl. Redaktorka tohoto magazínu mi pomohla vybrat jiný a účinnější produkt, snad bude ten fungovat.

Autor hodnocení: Aneta - 32 let

Vyzkoušela jsem už řadu produktů, na zvětšení poprsí a dle mě je Stimulen jeden z nevýkonných produktů. Osobně mohu doporučit BreastExtra. Stimulen je sice levný, ale také je k ničemu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení - 2 hvězdy

 S ohledem na vlastní zkušenosti musím přiznat, že produkt rozhodně nedoporučuji jako přípravek na zvětšení poprsí, takový účinek opravdu nemá. Na druhou stranu ho však mohu plně doporučit jako přírodní afrodiziakum, které prokazatelně zvýší chuť k sexuálnímu styku a zároveň i jeho prožitek. Cena je navíc více než nízká, proto nakonec Stimulen hodnotím alespoň 2 hvězdičkami z pěti.

Přípravek Stimulen nedoporučuji, prsa nezvětší, jen zpevní. A protože my ženy se chceme cítit skvěle pořád, doporučuji vám vyzkoušet produkt BreastEXTRA nebo BreastFast tohle jsou dva nejúčinnější produkty s trvalými výsledky bez vedlejších účinků. “

Web prodejce

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Nejlevnější prášky na zvětšení prsou, které nejsou až tak špatné.
Hodnocení
41star1star1star1stargray