SuperPRSA přírodní produkt na zvětšení poprsí

Recenze SuperPRSA - Doplněk stravy na zvětšení prsou
 • Částečně zpevňuje poprsí
 • Příznivě ovlivňuje pleť

 • Tlumí bolesti při PMS

 • Redukuje tělesný tuk a formuje postavu

 • Přírodní produk

“Cena: od 699 Kč”

 

Kde zakoupit produkt

V dnešní době je se svým poprsím nespokojeno mnoho žen. Zatímco muži mají problém s velikostí svého penisu, ženy si zakládají na velikosti svých ňader. U obou pohlaví je to pochopitelné – podle psychologických studií dodává velikost prsou ženám větší sebevědomí. Ostatně to přiznávají samy ženy, i proto jsou přípravky na zvětšení poprsí stále oblíbenější.

„Má prsa nejsou malá, ale mohla by být větší, byla bych spokojenější. Proto jsem se rozhodla pro jejich zvětšení.“ – autorka recenze.

V úvahu samozřejmě připadala nejdříve plastická operace, ale z té jsem měla strach, a to i po konzultaci s lékařem. Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet prášky na zpevnění a zvětšení poprsí Super PRSA + štíhlá linie, které se chlubí neinvazivním zlepšením pevnosti a velikosti poprsí. Jako bonus mi navíc přípravek sliboval redukci tělesné hmotnosti a zlepšení pokožky. Své zkušenosti jsem pro vás sepsala v Super PRSA recenzi, tak čtěte dále.

Hodnocení produktu SuperPRSA

Podívejme se na účinky, které produkt Super PRSA slibuje. Samozřejmě jde především o zvětšení poprsí bez operace a zároveň jeho zpevnění. Tady musím konstatovat, že jsem produkt užívala necelých 10 měsíců, ale žádné velké zázraky jsem nezaznamenala. Prsa se mi sice o něco málo zvětšila, ale čekala bych znatelnější rozdíl. Navíc výsledek ani nebyl trvalý a krátce po vysazení, se mi prsa vrátila do normálního stavu.

Hodnocení: Hodnocení produktu - 3 hvězdy

„Ňadra se mi sice příliš nezvětšila, ale na druhou stranu jsem opravdu pocítila jejich větší zpevnění. Takže přípravek opravdu něco ze svých účinků splňuje.“

TIP: pro opravdové zvětšení prsou využijte produkty BreastEXTRA a BreastFAST

Protože doplněk stravy Super PRSA mi nepřinesl očekávané výsledky, poradila jsem se s pravidelnými čtenářkami, ty mi doporučily produkty jako BreastEXTRA nebo BreastFAST, které opravdu prokazatelně ňadra zvětšují. Právě BeastEXTRA by měl být zcela TOP produktem, proto se ho chystám vyzkoušet.

Posledními pozitivními účinky, které výrobce doplňku stravy Super PRSA slibuje, jsou formování postavy, redukce tělesné hmotnosti a zlepšení pokožky obličeje a dekoltu. Jako aktivní sportovkyně nemohu redukci váhy hodnotit, i když je pravda, že ručička váhy ukazovala o 3 a půl kila méně. Stejně tak nemohu hodnotit zformování postavy. Ovšem pravdou je, že pleť se mi nepatrně zlepšila.

Hodnocení produktu - Výhody Výhody užívání SuperPRSA

 • částečně zpevňuje a zvětšuje poprsí
 • působí na zdraví vašich ňader
 • příznivě ovlivňuje pleť
 • tlumí bolesti při PMS
 • redukuje tělesný tuk a formuje postavu

Hodnocení produktu - Nevýhody Nevýhody užívání SuperPRSA

 • zvětšení poprsí je nepatrné
 • změny nejsou trvalé
 • poměrně vysoká cena za 1 kúru
 • produkt není vhodný pro kojící ženy

SuperPRSA a jeho dávkování

Prášky na zvětšení a zpevnění poprsí Super PRSA se užívají 3× denně, doporučené dávkování je tedy 3 kapsle denně, které se zapijí dostatečným množstvím vody, případně jiné tekutiny. Vhodné je, když si tři tablety rozdělíte na celý den, aby tělo mohlo pohodlně vstřebat všechny účinné látky. Já užívala kapsli ráno, v poledne a samozřejmě večer. Přípravek se doporučuje užívat nejméně po dobu 6 měsíců.

„Užívání jedné doporučené kúry vás vyjde zhruba na 4 000 Kč, to dělá z produktu Super PRSA + štíhlá linie jeden z dražších doplňků stravy na zvětšení poprsí.“

Startovní balení obsahuje 30 kapslí, při doporučené dávce vám vydrží 10 dní, poté byste měly přejít na standardní balení o 90 kapslích a to užívat po dobu nejméně 6 měsíců. Po využívání je nutné brát „udržovací dávku“, protože změny nejsou trvalé. Jedno balení 90 kapslí Super PRSA na zvětšení poprsí vás vyjde zhruba na 650 Kč a vydrží na jeden měsíc užívání. Jedna 6 měsíční kúra tak stojí průměrně 4 000 Kč.

Jak produkt Super PRSA funguje?

Produkt na zvětšení prsou dodává tělu příznivé látky za pomoci výtažků z bylin. Zejména Serenoa repens (Palma plazivá) nejvýrazněji ovlivňuje růst ženských ňader a jejich zpevnění. Další byliny, tedy spíše jejich výtažky a účinné látky v nich, zabezpečují například zdravou pleť v oblasti obličeje a dekoltu nebo zmírnění bolestivých projevů premenstruačního syndromu.

Velkou úlohu v tom hrají fytoestrogeny, právě tyto fenoly, strukturou podobné steroidním hormonům, ovlivňují a zároveň napodobují působení přirozených ženských hormonů – estrogenů. Tím podporují zpevnění a zvětšení vašich prsou a zároveň ovlivňují jejich zdraví.

Proč se vyplatí Super PRSA vyzkoušet?

Pokud se stále rozmýšlíte, zda produkt Super PRSA vyzkoušet, shrnu zde přehledně poznatky, které jsem za 10 měsíců užívání vypozorovala. Myslete však na to, že každá žena je jedinečná a výsledky jsou individuální. U někoho se mohou projevit ve větší míře, u někoho zase prakticky vůbec. Nicméně nežádoucí účinky by se vyskytovat neměly.

Zakoupit u prodejce

Složení produktu Super PRSA  se skládá z těchto rostlin

Výrobce se chlubí tím, že složení doplňku stravy Super PRSA je podřízeno nejnovějším výzkumným poznatkům, na základě této analýzy je potom namíchána výsledná směs účinných bylin. Složení přípravku na zvětšení prsou je ryze přírodního charakteru a naleznete v něm tyto byliny.

 • Serenoa rapens – extrakt pomáhá ke správné hladině estrogenů, tím příznivě působí na tvorbu prolaktinu, který podporuje růst prsou a jejich celkové zpevnění.
 • Trigonella foenum-graecum – zdroj fytoestrogenů a vlákniny, zároveň podporuje zdravé trávení a urychluje metabolismus.
 • Dioscorea villosa – pomáhá ženám vyrovnat se s nastupující menopauzou, mírní návaly horka, nespavost a podrážděnost.
 • Foeniculi vulgare – podporuje klidnou a bezbolestnou menstruaci.

Mezi další účinné byliny patří Cnicus benedictus, Ascophyllum nodosum, Leonurus Cardiac a neesenciální aminokyselina L-tyrosin pro správnou funkci svalů, potlačení chuti k jídlu a zvýšení koncentrace.

Zakoupit u prodejce

Ověřené zkušenosti s produktem SuperPRSA

Laura 28 let – Za mě jsou to vyhozené peníze

Decolen jsem užívala pravidelně bez vynechání jediné tablety dle návodu 2tablety denně po dobu 4 měsíců a žádnou změnu na svém poprsí jsem nezaznamenala. Zakoupila jsem si nejdříve jedno balení 60 tablet a posléze 120+60 tablet zdarma. U mě jsem si nevšimla žádného viditelného výsledku, proto Decolen z mé strany nedoporučuji!!! Zbytečně vyhozené peníze. Užívala jsem jej v roce 2016 přesně 4 měsíce a má prsa jsou stále stejné, malé a povislé, velmi mi produkt zklamal.

Romana 41 let – Prsa se zvětšila, ale jen na chvíli

Já decolen vyzkoušela a je pravda, že má prsa se mi zvětšila a zpevnila i můj přítel si toho všiml. Byla jsem spokojená a přestala jsem po čtyřech měsících Decolen užívat a asi tak za měsíc má prsa byl opět stejná jako před užíváním doplňku. Vyzkoušela jsem už několik přípravků například Nadrain forte, Herbrust, decolen a poslední můj přípravek byl BreastEXTRA ten užívám nyní druhý měsíc, má prsa jsou krásná a plná, jen se bojím, co bude, až přípravek zase vysadím.

Sabina 34 let – V období PMS jsem myslela, že prasknu

Brala jsem ho bez týdne dva měsíce. Zhruba po měsíci jsem mela prsa plnější (ne takový povislý) nebyly vetší, ale proste plnější, po měsíci už nebyla u prsou žádná změna, ale začal mi růst šílenou rychlosti zadek a břicho se mi taky začalo nějak obalovat a to jsem nejedla nijak víc, když už to začalo být opravdu kritické tak jsem ho přestala užívat.

Bylo to asi 5 dní před menstruací. Takovou PMS bych nepřála nikomu. Já jsem myslela, že snad prasknu, víc jak den se mnou nebyla vůbec řeč, byla jsem absolutně nepříčetná, prostě jak na horské dráze ale jenom z kopce. Já na náladovost před MS moc netrpím, ale občas jsem trochu třeba nafuněná, ale tohle to bylo šílený. Jen podotýkám, že prsa mám stále stejně malá a povislá a Decolen nikomu nedoporučuji.

Tamara 28 let –  Díky nevolnosti jsem Decolen musela vysadit

Na doporučení na internetu jsem si koupila Decolen po 5 dnech užívání jsem v prsou cítila tlak, jako bych byla těhotná nebo měla před MS, což ale nebylo možné, protože jsem měla týden po. Dělalo se mi z těch prášku blbě, cítila jsem se jako bych vážně byla v tom i ten zápach té tabletky mi nedělal dobře a představa, že bych tohle měla podstoupit užívání po dobu 4 měsíců, mi vstávaly vlasy hrůzou. Nyní hledám vhodný produkt, který vyzkouším, protože malá prsa mě trápí pořád. Navíc jsem po vysazení přibrala takových 5 kilo, netroufám si tvrdit, že je to těmi prášky, ale předtím mi váha stála několik let na 60 kilo.

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odelat recenzi
     
Zrušit

Napiš svou referenci

Průměrné hodnocení:  
 3x Hodnoceno
Autor hodnocení: Magda

Naprosto vyhozené peníze. Holky, podívejte se raději po něčem lepším.

Autor hodnocení: Alena O. - 33 let

NEdoporučuju, jsou to vyhozené peníze.

Autor hodnocení: Marie - 39 let

Mám stejný názor, je to starý produkt na zvětšení prsou, který je k ničemu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení produktu - 3 hvězdy

“Na produktu Super PRSA se mi líbí, že je složen prakticky z výtažků z bylin. Zvlášť v dnešní době, kdy se všude mluví o škodlivosti chemických přípravků, musím takové složení ocenit. Produkt se inspiruje poznatky z přírodního lékařství, kde se využité byliny běžně konzumují.

Možná i díky tomuto přírodnímu složení jsem během užívání nezaznamenala žádné nežádoucí účinky, na které jsem poměrně dost citlivá. Nicméně, ale doporučuji raději vyzkoušet produkt BreastEXTRA nebo BreastFast tohle jsou dva nejúčinnější produkty s trvalými výsledky bez vedlejších účinků. “

Osvědčený prodejce

BreastExtra - Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star

About the Author:

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.