Ženská ňadra: co na nich muže tak fascinuje

Každá žena je ráda, když má přirozeně velká a pevná prsa – a každý muž se zase rád na taková prsa podívá, co si budeme nalhávat. Ovšem, položily jste si někdy otázku, čím to je, že muži tak moc milují prsa? Pravděpodobně je to spojeno s tím, že ženská ňadra jsou obecně vnímána jako sexuální symbol. Podobně tomu bylo také v minulosti, kdy byla velká prsa symbolem mateřství.

Nejste spokojeny s velikostí svých prsou a přemýšlíte o plastické operaci? Nejdříve si přečtěte článek Jaká rizika sebou přináší plastická operace zvětšení prsou? Možná dáte raději přednost šetrným cvikům nebo přírodním doplňkům stravy, které pravidelně testujeme a hodnotíme.

Zdá se to až nadmíru jasné, ovšem podle posledních zjištění vědců, to tak jednoduché přeci jen není. Vědci přišli v průběhu času s několika teoriemi a nyní si lámou hlavu, která z nich je vlastně ta správná, nebo ještě čeká na objevení? Některé teorie jsou zajímavé, jiné naopak bizarní – pojďme blíže prozkoumat tajemství ženských prsou.

Ňadra z pohledu žen

Abychom mohly spekulovat nad tím, proč jsou muži tak fascinováni ženskými ňadry, musíme se nejdříve podívat, jakou roli hrají pro své nositelky, tedy pro ženy. Ty přiznávají, že ňadra pro ně mají ve většině případů důležitou roli – osobně totiž svá prsa vnímají jako symbol ženskosti. Pokud je žena se svými ňadry nespokojená, projevuje se to na jejím sebevědomí.

Už jste vyzkoušely cviky na prsa? Budete v úžasu, jak dokonalá technika to je. Jedinečná možnost pro zvětšení a zpevnění prsou. Jako bonus si navíc během cvičení vytvarujete postavu.Jak správně vybrat velikost podprsenky - těsná kostice

Prsa jako vstupenka na divokou noc

Mnoho mužů vnímá prsa jako vstupenku na vášnivý sex, tedy přesněji bradavky. Možná i proto jsou prsa pro muže magické. Stimulace bradavek je pro ženy tak moc příjemná, že pokud k nim dojde, jen málokdy zvládnou odolat dalšímu pokračování, může za to intenzivní pocit vzrušení a oxytocin, který je ve velkém vyplavován do těla, jinak také označován jako jeden z hormonů štěstí.

TIP NA ČLÁNEK: 7 úžasných tipů, jak zpevnit povislá prsa jednou provždy

Kojenec nebo evoluce? Co stojí za fascinací mužů ženskými ňadry

Existuje teorie, která tvrdí, že muži získávají vztah k prsům už v průběhu svého vývoje, když jsou ještě kojenci a sají mateřské mléko. Samozřejmě, na této teorii něco je a zdá se jako smysluplná a velmi pravděpodobná. Výzkumníci uvádějí, že dítě si zakóduje ženská ňadra a v průběhu dospělosti se u mužů tato informace projevuje.

Víte, že pokud muž v dospělosti ústy stimuluje partnerce bradavky, utužuje se tím vztah mezi partnery? Mozek to vnímá podobně, jako by se utužoval vztah mezi matkou a dítětem – s tím rozdílem, že žena v tomto případě vnímá pouze erotickou stimulaci a rozkoš.

Biologové naopak tvrdí, že za fascinací stojí něco jiného – evoluční potřeba. Teorie však předpokládá, že muži jsou přitahováni ženami s objemným dekoltem proto, že je k tomu nutí evoluce. Velká ňadra totiž jsou podvědomě vnímány jako symbol dobrého zdraví a plodnosti. Také tato teorie se zdá velmi pravděpodobná, jen si vzpomeňme na symbol plodnosti Věstonickou Venuši.

Muži milují ženská prsa

Ale možná je všechno jinak

Možná jde skutečně jen a pouze o symbol sexuálního vzrušení a muži prostě mají přebytek testosteronu, zvláště ve svých mladých letech. Proto mají stále velmi silné libido a jsou částečně ovládáni svým sexuálním pudem – samozřejmě vědomě. Protože abychom mohly připustit předešlé teorie, musely by platit obecně, což nejde říct.

Existují totiž muži, které nechávají ženská ňadra naprosto chladnými – a přitom se nejedná o gaye. Stejně tak najdeme kultury, kde prsa nehrají téměř žádnou roli v průběhu mateřství (kromě kojení) a nejsou symbolem plodnosti. Podobně je to u afrických kmenů, kde ženy chodí zcela běžně nahoře bez a nevzbuzuje to žádné pozdvižení.

Nenechávejte nic náhodě, pokud máte malá prsa, vyzkoušejte jeden z našich osvědčených doplňků stravy – pravidelně je testujeme a recenzujeme.

A nakonec ještě poslední teorie v souvislosti s odhalenými ňadry u afrických kmenů. V civilizované společnosti je nepřípustné odhalovat ňadra, platí to také u kojení. A právě to nás přivádí k rčení „zakázané ovoce nejvíce chutná“. Možná jsou muži tak fascinováni ňadry, protože běžně vidí jen zahalené obrysy a plné tvary, nikoli ňadra samotné – což by vysvětlovalo, proč často zájem o prsa opadá, když se žena svlékne.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star