Jak vybrat správné oblečení po zvětšení prsou

V minulosti jsme několikrát psali o tom, jak zvětšit svá prsa. Plastika prsou je přitom jen jednou z možností, jak docílit toho, že budete mít krásná a přirozeně velká prsa. Není tajemstvím, že ženy často své poprsí vnímají jako ukazatel ženské krásy, příliš malá prsa ženě snižují sebevědomí, jak ukazují psychologické studie. Je to v podstatě velmi podobné jako v případě mužů a problematiky s příliš malým penisem, případně poruchami erekce, což jim výrazně snižuje sebevědomí.

Věřily byste tomu, že prsa můžete zvětšit i svépomocí? Přinášíme vám 7 exkluzivních tipů, jak toho dosáhnout.

Mnoho našich pravidelných čtenářek dosáhlo zvětšení prsou také pomocí účinných přírodních doplňků stravy, jako je například přípravek BreastExtra, který se dlouhodobě drží na první příčce našeho hodnocení.

BreastExtra je velmi oblíbený a vaše prsa zvětší už během prvních 2 měsíců. Zvětšení poprsí je velmi oblíbeným tématem žen, a proto vám v tomto článku usnadníme nejen výběr oblečení pro větší prsa – věřte, že není snadné si rychle na tuto změnu zvyknout.

Zvětšení prsou vyžaduje změnu šatníku

Je jasné, že zvětšení prsou, ať už jakoukoli metodou, následně vyžaduje celkovou změnu šatníku, tedy alespoň toho oblečení od pasu nahoru. Jestliže však patříte mezi ty ženy, které nakupování oblečení milují, pravděpodobně to bude nejzábavnější část na celém procesu zvětšení prsou a sladká odměna na konci. Přinášíme vám několik tipů, jak si nakupování oblečení užít ještě více.

Zvětšení poprsí: Nic neuspěchejte, počkejte, až se vaše tělo zotaví

Tato rada platí zejména pro ženy, které podstoupí plastiku prsou. Jedná se o operaci jako každou jinou, po které vaše tělo potřebuje nutný čas pro regeneraci, stejně tak vaše nová ňadra vyžadují speciální péči. Neuspěchejte nákup nového šatníku a nějaký čas počkejte, než budete moci naplno svá prsa zatěžovat například příliš přiléhavým oblečením a podobně.

Navíc věřte, že krátce po plastické operaci se ještě velikost vašich prsou změní, nejčastěji se velikost ustálí do jednoho měsíce od zákroku. Prsa totiž mohou být krátce po zákroku oteklá. Nejlépe uděláte, pokud budete nosit speciální podprsenku, tu vám doporučí váš lékař. Taková podprsenka vám poskytne nejvyšší možný komfort a zároveň bezpečnost pro vaše nová ňadra.

Nad změnou šatníku přemýšlejte po zvětšení prsou racionálně

Vaše nová větší prsa budou vyžadovat jinou péči. Je jasné, že budete muset změnit velikosti svých podprsenek, možná budete muset změnit i jejich typ. Každopádně myslete na to, že většina věcí, které jste dosud nosily, vám už nyní tak dokonale nepadne. Zvažte a nejlépe si i vyzkoušejte, jaké střihy vám momentálně nejlépe sedí, a podle toho nakupujte nové oblečení.

Pamatujte na to, že stejný střih vypadá u žen, které mají jinou velikost prsou, velmi rozdílně. Pozor si dejte také na výstřih, ten by nově u velkých ňader mohl působit velmi lacině, alespoň v některých případech.

Jak správně vybrat velikost podprsenky - těsná kostice

Základem všeho je správná velikost podprsenky

Je to natolik samozřejmé, ale přesto většina žen nosí špatnou velikost své podprsenky. To s sebou přináší řadu problémů – jednak celkové nepohodlí, ale také bolesti zad, ochabnutí prsou, nevzhlednost dekoltu a další zdravotní obtíže. Pamatujte na to, že správná velikost podprsenky je tím nejdůležitějším, a to nejen při zvětšení prsou. Správně padnoucí podprsenka je základem spokojenosti každé ženy.

Špatnou velikost podprsenky nosí až 80 % žen, patříte mezi ně i vy? Prozradíme vám, jak to poznáte, a poradíme, jak si pořídit správnou velikost podprsenky.

Vaše ňadra potřebují správnou oporu neustále, nejen po plastické operaci. Dobře padnoucí podprsenku poznáte tak, že vašim ňadrům dopřává silnou podporu, ale zároveň ji vůbec necítíte a nijak vás neomezuje. Dobře padnoucí podprsenkou docílíte také mnohem lepšího vzhledu vašich prsou. Pokud si nejste jisti, jaký typ a velikost podprsenky je pro vás tím pravým a zároveň to samy nepoznáte při vyzkoušení, pak se poraďte s odborníkem. Nenechte se zbytečně okrást o fantastický vzhled vašich prsou.

Zvětšení poprsí s sebou přináší daň při hledání padnoucích šatů

Život ženy, to jsou také plesy a jiné společenské akce, které většinou vyžadují předepsaný styl, nejčastěji jsou to šaty. Pokud však máte zvětšená prsa a jejich velikost je oproti zbytku těla nepřirozená, pak budete mít velký problém sehnat skutečně vkusně padnoucí šaty. Je velmi pravděpodobné, že konfekční velikosti vám zkrátka už nepadnou tak dobře, a tak vám nezbude nic jiného, než si nechat ušít šaty na míru. Je to sice velká investice, ale můžete si být jistá, že následně budete neodolatelná.

TIP: Pokud chcete dosáhnout většího poprsí bez plastické operace, doporučujeme osvědčený doplněk stravy BreastExtra, díky kterého naše Beáta Börová dosáhla zvětšení o dvě čísla.

Padnoucí plavky a budete hvězdou každé pláže

Jestliže už máte nová zvětšená prsa, pak je škoda si je nechat jen pro sebe. Jistě budete toužit po tom, být hvězdou pláže – což se vám s novým poprsím může podařit. Budete k tomu však potřebovat padnoucí plavky. Rychle přijdete na to, že klasické střihy plavek vám nemusí dobře sedět, trojúhelníčky zase pomalu vyšly z módy, stejně jako bikiny celkově. Co takhle vyzkoušet plavky ve stylu „halter“, ty vám poskytnou potřebnou oporu a zároveň vypadají velmi dobře.

Navíc se do módy opět vracejí jednodílné plavky. Pokud se v nich budete cítit dobře, jsou jednoznačně skvělou volbou. Jednak poskytnou vaším ňadrům velmi dobrou podporu a také jsou pohodlné. Celkově dokáží podtrhnout vaše poprsí a zároveň zakrýt malé nedokonalosti v podobě tuku navíc.

Jednodílné plavky se stávají opět velmi oblíbenými, takže není problém najít skutečně elegantní a zároveň stylové, se kterými nakonec zaujmete mnohem více než s klasickými bikinami.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star