E-book: Jak na přírodní zvětšení prsou aneb, jde to i bez plastiky
  • Aktivujte růst prsou přirozenou cestou

  • Rady na pozvednutí a zpevnění prsou

  • Tipy a rady k oblékání, pro půvabnější dekolt

  • Zlepšete vaše sebevědomí a půvab

  • Žádné chemie, plastiky a vedlejší účinky

  • Ušetříte spoustu peněz za plastické operace

Zkušenosti žen – Před a Po

Bohužel jsem nebyla obdařena velkými prsy, ale sportovní postavou. Vždy jsem chtěla mít větší prsa. Ne nijak velké, protože sportuji, ale tak velké, abych nevypadala tak ploše. Beatku jsem potkala úplně náhodou, přes jednou mojí kamarádku a ta mi doporučila jejího průvodce na přírodní zvětšení prsou, který ještě nebyl v prodeji. Ani jsem neváhala a její nabídku jsem přijala.

Jak můžete vidět na obrázcích, které jsem Beatce zaslala, dosáhla jsem jistého úspěchu, se kterým jsem nadmíru spokojená. Už nevypadám jako přistávací deska. Jejího průvodce neustále pročítám, protože tam najdu opravdu spoustu rad. I to, že make-up nemusím používat pouze na obličej, ale i na zvýraznění mých prsou. Navíc jsem si oblíbila cviky na prsa, protože ráda sportuji a navíce udělat něco pro svůj dekolt.

Gabriela – 21 let

Já jsem si nemohla na svá prsa nikdy stěžovat, vždy jsem měla nadměrný dekolt. Bohužel postupem času, byla gravitace silnější a silnější. Z mých pevných prsou se začínaly stávat ta povislá, co známe od svých babiček. Už jsem začala uvažovat o nějaké plastice, ale předtím jsem si vzpomněla na kamarádku Beatu, která se zvětšování a zpevňování prsou zabývá.

Postupně na mě chrlila plno tipů a rad, které mi pomohly má prsa opět zpevnit. Ano, nejsou jako v mých 20 letech, ale výsledkem jsem spokojená. Asi po 3 měsících, co mi předala cenné rady, mi zaslala její ebook, aby mi ještě více pomohla, což se také stalo. Je to skutečně ucelený průvodce, jak zvětšit prsa přírodní cestou.

Romana – 33 let

Nikdy jsem neuvažovala o mých prsou, že jsou malá a nevzhledná. Miluji přírodní krásu a mám se ráda, jaká jsem. V pozdějším věku jsme začali s manželem chodit na různé plesy a pracovní večírky. Chtěla jsem vypadat skvěle, abych mohla dobře reprezentovat svého úspěšného manžela. Kolem sebe jsem měla neustále ženy, které byly plné plastik, což mě ještě více přesvědčilo o tom, že přirozená krása je ta opravdová.

Na jednom z večírků jsem potkala paní Beatu (úžasně sympatická žena), která mi řekla o své elektronické knížce, kde najdu mnoho tipů a rad, jak přirozeně vylepšit můj dekolt. Nic za to nechtěla, pouze mou zkušenost s fotografií před a po. Výsledek můžete vidět. Z jejích rad jsem si vzala hodně. Na plesy se umím lépe oblékat, provozuji cviky a masáže. Dnes můj dekolt je opravdu skvostný v každých plesových šatech.

Aneta – 41 let