Srovnávač prášků na zpevnění a zvětšení prsou

Snad většina žen, řeší svůj dekolt. Některé jsou nespokojené s velikostí, další zase vyhledávají zpevnění prsou, ale najdou se i takové, které potřebují pomoc se zmenšením prsou. My ženy, jsme prostě věčně nespokojené se svým poprsím a často ihned vyhledáváme plastickou operaci. Proč to, ale nezkusit nejdříve přírodnější cestou, například přípravky na zvětšení prsou?

Jsem Beáta Börová, zakladatelka a redaktorka tohoto magazínu o prsou. Osobně moc nepreferuji, plastické operace a raději hledám šetrnější způsoby, jak se svou nespokojeností bojovat. I já dlouho byla nespokojená se svými prsy a v mém případě plastická operace nepřipadala v úvahu, také jsem na ni ani upřímně neměla. Proto jsem začala testovat přírodní prášky na zvětšení prsou, které jsou šetrnější a levnější.

TOP 1. místo mezi prášky na zvětšení prsou - BreastExtra

TOP 1. místo – BreastExtra

Cena: 395 Kč
Počet tobolek: 30
Cena za 1 den: 13 Kč

TOP 2. místo mezi prášky na zvětšení prsou - BreastFast

TOP 2. místo – BreastFast

Cena: 1390 Kč
Počet tobolek: 90
Cena za 1 den: 15 Kč

TOP 3. místo mezi prášky na zvětšení prsou - Decolen

TOP 3. místo – Decolen

Cena: 900 Kč
Počet tobolek: 60
Cena za 1 den: 15 Kč

Co jsou prášky na zvětšení prsou a proč je používat?

Zhruba asi 3 roky, jsem si průběžně kupovala různé prášky na zvětšení prsou, abych našla tu zlatou střední cestu, jak se říká. Vždy jsem stála pevně nohama na zemi, protože mi bylo jasné, že s pilulky na zvětšení prsou nedosáhnout takových výsledků, jako po plastice poprsí.

Přesto byl můj cíl, získat klidně o jedno číslo navíc, ale především pevnější a hezčí tvar. Už nejsem nejmladší a bohužel je pro má prsa gravitace je čím dál silnější. Prsa nebyla tak krásná, jako kdysi, když byla moje nespokojenost minimální.

Po mnoha přípravcích na zvětšení prsou, mohu svědomitě potvrdit, že jsem skutečně našla pár přípravku, které jsem si oblíbila. Přípravky na zvětšení prsou jsou dostupné bez lékařského předpisu, protože disponují svým přírodním složením z bylinek a extraktů.

Přípravky na zvětšení prsou, pilulky neboli také tabletky na zvětšení prsou, bez lékařského předpisu podléhají přísné kontrole a pravidlům Státní zemědělské a potravinářské inspekci SZPI. Proto se nemusíte obávat, že mnou doporučované prášky na zvětšení prsou, by byly nějak nebezpečné či bez účinného složení.

Co většinou obsahují běžně dostupné prášky na zvětšení prsou?

Jelikož jsou tablety na zvětšení prsou dostupné bez lékařského předpisu, jsou považovány jako doplňky stravy. Pokud by šlo o léky na prsa, se statusem léky, podléhal by zase Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a bylo by je možné sehnat pouze s lékařským předpisem.

Doplňky stravy neboli tablety na zvětšení prsou, obsahují většinou níže uvedené bylinky či extrakty, u nichž také byly potvrzeny pozitivní účinky na prsa a ženský organismus.

 • Andělika čínská – Podporuje produkci estrogenu k lepším či normálním reprodukčním orgánům ženy.
 • Serenoa plazivá – Velmi oblíbená bylinky, která napomáhá udržet fyziologickou hladinu hormonů, které jsou důležité pro růst a vývoj prsou.
 • Pískavici řecké seno – Další velmi populární rostlina, která obsahuje velké množství fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Což pomáhá k plnosti prsou i stimulaci tvorby mateřského mléka.
 • Hydrolyzovaný kolagen – Stáří je nezastavitelné, proto většinou od 30 let života přirozeně dochází ke zjemnění kůže a tím i menší pevnost poprsí. Tato bylinky pomáhá vše stabilizovat.
 • Sójové isoflavonoidy – Poměrně známý fytoestrogen, což je přírodní látka, které se podobá hormonům.
 • Jam čínsky – Jedná se o rostlinu, která přispívá k rovnováze ženských pohlavních hormonů. Napomáhá lépe prokrvovat hrudník, což má za následek zvětšení, zpevnění prsou a i zkrášlení pokožky.

Jaké přípravky na zpevnění a zvětšení prsou?

Jaké přípravky na zvětšení prsou doporučuju?

Jak jsem již psala, vyzkoušela jsem řadu prášků na zpevnění a zvětšení prsou, ale jen pár z nich mě skutečně zaujalo a mohla bych je svým čtenářkám i kamarádkám doporučit.

Mě se osobně nejvíce zamlouvá přípravek BreastExtra a BreastFast, díky nichž jsem dosáhla téměř o dvě čísla navíc, ale především se má prsa zpevnila a řekla bych, že i se pozastavila síla gravitace 😊.

Přesto je to pouze moje doporučení. Každá žena preferuje něco jiného, má jiný organismus a životní styl. Proto vám nebudu nalhávat, že zrovna vy budete mít stejné výsledky. Každý jsme individuální. Doporučuji si přečíst mé recenze a zkušenosti a na základě nich se sama rozhodnete, co raději zvolit.

Umístění Produkt Hodnocení Cena
1. BrestEXTRA od 390 Kč
2. BreastFAST od 1 250 Kč
3. NadraIN FORTE od 999 Kč
5. DECOLEN Forte od 599 Kč

Jak prášky na zpevnění a zvětšení poprsí fungují a jsou účinné?

Jak fungují prášky na zvětšení a zpevnění poprsí, nelze přesně popsat, protože se všechny od sebe liší složením. Pro lepší pochopení, jak takové prášky na zvětšení a zpevnění poprsí fungují, doporučujeme si přečíst jednotlivé recenze.

Přesto lze říci, že za efekt mohou bylinky a extrakty a fytoestrogeny. Jedná se většinou o látky které dokáží simulovat funkce hormonů, a to přírodní cestou. U žen často doplňují přírodní estrogen, stimulující produkci tkáně prsních žláz, což způsobuje růst prsou.

Častokrát jsou takovéto prášky na zpevnění a zvětšení poprsí velmi přínosné pro ženy. Nejenže pomáhají s růstem prsou, ale napomáhají zlepšovat menstruační cyklus, kvalitu pokožky, kvalitu vlasů a nehtů, zvyšují libido, atd….

I proto jsme si tak přírodní přípravky na zvětšení prsou oblíbila, protože necílí pouze na prsa.

Co skutečně ovlivňuje velikost a pevnost prsou?

Naše prsa jsou darem přírody a genů. Některé ženy mají krásně velká prsa, další zase mají malá prsa, která jsou také sexy, pokud to žena umí zapracovat do oblečení. Níže se můžete podívat, co ovlivňuje velikost prsou:

 • Hmotnost – Jak jistě víte, pokud je žena větších tvarů, jsou i její prsa většinou větší. Samozřejmě, to není pravidlo. Tyto ženy mají totiž prsa obalena tukem, proto ve skutečností vypadají větší. Bohužel, obéznější ženy se vystavují zdravotním rizikům a také trpí většinou na záda. Prsa obalená tukem, jsou těžká. Touto cestou nedoporučuji se vydávat.
 • Genetika – Dědičnost hraje velmi velkou neboli hlavní roli nejen v podobě velikosti prsou, ale i tvaru. Geny ovlivňují hladinu hormonů, která následně působí právě na prsní tkáň.
 • Těhotenství – Těhotenství je plné velkých změn. Důsledkem toho dochází i k větší velikosti prsou a plnějších tvarů. Prsa se začínají plnit mateřským mlékem.
 • Puberta – Další období plné velkých změn. S dospívajícím věkem stoupá hladina estrogenu a tím dochází i ke zvětšení prsou. Se zvětšujícím objemem hrudníku se i zvětšují bradavky.
 • Věk – Postupně s přibývajícím věkem se tkáň oslabuje, kůže ztrácí svou pružnost a prsa ochabují. Ano, působící gravitace. Dobrou přírodní prevencí je kolagen, který můžete přijímat už kolem 30 let. Některé přípravky na zpevnění a zvětšení prsou kolagen obsahují ve svém složení, jako například BreastExtra a BreastFast.
 • Stravovací návyky – I strava velmi ovlivňuje růst prsou a jejich pevnost. Jsou určité potraviny, které dokážou podpořit růst prsou a jejich zpevnění. Pokud budete číst dále, dozvíte se, které to jsou.

Zírání mužů na ženská velká poprsí

Jaké dále mohu zvětšit a zpevnit prsa?

Možností zvětšení prsou je skutečně hodně, a to od optického zvětšení a zpevnění prsou až po fyzické. Pokud máte dostatek peněz a podstoupíte rizika silikonů, pak nejsnadnější způsobem zvětšení prsou vede přes plastiku.

Pokud přistupujete k plastickým operacím prsou stejně jako já, rády vyzkoušíte jiné možnosti, které jsou bezpečnější, levnější a přirozenější. Některé můžete vidět níže a další si posujeme v článcích.

Existují nějaké potraviny na růst prsou?

Existují i potraviny na zvětšení a zpevnění prsou, o kterých jsem vás informovala už v jiném článku. Jaké potraviny ovlivňují růst prsou, můžete vidět níže. Jedná se pouze o ty nejhlavnější potraviny na zvětšení prsou a jejich zpevnění.

Nejenže dopřejete svému dekoltu přírodní složky, ale navíc i do celého organismu, které podpoří vaše celkové zdraví.

 • Lněné semínko, sezam, slunečnice – Všechny tři zmíněné složky obsahují bohatý zdroj omega-3 esenciálních mastných kyselin lignanů, což jsou právě již několikrát zmíněné fytoestrogeny.
 • Bylinky – O bylinkách jste se mohli dozvědět výše, ale mezi nejvyužívanější bylinky na růst prsou patří: Andělika čínská, Serena plazivá, Pískavici řecké seno, Jam čínský, Sójové isoflavonoidy. Většinou tyto bylinky obsahují i prášky na zpevnění a zvětšení poprsí.
 • Oříšky – Téměř všechny druhy oříšků obsahují isoflavon, který je podobný esteogenu, jeho velký vliv na růst prsou můžete zaznamenat i v dospívání. Zhruba od 25-30 let, se estrogen z těla pozvolna vytrácí, proto je vhodné jej pravidelně doplňovat.
 • Ovoce a zelenina – jsou bohaté na vitamíny, které podporují růst prsní tkáně. Především jde o vitamín C.
Před a po použití prášků na zvětšení prsou - BreastExtra

Před a po použití prášků na zvětšení prsou – BreastExtra

Jaké vitamíny mi mohou pomoci s přírodním zvětšením prsou?

Vitamíny na přírodní růst prsou, existují tak napůl. Neovlivňují přímo růst a pevnost poprsí, ale napomáhají v organismu být zdravější a mladší.

 • Vitamín C, je důležitý k obnově kolagenu, podporuje růst prsní tkáně
 • Vitamín A, pomáhá k lepší regeneraci kůže
 • Vitamín B6, podporuje vznik nových krevních buněk
 • Vitamín E k regulaci cholesterolu

Časté dotazy – Přípravky na zpevnění a zvětšení poprsí

Časté dotazy k přípravkům na zpevnění a zvětšení prsou se snažíme aktualizovat, jelikož nám chodí určité dotazy od našich čtenářek.

Pokud i vás něco napadá, co jsem do článku nezakomponovala, budu ráda, když mi napíšete přes kontaktní formuláře nebo zanecháte komentář, který naleznete pod článkem.

Jaké přípravky na zvětšení prsou doporučujeme zakladatelka magazínu?

Protože mám s přípravky na zvětšení poprsí bohaté zkušenosti, za sebe bych doporučila určitě BreastExtra, BreastFast, Decolen a NadraIN Forte.

Jak se pilulky na zvětšení prsou většinou užívají?

V 99% případech se pilulky na zvětšení prsou užívají orálně. Stačí si jednou denně vzít 1 tabletku a zapít ji vodou. Samozřejmě, přesné dávkování je u každého přípravku jiné.

Fungují prášky na zpevnění a zvětšení prsou okamžitě?

Okamžitě, rozhodně ne. Nefungují jako plastická operace. Ke kvalitním výsledkům musíte dojít pravidelným a dlouhodobým užíváním. Mě se nejvíce užívat například BreastExtra 3 měsíce.

Co dělat pro pevná prsa?

Dělat pro pevná prsa můžete skutečně mnoho. Za mě doporučuji cviky na prsa, potraviny, bylinky, otužování nebo naše speciální metody.

Kolik stojí úprava prsou?

Úprava prsou s porovnáním, o čem píši výše je mnohem, ale mnohem dražší. Úprava prsou stojí většinou 60 000 Kč a více.

Budeme rády, když nám své zkušenosti nebo dotazy zanecháte v komentářích, aby další čtenářky mohly být, co nejlépe informovány. Určitě budeme rády, když budete i článek sdílet.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.