Andělika lékařská je ženským ženšenem a podporuje růst prsou

Bylinky jsou jako doplněk stravy oblíbené odedávna. Není se čemu divit, protože to jen dokazuje, jak jsou skutečně účinné. Sílu přírody byste rozhodně neměli podceňovat, může totiž nejen pomoci vás vyléčit z nemoci, ale zároveň ovlivnit fyzické procesy – v našem případě například růst prsou. Andělika lékařská má samozřejmě mnohem více pozitivních účinků a nutno dodat, že mírný růst prsou je spíše vedlejším účinkem, avšak u žen velmi oblíbeným.

TIP: Angelika lékařská však není jedinou bylinkou, která podporuje růst ženského poprsí. Možná vás překvapí, kolik takových bylinek existuje – přesvědčte se samy o produktech pro krásná a větší ňadra.

Andělika lékařská neboli čínská

Jedná se o bylinu z čeledi miříkovitých, známá je také pod originálním názvem Dong Quai. V Asii je Andělika tradičním tonikem používaným k mnoha různorodým účelům. Nás však zajímá zejména blahodárný vliv na ženské reprodukční orgány a intenzitu samotného orgasmu – což se přibližně od 6. století traduje v čínské přírodní medicíně. Svou oblibu si Andělika získala také v Japonsku, kde se využívá zejména pro léčbu ženských onemocnění.

Někdy se můžete setkat také s označením ženský ženšen. Takové pojmenování vzniklo na základě podobnosti účinků Anděliky na ženské obtíže – stejně jako ženšen je v tomto směru blahodárný pro muže. Extrakt z kořene můžete využít při obtížích s menstruací, hormonální nerovnováze a podobně. Kromě toho má mnoho dalších účinků, které ocení každý. Posiluje imunitu a celkově podporuje vitalitu těla. Svým způsobem je Andělika lékařská opravdu takový druhý ženšen pro ženy.

K čemu všemu Anděliku lékařskou využijete?

Pokud se podíváme na všechny účinky Anděliky lékařské, potom zjistíme, že spektrum jejího využití je opravdu široké. A není se čemu divit, vždyť v tradiční asijské medicíně je prakticky nenahraditelná. Přesto u nás není příliš známá, například v porovnání s již zmíněným ženšenem. Andělika čínská je vhodná pro všechny, nicméně v největší míře ji využijí opravdu jen ženy. Poté, co si přečtete její účinky, vyhradíte Andělice čestné místo mezi ostatními bylinkami.

  • výrazně posiluje krevní oběh a snižuje příliš vysoký krevní tlak
  • působí jako prevence proti cukrovce, onemocnění ledvin, ale i plicním chorobám
  • celkově posiluje lymfatický systém
  • příznivě ovlivňuje průběh menstruace, zvláště je-li nepravidelná a příliš silná
  • podporuje rovnováhu v produkci ženských hormonů
  • ovlivňuje růst prsou
  • je nepostradatelná v přechodu, odstraňuje totiž klimakterické příznaky

Jestliže toužíte spíše po zvětšení poprsí, potom doporučujeme doplňky stravy k tomu přímo určené. Vyzkoušejte například BreastExtra, který v naší recenzi získal první místo. Kladné ohlasy sklízí také od samotných čtenářek.

Nevýhody Anděliky čínské

Protože se jedná o bylinku, nemá prakticky žádné nevýhody, natož vedlejší účinky. Přesto doporučujeme neužívat Anděliku v nadměrných dávkách. Dále by ji neměli užívat lidé trpící problémy se srážlivostí krve, v takovém případě by mohla způsobit zdravotní komplikace, navíc oslabuje účinky samotných léků na srážlivost. Další možné nevýhody známy nejsou, přesto Andělika čínská nemusí vyhovovat každému, pokud při užívání budete pociťovat obtíže, raději se poohlédněte po jiném produktu.

TIP: Jako alternativu na ženské problémy vyzkoušejte například Menoxin, který pomáhá zejména při menopauze. Pokud byste raději podpořily zvětšení svých prsou, využijte přípravek BreastExtra, BreastFast, Decolen nebo NadraIN Forte.

V jakém složení se vyplatí Anděliku koupit?

Andělika lékařská je dostupná v mnoha podobách, které se liší i svým složením. Čistě přírodní Anděliku zakoupíte maximálně jako sušenou bylinku, přesto bychom na čistotu produktu příliš nespoléhali. Dále se prodává jako bylinné tinktury nebo čaje – sáčkové čaje nedoporučujeme. Zakoupit samozřejmě můžete Anděliku v podobě tablet jako doplněk stravy. Kterou z těchto podob si vyberete, to záleží čistě na vašich preferencích.

Vzdělávání: Věděli jste, že Andělika lékařská se vyskytuje také u nás? Najdete ji například v Krkonoších, kde volně roste v poměrně vysoké míře.

TIP na závěr pro ještě větší prsa

Jestliže patříte mezi ženy, které rády sportují a starají se o své tělo, potom doporučujeme zmíněné produkty kombinovat s velice účinnými cviky na prsa. Ty vám totiž pomohou nejen zvětšit a zpevnit ňadra tak, že vám je bude každá druhá žena závidět, ale zároveň zredukujete tuky a vytvarujete si samotnou postavu.

Podívejte se na několik detailně popsaných cviků na prsa a začněte s nimi ještě dnes. Podle zkušeností našich čtenářek zaznamenáte viditelné změny už za první měsíc cvičení.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Skvělá bylinka, kterou jsem vyzkoušela až po doplňcích stravy a velmi mne zaujala svou účinností.
Hodnocení
51star1star1star1star1star