Jaké se nabízí druhy prsních implantátů

Každé ženě se líbí něco jiného, a to platí i v případě prsních implantátů. Některé ženy preferují menší poprsí a spíše přirozený vzhled dekoltu. Jiné zase upřednostňují plný sexy dekolt. Rozhodli jste se pro plastickou operaci poprsí, ale stále nevíte, jaké prsní implantáty by byly pro vás ty pravé?

Co jsou to prsní implantáty?

Prsní implantát je pouzdro s měkkou výplní, které se na dotek a také vzhledem podobá přirozenému prsu. Pomocí prsního implantátu se dá změnit vzhled poprsí. Existuje mnoho druhů prsních implantátů, které se od sebe liší nejen velikostí, ale také tvarem a dalšími parametry.

Není tajemstvím, že i samotní muži jsou fascinováni ženskými ňadry. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, co na nich muže tak přitahuje?

V průběhu let prsní implantáty prošly velkým vývojem. Od implantátů, které způsobovaly zdravotní komplikace a musely se po pár letech vyměnit, až po ty dnešního typu, které splňují vysoké požadavky na bezpečnost a kvalitu.

Prsní implantáty: více sebevědomí a spokojenější život

Prsní implantáty jsou vhodné pro ženy, které nejsou spokojené se svým poprsím. Ať už z důvodu tvaru, velikosti, nebo celkového vzhledu. Plastická operace poprsí dokáže ženám zvednout sebevědomí a odstranit psychické problémy spojené s nedokonalým poprsím.

Pamatujte však, že zvětšit poprsí si můžou ženy až od 18 let. Je to z toho důvodu, že mladé dívky prochází hormonálními změnami spojené s dospíváním, a proto se jim může poprsí ještě výrazně proměnit.

TIP:Necítíte se ve své kůži? Možná vás trápí PMS. Prozradíme vám 6 jednoduchých tipů, které vám pomůžou snížit jeho příznaky.

Jaké jsou typy prsních implantátů?

V dnešní moderní době si můžete vybrat z nepřeberného množství prsních implantátů. Díky tomu si každá žena může zvolit ideální model, který bude v souladu s její výškou, váhou, typem postavy a také její představou.

Typy prsních implantátů se liší od sebe nejen tvarem, ale také velikostí, značkou, nebo povrchem. Podle čeho se rozlišují jednotlivé druhy prsních implantátů?

3 TIPY na přírodní zvětšení prsou bez plastiky

Od založení toho magazínu, jsem vyzkoušela všechny přírodní metody a prášky na zvětšení prsou, proto můžete níže vidět ty nejúčinnější produkty, které mi pomohly zvětšit, ale i zpevnit prsa.

TOP 1. místo mezi prášky na zvětšení prsou - BreastExtra

TOP 1. místo – BreastExtra

Cena: 395 Kč
Počet tobolek: 30
Cena za 1 den: 13 Kč

TOP 2. místo mezi prášky na zvětšení prsou - BreastFast

TOP 2. místo – BreastFast

Cena: 1390 Kč
Počet tobolek: 90
Cena za 1 den: 15 Kč

TOP 3. místo mezi prášky na zvětšení prsou - Decolen

TOP 3. místo – Decolen

Cena: 900 Kč
Počet tobolek: 60
Cena za 1 den: 15 Kč

Typy prsních implantátů podle tvaru

1. Kulatý typ prsního implantátu

Kulatý typ prsního implantátu

Kulatý typ prsního implantátu je vhodný pro ženy, které touží po bujném dekoltu s efektem push-up. Mají tvar polokoule a efektivně vyplní horní část vašeho výstřihu.

Tento druh prsního implantátu skvěle padne ženám, které mají hezky tvarované poprsí, ale chtějí větší objem. U hubených žen se moc nedoporučují, protože nemusí působit přirozeně. 

2. Anatomický typ prsního implantátu

Anatomický typ prsního implantátu

Kulatý typ prsního implantátu je vhodný pro ženy, které touží po bujném dekoltu s efektem push-up. Mají tvar polokoule a efektivně vyplní horní část vašeho výstřihu.

Tento druh prsního implantátu skvěle padne ženám, které mají hezky tvarované poprsí, ale chtějí větší objem. U hubených žen se moc nedoporučují, protože nemusí působit přirozeně. 

Typy prsních implantátů podle velikosti

Velikost prsních implantátů se počítá v mililitrech. Vzorník prsních implantátů začíná na 100 ml a končí kolem 1 000 ml. Mezi nejčastěji používanými prsními implantáty jsou velikosti v rozmezí 250 až 350 ml. To odpovídá košíčku podprsenky C až E. Nevíte, jakou velikost vybrat?

Nemusíte mít strach. S výběrem toho správného implantátu vám vždy pomůžou specialisté z vámi vybrané kliniky. Velkou výhodou je fakt, že prsní implantáty si můžete vyzkoušet i takzvaně nanečisto pomocí speciální podprsenky. Moderní kliniky dokonce nabízí i 3D modelaci nového poprsí.

Vyplatí se krémy na zvětšení prsou?

Vyplatí se krémy na zvětšení prsou?

Typy prsních implantátů podle povrchu a výplně

Povrch prsních implantátů může být dvojí. Buď hladký, nebo s jemnými póry a texturou. Ve velké většině případů plastických operací poprsí se ale používají už jen ty pórovité.

Díky tomuto povrchu totiž prsní implantáty skvěle přilnou ke tkáni a nehrozí tak jejich pohyb. Co se týče výplně, tak prsní implantáty můžou obsahovat fyziologický roztok, nebo silikonový gel.

Typy prsních implantátů podle značky

Stejně, jako u jiných výrobků, tak i v případě prsních implantátů se můžete setkat s různými výrobci. V České republice se můžete nejčastěji setkat s kvalitními prsními implantáty značek Polytech, nebo Mentor.

Pokud se rozhodnete pro plastickou operaci, vždy si zjistěte, jakou značku implantátů vám klinika nabízí. Ne každá značka totiž může splňovat přísná zdravotní kritéria.

TIP: Toužíte shodit nějaké to kilo dolů? Vyzkoušejte DailyMix. Vynikající proteinové koktejly, které efektivně zaženou hlad na dlouhou dobu.

Životnost prsních implantátů vás možná překvapí

Většina předních značek nabízí prsní implantáty z velmi kvalitního materiálu. Jejich testování probíhá za extrémních podmínek, kdy se implantát různě natahuje a probíhají s ním další testy kvality. Proto není překvapením, že přední značky nabízí prsní implantáty s celoživotní zárukou. To znamená, že životnost prsních implantátů není stanovená.

Samozřejmě, že na životnost prsních implantátů má vliv i váš životní styl. Pokud se vám stane úraz, nebo máte jiné zdravotní komplikace, může být životnost prsního implantátu narušena. Proto je vhodné chodit na pravidelné preventivní kontroly, kde vám zkontrolují stav vašich implantátů.

Mammaplastika: co očekávat od modelace prsou

Mammaplastika: co očekávat od modelace prsou

Co vás nejvíce zajímá o prsních implantátech?

1. Kolik stojí modelace poprsí pomocí implantátů?

To, kolik bude stát modelace poprsí záleží na mnoha faktorech. Hlavní roli samozřejmě hraje druh prsního implantátu, jeho velikost a také značka. Dále záleží na tom, kde se rozhodnete modelaci podstoupit. Každá klinika má jiné poplatky za svoje služby. Průměrně se cena za modelaci prsou pohybuje okolo 50 000 Kč, ale klidně se může vyšplhat až ke 150 000 Kč.

Nemusíte mít ale strach, odborný personál vám vždy sestaví cenovou kalkulaci na míru. Takže budete přesně vědět, kolik za modelaci prsou pomocí implantátů zaplatíte. Nezapomeňte, že některé kliniky můžou účtovat zvlášť další služby, jako je hospitalizace, nebo předoperační vyšetření. 

2. Jak dlouho vydrží prsní implantáty?

To, jak dlouho vydrží prsní implantáty, není nijak limitováno. Většina výrobců prsních implantátů totiž garantuje celoživotní záruku. Proto za běžných okolností není nutné prsní implantáty měnit. Na druhou stranu je ale nutné si uvědomit, že křivky se vám můžou s přibývajícími roky výrazně změnit.

Můžete zhubnout, nebo také přibrat. Takže je opravdu důležité si před plastickou operací dobře vybrat typ a tvar prsního implantátu. Jak dlouho vám vydrží prsní implantáty tedy záleží spíše na vás. Výjimkou jsou samozřejmě nepříjemné životní situace, jako je třeba úraz hrudníku.  

3. Musím si prsní implantáty zaplatit, nebo mi je zaplatí pojišťovna?

Pokud se žena rozhodne pro plastickou operaci pouze z toho důvodu, že se jí její prsa nelíbí, bude si muset za výkon zaplatit sama. Zdravotní pojišťovny totiž hradí operaci prsou pouze ze zdravotních důvodů. V praxi jde o plastické operace, které se uskuteční na základě doporučení od lékaře.

Žena navíc musí splňovat indikační kritéria, protože jinak nemusí zaplacení zákroku pojišťovnou vůbec proběhnout. Velmi často jde například o ženy po onkologické léčbě.

TIP: Chcete si zpestřit vaši chvilku sama pro sebe? Womanizer je skvělá erotická pomůcka, díky které dosáhnete orgasmu raz dva.

Konzultace s profesionálem je základem správného výběru prsních implantátů

Stále se nemůžete rozhodnout, jakou velikost, nebo typ prsního implantátu zvolit? Nemusíte mít strach. Před samotnou operací vás čeká pečlivá konzultace s plastickým chirurgem, který vám doporučí vhodný typ prsního implantátu přímo pro vás.

Mějte ale na paměti, že plastickou operaci může podstoupit pouze zdravá žena. Proto se připravte, že před samotnou operací vás čeká předoperační vyšetření. Nezapomeňte ani na to, že nejde jen o malý kosmetický zákrok. Po plastické operaci počítejte zhruba s 1 až 2 týdny pracovní neschopnosti.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.