DailyMix - Recenze a zkušenosti s proteinovým nápojem
 • Kvalitní a plnohodnotné jídlo
 • Velmi rychlá a snadná příprava
 • Plnohodnotné jídlo bez škodlivé chemie
 • Vysoký obsah nejkvalitnějších proteinů
 • Vhodné pro všechny aktivní lidi, dokonce i pro studenty a vegetariány
 • Mnoho chutných příchutí k výběru

Váš pracovní den je nabitý k prasknutí. Práce a rodina vám zabírá veškerý váš denní rozvrh? To negativně odnáší vaše stravování, na které nemáte vůbec čas. Ráno snídáte v autě, oběd vyřešíte ve fast foodu a večer máte takový hlad, že sníte, na co přijdete.

Rádi byste tento bludný kruh vyřešili plnohodnotným jídlem, který je bez škodlivé chemie, a navíc je připraveno během pár sekund? Odpovědí jsou DailyMix koktejly. Prozradíme vám, proč stojí za to tyto lahodné koktejly vyzkoušet.

Chutné a nutričně vyladěné proteinové koktejly

Určitě jste se někdy setkali s různými typy proteinových nápojů pro ženy. Mnoho z nich je plných chemicky přidaných látek a cukrů. DailyMix je jiný. Jedná se o nutričně vyváženou sypkou směs, která obsahuje prospěšné vitamíny a minerály.

Má nízký glykemický index, takže nerozkolísá hladinu cukru v krvi. Proč je tento fakt pro vás důležitý? Hlavně z toho důvodu, že nebudete mít po jeho konzumaci hned hlad. Potraviny s nízkým glykemickým indexem vás totiž dokáží zasytit na delší čas.

Rádi byste konečně zhubly vaše přebytečná kila, ale žádná dieta zatím nefungovala? Zkuste ketonovou dietu. Budete překvapeni, jak účinné mohou být.

DailyMix koktejly jsou plné prospěšných surovin

Základem DailyMixu je kvalitní syrovátkový a sojový protein. Ten doplňuje další prospěšná složka, kterou je čekanková vláknina. Ta je výživovými poradci velmi oblíbená, protože dokáže efektivně podpořit vaše trávení.

Koktejlu také nechybí pečlivě vybraná směs vitamínů a minerálů. Najdete zde například vitamín D, vitamíny B, kyselinu listovou, ale také hořčík, nebo jód. Stačí ho smíchat s vodou a je připraven k vypití.

Sytost a bystrá mysl aneb jak DailyMix funguje

Obsažený protein vás dokáže zasytit na velmi dlouho dobu, a přitom nezatíží vaše trávení. Na druhou stranu se nízký glykemický index koktejlů DailyMix postará o postupné vstřebávání energie do organismu.

Proto se po jejich konzumaci budete cítit produktivní, fit a nebude vám dělat problém se dostatečně soustředit. Proteinové koktejly DailyMix nejen skvěle zastoupí jedno plnohodnotné jídlo, ale navíc doplní vitamíny a minerály ve vašem těle.

10 důvodů, proč chtít DailyMix

Kdo rozhodně musí DailyMix koktejly vyzkoušet?

DailyMix koktejly jsou skvělou volbou pro všechny, kteří jsou neustále v pohybu. Vaření jídel do krabiček může zabrat hromadu času, který vy nemáte. Na druhou stranu byste se rádi přestali odbývat fastfoodem a bagetami.

Hledáte něco, co dokáže nahradit oběd, nebo svačinu? DailyMix je pro vás ideálním řešením. Je jednoduchý na přípravu a bude vám chutnat. Existuje totiž v 7 lahodných příchutích. Kdo DailyMix ocení nejvíce?

 • Sportovci, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a doplnit vitamíny do organismu.
 • Studenti, pro které je občas velmi složité vařit si každý den jídlo.
 • Manažeři, protože jsou neustále v pohybu a nemají čas na vaření.
 • Ti, kdo se snaží zhubnout kila navíc a nechtějí hladovět.
 • Cestovatelé, protože DailyMix koktejly jsou lehké a přenosné.

Patříte mezi ženy s velkými prsy? Známe nejčastější otázky, které se honí hlavou každému muži při pohledu na vaše velké vnady.

Výhody, které vám DailyMix nabízí

Proteinové nápoje pro ženy a také pro muže od firmy DailyMix jsou skvělým pomocníkem pro dodržení vašeho pravidelného jídelníčku. Každodenní shon vás nutí přestat myslet na sebe a stravovat se co nejrychleji.

Díky DailyMixu do těla dostanete potřebné živiny, a navíc organismus obohatíte o velmi prospěšné vitamíny a minerály. Jaké jsou další jeho výhody?

 • Dokáže nahradit jakékoliv jídlo ve vašem jídelníčku. Od snídaně, až po večeři.
 • Neobsahuje škodlivou chemii, glutamáty a geneticky upravenou sóju.
 • Rychlá a snadná příprava. Stačí ho smíchat s vodou a ihned ho můžete vypít.
 • Dostatečně zasytí na dlouho dobu a vy nemáte za chvíli zase hlad.
 • Nízký glykemický index se postará o postupné vyplavování energie do těla.
 • Jedná se o český produkt, který tvoří evropské suroviny.
 • Možnost výběru z více variant výhodných balíčků.
 • Obaly jsou znovu uzavíratelné. To je velmi praktické.
 • Není problém si přiobjednat příchutě, nebo příslušenství samostatně.

DailyMix recenze: nevýhody produktu

Přesto, že mají proteinové koktejly DailyMix mnoho výhod, našli jsme pár omezení, které nemusí někomu vyhovovat. Prozkoumali jsme mnoho uživatelských recenzí, aby tato DailyMix recenze byla ucelená. Jaké nevýhody to jsou?

 • Pravidelná konzumace není vhodná pro těhotné osoby a osoby trpící laktózovou intolerancí.
 • Užívání je vhodné pro osoby od 18 let.
 • Nutnost dodržovat pravidelný pitný režim při pití koktejlu.
 • Není vhodné si koktejl připravit příliš dopředu, může zhoustnout.

Výhodné balíčky DailyMix se vyplatí

Základním produktem je DailyMix koktejl 15 porcí, ke kterému si můžete vybrat dle vlastního uvážení 1 příchuť zdarma. Nejvíce se však vyplatí balíček DailyMix koktejl 45 porcí, ke kterému si zároveň můžete vybrat 3 libovolné příchutě.

Tento balíček vás vyjde finančně mnohem lépe, a navíc k němu dostanete dárek v podobě funkčního šejkru. Nejste si jisti, zda byste tolik porcí zvládli? Domluvte se s kamarádkou a zásilku si rozdělte. Alespoň můžete navzájem porovnat, které příchutě vám chutnají nejvíce.

Trápí vás nedokonalý vzhled vašeho poprsí? Prozradíme vám 7 tipů, jak vytvarovat prsa ke kráse a dokonalosti.

DailyMix - Zkušenosti reálných lidí

Co vás nejvíce zajímá o proteinových koktejlech DailyMix?

1. Dají se příchutě dokoupit zvlášť?

K základním balíčkům máte možnost si vybrat určité množství příchutě zdarma. Pokud vám tato varianta nestačí, samozřejmě je možné si příchutě dokoupit i samostatně. Můžete vybírat ze 7 příchutí. Nechybí velmi oblíbená příchuť banánu, lesních plodů, nebo čokolády. Výběr je jen na vás. Jedno balení vám vydrží zhruba na 15 porcí koktejlu. Záleží na tom, jak moc chcete, aby byl koktejl ochucený.

2. Kde se dají produkty DailyMix koupit?

Proteinové koktejly DailyMix nakupujte pouze u ověřených prodejců. Tím je zaručena nejvyšší kvalita produktu. Nejpohodlnější je nákup na internetu. Dejte si však pozor, zda nakupujete na důvěryhodném e-shopu. Přečtěte si pár uživatelských recenzí, ať máte jistotu.

3. Jaký je podrobný postup přípravy proteinového koktejlu DailyMix?

Postup přípravy koktejlu je velmi jednoduchý a rychlý. Na jednu porci koktejlu DailyMix, který nahradí jedno plnohodnotné jídlo, stačí 3 suroviny a šejkr. Nalijte 350 ml vody do šejkru, přidejte 75 gramů (dva a půl odměrky) DailyMix prášku a přidejte 1 lžičku příchuti. Uzavřete a pár sekund mixujte. Otevřete šejkr a buď pijte přímo z něj, nebo si koktejl nalejte do sklenice.

4. Jaké balíčky koktejlů DailyMix si můžu pořídit?

Firma DailyMix zatím nabízí 3 druhy výhodných balíčků. První obsahuje 15 porcí koktejlů, druhý 30 porcí a třetí 45 porcí. Samozřejmě finančně vás vyjde nejlépe poslední možnost. V tomto setu najdete 3 základní balení prášku DailyMix, 3 libovolné příchutě a zdarma jako dárek šejkr pro pohodlnou přípravu vašeho koktejlu.

6. Potřebovala bych se zeptat na další informace, existuje nějaká infoporadna?

Oficiální stránky DailyMixu poskytují zákaznický servis 7 dní v týdnu. Vaše dotazy můžete řešit s pracovníky klientské podpory jak přes telefon, tak přes e-mailovou komunikaci. Neváhejte a obraťte se na profesionály, kteří vám odpoví na veškeré vaše otázky týkající se DailyMix koktejlů.

Skvělé plnohodnotné jídlo, ale i pomůcka pro hubnutí

Rádi byste si na vašem jídle pochutnali a zároveň s jeho přípravou nechcete ztrácet čas? Proteinové koktejly DailyMix jsou tím pravým pro vás. Jsou připravené během pár sekund, a navíc skvěle chutnají.

Protože je jeho složení precizně vymyšleno, efektivně zasytí na dlouhou dobu. To ocení všichni ti, kteří by rádi shodily pár nadbytečných kil a trápí je při různých dietách hlad. Bonusem je skvělá cena za porci, která je daleko nižší než klasický oběd v restauraci, nebo fast foodu.

Ráda byste si vaši masturbaci něčím zpříjemnila dosáhla orgasmu za pár minut? Zkuste womanizer. Erotickou pomůcku, která vás dokonale uspokojí.

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2021