Womanizer recenze: erotická pomůcka pro orgasmus do 2 minut

Není tomu tak dlouho, co se na náš trh dostala poměrně zajímavá a pro ženy velmi lákavá erotická hračka. Schválně, už jste slyšeli o Womanizeru? Na první pohled vypadá jako každý jiný vibrátor, ale není tomu tak.

Přináší totiž revoluční změnu, na kterou se v dnešní recenzi detailně podíváme. Revoluci nepřináší v tom, že se zaměřuje pouze na dráždění klitorisu, takových erotických hraček už je na trhu více. Ovšem nedráždí klitoris mechanicky, ale pomocí podtlaku a bezdotykově. Podívejme se, jak Womanizer funguje.

Věděli jste, že přibližně každá třetí žena má problém se svou velikostí poprsí. Většina z nich by chtěla větší prsa, ale opravdu se vyplatí plastická operace prsou?

Co je to Womanizer?

Womanizer je ve své podstatě univerzální erotická hračka, která má za cíl dovést vás k rychlému, ale i pomalému orgasmu. Pyšní se tím, že vás dokáže uspokojit už do dvou minut, maximálně do pěti Vhodný je pro každou ženu.

Womanizer funguje na principu podtlaku, kterým velmi intenzivně stimuluje klitoris. Intenzitu můžete samozřejmě regulovat podle své potřeby. Často ho ženy využívají také jako rychlou předehru před sexem.

14 unikátních potravin na zvětšení poprsí. Věřily byste tomu, že i byliny mohou zvětšit vaše ňadra?

Hodnocení produktu - Výhody Výhody Womanizeru a zkušenosti

Podívejme se tedy detailněji, v čem je Womanizer lepší na rozdíl od jiných erotických pomůcek, například ve srovnání s klasickými vibrátory. Ostatně výhody Womanizeru poznáte krátce potom, co ho poprvé použijete – ihned po jemném nasání klitorisu.

Womanizer vás totiž pomocí jemných pulzujících tlakových vln přivádí k intenzivnímu orgasmu. Jak moc bude orgasmus silný, a jak rychle ho dosáhnete, nastavíte jednoduše pomocí intenzity.

 • možnost nastavit si až 8 různých úrovní intenzity
 • orgasmus už do dvou minut
 • přináší nové dráždění pomocí podtlaku a odlišuje se
 • během používání je Womanizer tichý
 • využít ho můžete ke stimulaci bradavek, nejen klitorisu
 • díky dobrému designu a kvalitním materiálům se dobře používá
 • má dlouhou výdrž, nabít ho můžete také přes USB konektor
 • velmi elegantní zpracování

Hodnocení produktu - Nevýhody Nevýhody použití Womanizeru

Protože chceme přinést plnohodnotnou recenzi, zaměřili jsme se i na nevýhody a negativa Womanizeru. Přestože nás dokonale uchvátil a vlastně nebylo lehké najít nevýhody na první pohled, nakonec jsme přeci jen našli věci, které bychom z našeho pohledu určitě zlepšili.

Podívejte se, které to jsou, ještě než si Womanizer koupíte. Na druhou stranu nás ale tyto nevýhody nijak neomezovaly, takže jsme si s Womanizerem užily.

 • první zážitek s Womanizerem může být trochu zvláštní, možná až nepříjemný, doporučujeme začít na nižší intenzitu – zvyknete si ale rychle
 • možná trochu složitější ovládání, ale nic, co byste napodruhé nepochopily
 • překvapením je zjištění, že Womanizer není voděodolný, takže si neužijete například radovánky ve sprše nebo ve vaně
 • poměrně vysoká cena ve srovnání s jinými podobnými erotickými hračkami

Malá prsa? Podívejte se, jaké výhody malá prsa přinášejí, budete překvapeny.

Nejoblíbenější Womanizery

Womanizer Premium podtlakový vibrátor

Luxusní tlakový vibrátor, neboli Womanizer se kterým rozhodně neuděláte chybu. Jedná se o nejlepší Womanizer, který jsme si sami vyzkoušely. Velmi tichý a pozná, jakou intenzitu má zvolit.

Womanizer Adore G Vibe

Skvělý Womanizer a vibrátor v jednom. Zažij pořádnou stimulaci klitorisu a vaginální orgasmus najednou. Tento pomocník 2v1 nabízí hebký materiál s 10 intenzity tlakových vln a 10 vibračních režimů.

Materiál použitý při výrobě Womanizeru

Womanizer je vyroben v hezkém produktovém designu. Jeho tělo je vyrobeno z tvrzeného plastu a ergonomicky tvarováno tak, aby skvěle padlo do ruky. Díky tomu s ním zvládnete manipulovat a prožívat orgasmy velmi dlouho.

Velmi povedeným detailem je krystal Swarowski, který funguje jako tlačítko pro spuštění a zvolení si různé intenzity stimulace klitorisu. Vyměnitelný je silikonový zvon, který je vyroben z lékařského silikonu. Stejně jako ona důležitá část, která vás přivádí k orgasmu, je také vyrobena ze silikonu.

Návod: použití Womanizeru

Womanizer je masážní a eroticky stimulující přístroj na klitoris, používá se tedy tak, že ho přiložíte na klitoris a zvolíte si intenzitu dráždění. Bez problému je Womanizer vhodný pro každou ženu, i pro ty, které mají problém dosáhnout orgasmu – v takovém případě může Womanizer velmi výrazně pomoci.

Vhodné je na klitoris aplikovat trochu kvalitního lubrikačního gelu, ale pozor, nesmí ho být hodně, jinak Womanizer nenasaje klitoris a erotický zážitek bude nulový.

Doplňky stravy na přírodní bázi, které dokáží zvětšit vaše poprsí. Otestovali jsme BreastExtra, skutečně funguje?

 • naneste na klitoris malé množství kvalitního lubrikačního gelu
 • po zapnutí Womanizeru si jemně roztáhněte stydké pysky a přiložte ho ke klitorisu
 • jakmile dojde k nasátí klitorisu, tlačítkem si jednoduše regulujte intenzitu, tedy sílu sání
 • držte Womanizer v této poloze, případně s ním manipulujte jen lehce, dokud nedosáhnete orgasmu

Womanizer zkušenosti ostatních žen

Podívejme se společně na Womanizer zkušenosti ostatních žen, které ho už vyzkoušeli. Pokud jste i po přečtení naší Womanizer recenze na vážkách, možná vám pomohou rozhodnout se, zda je Womanizer pro vás tím pravým řešením.

„Womanizer jsem poprvé vyzkoušela před rokem a dost mě první moment vyděsil. Dnes si s ním ale užívám vždy, když manžel nechce.“ – Karolína, 32 let, Otrokovice

„Používám Womanizer prakticky denně a můžu ho jen doporučit. Nikdy jsem nezažila lepší orgasmus. Prostě dokonalá slast.“Petra, 29 let, Pardubice

„Tahle hračka je fakt neuvěřitelná. Vždy když si vzpomenu, že mi leží v šuplíku, musím si to udělat. Womanizer mě vždy dovede k silnému orgasmu.“Lenka, 44 let, Liberec

Womanizer a nejčastější dotazy

Dobrou zprávou je, že na první nabití si můžete užívat opravdu dlouho. A dosáhnout rovnou desítek orgasmů. Womanizer totiž vydrží zapnutý přibližně 8 hodin. Pokud ho tedy budete využívat průměrně tak, jak často většina žen masturbuje, může vám vydržet nabitý i měsíc.

Běžně ale 14 dnů bez problému. Výrobce stejně uvádí, že byste neměli klitoris dráždit déle než 15 minut. Nicméně tak dlouho dráždění s Womanizerem ani nevydržíte.

Samozřejmě, i když dráždění klitorisu je jeho primární funkcí, a hlavně se jedná pro ženu o nejcitlivější část těla, takže dosáhnete rychle orgasmu. Nicméně můžete Womanizer využít i jinak – k dráždění bradavek, na které ale předtím naneste také tenkou vrstvu lubrikantu.

Kvalitní a originální Womanizer není levný, ale vyplatí se. Jeho průměrná cena se pohybuje přibližně okolo 4 000 Kč. Samozřejmě záleží na konkrétním modelu. Ovšem za takovou cenu vám přinese opravdu kvalitní a ničím nenahraditelné orgasmy, které jste dosud nezažily.

Výrobce slibuje opravdu silný orgasmus už do dvou minut. Ne u každé ženy tomu tak ale je. Nicméně průměrně za 3 minuty dojde k orgasmu u naprosté většiny žen, které nemají například problémy dosáhnout orgasmu. Každopádně díky Womanizeru dosáhnete orgasmu velmi rychle

TIP: Pro lepší stimulaci zkuste naučit partnera masáž prsou. Nejen, že prsa pomalu zvětší, ale také je lépe prokrvuje a velmi silně eroticky stimuluje. Můžete tak ještě zesílit svůj orgasmus.

Ve srovnatelné kvalitě a zároveň funkčnosti byste jen těžko hledali jinou erotickou hračku, která by splňovala to, co umí Womanizer. Ve své kategorii se jedná o jedinečný produkt, který vnesl revoluci do ženské masturbace a nahradil spoustu dříve používaných vibrátorů.

Womanizer: doporučujeme pro každou ženu

Womanizer nás velmi příjemně překvapil, což jde cítit také z naší Womanizer recenze. Zkušenosti nás i ostatních žen jasně ukazují, že se jedná o skvělou hračku do postele, se kterou si užijete mnoho zábavy a jedinečných orgasmů.

Womanizer rozhodně doporučujeme, ani vysoká cena by neměla být překážkou, pokud si chcete užít unikátní a silné orgasmy. Navíc díky kvalitnímu zpracování vám Womanizer vydrží dlouho, takže se jedná o dlouhodobou investici.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Dopřejte si rozkoš v soukromí nebo s partnerem a zapomeňte na vibrátory. Womanizer posune osobní zážitek na vyšší úroveň.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Womanizer
Price
CZK 1500
Product Availability
Available in Stock