Malá prsa? Možná jste ani netušily, kolik výhod vám přinášejí

Obecně jsou malá prsa vnímána spíše negativně. A není se čemu divit – ideál krásy a mediální masáž hlásá jasně – ženy jsou krásné jedině s velkými ňadry. Malá prsa jsou nevzhledná, neženská a představují problém. Ale pozor, nenechte se i vy přesvědčit o tom, že malá prsa jsou něčím špatným. Podívejte se společně s námi na několik přesvědčivých argumentů, proč je někdy výhodnější mít malá prsa. Rozhodně navíc není pravda, že muži mají vždy raději velká prsa.

Ženská ňadra jsou pro muže velmi přitažlivá, ale není pravdou, že jen ta velká. Mnoho mužů naopak upřednostňuje menší ňadra. Podívejte se, co muže na ženských prsou tak fascinuje!

Existují dokonce i případy, kdy mají ženy bohužel snížené sebevědomí vlivem malých prsou. Jednak v pubertě, kdy pozorují, že vrstevnice mají prsa větší, a často pak ještě několik následujících let. Psychologické studie dokazují, že spojitost mezi malými prsy a ženskou psychikou, především sebevědomím, existuje.

Některé ženy dokonce mohou propadnout i do depresí. Pokud je to váš případ a chcete prsa zvětšit, doporučujeme účinný doplněk stravy BreastExtra, který přináší skutečné výsledky nebo naše osvědčené a oblíbené metody na zvětšení a zpevnění prsou..

Malá prsa nepředstavují pro ženy tak výrazná zdravotní rizika

Netvrdíme, že ženy s velkými prsy jsou náchylnější na různé onemocnění, jako je například rakovina. Nicméně existují zdravotní problémy, které se vyskytují převážně u žen s větším poprsím. Problém je ale skrytý jinde, a to v podprsence. Je lékařsky dokázáno, že zdravější je pro prsa volnost než podprsenka. Pokud máte prsa příliš velká, pak je ale podprsenka nutná a neobejdete se bez ní.

Problematický je dlouhodobý tlak na mléčnou žlázu, který podprsenka způsobuje. Většinou se to obejde bez zdravotních komplikací, ale budete se cítit nepohodlně. V některých případech se však může objevit například cysta a podobně.

Podprsenka obecně je problém. Špatně vybraná podprsenka, především špatná velikost, způsobí více problémů než užitku. Přitom až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky. Podívejte se, zda nepatříte mezi ně.

Spojitost je ale konec konců i mezi rakovinou a velikostí prsou, i když ne přímo. Velikost prsou je často odvozena od celkové tělesné stavby. Větší prsa má často žena, která je více při těle, typicky s nadváhou. Právě nadváha je tím negativním faktorem, který spouští mnoho zdravotních problémů. Riziková je navíc právě i pro rakovinu prsu. Celkově pak mají velká prsa vliv i na bolest zad, držení těla, které často způsobuje i jiné problémy.

Potničky, ekzém a bolesti zad u malých prsou nehledejte

Další neopomenutelná výhoda malých prsou je, že se zbytečně nelepí na hrudník. Velká prsa svou tíhou jsou dennodenně nalepeny na kůži hrudníku a toto místo se velmi potí. Nejen, že vzniká nepříjemný tlak, ale hlavně se na tomto místě často tvoří různé ekzémy a vyrážky. A to všechno jen kvůli velkým ňadrům, pod kterými se kůže zapotí a zapaří.

Navíc pokud máte příliš velká prsa, namáháte zádové svalstvo a celkově i páteř, což se projeví na držení těla. A špatné držení těla je spouštěčem bolesti zad, hlavy a dokonce i migrén. Ženy si pak svá prsa nechávají dobrovolně zmenšit.

Malá prsa jsou pohodlnější a komfortnější a často vzhlednější

Jakákoli podprsenka není tak pohodlná, jako žádná podprsenka. Jestliže máte malá prsa, nemusíte podprsenku nosit vůbec. A to vám bude nejedna žena závidět. Nemusíte tak řešit otlačenou kůži, bolavá místa a celkový nekomfort. Možná nebudete souhlasit, ale v mnoha případech jsou zkrátka malá prsa vzhlednější, elegantní. Ženy s velkými ňadry mají často problém s některými oděvy a jejich střihy, kterém jim zkrátka nesedí.

Jak jsou na tom české celebrity? Zakládají si na velikosti prsou, nebo mají raději přirozenou velikost? A kolik z nich podstoupilo plastickou operaci? Na všechny otázky najdete odpovědi v našem velkém srovnání nejhezčích prsou celebrit.

Dalších 7 situací, které ženy s velkými ňadry nemusí řešit

 1. Při seznamování nebo rozhovoru se vám muži budou dívat do očí. Nebudete tak mít pocit, že mluví s vašimi ňadry.
 2. Při sportování, jako je například běhání a všechny aerobní sporty, se nemusíte bát, že vám budou prsa narážet do brady a vy budete vypadat směšně.
 3. Můžete si užívat spaní na břiše, i když není moc zdravé. Nicméně ženy s velkými ňadry si tento luxus dovolit nemohou.
 4. Máte velkou šanci, že na léto seženete hezké plavky. Ženy s velkými prsy často neseženou vůbec žádné.
 5. Na plesech a dalších společenských událostech, ale možná i kdekoli jinde, nemusíte mít stále strach z toho, že vám velká ňadra dřív nebo později způsobí faux pas.
 6. Nebudete předmětem mužské pozornosti jen proto, že vypadáte jako pornohvězda z laciného filmu.
 7. Vyhnete se tomu, že vaše sláva velkých prsou po třicítce končí, pak se budete snažit prsa spíše schovat – nicméně i povislých prsou se můžete jednoduše zbavit.

Konečný verdikt: malá prsa nebo velká prsa?

Pokud si to shrneme, možná by se mohlo zdát, že malá prsa jsou vlastně velká výhoda. Ale ani to neplatí vždy. Jak už jsme zmínili na začátku, mnoho žen touží spíše po velkých ňadrech, se kterými budou ohromovat – často je berou jako symbol ženskosti.

Statistiky mluví jasně, zvětšení prsou je trend současné doby a ještě dlouho bude. Pokud jste ale s malými prsy spokojeny, važte si toho a užívejte si předností, které vám nabízejí.

Podívejte se na důležité informace, které byste měly vědět dříve, než se rozhodnete podstoupit zvětšení prsou. Možná vás to šokuje!

Osvědčené TIPY na zvětšení poprsí:

Jelikož jsme otestovaly řadu produktů a metod na zvětšení prsou, našly jsme možné způsoby, jak dosáhnout plnějších a objemnějších tvarů. Oblíbená redaktorka našeho magazínu o zvětšování prsou Beáta Börová, vše vyzkoušela a doporučuje ženám, aby spíše investovaly do přírodních možností na zvětšení poprsí, než jít cestou plastickou.

 1. BreastExtra – Vynikající prášky na zvětšení poprsí
 2. BreastFast účinné prášky na zvětšení poprsí bez operace
 3. Cviky na prsa pro ženy
 4. Nadrain FORTE
 5. DECOLEN – Pevná a plná prsa
 6. Masáž prsou
Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Nemyslete si, i malá prsa mají své výhody...
Hodnocení
51star1star1star1star1star