Plastická operace prsou přináší svá rizika – Výsledek zvětšení prsou nemusí být 100%

Plastika prsou - Zvětšení poprsí

S plastickou operací prsou je zvětšení prsou mnohem rychlejší a prsa si můžete dnes už zvolit dle svých představ. Existuje několik druhů implantátů a v rukou odborníků se z vašich malých prsou mohou stát ty dokonalá vysněná prsa. Plastická operace prsou, stejně jako každá operace sebou, ale nese i možná rizika.

Protože je zvětšování poprsí velmi řešené téma a plastika prsou, rok od roku přibývá, rozhodly jsme se hledat a vypsaly jsme vám téměř všechny rizika plastické operace prsou.

TIP: Zvětšete si své poprsí i bez zásahu do vašeho těla a vyzkoušejte TOP produkt BreastEXTRA ověřený produkt 85 230 ženami.

Hodnocení produktu - Nevýhody Rizika plastické operace prsou

 • Výsledný tvar prsou nemusí být dle vašich představ

Váš tvar poprsí je velmi důležitý pro dosažení optimálního výsledku po vložení implantátů. Jednoduše řečeno, tvar je snadnější ovlivnit, když jsou prsa malá bez povolené kůže, v opačném případě, se může právě stát, že tvar prsou nebude takový, jaký jste si před zákrokem dohodla.

 • Implantáty se mohou posunout

Výsledek plastiky prsou nemusí dopadnout dobře také například, špatnou optimální polohou při operaci. Například, pokud je implantát vložen pod sval, může se implantát tlačit nahoru.

 • Vytvoření kapsuly

Tato komplikace, se většinou projeví až později po operaci a kapsula je vazivový obal, který se utvoří kolem prsního implantátu. Vazivový obal tlačí na implantát a začne jej deformovat. Kapsula se může projevit nejdřív až několik měsíců po plastické operaci prsou. Prsa na pohmat jsou tvrdá a bolestivá.

 • Prasknutí implantátů

Pravděpodobnost prasknutí implantátů je velmi nízké, ale i přesto, se může stát, že implantát praskne, a jeho výplň se dostane do vašeho těla. Prasknutý implantát se musí znovu operovat, takže na řadu přichází další zákrok a léčení. Po uzdravení je potřeba implantát opět nahradit.

 • Infekce, krvácení, embolie, anafylaktický šok a jiné komplikace.

K těmto operačním nebo pooperačním komplikacím u plastiky prsou může dojít tak, jako u každého chirurgického zákroku.

 • Nutnost výměny implantátů po několika letech

Obecně platí, že pokud nepůsobí implantáty žádné obtíže a není-li jiný důvod implantáty vyjmout, lze je ponechat doživotně. Je pravda, že většina výrobců omezuje záruku na implantát na 5 až 10 let.

 • Nespokojenost s výsledkem operace

Při žádném plastické operaci prsou nemůže lékař zaručit 100% výsledek. Při sebevětší snaze, zkušenosti a odpovědnosti na straně lékaře i klientky není dobrý výsledek zaručen. Podstoupení tohoto rizika je nutností každé operace. U některých prsů nelze optimálního výsledku dosáhnout žádnou metodou.

Hodnocení produktu - NevýhodyDalší možné rizika u plastiky prsou:

 • Krvácení (hematom, krevní výron)
 • Porucha hojení ran
 • Poruchy citlivosti v oblasti bradavky, dvorce a jiných částí prsu
 • Otočení implantátu
 • Prosakování implantátů
 • Vlnění implantátu
 • Porucha tvorby jizev
 • Pocit přítomnosti cizího tělesa

Plastika prsou – Závěr a shrnutí

Plastická operace prsou má určitě své výhody, ale přináší s sebou také dost rizik a komplikací. Je na každé ženě, jak se rozhodne se svým poprsím naložit. Já byla zprvu také skeptická vyzkoušet, něco co se tváří přírodně, pak jsem ale narazila na spoustu produktů a přípravků, které mě samotnou překvapily svými účinky.

Radím, vyhněte se zásahu do svého těla a jděte na to pomalu s přírodou. Svá prsa si můžete zvětšit i bez operace, možná to nebude o tři čísla, ale nic není nemožné. Stačí vyzkoušet top doplněk stravy BreastExtra a zařadit do svého životního stylu 4 jednoduché kroky a můžete si k vysněnému poprsí pomoci sama. Stáhněte si e-book – 4 rychlé tipy jak zvětšení poprsí urychlit?, který je možné vidět níže.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost s BreastExtra

Hodnocení 5 hvězd

S výkonnějšími prášky na zvětšení poprsí jsem se ještě nikdy nesetkala. Před užitím BreastExtra, jsem byla velmi skeptická, ale jakmile jsem produkt užívala 1 měsíc, byla jsem ohromena. Také proto získal v našem srovnávači 1. místo.

Velmi mě také potěšil prodejce svými výhodami, v podobě dopravy ZDARMA a garancí na vrácení peněz, pokud produkt nebude fungovat. Osobně tento doplněk stravy, doporučuji všem mým známým, které chtějí dosáhnout zvětšení poprsí bez plastické operace. Vždy, jsem dostala pozitivní reakce. O účinnosti se musíte přesvědčit sami.

Web prodejce

BreastExtra - Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star
By |2018-10-11T21:31:02+00:00Duben 8, 2017|Blog|0 komentářů

About the Author:

Celý tento web vznikl díky tomu, že jsem přesvědčila sama sebe o tom, že i já se můžu mýlit. Má dospívající dcera, byla už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech. Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji ukázat, že žádné produkty nefungují. 

Opak se ale stal pravdou, po objednání prvního náhodně vybraného produktu, se má prsa opravdu začala měnit. Protože jsem sama byla v údivu, domluvila jsem se s kamarádkou, aby vyzkoušela jiný produkt. Šla do toho a změna opět proběhla a mé přesvědčení o tom, jak přírodní produkty na zvětšení poprsí nemohou fungovat se rozplynulo. 

Zajímalo mě, zda fungují i další produkty a proto, jsem oslovila další kamarádky a ty zase své kamarádky a společně jsme produkty začaly nezávisle testovat. Postupně se k nám připojují také naše čtenářky a všichni společně pracujeme na tom, aby se k vám dostaly jen ty nejkvalitnější recenze produktů na zvětšení poprsí

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.