Jaké rizika sebou přináší plastická operace zvětšení prsou?

Plastika prsou - Zvětšení poprsí

S plastickou operací je zvětšení prsou mnohem rychlejší a prsa si můžete dnes už zvolit dle svých představ. Existuje několik druhů implantátů a v rukou odborníků se z vašich malých prsou mohou stát ty dokonalá vysněná prsa. Plastická operace, stejně jako každá operace sebou, ale nese i možná rizika.

Protože je zvětšování poprsí velmi řešené téma a plastik prsou,rok od roku přibývá, rozhodly jsme se hledat a vypsaly jsme vám téměř všechny rizika plastické operace poprsí.

TIP: Zvětšete si své poprsí i bez zásahu do vašeho těla, vyzkoušejte TOP produkt BreastEXTRA ověřený produkt 85 230 ženami.

Hodnocení produktu - Nevýhody Rizika plastické operace poprsí

 • Výsledný tvar prsou nemusí být dle vašich představ

Váš tvar poprsí je velmi důležitý pro dosažení optimálního výsledku po vložení implantátů. Jednoduše řečeno, tvar je snadnější ovlivnit, když jsou prsa malá bez povolené kůže, v opačném případě, se může právě stát, že tvar prsou nebude takový, jaký jste si před zákrokem dohodla.

 • Implantáty se mohou posunout

Výsledek operace nemusí dopadnout dobře také například, špatnou optimální polohou při operaci. Například, pokud je implantát vložen pod sval, může se implantát tlačit nahoru.

 • Vytvoření kapsuly

Tato komplikace, se většinou projeví až později po operaci a kapsula je vazivový obal, který se utvoří kolem prsního implantátu. Vazivový obal tlačí na implantát a začne jej deformovat. Kapsula se může projevit nejdřív až několik měsíců po plastické operaci prsou. Prsa na pohmat jsou tvrdá a bolestivá.

 • Prasknutí implantátů

Pravděpodobnost prasknutí implantátů je velmi nízké, ale i přesto, se může stát, že implantát praskne, a jeho výplň se dostane do vašeho těla. Prasknutý implantát se musí znovu operovat, takže na řadu přichází další zákrok a léčení. Po uzdravení je potřeba implantát opět nahradit.

 • Infekce, krvácení, embolie, anafylaktický šok a jiné komplikace.

K těmto operačním nebo pooperačním komplikacím může dojít tak jako u každého chirurgického zákroku.

 • Nutnost výměny implantátů po několika letech

Obecně platí, že pokud nepůsobí implantáty žádné obtíže a není-li jiný důvod implantáty vyjmout, lze je ponechat doživotně. Je pravda, že většina výrobců omezuje záruku na implantát na 5 až 10 let.

 • Nespokojenost s výsledkem operace

Při žádném chirurgickém zákroku nemůže lékař zaručit výsledek. Při sebevětší snaze, zkušenosti a odpovědnosti na straně lékaře i klientky není dobrý výsledek zaručen. Podstoupení tohoto rizika je nutností každé operace. U některých prsů nelze optimálního výsledku dosáhnout žádnou metodou.

Hodnocení produktu - NevýhodyDalší možné rizika u plastiky prsou:

 • Krvácení (hematom, krevní výron)
 • Porucha hojení ran
 • Poruchy citlivosti v oblasti bradavky, dvorce a jiných částí prsu
 • Otočení implantátu
 • Prosakování implantátů
 • Vlnění implantátu
 • Porucha tvorby jizev
 • Pocit přítomnosti cizího tělesa

Shrnutí k plastice prsou

Plastická operace poprsí má určitě své výhody, ale přináší s sebou také dost rizik a komplikací. Je na každé ženě, jak se rozhodne se svým poprsím naložit. Já byla zprvu také skeptická vyzkoušet, něco co se tváří přírodně, pak jsem ale narazila na spoustu produktů a přípravků, které mě samotnou překvapily svými účinky.

Radím, vyhněte se zásahu do svého těla a jděte na to pomalu s přírodou. Svá prsa si můžete zvětšit i bez operace, možná to nebude o tři čísla, ale nic není nemožné. Stačí zařadit do svého životního stylu 4 jednoduché kroky a můžete si k vysněnému poprsí pomoci sama. Stáhněte si e-book – 4 rychlé tipy jak zvětšení poprsí urychlit?**odkaz

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Osobní zkušenost

Hodnocení 5 hvězd

S výkonnějšími prášky na zvětšení poprsí jsem se ještě nikdy nesetkala. Před užitím BreastExtra, jsem byla velmi skeptická, ale jakmile jsem produkt užívala 1 měsíc, byla jsem ohromena. Také proto získal v našem srovnávači 1. místo.

Velmi mě také potěšil prodejce svými výhodami, v podobě dopravy ZDARMA a garancí na vrácení peněz, pokud produkt nebude fungovat. Osobně tento doplněk stravy, doporučuji všem mým známým, které chtějí dosáhnout zvětšení poprsí bez plastické operace. Vždy, jsem dostala pozitivní reakce. O účinnosti se musíte přesvědčit sami.

Web prodejce

BreastExtra - Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

2017-09-14T10:44:04+00:00

Přidejte se do diskuze