Tipy a triky na přírodní zvětšení prsou,
které vám jsou zatajovány

Jak zpevnit a zvětšit prsa
 • Aktivujte růst prsou přirozenou cestou

 • Rady na pozvednutí a zpevnění prsou

 • Tipy a rady k oblékání, pro půvabnější dekolt

 • Zlepšete vaše sebevědomí a půvab

 • Žádné chemie, plastiky a vedlejší účinky

 • Ušetříte spoustu peněz za plastické operace

 • Nyní akční cena 149 Kč 249 Kč

62 tipů a triků

Získejte více než 62 tipů a triků, díky kterých můžete váš dekolt zvětšit přírodní cestou a to s minimálními investicemi.

Moje know-how

Dlouhé roky jsem vytvářela tuto sbírku rad, abych si byla 100% jistá svým produktem. Pomocí mých nasbíraných rad, jsem získala pevnější a větší prsa o 2 čísla.

Elektronická příručka (Ebook)

Pro, co nejnižší náklady, jsme zvolily elektronickou verzi produktu a to formou e-booku. Díky tomu, že máme nízké náklady, můžeme vám nabídnout i nízkou cenu.

Proč náš produkt na přirozené zvětšení prsou?

E-book: Jak na přírodní zvětšení prsou aneb, jde to i bez plastiky

Ne každá žena byla obdařena velkým a plným dekoltem. Pro nás ženy, nejsou prsa pouze lákadlem pro muže, ale dodávají nám určité sebevědomí a půvab. Vím o čem píši, protože i já byla se svými prsy strašně dlouho nespokojená, proto jsem se i vydala cestou, přirozeného zvětšování prsou, protože já jakoukoliv umělotinu nesnesu.

Jelikož jakoukoliv plastiku neuznávám a mám ráda přirozenou krásu, rozhodla jsem se před 11 lety, najít možnosti, jak dosáhnout pevného, plného a krásného dekoltu. Za tu dobu jsem narazila na stovky tipů a triků i možností, díky kterých dosáhnu nějakého vysněného výsledku.

Zhruba po 5 letech mého bádání a určitých výsledků, kterých si všimly i mé kamarádky, mi vnukly myšlenku vytvořit online blog pro ženy, zaměřený na poprsí, což se také stalo. Po stovkách odpovědí mým čtenářkám a zkušenostech s dalšími metody, produkty a tipy, jsem se rozhodla vytvořit jedinečnou sbírku rad, díky nichž získáte vetší a krásnější prsa. Já vám tím předávám své jedinečné know-how, s nímž jsem výrazně zpevnila poprsí a zvětšila je o 2 čísla.

Zkušenosti žen – Před a Po

Bohužel jsem nebyla obdařena velkými prsy, ale sportovní postavou. Vždy jsem chtěla mít větší prsa. Ne nijak velké, protože sportuji, ale tak velké, abych nevypadala tak ploše. Beatku jsem potkala úplně náhodou, přes jednou mojí kamarádku a ta mi doporučila jejího průvodce na přírodní zvětšení prsou, který ještě nebyl v prodeji. Ani jsem neváhala a její nabídku jsem přijala.

Jak můžete vidět na obrázcích, které jsem Beatce zaslala, dosáhla jsem jistého úspěchu, se kterým jsem nadmíru spokojená. Už nevypadám jako přistávací deska. Jejího průvodce neustále pročítám, protože tam najdu opravdu spoustu rad. I to, že make-up nemusím používat pouze na obličej, ale i na zvýraznění mých prsou. Navíc jsem si oblíbila cviky na prsa, protože ráda sportuji a navíce udělat něco pro svůj dekolt.

Gabriela – 21 let

Já jsem si nemohla na svá prsa nikdy stěžovat, vždy jsem měla nadměrný dekolt. Bohužel postupem času, byla gravitace silnější a silnější. Z mých pevných prsou se začínaly stávat ta povislá, co známe od svých babiček. Už jsem začala uvažovat o nějaké plastice, ale předtím jsem si vzpomněla na kamarádku Beatu, která se zvětšování a zpevňování prsou zabývá.

Postupně na mě chrlila plno tipů a rad, které mi pomohly má prsa opět zpevnit. Ano, nejsou jako v mých 20 letech, ale výsledkem jsem spokojená. Asi po 3 měsících, co mi předala cenné rady, mi zaslala její ebook, aby mi ještě více pomohla, což se také stalo. Je to skutečně ucelený průvodce, jak zvětšit prsa přírodní cestou.

Romana – 33 let

Nikdy jsem neuvažovala o mých prsou, že jsou malá a nevzhledná. Miluji přírodní krásu a mám se ráda, jaká jsem. V pozdějším věku jsme začali s manželem chodit na různé plesy a pracovní večírky. Chtěla jsem vypadat skvěle, abych mohla dobře reprezentovat svého úspěšného manžela. Kolem sebe jsem měla neustále ženy, které byly plné plastik, což mě ještě více přesvědčilo o tom, že přirozená krása je ta opravdová.

Na jednom z večírků jsem potkala paní Beatu (úžasně sympatická žena), která mi řekla o své elektronické knížce, kde najdu mnoho tipů a rad, jak přirozeně vylepšit můj dekolt. Nic za to nechtěla, pouze mou zkušenost s fotografií před a po. Výsledek můžete vidět. Z jejích rad jsem si vzala hodně. Na plesy se umím lépe oblékat, provozuji cviky a masáže. Dnes můj dekolt je opravdu skvostný v každých plesových šatech.

Aneta – 41 let

Proč chtít zvětšit prsa přirozenou cestou?

 • Vyvarujete se zdravotním komplikacím

 • Nemusíte podstoupit výměnu silikonu, co 5 až 10 let

 • Nemusíte se obávat nesymetrického a zpackaného výsledku

 • Žádné obavy ze spaní na břiše a cestování

 • Nebudete omezené ve sportu

 • Vaše prsa nebudou na veřejnosti vypadat FALEŠNĚ

 • Ušetříte spoustu peněz a bolesti

 • Nezvýšíte riziko rakoviny prsou

Kdo už mě sleduje nějakou dobu, ví, že nemám ráda plastické operace všeho druhu. Nejenže je přirozená krása, to co by nás mělo zajímat, ale plastické operace jsou plné nebezpečí, nevýhod a pokud se to přežene, pak se zcela určitá krása vytratí a společnost to rozhodně nepřehlédne.

Mám několik kamarádek, které byly netrpělivé, proto si pořídily silikony. Jsou to mé kamarádky a odsuzovat je rozhodně nebudu, ale spíše naopak mě utvrdily, že silikonové prsa nejsou žádná výhra. U plastického zvětšení prsou je vysoké riziko, například prasknutí silikonu či jeho obrácení, infekce, krevního výronu, ležení na břichu je nebezpečné, auto nehoda může být o to nebezpečnější, atd… V neposlední řadě je zde určité riziko zpackaného výsledku. Víte také, že po 5 až 10 letech musíte implantát vyměnit?

Tohle je pouhý výseč rizik, které vás mohou s implantáty potkat. Ještě jednu věc bych opomněla, dnes už muži neletí na ženy se silikony, mají raději, když je žena přirozená, což prokázaly i výsledky studií. Trend se silikony už dávno opadl. Proč tedy raději neušetřit desítky tisíc za plastiku, ale hlavně svému zdraví, které máme jen jedno?

Získejte mého průvodce na přírodní zvětšení prsou a dozvíte se osvědčené rady a tipy, na zvětšení a zpevnění prsou, které vám jsou zatajovány kvůli vyšším výdělkům z plastických operací.

Autorka BigBreast.cz - Beáta Börová - 48 let

Jmenuji se Beáta Börová a celý tento magazín pouze pro ženy (BigBreast.cz) vznikl díky tomu, že jsem si nedokázala představit, jak by šla moje dcera na plastickou operaci díky pubertálním pochodům, kvůli kráse. Má dospívající dcera, už ve svých šestnácti letech hledala způsoby, jak si zvětšit prsa a pomalu si začínala šetřit na plastickou operaci, kterou chtěla podstoupit ihned v 18 letech (samozřejmě tajně). Začala jsem mít velké obavy z toho, co jí už v tak nízkém věku trápí a snažila jsem se ji pomoc a ukázat, že jsou i lepší cesty, než hned nějaká plastická operace.

Než, abych své dceři radila, ať zkouší produkty, metody, techniky, apod…, vyzkoušela jsem vše sama na sobě spolu s mýma kamarádkami. Za tu dobu se nám nashromáždilo tolik informací a zkušeností, že jsme se rozhodly naše tajemství ukázat i ostatním ženám. Tyto techniky, tipy a triky, dáváme dohromady několik let a již pomohly několika našim kamarádkám, aby jsme byly přesvědčené o tom, zda má smysl takový produkt zveřejnit. Samozřejmě jsem díky naší sbírce rad, pomohla i mé dceři a díky našemu know-how dokázala pozvednout její ženské sebevědomí. 

Žena drží - Jak na přírodní zvětšení prsou
 • Aktivujte růst prsou přirozenou cestou

 • Rady na pozvednutí a zpevnění prsou

 • Tipy a rady k oblékání, pro půvabnější dekolt

 • Zlepšete vaše sebevědomí a půvab

 • Žádné chemie, plastiky a vedlejší účinky

 • Ušetříte spoustu peněz za plastické operace

 • Nyní akční cen 149 Kč 249 Kč