BreastExtra- Prášky na zvětšení poprsí
 • Nejvýkonnější prášky na zvětšení poprsí
 • Získal 1. místo v našem srovnávači
 • Pevnější poprsí
 • První účinky již za 2 týdny
 • Velmi pozitivní zkušenosti
 • 100% Garance na vrácení peněz
Kde zakoupit produkt

Každou ženu trápí „něco“ některou velké poprsí, velký zadek, malá hlava, tlustý krk, široké ramena, velký nos, špatná pleť a pokračovat bych mohla do nekonečna. Jak už jsme psaly na úvodní stránce, práškům na zvětšení poprsí, jsme nevěřily a snažily jsme se mou dceru přesvědčit o jejich nefunkčnosti.

To se nám nevím netroufám si říct, jestli bohužel nebo bohudík nepodařilo a po užívání produktu BreastEXTRA, se má prsa zvětšila a jedno a půl čísla.  O produktu na zvětšení poprsí BreastEXTRA jsem si předem ani moc nezjišťovala. Věděla jsem, že se jedná o čistě přírodní produkt a to mi ke koupi stačilo.

Jakmile mi dorazil balíček se zázračným produktem na zvětšení prsou sedla jsem k PC a hledala jsem, něco o tomto přípravku. Dočetla jsem se zajímavé věci, a proto bych se o ně s vámi ráda podělila.

Jak hodnotíme produkt BreastEXTRA

Jedná se zcela o přírodní produkt, který díky svému složení pomáhá stimulovat organismus ženy k produkci tkáně prsní žlázy a to má za následek růst prsou. Rostliny, které jsou součástí přípravku, se zařazují mezi fytoestrogeny to jsou látky podobné hormonům.

Hodnocení: 

Od nás si produkt BreastEXTRA zasloužil 5 hvězdiček z pěti a to především za jeho ohromující účinnost, informovanost, diskrétnost a otevřenost komunikaci se zákazníkem. Líbí se nám také garance vrácení peněz v případě nespokojenosti, kterou po naší zkušenosti rozhodně neočekáváme.

TESTY: Dle testů, které jsem prováděla na produktech, se prášky na zvětšení poprsí BreastExtra, umístily na prvním místě. Jde o nejúčinnější produkt, dostupný na našem trhu.

Jak BreastEXTRA funguje?

Vliv na velikost poprsí má především tvorba prsních žláz. Ty se nejvíce tvoří v období dospívání, kdy se prsa vyvíjí. Pokud tedy dospívající má kvalitní přísun živin, vitamínů a dalších potřebných látek pro zdravý rozvoj prsa budou větší.

Tvorba prsních žláz se, ale zastaví a prsa dále již nerostou. Přípravek BreastEXTRA napomáhá k tvorbě prsních žláz a spolu se zdravým životním stylem se vaše prsa stanou většími. S produktem BreastEXTRA se vám prsa zaručeně zvětší, ale pro doživotní účinek je třeba dodržovat doporučené 4 kroky.

 1. Začít přípravek BreastEXTRA v polovině menstruačního cyklu pravidelně bez vynechání užívat. Pro, trvalý efekt doporučujeme užívat 3 měsíce.
 2. Obohatit své stravování. Zařaďte do svého jídelníčku stravu s vysokou výživovou hodnotou.
 3. Dodržujte spánkový relax nejlépe 8 hodin denně kvalitního spánku.
 4. Udělejte si plán a dodržujte ho, jedině s ním dosáhnete svých vytoužených výsledků.

TIP pro Vás: Máte problém s dodržováním kvalitního stravování? Jste časově vytížená nebo postrádáte inspiraci? Mě osobně vždy nejvíc trápila otázka: „Co dnes uvařit?“. Jednou jsem narazila na jeden úžasný web, kde naleznete rodinný jídelníček.

Proč BreastEXTRA vyzkoušet?

Jak už je několikrát zmiňováno produkt BreastEXTRA dokazuje, že zvětšit poprsí lze i bez operace a za mnohem nižší částku. Pojďme se tedy podívat na jeho výhody a nevýhody.

Výhody užívání produktu BreastEXTRA

 • Zvětšení poprsí až o dvě čísla za 3 měsíce (Sama mohu potvrdit)
 • Zpevnění poprsí a celkové zkvalitnění pokožky celého těla
 • Zvýšení sebevědomí a pocitu méněcennosti
 • Prsa jsou citlivější na dotek, a proto také zkvalitní sexuální uspokojení
 • 100% Přírodní produkt, doposud nezaznamenané vedlejší účinky
 • Nejvýkonnější prášky na zvětšení poprsí
 • 100% Garance na vrácení peněz

Nevýhody užívání produktu BreastEXTRA

 • V případě užívání kratší dobu než doporučené 3 měsíce, se vaše prsa mohou vrátit po čase do původního stavu
 • Žádné další nevýhody jsme doposud nenašly

Cena a balení prášků na zvětšení prsou

Cena BreastExtra není nijak vysoká, napříč tomu, že jde o tak výborný produkt. Jedno balení vychází na 390 Kč, které obsahuje 30 kapslí. Mezi nejprodávanější balení, patří 60 kapslí za 670 Kč, které vydrží na 14 dní.

Já za sebe doporučuji spíše 4 ks balení, kdy je efekt účinnější.  V 85% případech, byly zaznamenány výrazné změny, až po 16 dnech pravidelného užívání. Samozřejmě, každý nemá tolik financí, ale i přesto je to levnější způsob zvětšení poprsí, než silikonové implantáty.

 • Cena 1ks balení: 390 Kč
 • Cena 2ks balení: 670 Kč
 • Cena 4ks balení: 1 560 Kč
Zakoupit u prodejce

Složení produktu BreastEXTRA se skládá z těchto rostlin

Složení produktu BreastExtra

 • Angelica sinensis – podporuje činnost prsních žláz s vnitřní sekrecí a pomáhá zvýšit hladinu látek potřebných na výrazný růst prsou.
 • Damiana – se využívá jako přírodní prostředek na úpravu hormonální rovnováhy. Také normalizuje hladinu cukru v krvi a přináší celkový pocit tělesné pohody.
 • Wild yam –  stimuluje produkci estrogenu a normalizuje ženský reprodukční a hormonální systém. Tato rostlina dokáže výrazně ovlivnit produkci estrogenu, a proto ve spolupráci s ostatními složkami účinně působí při zvětšení prsou.
 • Saw palmetto – pozitivně ovlivňuje činnost reprodukčních orgánů a díky obsahu prolaktinu zvyšuje frekvenci dělení buněk v prsních žlázách, čímž napomáhá ke zvětšení.
 • Fenugreek – je vydatným zdrojem fytoestrogenů, flavonoidů a saponinů. Výtažky z něj jsou známé svou schopností stimulovat tvorbu mateřského mléka u kojících žen. Zejména ale také tím, že podporují růst prsů.
 • Hydrolyzovaný kolagen – S přibývajícím věkem se kolagen v pokožce snižuje až 1,5% ročně. Proto je tedy nutné jeho hladinu stále doplňovat, aby vaše pokožka byla hebká, pružná a zdravá.
 • Sójové izoflavonoidy – představují přírodní náhradu estrogenů bez vedlejších nežádoucích účinků a vážou se ve velké míře na estrogenní receptory přímo v tkáních prsou, čímž způsobují jejich nárůst a zpevnění.
Zakoupit u prodejce

Ověřené zkušenosti s produktem na zvětšení poprsí

Hedvika 35 let – užívám BreastEXTRA a jsem nadšená

Přípravkům na zvětšení poprsí nebo na růst vlasů jsem nikdy nevěřila, nicméně má kamarádka produkt vyzkoušela a já jsem nemohla uvěřit tomu, že je vážně díky těmto práškům. Její prsa byla už od pohledu větší, proto jsem si BreastEXTRA objednala taky a opravdu už po 14 dnech jsem prsa cítila napnutější. Podprsenka mi je stále dobrá, ale prsa v ní jsou těsnější a já se cítím víc sexy.

Jolana 25 let – Díky za BreastExtra je to ten nejlepší přípravek co jsem našla

Má prsa byla odjakživa malá, už v období dospívání jsem měl tzv. lentilky pod kobercem a ty mi také zůstaly až do dospělosti. Díky mým prsům jsem velice nerada chodila na bazén či koupaliště, každá návštěva pro mě byla nepříjemná a schovávala jsem se vždy pod ručník. O produktu na zvětšení prsou jsem se dozvěděla z internetu, z počátku jsem si neuměla vybrat, tak jsem si řekla že vyzkouším postupně všechny dokud jeden nezabere. Objednala jsem produkt Breastextra a u něj sjem také zůstala. Má prsa jsou o dvě čísla větší, nevím jestli to je i tím, že jsem začala sportovat, ale celkově jsou citlivější na dotek, mám je do ruky, což byl můj sen a díky výrobcům.

Eva M. 36 let – Po kojení má prsa byla povislá pomohl mi BreastExtra

Jsem máma dvou dětí a obě jsem také kojila. Právě díky kojení se má prsa z pevných trojek proměnila ve vytahané dvojky, hledala jsem možnosti, jak kvalitu mých prsou obnovit. Dítě jsem již neplánovala, takže jsme s manželem mluvili o plastice či vyplnění prsou vlastním tukem. Tyto možnosti byly ale nad naše finanční možnosti. Rozhodla jsem se tedy na operaci spořit. Protože jsem brouzdala internetem narazila jsem na vás a produkt breastEXTRA. Líbilo se mi, že se jedná o přírodní cestu věděla jsem, že na plastickou operaci si budu muset nějaký rok ještě počkat a proto jsem se rozhodla produkt vyzkoušet. Objednala jsem si balení na první dva týdny a už po nich jsem cítila pokožku prsou pevnější. Prsa byla výše než obvykle a to mě přesvědčilo objednat další balení.

Stela 27 let – Mám krásná prsa díky BreastExtra

Nevím co napsat, vždycky byla má prsa malá a nepěkná. Nenáviděla jsem je díky produktu breastExtra se cítím fakt skvěle a má prsa jsou vidět i z boku a to je pro mě asi nejvíc. Breast ještě užívám a fotografie vám hrdě ráda pošlu po skončení 3 měsíční kůry. Přípravek bych rozhodně všem ženám, které trápí mala prsa rozhodně doporučila. Já i můj přítel jsem nadmíru spokojeni

Napiš tvoje hodnocení produktu
1
2
3
4
5
Odelat recenzi
     
Zrušit

Napiš svou referenci

Průměrné hodnocení:  
 7x Hodnoceno
Autor hodnocení: Petra 33 let

Vynikající a účinný produkt, kterému nemám co vytknout. Určitě mohu doporučit, tak vysokou účinnost jsem nezaznamenala tak vysokou u jiných produktů a to jsem jich vyzkoušela mnoho.

Autor hodnocení: Lenka

Opravdu skvělý produkt , který mě mile překvapil. Prsa se mi zvětšila za necelé dva měsíce o 2 čísla. Snad mi to tak i vydrží.

Autor hodnocení: Marie K.

Mohu jenom souhlasit. Doplněk stravy užívám dva měsíce a jsem nesmírně spokojená. Cítím, že jsou prsa pevnější a větší. Především si této změny všiml můj manžel, který i vtipně prohlásit, že mi je bude klidně kupovat sám 😀

Autor hodnocení: Karla

Vynikající, více nemusím psát. Holky, samy vyzkoušejte a uvidíte.

Autor hodnocení: Ivetka

I když mé poprsí není nijak malé, cítila jsem, že potřebuji udělat něco s gravitací. Prsa už nebyla tak mladá a pevná. Neměla jsem jako většina žen peníze na plastiku a rozhodla se vyzkoušet alternativu v podobě pohodlný tablet. Nechala jsem se inspirovat z tohoto magazínu tímto produkt a za měsíc vypadala má prsa o 100% krásněji. Produkt není drahý, na to, jak je účinný.

Autor hodnocení: Pavlína I.

Před mužem jsem užívání takového to produktu musela tajit, jelikož je proti takovýmto produktům vysazený. Mě to nedala a vyzkoušela jsem BreastExtra s nímž jsem dosáhla větší velikosti a pevnějšího tvaru svých prsou. Po měsíci a půl (asi) mi manžel říká, zda nejsem těhotná, že mám mnohem větší a pevnější prsa. Velice mne to potěšilo a dále produkt budu užívat, děkuji za doporučení...

Autor hodnocení: Danna

Nemám co vytknout. Vaše recenze vše vystihuje a popisuje správně.

Osobní zkušenost

Hodnocení 5 hvězd

S výkonnějšími prášky na zvětšení poprsí jsem se ještě nikdy nesetkala. Před užitím BreastExtra, jsem byla velmi skeptická, ale jakmile jsem produkt doužívala 1. měsíc, byla jsem ohromena. Také proto získal v našem srovnávači zasloužené 1. místo.

Velmi mě také potěšil prodejce svými výhodami, v podobě dopravy ZDARMA a garancí na vrácení peněz, v případě, že produkt nebude fungovat. Osobně tento doplněk stravy, doporučuji všem mým známým, které chtějí dosáhnout zvětšení poprsí bez plastické operace. Na produkt BerastExtra jsem nedostala, ještě žádný negativní názor. Nicméně o účinnosti se musíte přesvědčit sama.

Web prodejce

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2017, 2018 a 2019

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Byla jsem ohromena výsledky produktu BreastExtra, díky němuž jsem získala 2 čísla navíc.
Hodnocení
51star1star1star1star1star