NadraIN Forte - Prášky na zvětšení prsou
 • Kvalitní prášky na zvětšení poprsí
 • Získal 3. místo v našem srovnávači
 • Citlivější bradavky
 • Účinnost při dlouhodobém užívání
 • Možná znáte z TV
 • Přírodní produkt na zvětšení prsou

Nadrain Forte je velmi známý produkt na zvětšení a zpevnění prsou, nicméně my u něj vidíme jednu malou nevýhodu a to, že přípravek je doporučené užívat 9 měsíců v roce. Nadrain Fortevíce než 150 000 spokojených žen.

Tento produkt otestovala má sestra Alena, která jej měla už pár měsíců doma, jen se k němu nějak nedostala. Protože jsem byla stále v úžasu, že existují produkty, které ženu udělají tak říkajíc hezčí fungují, naléhala jsem na ni, aby začala a tak se i stalo.

Jak už je zmíněno přípravek vyžaduje dlouhodobější užívání, ale již po několika týdnech, ženy zaznamenávají na svém těle změny. I má sestra, která ještě nemá a dítě na svá prsa vždycky nadávala. Nejspíše to máme dědičné, jelikož naše maminka je také nikdy neměla nijak velká.

Nyní tobolky Nadrain Forte užívá už 5 měsíců, její prsa jsem viditelně větší a i ona sama je cítí pevnější. Dnes už mi děkuje, že jsem ji donutila Nadrain Forte užívat a já jsem spokojená, že my obě jsme vyřešily náš problém s „velikostí“.

TIP: Pokud chcete dosáhnout zaručených a kvalitních výsledků, potom vyzkoušejte nejsilnější prášky na zvětšení prsou názvem BreastEXTRA, které jsem osobně vyzkoušela a dosáhla jsem zvětšení o dvě velikost. BreastEXTRA získal 1. místo v našem srovnávači produktů.

Jak si vedl produkt Nadrain FORTE?

Nadrain Forte je opět zcela přírodní produkt, jehož složení dopomáhá k větší produkci prsní žlázy, která ovlivňuje růst prsou. Dodává tělu také dostatečnou dávku ženského hormonu estrogenu, který ovlivňuje pevnost, plnost, tvar a objem poprsí. Nadrain Forte můžete znát také z TV reklamy, produkt již můžete zakoupit skoro v každé lékárně.

Hodnocení: Hodnocení produktu - 3 hvězdy

Od nás Nadrain Forte dostává 3 hvězdy z pěti a to především díky nutnosti dlouhodobějšího užívání což ve výsledku činí přibližně 5 000 Kč za rok. Účinnost je znatelná a překvapivá, nicméně pokud Nadrain Forte přestanete užívat, prsa se po čas vrátí do normálu. Tuto zkušenost nemáme prozatím otestovanou, jakmile se tak, ale stane, budeme vás informovat na našich stránkách

Jak Nadrain FORTE funguje?

Zásadní vliv na zvětšení poprsí má tvorba ženského hormonu estrogenu a ten se s přibývajícím věkem v těle vytrácí. Nadrain Forte vašemu tělu potřebnou dávku estrogenu dodává a spolu s ním i také další tělu potřebné látky a vitamíny. Přípravek Nadrain Forte můžete užívat před jídlem i po jídle, nedráždí žaludek a doposud nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky.

S produktem Nadrain Forte se výsledky dostaví celkem brzo, ale vnímáme jako velkou nevýhodu doporučenou dobu užívání. Na internetu jsme našly produkt Nadrain Forte v průměru za 990 Kč. Doporučená délka užívání výrobce doporučuje 2-3 měsíce s následovaným měsícem bez užívání.

Tento proces doporučuje opakovat, jelikož po vysazení se prsa do tří až čtyř týdnů vrátí do normálu. Doporučené užívání pro dlouhodobý účinek tedy je celých 9 měsíců v roce, což vyjde na necelých 5 000 Kč za rok.

 1. Dodržujte doporučené dávkování a dobu užívání
 2. Upravte své stravovací návyky. Zařaďte do svého jídelníčku stravu s vysokou výživovou hodnotou, podpoříte tak růst vašich prsou ještě víc.
 3. Snažte se dodržovat spánkový relax nejlépe 8 hodin denně kvalitního spánku.

TIP pro Vás: Máte problém s dodržováním kvalitního stravování? Jste časově vytížená nebo postrádáte inspiraci? Mě osobně vždy nejvíc trápila otázka: „Co dnes uvařit?“. Jednou jsem narazila na jeden úžasný web www.pestryjidelnicek.cz, kde máte zdarma jídelníček na každý den od snídaně až po večeři.

Proč Nadrain Forte vyzkoušet?

Nadrain FORTE je zcela přírodní produkt, je účinný s ověřenými recenzemi, má svoje nevýhody, ale také své výhody.  Jeho unikátní složení ženskému tělo dodává spoustu užitečných látek, díky kterým se ženské tělo stane krásnější.

Hodnocení produktu - VýhodyVýhody užívání produktu Nadrain FORTE

 • Zvětšení poprsí až o jedno číslo. Prokázáno.
 • Zpevnění poprsí a celkové zvýšení citlivosti bradavek
 • Zvýšení sebevědomí a pocitu méněcennosti

Hodnocení produktu - NevýhodyNevýhody užívání produktu Nadrain FORTE

 • Dlouhodobé užívání
 • Po dřívějším vysazení účinek pomine
 • Produkt vyjde velmi draho

Složení prášků na zvětšení prsou Nadrain FORTE

 • Komplex ActiForm – ten obsahuje izoflavony s flavony světlice, sóje a chmele. To má příznivý vliv na zvětšení a udržení přirozeného tvaru a objemu vašich prsou.
 • Komplex ActiVolume  který obsaguje lignany s fytoekdysteroidy lnu a leuzey zvyšuje hustotu prsní tkáně a přispívá k větší pevnosti a plnosti vašich prsou.
 • Komplex ActiSkin –  obsahuje esenciální mastné kyseliny s izoflavony granátového jablka, světlice a pupalky udržuje kůži poprsí hydratovanou, hladkou a pružnou. To má za následek omezení tvorby vrásek.
 • Komplex ActiSlim s obsahem fytoekdysteroidů s izoflavony leuzey a světlice omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně ve vašem poprsí.

Mimo tyto nejúčinnější látky také Nadrain Forte obsahuje například olej z plodů sóje, lněných semen nebo granátového jablka nebo také extrakty ze šišek chmelu právě ty obsahují rostlinné hormony phytoestrogeny, které se svým složením podobají jednomu z hlavních ženských hormonů estrogenu.

Ověřené zkušenosti s Nadrain FORTE

Jana Gavlasová 28 let

Přípravek splnil co sliboval. Užívám přípravek již šest měsíců a jsem s ním naprosto spokojená. Má prsa jsou pevnější krásnější a také mé menstruační bolesti odezněly. Nadrain určitě ženám doporučuji vyzkoušet

Lenka 40 let

S nadrain forte jsem více než spokojená, výsledky se dostavily už po 3 týdnech užívání. Nyní dobírám první balení a objednávám další. Za mě určitě doporučuji nadrain vyzkoušet je to zázrak J

Ivana 28 let

Děkuji těm, co tabletky breastfast vyrobili! Mě změnily život udělaly šťastnou mě a i mého přítele. Má prsa jsou na dotek citlivější na pohled větší, prostě dokonalé. Všem nedůvěřivým a nebo zklamaným ženám doplněk stravy breastfast rozhodně doporučuji já jsem s ním nesmírně spokojená.

Adéla 34 let

Můj manžel miluje velká a plná prsa, než jsem porodila byla má prsa hezká a plná. Nebyla moc velká, ale byla taková akorát. Po narození naší dcerky přišlo kojení, kojila jsem dceru rok a půl a poté jsem přidala i dietu abych zhubla nadbytečná kila to se mi podařilo, ale má prsa zůstala vytahaná a prázdná.

Já byla nešťastná a věřím, že i můj manžel jen to nedával nijak najevo. Dočetla jsem se, že růst prsou ovlivňuje tvorba prsních žláz, proto jsem hledala produkt, který to podporuje. Narazila jsem na krém a tabletky a protože mě více zaujalo složení tabletek breastfast. Užívám je již druhý měsíc a já i můj manžel jsme spokojení.

Autor hodnocení: Marcela

Prášky měly dobré recenze, proto jsem je vyzkoušela. Bohužel jsem nezaznamenala žádné zlepšení!

Autor hodnocení: Lucie (48 Let)

třeba se časem výsledek dostaví
mladším ročníkům to asi zabírá účinkem zpevnění a zvětšení poprsí

Autor hodnocení: Anetka – (23 Let)

Nadrain forte jsem vyzkoušela na základě televizní reklamy. Produkt je docela drahý pro mě, proto jsem ho vyzkoušela jen jednou. Nemohu říci, že by doplněk stravy nijak nefungoval, protože jsem zaznamenala menší zvětšení a zpevnění prsou. Bohužel, výsledky po užívání nadrain zmizely.
Nevím jestli to bylo tím, že jsem ho užívala tak krátko nebo zda je to takový efekt tohoto produkt. Jiné ženy na jiných diskuzích, měly totiž podobné či stejné výsledky.

Autor hodnocení: Jitka – (31 roků)

I když NadraIN forte funguje nejvíce mě naštval svými krátkodobými výsledky. Jakmile vysadíte doplněk stravy, počítejte, že se vrátí vše do normálního stavu.

Autor hodnocení: Karolína L. – (30 Let)

Já jsem velice spokojená. Nadrain užívám asi půl roku a má prsa jsou o dvě čísla větší, pevnější a celkově hezčí. Sice jsem nezkoušela jiné produkty a nepřestala užívat nadrain, jsem velice spokojená.

Autor hodnocení: Iveta (39 let)

O nadrain jsem slyšela v TV reklamě. Těšila jsem se, že si jej zakoupím, ale jak mi řekli cenu, raději jsem odešla. Četla jsem si recenze a zkušenosti, proto jsem se raději rozhodla pro jiný doplněk stravy (BreastExtra) a s ním jsem zatím velice spokojená.

Autor hodnocení: Patricie V. – 29 Let

Nemohu si na NadraIN forte vůbec stěžovat, jen by mohl být levnější…

Autor hodnocení: Barbora – 38 let

Doplněk stravy je sice účinný, ale jen krátkodobě. Jakmile jej přestanete brát, účinky zmizí. Pokud bych jej měla brát dlouhodobě, vyjdeme plastika levněji.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení produktu - 3 hvězdy

NadraIN jsem otestovala ze všech produktů jak první, protože jsem o něm už zaslechla od svých kamarádek, ale také jsem viděla reklamní spot. Nemohu říci, že by produkt nijak nefungoval, protože jsem zaznamenala pozitivní výsledky, ale největší komplikaci NadraIN forte je nekonečné užívání produktu. 

Jakmile přestanete produkt na zvětšení prsou užívat, pak se vše vrátí do původního stavu. V první řadě jsem si myslela, jak jsem nenašla konečně ten správný produkt na zvětšení prsou, ale jakmile jsem dobrala 3 balení, pochopila jsem, že jde pouze o dočasný výsledek. Trvalejší výsledky jsem prozatím zaznamenala pouze u produktu BreastExtra.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Populární produkt na zvětšení poprsí, který můžete znát z televize nebo jiných reklamních spotů.
Hodnocení
41star1star1star1stargray
Product Name
Nadrain FORTE
Price
CZK 1081
Product Availability
Available in Stock