Nejhezčí prsa celebrit z ČR

Přemýšleli jste někdy o tom, jaká celebrita v České republice má zdaleka nejhezčí poprsí? Stejně jako většina žen, tak i celebrity považují své poprsí za důkaz své ženskosti. Některé možná až příliš.

Slyšíme to každou chvíli, kdy některá z nich podstoupila plastickou operaci prsou, jiné se zase chlubí, že jejich poprsí je zcela bez umělého zásahu a nadělila jim je sama příroda. Podívejme se však na prsa celebrit a zkusme zhodnotit, které prsa českých celebrit jsou nejhezčí.

Víte, že chirurgické zvětšení prsou může být značně rizikové? Podívejte se, co s sebou plastická operace přináší a co musejí ženy podstoupit, aby dosáhly svého snu. Raději vyzkoušejte naše speciální techniky a postupy, které jsme dávaly dohromady několik let, abychom byly přesvědčené o účinnosti.

Jaká jsou tedy nejhezčí prsa celebrit?

Jednoduše krásné, ostatně mnoho z nich je využilo také k dosažení pozice, kterou si vydobyly. Některé se spokojí s přírodními ňadry, jiné naopak rády vyhledávají plastické zkrášlení poprsí, ale i jiných částí těla. Srovnání můžeme využít i k tomu, abychom porovnali, co vlastně vypadá lépe.

Zcela přírodní ňadra nebo zásah plastického chirurga? A konec konců, mají muži raději mladší poprsí českých celebrit nebo naopak prsa, která uzrají jako víno?

Alice Bendová

Tuto českou herečku, modelku a příležitostnou moderátorku bezesporu znáte. Určitě byste nečekali, že zrovna tato žena má za sebou dvě děti. Znát ji můžete především z televize Prima, kde vystupuje v pořadech, jako je Hádej, kdo jsem či v seriálu Velmi křehké vztahy.

Co si myslíte o jejím poprsí, je právem v žebříčku nejhezčího poprsí celebrit v České republice? Spekuluje se však, že její ňadra rozhodně nejsou přírodní. Nakolik je to pravda, posuďte samy.

Přečtěte si také 10 unikátních tipů, jak dosáhnout toho, abyste měla stále krásná prsa. Jsou to jednoduché tipy, díky kterým dosáhnete krásných ňader klidně i po 40.

Agáta Prachařová

Agáta Prachařová - Nejhezčí prsa celebritČeská modelka a majitelka modelingové agentury, zároveň majitelka jednoho z nejhezčího poprsí českých celebrit. Příležitostná herečka a moderátorka. V roce 2005 se dokonce stala 2. vicemiss České republiky.

Další žena, která má 2 děti, ale není to na její postavě, ani poprsí nijak znát. Co je ovšem zajímavé, její ňadra jsou podle všeho přírodní, přestože údajně plastickou operaci prsou zvažovala, lékař jí to rozmluvil.

Tereza Kostková

Tereza Kostková- Nejhezčí prsa celebritDalší moderátorka a herečka, kterou můžete znát jako moderátorku na České televizi, především pořadu Star Dance… když hvězdy tančí, hrála však také v seriálech, například v Ordinaci v růžové zahradě či Pojišťovně štěstí.

Podle všech dostupných informací sice podstoupila zkrášlovací operaci, avšak víček, nikoli poprsí. Má jednoho syna, a přesto si dokázala zachovat krásnou postavu.

Lucie Borhyová

Žena, která se od roku 1999 proslavila jako moderátorka televizních zpráv na TV Nova a zároveň moderátorka pořadu Víkend. Dokonce se umístila v soutěži Novy o nejoblíbenější ženu na této televizi.

Možná jí k tomu dopomohl i její dekolt, každopádně je úžasné, že tato žena je zastánkyní přírodní krásy a její ňadra, byť na to nevypadají, jsou zcela přírodní – alespoň to Lucie Borhyová tvrdí. Má dvě děti a věkem dosáhla hranice 40 let – rozhodně jedno z poprsí, které zraje jako víno.

Hana Mašlíková

Hana Mašlíková- Nejhezčí prsa celebritModelka a moderátorka, kterou možná ani neznáte, přesto vlastní jedno z největších poprsí celebrit. Známou se stala v roce 2006, kdy se zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a získala tak titul Miss Silueta.

Poté se do povědomí dostala hlavně účastí v reality show Trosečník. V současné době má jednoho syna a její prsa podstoupila plastickou operaci.

Zajímá vás, jak opticky zvětšit prsa během několika minut a být hvězdou nejednoho večírku? Tady je 5 úžasných triků, díky kterým budou vaše prsa vypadat okamžitě větší.

Monika Bagárová

Je zastupitelkou spíše nižší věkové kategorie, nicméně je považována za jednu z nejkrásnějších žen českého showbyznysu. Tato zpěvačka totiž také vlastní jedny z nejhezčích poprsí celebrit. Proslavila se v roce 2009 v soutěži Česko-slovenská SuperStar, přestože skončila na 5. místě, má dnes úspěšnou pěveckou kariéru. Sama však se svými ňadry příliš spokojena není, uvedla v jednom z rozhovorů.

Prsa celebrit jsou opravdová, ale i plastická, avšak vždy krásná

Chtěli byste mít také prsa jako některá z českých celebrit? Máte několik možností, rozhodně to není nemožné. Buďto můžete zvolit plastickou operaci, po které jsou mnohá prsa celebrit, nebo existují i jiné, šetrnější možnosti.

Jednou z nich jsou cviky na prsa, se kterými nejen zpevníte a zvětšíte prsa, ale také je vytvarujete – stejně jako své tělo. Vyzkoušet ale můžete i některý z našich doplňků stravy na prsa, skvělé účinky má BreastExtra, přečtěte si více v naší detailní recenzi.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star