5 úžasných triků, díky kterým budou vaše prsa vypadat okamžitě větší

Každá žena to zná – potřebujete udělat co nejlepší dojem a prsa jsou nedílnou součástí vaší postavy, navíc vám dodají větší sebevědomí. Ovšem nemáte zrovna štěstí na velikost a podstupovat plastickou operaci nechcete kvůli možným rizikům. Svá prsa však můžete zvětšit i pomocí doplňků stravy, šetrnými cviky nebo za pomocí našich speciálních technik, které jsme dávaly dohromady několik let.

Nicméně ani jeden z těchto způsobů nepředstavuje rychlé zvětšení prsou. V případě doplňků stravy se projeví změny nejdříve za 1-2 měsíce, u cviků ještě později. Co tedy dělat, když potřebujete okamžité zvětšení prsou? Nezbude vám, než trochu švindlovat. Ale co, těchto několik tipů vám přináší návod na zvětšení poprsí během pár sekund.

Pokud však chcete opravdu větší ňadra, můžete každý večer aplikovat speciální masáž prsou – nebo váš partner. Podívejte se na detailní video s ukázkou.

Na velikosti prsou…. Záleží!

Každá žena vypadá krásnější s vypracovanou postavou a přiměřeně velkými ňadry – přiměřeně velkými své postavě. Neexistuje ideální velikost, která by byla všemi muži považována za tu nejlepší.

Každý muž má jiné preference, ale pevná a hezká prsa nepochybně zaujmou každého z nich. Chcete i vy získat tento ideální sexy vzhled, že vás budou muži svlékat pohledem?

Jednoduché triky, díky kterým budou vaše prsa vypadat větší a pevnější

5 Triků na okamžité zvětšení poprsí

Obrázky dodala: Natalie Boucher

1. Mějte správnou ruku při výběru šatů

Možná vás to nikdy nenapadlo, ale trikem, jak okamžitě zvětšit poprsí, je výběr správných šatů. Ideální jsou takové, které nemají ramínka, ty zbytečně působí rušivým dojmem – příště, až si budete šaty vybírat, myslete na tuto miniaturní poučku pro okamžité zvětšení prsou. Dalším zajímavým trikem, který opticky zvětší vaše ňadra, jsou horizontální pruhy.

Horizontální pruhy vytváří iluzi, díky které vypadají vaše prsa větší. Na druhou stranu však musíte takovému oblečení přizpůsobit svůj outfit. Pamatujte, že byste vždy měly kombinovat jen prvky, které se k sobě hodí. Jinak vás ani větší prsa nezachrání.

Zvětšováním a zpevňováním prsou, přírodní cestou se věnuji již od roku 2014, protože jsem nebyla se svými prsy spokojená a plastika se mi vždy zdála velmi nákladná a riziková. A starost o silikony není žádná sranda. Pokud i ty chceš mít větší, pevnější a hezčí prsa bez plastiky, vyzkoušej mou sbírku metod, které dlouhé roky střádám. Za těmito metodami, tipy a triky si pevně stojí, protože i mě pomohly vyřešit můj problém.

2. Podprsenka hraje důležitější roli, než si myslíte

Správně padnoucí podprsenka je základ, bez té můžete zkoušet všelijaké tipy na zvětšení prsou, ale nic s nimi nevykouzlíte. Kvalitní a padnoucí podprsenka totiž sama o sobě správně vytvaruje vaše ňadra. Nosit padnoucí podprsenku je zkrátka nejjednodušší způsob, jak zlepšit celkový dojem z vašeho poprsí. Nevěřily byste, kolik může udělat obyčejná padnoucí podprsenka.

TIP: Velikosti podprsenky jsme se podrobně věnovali v minulostišpatnou velikost podprsenky nosí 80% žen. Samozřejmě z důvodu pouhé neznalosti, možná k nim patříte i vy. Přečtěte si základní pravidla a uvidíte samy.

Pokud chcete okamžitě ještě větší prsa, určitě využijte push-up podprsenku, která přirozeně dodá vašim ňadrům větší objem a zároveň pevnější vzhled.

3. Naučte se správně držet tělo

Šlechtičny se učily správné držení těla – a samozřejmě ne nadarmo. Jestliže chodíte shrbené nebo není vaše držení těla ideální, tak vašemu dekoltu jen těžko pomůže nějaká optická vychytávka, navíc to celkově kazí dojem z vaší postavy, a to určitě nechcete. Je to jednoduché – narovnejte záda a zastrčte břicho, to stačí k tomu, aby vaše poprsí vypadalo skutečně větší.

4. Použijte vhodné doplňky

Někdy je dobré použít decentní doplněk, jindy raději ne. Obecně se nedá říct, že náhrdelník nebo jiný vhodný módní doplněk by nutně musel kazit dojem z vašeho poprsí. Spíše naopak, správně zvolený dekorativní prvek může vaše prsa zvýraznit – volit byste měly především krátké náhrdelníky s větším přívěškem. Jednak přilákají pozornost a zároveň vytvoří iluzi objemnějšího dekoltu.

5. Kontura, se kterou získáte jackpot

Určitě jste již slyšely o možnosti okamžitého zvětšení prsou pomocí make-upu. Je to jednoduché, použijte nějaký tmavší tělový odstín a vytvořte pomocí něj obrys svých prsou. Dalším trikem, který napomůže rychlému zvětšení dekoltu, je zlatý make-up – tem využijte v horní části poprsí.

Jak na trvalé zvětšení prsou?

To bylo pět triků, které vám pomohou oklamat cizí pohledy a vytvořit iluzi větších prsou. Co byste však řekli tomu, kdybyste nemusely klamat, ale prsa měly skutečně větší? Můžete dát přednost některému z doplňků stravy (TOP – Breast Extra ), které napomohou vašim prsům růst a získat požadovanou pevnost – nebude to sice hned, ale výsledky vás ohromí, protože jsou trvalé.

Pokud zrovna nevíte, jaký produkt na zvětšení prsou vyzkoušet, podívejte se na naše detailní srovnání produktů. Všechny produkty jsem testovala detailně na sobě, včetně našich čtenářek. Navíc se zaměřuji na přírodní doplňky stravy, proto se nemusíte bát nežádoucích vedlejších účinků a podobně. Veškeré výsledky testů a jejich hodnocení, naleznete v mých recenzích.

Na závěr přinášíme speciálně pro naše čtenářky e-book 4 tipy, jak urychlit zvětšení poprsí, a to zcela zdarma, nabitý detailními informacemi, jak přimět vaše prsa k růstu. Jen si to představte: mít konečně přirozeně velká a pevná ňadra.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star