Jak na přírodní zvětšení prsouCo dělat když si uvědomujete, že plastická operace je pro tělo velký zásah a nemá smysl ji podstupovat?  Zvětšete a zpevněte si svá prsa i bez operace. Velikost prsou se během života ženy mění. Velký vliv na velikost a tvar prsou má zejména přibírání a úbytek váhy, těhotenství, kojení a samozřejmě hormonální změny v těle ženy.

Na českém trhu se již nachází velké množství produktů, které dokážou podpořit tvorbu proestrogenu v těle. Protože, ale ne každý produkt je opravdu účinný, začaly jsme produkty nezávisle testovat. Mezi náš TOP produkt řadíme na první místo produkt BreastEXTRA a BreastFast, na třetím místě se nyní prozatím nachází určitě pro vás známý produkt na zvětšení poprsí NadraIN FORTE.

Díky užívání přírodních produktů na zvětšení poprsí svému tělu dodáváte potřebné množství fytoestrogenů, vitamínů a dalších pro tělo prospěšných látek. S přírodními produkty na zvětšení poprsí si můžete pomoci například také od menstruačních bolestí.

Který produkt na zvětšení prsou si vybrat?

Jelikož se na trhu vyskytuje už poměrně velké množství produktů na zvětšení poprsí, jako jsou například, prášky, kapsle, krémy, gely apod. Vytvořily jsme pro vás srovnávač produktů na zvětšení prsou. Hodnotíme vždy produkty až po ověření účinku, abychom vám mohly předat co nejpodrobnější informace.

V naší srovnávací tabulce si můžete vždy každý produkt rozkliknout a přečíst si recenzi každého produktu, nekupujete tak zajíce v pytli, ale vždy se vám dostane zkušenosti opravdu ověřené.

Umístění Produkt Hodnocení Zvětšení za 3 měsíce Cena
1. BrestEXTRA + 2 čísla od 390 Kč
2. BreastFAST + 1 číslo od 1 250 Kč
3. NadraIN FORTE + 1 číslo od 999 Kč
4. Cviky na prsa - ZDARMA
5. DECOLEN Forte + 1 číslo od 599 Kč

Jak příroda pomáhá ke zvětšení poprsí?

Největší vliv na velikost poprsí má především tvorba prsních žlázy, ta je ale nejvyšší pouze v období dospívání a v období kojení. Při kojení je nárůst prsou opravdu velký, takže sama můžete vidět, s prsy lze pracovat a ovlivnit také jejich velikost.

V případě, že váš jídelníček není obohacený o tyto bylinky je potřeba je tělu dodat v jiné podobě. Nejvíc, co pro svá prsa můžete udělat je, změna stravovacích návyků. Poté je potřeba hladinu látek v těle vyrovnávat a celý tento proces podpoříte užíváním produktů na zvětšení poprsí.

Hodnocení produktu - VýhodyVýhody přírodního zvětšení poprsí

  • Do svého těla nedostanete žádnou chemii, produkty na zvětšená poprsí jsou zcela přírodní
  • K většímu poprsí dochází přirozeně a bezbolestně
  • Ušetříte desítky tisíc korun
  • Přírodní produkty také pomáhají mírnit menstruační bolesti
  • Spolu s účinnými látkami tělu dodává také spoustu vitamínů

Proces zvětšení poprsí, můžete urychlit – E-book: 4 rychlé tipy, jak urychlit zvětšení poprsí

Produkce prsní žlázy se v dospělosti zastaví, její obnovující tvorbu ovlivňují hormony. Především hormon estrogen a fytoestrogen ten je možné tělu dodat pomocí produktů na zvětšení poprsí. Dalším způsobem, jak ještě víc podpořit tvorbu prsní žlázy jsou masáže poprsí a cviky na zvětšení poprsí.

E-book ZDARMA

Chápeme, že je velmi těžké se ve všem zorientovat a proto jsme pro vás vytvořily krátký snadný manuál, jak rituály a metody zařadit do vašeho běžného života. V našem e-booku: 4 snadné tipy, jak zvětšení poprsí urychlit najdete doporučené techniky a opakování cvičení, masáží apod. Také výpis potravin s obsahem testosteronu a estrogenu.

Zjistíte, že se z části jedná o běžné potraviny, které jsou nezbytnou součástí vašeho jídelníčku, takže to pro některé nebude až tak příliš velká změna. Nicméně, dopřát si těchto potravin o trochu víc také neuškodí. Doporučujeme vybrat si vhodný produkt a dodržovat  tipy z e-booku a vaše prsa se přirozeně a trvale zvětší daleko rychleji než jen s užíváním produktů.