Cviky na prsa - mírné zvětšení a zpevnění prsou
 • Zlepšují zdraví prsní tkáně
 • Zabavuje bolesti při PMS
 • Zvyšují chuť na sex
 • Mají vliv na hustotu vlasů
 • Zpevňují poprsí
 • Prevence před rakovinou

Masáže prsou mohou mít pro ženské tělo jen pozitivní vliv a pravidelnou masáží si opravdu svá prsa můžete zvětšit a zpevnit. Pro účinek zvětšení poprsí je, při pouhé aplikace masáží dodržovat doporučené techniky a provedení.

Masážní techniky jsou dvě nejúčinnější a ty si dnes rozebereme. Dozvíte se také, co vše vám masáže prsou mohou přinést a proč prsní masáže doporučují i lékaři.

Víte, že doplněk stravy BreastExtra pomohl již 1051 naším čtenářkám se zvětšením poprsí? Pokud však nevěříte doplňkům stravy, můžete vyzkoušet naši sérii metod a triků, jak zvětšit a zpevnit svá prsa.

Techniky masáže prsou

1. Začněte nejprve stimulací bradavek

Uchopte prsou jednou rukou a druhou prsty uchopte jakoby kolem bradavky. Úchop by měl směřovat ke středu hrudníku. Masáž provádíme půlkruhovými pohyby kolem bradavky a přecházíme do celého prsu. Před masáží doporučujeme dlaně zahřát třením.

Opakujeme celou techniku po 10 vteřinách 10 – 15 krát. Doporučujeme použít tělové mléko, masážní gel nebo jiný vámi používaný krém, pro příjemnější masáž. Touhle stimulací, pomůžeme prsní žláze k přirozené produkci, která spouští zdravé hormonální změny a povzbuzuje lymfu, která zaručuje zdravou očistu těla od škodlivých látek.

Tohle stimulování bradavek prso připraví na masáž, která bude prováděna pro zvětšení poprsí a účinek této masáže, bude po stimulaci a zahřátí prsu vyšší. Tato technika masáže neslouží pro zvětšení prsu, ale pro vyšší a kvalitnější účinek stimulaci bradavek proto doporučujeme před každou masáží pro zvětšení.

TIP: Nechte partnera ujmout se této stimulace a zapojte si kvalitní masáž prsou do svého intimního života. Zpříjemní vám požitek z milování, pomůže ke zdravé produkci prsní žlázy a příjemně vás navodí na pokračující masáž pro zvětšení poprsí.

2 Pokračujte masáží celého prsu

Položte svojí ruku do svého podpaží, viz obrázek níže*** a tlačte směrem dovnitř a nahoru. Pokračujte hluboko do podpaží. Pumpujte směrem nahoru a uvolněte. Opakujte tuto masáž prsou 10 až 20 krát 2x denně. Každý pohyb a návrat je jedno zapumpování.

Poté vezměte celý prs do dlaně a pohybujte s ním nahoru s mírným tlakem v prstech směrem k podpaží. Tuhle masáž opakujte 15 krát. Poté prs masírujte směrem dolů k hrudní stěně, úchop i pohyb by měl směrovat ze středu prsa k hrudníku pod bradavkou. Tuhle masáž opakujte také 15 krát.

Na závěr položte dva prsty do středu prsu tudíž na bradavku a poté mírným tlakem masírujte od bradavky ven do všech stran. Prsty vždy vyvíjí tlak u bradavky a postupně tlak slábne, tohle masážní cvičení opakujte 5 krát.

TIP NA ČLÁNEK: 7 úžasných tipů, jak zpevnit povislá prsa jednou provždy

Celý proces této masáže pro účinek zvětšení poprsí doporučujeme opakovat 2 krát denně. Masáží touto technikou prsům pomůžete k přirozenému růstu, svá prsa si očistíte od škodlivých látek a snížíte tak riziko výskytu rakoviny. Masáže prsou přináší spoustu výhod, ty nejlepší si můžete přečíst níže.

Protože dodržení masážní techniky pro zvětšení je nezbytné doporučujeme se na celou techniku a provedení masáže podívat na přiloženém videu. Video není bohužel v českém jazyce, ale celá tato technika je popsána výše.

Hodnocení produktu - Výhody Jaký přínos masáže prsou pro ženské tělo mají?

 • Je prokázáno, že masáže prsou napomáhají zlepšovat zdraví prsní tkáně. Prsní masáž redukuje také fibroidy a cysty, snižuje výskyt a slouží k prevenci rakoviny.
 • Zbavuje tělo bolesti a nepříjemných pocitů spojených s PMS nebo z tlaku podprsenky. Dále ulevují od bolestí a tlaků hrudních svalů, pomáhá regenerovat zdravou prsní tkáň.
 • Pravidelné masírování je také doporučené plastickými chirurgy po zákrocích, aby se jizvy rychleji zahojily.
 • Masáže prsou napomáhají také ke zvýšení cirkulace v prsu a snižují symptomy PMS, menopauzy nebo menstruačních křečí.
 • Terapeutické masáže prsou mohou také zmenšovat nepohodlí doprovázející léčbu prsního nádoru a pomáhají při nepohodlí v těhotenství, kojení anebo odstavení kojení.
 • Prsní masáže také přispívají ke zlepšení napnutí kůže a podporují uvolnění a rovnováhu vaší energie.
 • Prsní masáže si můžete dělat samy nebo mohou, být prováděny profesionálními maséry to už záleží na každé z nás. Jemná ruční technika s prsy obnaženými nebo lehce přikrytými, bude pomáhat zvýšení cirkulace.
 • Masáží prsou si dokonce můžete zlepšit hustotu vlasů, mít zdravěji vypadající pokožku, zvýšenou chuť na sex, pevné a krásné nehty, zlepšení pravidelnosti menstruace, pomůže také při menopauze, pracovním vytížení, stresu apod.

TIP NA ČLÁNEK: 5 úžasných triků, díky kterým budou vaše prsa vypadat okamžitě větší

Co na masáž prsou říká lékař?

Co lékaři na masáže prsouLékaři masáže prsou ženám více než doporučují, jednak masáží prsou svá prsa pravidelně kontrolují a případný vznik jakékoliv uzliny mohou rozpoznat okamžitě a pak také masáží svému tělu pomáhají k přirozené zdravé funkci.

Jak už je zmíněno výše masáže prsou pomáhají především také ke zmírnění menstruačních bolestí, výskytu cyst a fibroid, pomáhají ženskému tělu cítit se uvolněně, okysličují mozek a navozují pocit štěstí, který tělo dostává do úplné pohody.

TIP: Pokud vás zajímají bližší informace o zvětšení prsou, potom doporučujeme se přečíst mnou napsané recenze na produkty nebo můžete vyzkoušet BreastEXTRA, který jsme spolu s dcerou vyzkoušely.

Sexuolog masáž prsou doporučuje zařadit do každé milostné předehry či večerní koupele. Taková příjemná vodní masáž za pomoci sprchového gelu rukou vaše partnera, ženskému tělu pomůže k produkci již zmiňované prsní žlázy, která prsa přirozeně vyplňuje.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení - 2 hvězdy

 „Cviky na prsa jsou velmi efektivní metodou, jak mít především zdravá a pevná prsa, ale na zvětšení nemají nijak velký vliv. Co se týče přínosů z cviků na prsa pro ženy, získala by tato metoda celých 5 hvězdiček v našem hodnocení.

Napříč tomu, že se snažíme především testovat produkty a metody na zvětšení prsou, jsem nucena této technice udělit pouze 2 hvězdičky z pěti možných. „

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Masáž prsou je perfektní k prevenci rakoviny, ale takto má úžasný vliv na zvětšení poprsí, přírodní cestou.
Hodnocení
51star1star1star1star1star