Menox 45: jedinečný doplněk stravy, který vám pomůže s příznaky menopauzy

Někdy je složité bojovat s menopauzou, sama o tom něco vím – i když bych raději nevěděla. Nicméně přechod po 40 se nevyhne žádné ženě, proto je lepší být připravena. Je to jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla napsat pro vás tuto Menox 45 recenzi.

Dnes je totiž velké množství různých doplňků stravy a přírodních produktů na zmírnění příznaků menopauzy, ale ne všechny fungují. Než jsem našla Menox 45, chvíli mi to trvalo. Teď jsem ovšem spokojená.

Léto se pomalu blíží, už víte, jak tento rok zhubnete do plavek? Ukážeme vám jednoduchý návod, jak na to. Začněte hubnout už dnes.

Původně jsem měla spíš strach, že začínám mít problémy se srdcem. Začalo mi totiž bušit víc než normálně. Navíc jsem měla divné úzkosti a tlak na hrudi. Srdeční onemocnění byla reálná možnost, naštěstí se po návštěvě lékaře vyvrátilo.

Nakonec jsem musela navštívit svého gynekologa, který po několika vyšetřeních stanovil diagnózu, byla to přicházející menopauza. Nejdříve se mi samozřejmě ulevilo, ale to jsem ještě nevěděla, co mě vlastně čeká.

První příznaky menopauzy přicházeli ve stále kratších intervalech

Nejdříve jsem menopauzu nebrala jako nějaké drama. Přeci jen, musely ji zvládnout všechny ženy. Ale nakonec bych řekla, že jsem ji brala až zbytečně moc na lehkou váhu. Protože po prvním hlubším rozhovoru s gynekologem mi došlo, že to nebude tak bezvýznamná diagnóza. Naopak, budu muset hlídat spoustu věcí a dívat se trochu více na své zdraví. Naštěstí jsem poměrně rychle začala užívat Menox 45, právě díky němu se mé příznaky menopauzy rychle zmírnily.

Častým problémem v menopauze je úbytek testosteronu. Pokud ho máte málo, vaše tělo nepracuje, jak by mělo. Ženské tělo estrogen potřebuje. Proto je vhodné ho uměle doplňovat. Přečtěte si Feminus recenzi na přírodní doplněk stravy, který stimuluje tvorbu estrogenu.

Problémem byl pocit dušnosti a nadměrné pocení, které přicházelo hlavně v noci. Vůbec jsem se kvůli němu nevyspala. Do toho ještě bušení srdce. Dlouho na sebe nenechaly čekat ani ranní úzkosti a špatná nálada už od rána.

Mohly za to hormony a já s tím nejdříve vůbec nemohla nic dělat. Nakonec ale začal Menox 45 zabírat. Kdybych ho neměla, kdo ví, jak by to se mnou bylo. Menopauza mě totiž hodně změnila ne zrovna dobrým směrem.

Klimakterium doprovázely i psychické potíže

Období klimakteria, jak se odborně právě menopauza nazývá, doprovázejí také psychické potíže. Mohou za to právě hormonální změny. Hormony mě doslova ovládaly. Měla jsem těžké emocionální výbuchy, nálady se mi rychle střídaly.

Zatímco ráno jsem byla plná elánu, během poledne přicházel útlum, a k večeru jsem už propadala do deprese. Nebylo jednoduché se s tím vyrovnat. Právě psychické obtíže jsou často doprovodným rysem přechodu u ženy.

Štěstí, že jsem vyzkoušela Menox 45

Samozřejmě, že mi lékař naordinoval přímo léky, které tlumily příznaky klimakteria. Ovšem ne každý chce užívat léky plné chemie. Já doporučuji, abyste tyto léky užívaly, ale na mě neměly dobrý vliv – nežádoucí účinky byly příliš silné.

Proto jsem se rozhodla najít nějakou jinou alternativu. Hlavně díky internetu jsem našla přírodní doplněk stravy Menox 45. Výrobce o něm tvrdí, že do značné míry ulehčuje průběh menopauzy a zároveň navrací ženám kvalitu života.

 • Napomáhá ženám udržet si jejich kvalitu života i v průběhu menopauzy
 • Přispívá k udržení duševního i fyzického zdraví
 • Podporuje vitalitu a chuť do života
 • Napomáhá udržet chrupavky a kůži zdravé, stimuluje totiž tvorbu kolagenu
 • Přispívá jako prevence osteoporózy, udržuje zdravé kosti a zuby
 • Má dobrý vliv na nervovou soustavu
 • Stimuluje činnost cév a srdce
 • Ochraňuje buňky před oxidačním stresem

Přestože jsem Menoxu 45 nejdříve moc nevěřila, vyzkoušela jsem ho. Dnes toho vůbec nelituji a mohu ho doporučit i vám. Přidávám se mezi ženy, které Menox kladně hodnotí na internetu v recenzích. Opravdu mi pomohl.

Do určité míry dokonce změnil můj pohled na různé doplňky stravy a jiné produkty, které nejsou lékařsky předepsané. Namísto, abych byla skeptická jako dřív, je dnes podporuji.

Ovšem pozor, s hormonálními změnami se mnohdy pojí také vyšší riziko rakoviny prsu. Nenechte nic náhodě a naučte se samovyšetření prsou. Nebo to naučte partnera, může to být skvělý sexuální stimulant.

Menoxin: Nejoblíbenější produkt na snížení příznaků menopauzy

Funguje také doplněk stravy Menoxin v menopauze?

Menoxin je označován jako nejvýkonnější produkt na českém trhu, který mírní příznaky menopauzy. Ženy se shodují na tom, že už během týdne až 14 dnů cítily první pozitivní účinky Menoxu.

Menoxin je u žen v období klimakteria opravdu oblíbený a díky svému unikátnímu složení je často doporučován také odborníky. Možná jste také nevěděli, že Menoxin je vyroben v České republice, splňuje tak přísné předpisy a normy – jeho složení je 100% přírodní.

Složení Menoxu 45: zcela přírodní produkt bez vedlejších účinků

Většinou dám na sílu přírody a bylinek, protože se používaly v lékařství od nepaměti. To je jeden z důvodů, proč jsem vsadila právě na Menox 45 – protože je složen z čistě přírodních aktivních látek.

Nejsem zastánkyní toho, dostávat do těla chemické umělé látky, zvláště, když to není úplně nutné, a je k dispozici přírodní alternativa. Hlavně je velkou předností a výhodou přírodních doplňků stravy, že jsou volně prodejné a nevážou se na lékařský předpis.

Období menopauzy nestává běžně nad 40 let věku. Právě v této době ženy často ztrácí svou elasticitu kůže. Proto vám přinášíme 7+1 unikátních tipů, jak dosáhnout zdravé pokožky na poprsí, ale i na celém těle.

 • Extrakty z bylin, které se získávají především z květů hlohu, jetele lučního a řeřichy peruánské přispívají ke stimulaci příznaků menopauzy. Právě díky těmto bylinám se budete cítit fit.
 • Vitamíny B1 a C jsou velmi prospěšné, přispívají velkou mírou ke zdravé nervové soustavě a činnosti srdce.
 • Vápník – napomáhá udržet vaše kosti silné, stejně jako zdravé zuby. Snižuje tak riziko osteoporózy.
 • Draslík – napomáhá regeneraci svalů a jejich uvolnění
 • Měď – účinně chrání buňky především před oxidačním stresem a napomáhá jejich regeneraci
 • Zinek – udržuje nehty zdravé, stejně jako vlasy a zabraňuje jejich lámání. Právě to je důvod, proč se využívá také v kosmetice.
 • Železo – je důležité hlavně pro správnou funkci červených krvinek a hemoglobinu
 • Mangan – napomáhá podobně jako měď, chrání buňky před oxidačním stresem
 • Selen: – je prospěšný hlavně díky tomu, že stimuluje funkci štítné žlázy, která má také velký vliv na vitalitu.
 • Magnézium – nepostradatelný prvek, který pomáhá regenerovat svaly a má příznivý vliv na nervovou soustavu.

Menox 45: balení, užívání a jeho cena

Podobně jako většina doplňků stravy, je i Menox 45 ve formě tablet. Tablety jsou malé a dobře se užívají. Základní balení obsahuje 30 tablet, což je doporučené dávkování na jeden měsíc.

Výrobce vyrábí Menox 45 ve více různých balení, které se liší především počtem tablet, a tím i svou cenou. Menox 45 je lepší koupit rovnou ve větším balení, protože budete potřebovat tablety přibližně na 2–3 měsíce užívání.

Ženská prsa o vás řeknou hodně. Věděli jste, že vypovídají také o vašem zdraví? Podívejte se na 10 věcí, které mohou ženská ňadra prozradit.

Menox 45 představuje základní balení, které obsahuje 30 tablet. To je doporučená dávka na 1 měsíc užívání. Balení vás vyjde přibližně na 490 Kč.

Menox 45 Forte – cenově výhodnější, a tedy i větší balení. Obsahuje 60 tablet a vyjde vás na 815 Kč. Jedná se o doporučenou dávku na 2 měsíce.

Menox 45 Extra Forte – největší a cenově nejvýhodnější balení Menoxu 45. Obsahuje 105 tablet, což je na více než 3 měsíce užívání. Oproti klasickému balení ušetříte 350 Kč, což je výrazná úspora. Balení 105 doporučuji, protože vyjde právě na doporučené 3 měsíce užívání.

Vždy dodržujte dávkování podle výrobce. Doporučené dávkování je uvede na příbalovém letáků. Já užívala doporučenou dávku 1 tabletu denně a výsledky jsem začal pozorovat zhruba za 2 měsíce. Doporučené dávkování nepřekračujte.

Menox 45 zkušenosti žen v přechodu

Osobně mi Menox 45 velmi pomohl. Doporučila bych ho všem ženám, které mají silné příznaky menopauzy. Ovšem nejsem sama, komu Menox 45 v období klimakteria pomohl. Přechod u žen není jednoduchý a každá žena ho zvládá různě.

Nicméně i podle recenzí na internetu se ženy shodují, že Menox 45 je skutečně účinný doplněk stravy potlačující příznaky menopauzy. Já osobně jsem velmi ráda, že jsem měla to štěstí a mohla Menox 45 užívat – bez něj si menopauzu nedovedu představit.

„Používám Menox 45 a opravdu funguje. Pomohl mi zmírnit příznaky menopauzy, které byly původně nesnesitelné. Jsem nadšená. Opět mi dodal chuť do života.“ Marta, 48 let, Mikulov

Užívám Menox 45 už přes 2 měsíce. Pomocí něho se mi daří mírnit příznaky menopauzy. Původně jsem nevěřila, ale je to tak.Helena, 52 let, Olomouc

Původně jsem zkoušela víc přípravků, ale myslím si, že Menox 45 je jednoznačně nejlepší. Doporučila jsem ho i kamarádce.Jana, 51, Karviná

Závěr: Menox 45 doporučuji, a to i jako prevenci menopauzy

Jak můžete vidět v mé recenzi, Menox 45 opravdu funguje. Jsem ráda, že ho mohu doporučit všem ženám, které trápí menopauza. Právě díky Menoxu 45 můžete i období menopauzy prožít a užívat si naplno života.

Já osobně ještě velmi dobře hodnotím to, že je Menox 45 zcela přírodní. Na tom si zakládám, protože zvlášť v dnešní době je chemie všude dost a není vůbec lehké žít zdravě. Vyzkoušejte také Menox 45 a zaručuji vám, že budete spokojeni.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Recenze na známý produkt pro snížení příznaků menopauzy neboli klimakteria.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Menox 45
Price
CZK 490
Product Availability
Available in Stock