Zvyšte hladinu estrogenu pomocí Feminus doplňku stravy

Estrogen je hormon, který je pro ženy velmi důležitý. Ještě důležitější ale je, abyste si udržela jeho přirozenou hladinu v rovnováze. Proč je vlastně estrogen pro ženy tak důležitý? Jednoduše je nepostradatelný pro velkou část procesů a funkcí ve vašem těle.

Zásadní úlohu pak estrogen sehrává při početí dítěte. Stejně tak v období menopauzy je hormon estrogen velmi důležitý, protože napomáhá snižovat především její negativní příznaky.

Zjišťovali jsme, jak je možné zvýšit estrogen rychle a přírodní cestou. Nejvíce nás zaujal právě oblíbený doplněk stravy pro ženy Feminus. Velmi si jej pochvalují také naše věrné čtenářky. Čtěte dále naší recenzi a dozvíte se, proč je Feminus tak oblíbený u žen.

Nedostatek estrogenu má zásadní vliv také na vaše libido. Pokud dojde k jeho velkému snížení, pak rozhodně nebude sex to, po čem toužíte. Právě to ale může vytvářet zbytečné napětí ve vašem vztahu.

Nejrizikovějším obdobím, kdy výrazně kolísá hladina tento hormon, je období menopauzy, odborně klimakteria. Právě v tomto období, které se lidově nazývá přechod ženy, je estrogen snížen zřejmě nejvíce – to souvisí se ztrátou menstruace a nemožnosti početí.

Estrogen, co je to, proč je tak prospěšný?

Jedná se o jeden ze skupiny steroidních hormonů. Podobně jako muži produkují a potřebují testosteron, který je jejich pohlavním hormonem, pak u žen je to estrogen.

Tento ženský pohlavní hormon má nejzásadnější vliv právě na funkci a procesy spojené se sexuálním životem a početím dítěte. Mimo jiné je to také důvod, proč se začali vyrábět také antikoncepce založené na tomto hormonu. Ovšem pozor, tyto antikoncepce příliš nedoporučujeme, zde nenajdete přírodní estrogen.

Věděli jste, že především v pubertě má estrogen nepostradatelný vliv na vývoj sekundárních pohlavních znaků? Jedním z nich je právě růst prsou.

Kromě toho, že se tento hormon estrogen používá u dospělých jako účinná látka v některých druzích antikoncepce, využívá se i jinde ve farmaceutickém průmyslu. Velmi často lékaři podávají léky na příznaky menopauzy, kde je také jednou z účinných látek právě estrogen.

Možná jste ale netušili, že pomocí estrogenu jde také částečně změnit vzhled u dospělého muže – estrogen je podávám transsexuálům, kteří se chtějí stát ženou.

Věděli jste, že estrogen je také spojován s rakovinou prsu? Tento nejčastější zhoubný nádor žen je však množné poměrně účinně léčit. Zejména v počátku máte vysokou šanci na úplné vyléčení. Nezapomeňte také na samovyšetření prsu.

Feminus pro přírodní estrogen - Další informace o produktu

Výhody, které vám přinese zvýšení estrogenu pomocí doplňku stravy Feminus

Doplněk stravy pro ženy, na který jsme se zaměřili v naší recenzi Feminus, má za úkol zvýšit přirozenou hladinu estrogenu ve vašem těle. Feminus je přírodní doplněk stravy pro ženy, které hledají způsob, jak vrátit svému tělu vitalitu a energii, a to nejen v období menopauzy.

Feminus zvyšuje hladinu estrogenu a díky tomu má vliv na vše, co je s ním v našem těle spojeno – od podpory imunitního systému, až po sexuální zdraví.

Úbytek estrogenu může mít vliv mimo jiné také na povisnutí prsou, které ztratí svou elasticitu a pevnost. Vyzkoušejte společně s přírodním doplňkem stravy Feminus také unikátní masáž na zpevnění prsou. Postup uvidíte krok po kroku ve videu.

 • Má zásadní vliv na podporu a vývoj ženských sekundárních pohlavních znaků především v období puberty
 • Později může také udržovat pevná ňadra a bránit jejich povisnutí
 • Stimuluje růst dělohy a děložní sliznice
 • Podporuje imunitní systém
 • Urychluje spalování tuků
 • Má vliv na růst těla a jeho vývoj
 • Chrání kůži a cévy
 • Brání řídnutí kostí a slouží tak jako prevence osteoporózy

Feminus přírodní doplněk stravy pro ženy je vyroben v České republice. Jedno balení obsahuje 60 tablet, což je při doporučeném dávkování zásoba na měsíční kúru. Cena doplňku stravy na zvýšení přírodního estrogenu je příznivá, stojí pod 600 Kč.

Výrobce udává, že za Feminus zaplatíte v přepočtu jen 18 Kč denně, což není moc. Obrovskou výhodou je čistě přírodní složení, díky kterému nemá Feminus prakticky žádné negativní účinky.

Nevýhody a rizika spojena se zvýšenou hladinou estrogenu

Příliš nízká hladina estrogenu je pro ženy škodlivá. Ovšem pozor, v pořádku není ani zvýšená hladina estrogenu – proto dbejte na doporučené dávkování a nepřekračujte ho.

Feminus doplňuje přírodní estrogen do vašeho těla, což s sebou nese rizika spojená s příliš vysokou hladinou hormonů. Doporučujeme udržovat hladinu tohoto hormonu v rovnováze, pokud si nejste jisti užíváním, poraďte se raději se svým lékařem.

 • Příliš vysoká hladina estrogenu zvyšuje riziko rakoviny prsou
 • Estrogen má vliv také na úbytek svalové hmoty, proto není dobré ho mít až příliš, zejména pokud pravidelně sportujete a dbáte na svou postavu

Zdraví vašich prsou vypovídá o vašem celkovém zdraví. Prohlédněte si 10 věcí, které prsa vypovídají o vašem zdraví a budete překvapeni, jak přesná tato metoda je. Tohle jste opravdu ani netušili.

Feminus doplněk stravy dodává přírodní estrogen, tady je jeho složení

Podívali jsme se detailně také na složení, protože nechceme, abyste do sebe dostávali špatné a nezdravé látky, které často ve složení obsaženy jsou. Velkou výhodou Feminus doplňku stravy je, že se vyrábí v České republice, takže musí splňovat naše přísné normy.

Obrovskou výhodou pak je, že si Feminus zakládá na čistě přírodním složení, takže si můžete být jisti, že do těla nedostáváte zbytečnou chemii.

 • Řeřicha peruánská má zásadní vliv na zlepšení vaší celkové vitality. Zlepšuje mimo to také duševní zdraví a celkově má vliv na psychickou pohodu.
 • Indický ženšen je často přezdívaný jako bylina mládí. Zásadně přispívá ke zpomalení stárnutí a omezuje jeho příznaky, jako například vrásky na pleti. Celkově má silné antioxidační účinky a podporuje regeneraci organismu.
 • Extrakt kakaa se využívá především jako další silný antioxidant, obsahuje navíc významné minerály a vitamíny.  
 • Kotvičník zemní účinkuje jako přírodní afrodiziakum, výrazně stimuluje libido mužů i žen, u kterých také zvyšuje hladinu estrogenu.
 • Voňatec vejčitý je další opravdu silné afrodiziakum podporující libido a celkově působící jako sexuální stimulant. Kromě toho má také vliv na plodnost.
 • Andělika čínská je účinná v oblasti urogenitálního systému, využívá se také ke zmírnění příznaků menopauzy.
 • Pastala roztroušená zlepšuje kognitivní funkce a soustředění, ale je v této oblasti spíše mírným stimulantem. Ovšem pozor, jako přírodní afrodiziakum zlepšuje sexuální prožitek.

Andělika lékařská je vzácná a účinná bylina, které jsme věnovali celý detailní článek. Podívejte se, proč je prospěšná a jak vám může pomoct. Mimochodem, podporuje také růst prsou.

Feminus zkušenosti žen, které vyzkoušely doplněk stravy Feminus léčící nedostatek estrogenu

„Osobně moc tabletám a doplňkům stravy nevěřím. Feminus byl nedůvěryhodný asi jako třeba různé pilulky na hubnutí. Nakonec jsem ho ale zkusila, protože jsem měla nízkou hladinu estrogenu. Užívám ho už 3 měsíce a cítím se lépe. Takže snad pomáhá.“ Olga, 51 let, Kroměříž

„Feminus jsem teď začala užívat, doporučila mi ho kamarádka, která si ho ale chválí a opravdu na něj nedá dopustit. Věřím, že mi pomůže.“ Marika, 47 let, Praha

„Člověk někdy zkusí všechno, když potřebuje pomoct. Byla jsem unavená, nic mě nebavilo a sex už vůbec ne. Feminus mám už 4 měsíce a vše je jinak. Jsem vitální jako dřív. Opravdu doporučuju.“ Irena, 43 let, Pardubic

Průzkumy ukazují, že velká část žen není spokojena s velikostí svého poprsí. Průměrně je to až 40 % z nich. Věděli jste ale, že prsa můžete zvětšit i pomocí potravin? Unikátních 14 potravin na přirozené zvětšení prsou vám ukážeme v našem článku.

Feminus - Zkušenosti s produktem na zvýšení estrogenu

Feminus časté otázky

Kdy má žena nejvíce estrogenu?

Nejvíce pohlavního steroidního hormonu estrogenu má žena ve svých 20 až 30 letech, kdy je ideální doba k preprodukci. Právě v tomto období máte také největší šanci na početí dítěte, později už se šance snižuje, proto je dobré podpořit hladinu estrogenu i pomocí tablet Feminus.

Jak často se Feminus užívá?

Doporučené dávkování Feminus doplňku stravy na zvýšení hladiny přírodního estrogenu je 2× denně, například ráno a večer. Doporučené dávkování určitě nepřekračujte, protože zvýšená hladina estrogenu také není pro tělo prospěšná, spíše naopak.

Kolik stojí balení doplňku stravy Feminus?

Jedno balení Feminus přírodního estrogenu stojí přibližně okolo 600 Kč, nejčastěji pod touto hranicí. Balení vám vydrží na 1 až 2 měsíce, podle toho, jak často ho budete užívat. Pokud přepočítáme cenu na dny, je to pouhých 18 Kč na den. To určitě za vyrovnanou hladinu estrogenu stojí.

Je Feminus podvod, nebo skutečně pomáhá?

Feminus podvod není. Na rozdíl od jiných doplňků stravy totiž opravdu funguje. Potvrzují to Feminus zkušenosti žen, které Feminus vyzkoušeli, ale také jeho složení. Feminus obsahuje pouze účinné přírodní látky a jejich účinek potvrzuje i řada odborných studií. Nejedná se o podvod ani placebo.

Kdy je vhodné začít doplňovat přírodní estrogen?

Prakticky v době, kdy zjistíte, že vaše hladina estrogenu klesá. To se téměř s jistotou děje, pokud je vám více než 30 let. Právě v tomto věku je vhodné doplňovat hladinu přírodního estrogenu. Stejně tak se Feminus a doplňování přírodního estrogenu zajisté vyplatí i v období menopauzy.

Snili jste o tom, že budete mít větší ňadra? Podívejte se na nejlépe hodnocený doplněk stravy na zvětšení poprsí BreastExtra – opravdu funguje.

Závěr Feminus recenze – Rozhodně stojí za vyzkoušení

Doporučujeme Feminus vyzkoušet a opravdu doplňovat přírodní estrogen, pokud je vám více než 30 let, vyplatí se to. Vždy ale doporučujeme raději podstoupit vyšetření a zjistit skutečnou výši hladiny estrogenu, abyste podle toho správně zvolili dávkování.

Feminus je na doplnění přírodního estrogenu správnou volbou, kterou můžeme jen doporučit. Jeho unikátní čistě přírodní složení a původ v České republice je navíc příjemným bonusem.

Už jste slyšeli o Womanizeru? Skvělá hračka nejen pro osamělé ženy, která vás dovede k nezapomenutelnému orgasmu už do 2 minut. Vyzkoušejte tento unikátní vibrátor.

Jaké máte zkušenosti s doplňkem stravy na zvýšení estrogenu vy? Podělte se o své zkušenosti do komentářů, budu rádi za vaše podněty, ale také informujete další čtenářky.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2018, 2019, 2020 a 2021
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Unikátní doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktů bylin a vitaminů. Udržujte optimální hladinu estrogenu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Feminus
Price
CZK 569
Product Availability
Available in Stock