Jak zhubnout do plavek: přinášíme vám podrobný návod

Pomalu končí zima a s tím začíná neoblíbené hubnutí do plavek. Mnoho žen, ale mnohdy i mužů se tak snaží na poslední chvíli shodit několik kilo. Rychlé hubnutí ale není vůbec zdravé. Navíc si často lidé, kteří chtějí zhubnout neuvědomují, že hubnutí je naopak dlouhodobější proces. Stejně jako často opomínají fakt, že hubnutí do plavek vlastně není jen o kilech, ale také o vytvarované postavě, které však pomocí diety nedosáhnete.

Abyste podpořili své hubnutí a nastartovali tělo, doporučujeme se nejdříve pořádně detoxikovat. Napomůžete tak tělu zbavit se škodlivých látek – přečtěte si, jak na detoxikaci organismu.

Právě proto jsme si připravili dnešní detailní článek o hubnutí, kde vám ukážeme, jak zhubnout do plavek – opravdu, zdravě a bez zbytečností. Víme totiž, že mnohdy jen změna stravy nestačí, stejně jako nestačí dieta, ale je potřeba také sportovat.

Právě sport je podstatnou částí zdravého hubnutí, proto přinášíme i detailní přehled sportů, které vám pomohou efektivně hubnout. Ze všeho nejdříve ale musíte mít motivaci.

Bez motivace hubnutí do plavek nepůjde

Žádné hubnutí vám bohužel moc dlouho nevydrží, jestliže nemáte správnou motivaci. Rychlé hubnutí do plavek sice pro někoho motivací být může – ale obstojí i dlouhodobě? Jestliže potřebujete zhubnout, tak zřejmě ne.

Hubněte do plavek, to ano, ale také proto, že budete nově žít zdravý život, začněte se stravovat jinak, přejděte na zdravý životní styl. Změňte od základu svůj život a uvidíte, že hubnutí bude vlastně jen takový bonus, vedlejší produkt vaší snahy.

Dbejte na to, co jíte. Fráze „jste to, co jíte“ se sice zdá jako klišé, ale je to opravdu tak. Ano, tak jednoduché to je, právě proto jezte jen ty nejkvalitnější potraviny. Vyzkoušet doporučujeme BIO potraviny, ukážeme vám, kde je seženete.

Na začátek doporučujeme navštívit výživového poradce Naturhouse

NATURHOUSE - Jednička mezi výživovými poradciVíme, že hubnutí je složité, jestliže jste na něho samotní. Složité je také v případě, když nevíte, odkud začít. Nemusíte se vůbec stydět, protože právě od toho jsou výživový poradci, kteří vám pomohou na začátku určit ten správný směr.

Za nás můžeme určitě doporučit výživové poradenství Naturhouse, které si klade za cíl jediné – naučit své klienty zdravě jíst a zdravě žít, což vůbec není jednoduchý úkol. Naturhouse je komplexní profesionální výživové poradenství.

Špatné stravování je také zdrojem vaší nadměrné únavy, se kterou velká část z vás bojuje. Začněte jíst zdravě a uvidíte, že budete mít energie na rozdávání.

A jak to vlastně funguje? Ze všeho nejdřív vás bude čekat úvodní schůzka s výživovým poradcem. Řeknete mu, co je vašim cílem – úkolem úvodní schůzky je vás změřit na speciálním přístroji a určit správný směr výživového poradenství. Následně docházíte na pravidelné konzultace, kde se bavíte o tom, co jíte, jak se vám to daří a podobně.

Výživový poradce Naturhouse váš koriguje a pomáhá vám odhalovat chyby. Samozřejmostí je také jídelníček na míru každý týden. Nakonec přichází proces stabilizace, abyste si cílovou váhu udrželi. Navíc první konzultace je ZDARMA.

Své snažení podpořte pořádnou detoxikací, s tím vám pomůže Blendea

Blendea Supergreens: Superpotravina na detoxikaci organismuPředstavte si, že snazší cesta k detoxikaci možná ani není. Blendea je unikátní a zdravý přípravek k detoxikaci, samozřejmě celý v BIO kvalitě. Jeho unikátní složení mladé pšenice, zeleného ječmene, máty, spiruliny a chlorelly napomáhá účinně detoxikovat váš organismus – zbaví vás škodlivých látek usazených ve vašem těle, například v játrech.

Celkově ale Blendea také podporuje imunitní systém a stimuluje regeneraci buněk. Blendea má takové přínosy, že se jí často přezdívá superpotravina.

Detoxikujte své tělo, Blendea je jedinečný produkt, jak toho docílíte. Samozřejmě zcela přírodní a v BIO kvalitě. Kromě toho také podporuje trávení, zamezuje ukládání tuků, nebo třeba podporuje harmonii a zdravý spánek.

Diety vám mohou pomoci v hubnutí do plavek, ale které jsou ty pravé?

Jak už jsme zmínili na začátku, diety jsou vhodným prostředkem k hubnutí, Můžete nimi podpořit rychlé hubnutí do plavek, ale samy o sobě nejsou až tak přínosné. V lepším případě shodíte pár kilogramů tuku, v tom pravděpodobném pak tuky i svaly.

Ovšem pokud to přeženete, možná shodíte jen svaly, ale tuky vám zůstanou – to je právě důvod, proč by ručička na váze často neměla být ukazatelem vašeho hubnutí do plavek.

Přinášíme vám alespoň ty diety, které známe a můžeme je doporučit, protože nejsou nebezpečné, jako některé jiné. Doporučujeme však k nim zapojit také sport, ale o tom se rozepíšeme dále. Jestliže vás zajímají i jiné diety než KetoMix, KetoDieta nebo KetoFit, přinášíme vám kompletní seznam diet.

KetoMix a hubnutí do plavek

Ketomix - Pomocník při zdravém hubnutíHubnutí je mnohem snazší, pokud máte připravené jídlo předem. Nestane se vám tak, že z důvodu nedostatku času na vaření sáhnete po rychlém občerstvení. KetoMix dieta také staví na nízkosacharidové dietě, protože je jedna z nejúčinnějších.

Velkou výhodou však je, že nabízí předpřipravená jídla a další produkty, takže ušetříte mnoho času nejen s vařením, ale i přemýšlením, co vlastně uvařit, aby to bylo dietní a nízkosacharidové.

KetoMix nabízí celkově velký výběr předpřipravených jídel. Sortiment je navíc vhodný i pro celiaky nebo vegany. Jídla jsou bez chemických přísad a připraveny ve spolupráci s odborníky na výživu. Zjistěte o KetoMix dietě víc v naší obsáhlé KetoMix recenzi.

KetoDieta: proteinová dieta

Ketodiet - Nízko-sacharidová dietaKetoDieta je postavená jako nízkosacharidová dieta, kde namísto sacharidů konzumujete tuky a proteiny. Už dávno totiž neplatí mediální masáž, že tuky jsou škodlivé – omyl!

Škodlivé jsou jednoduché sacharidy, takže především rafinovaný cukr, ale například i fruktóza. KetoDieta staví na stavu ketózy, kdy tělo začne spalovat své vlastní tuky – což je lékařsky zdokumentovaný a potvrzený proces.

Podstatné je při KetoDietě omezit příjem sacharidů, pokuste se omezit příjem sacharidů pod 40 g za den a do týdne byste se měli dostat do stavu ketózy. Pak už jde hubnutí lehčeji. Dalo by se říct, že skoro samo, pokud si ketózu udržíte.

KetoFit aneb účinná ketonová dieta

Ketofit - Nízkosacharidové stravováníDieta KetoFit vychází z nízkosacharidové stravy, kdy je příjem sacharidů omezen na minimum, a naopak často nahrazen zvýšeným příjmem proteinů. KetoFit dieta se snaží regulovat denní příjem sacharidů na 15–20 g, což se může zdát jako opravdu málo, ale ono to tělu v zásadě nevadí.

Dojde tím totiž ke stavu takzvané ketózy, kdy tělo začne využívat jako primární zdroj energie tuky namísto cukrů. Právě zvýšený příjem proteinů tak brání ztrátě svalů.

Věděli jste, že pokud se zbavíte sacharidů, zbavíte se tím i mnoha zdravotních komplikací? Typicky problémů s kůži, akné a podobně. Navíc ketóza souží také jako detoxikace. Přečtěte si o více v naší detailní KetoFit recenzi.

Jak zhubnout do plavek? Bez sportu se při hubnutí do plavek jen těžko obejdete

Protože hubnutí do plavek není jen o zhubnutých kilech, ale především o hezké postavě, nutně potřebujete k dietám a zdravému životnímu stylu také sport. Určitě si tedy kladete otázku, jaký sport by to měl být?

Rozhodli jsme se vám dát tipy na sporty, které jsou v poslední době nejen populární, ale u kterých se hlavně dobře spalují tuky a celkově rýsuje postava. Podívejte se, které to jsou a vyberte si jeden, nebo rovnou i více z nich.

  • Sporty pro ženy i muže: pokud chcete sportovat například s partnerkou, jsou ideální sporty pro dva, například badminton, tenis, ale na druhou stranu i kolo – u kola však pozor, protože nejvíce posilujete nohy.
  • Sporty pro ženy: ženám bychom k hubnutí doporučili například tanec, u kterého se rychle spalují tuky, ale zároveň posiluje svaly na celém těle. Dobré jsou také trampolíny, kde sice více posílíte spíše nohy, ale zase zásadně zlepšíte svou fyzičku. Klasikou jsou samozřejmě skupinová cvičení, typicky aerobní cvičení a podobně.
  • Sporty pro muže: u mužů je víceméně jasné, k jakým tíhnou spotům. Nejčastěji je to fotbal, hokej, florbal, ale i bojové sporty, které výrazně posilují celé tělo a jsou vhodnější než sporty jiné.

Přečtěte si podrobný článek o tom, jak začít sportovat – přinášíme vám více než 12 tipů na různé pohybové aktivity a cvičení.

Závěr: klíč k úspěchu je v kombinaci zdravého životního stylu, diety a sportu

Rychlé hubnutí do plavek nemusí být nutně jen krásným snem, skutečně toho můžete dosáhnout. Potřebujete ale ideální kombinaci všech rozhodujících faktorů. Nepomůže vám začít zdravě jíst, tím zlepšíte své zdraví a zhubnete.

Dietou možná zlepšíte zdraví a krátkodobě zhubnete. Sportem posílíte a zhubnete, ale pokud budete jíst a žít pořád stejně nezdravě, nebude to nic platné. Jedno bez druhého je možná ani ne čtvrtina úspěchu.

Přečtěte si také o tom, jak se připravit na plavkovou sezónu bez stresu a zbytečně drastických diet.

Alfa omegou celé proměny, ať už je to hubnutí do plavek nebo cokoli jiného, je kombinace těchto faktorů. Začněte zdravě žít, k tomu patří především zdravé a pravidelné jídlo. Pokud je to potřeba a chcete výrazně zhubnout, začněte s dietou – nejlépe nízkosacharidovou.

Jestliže chcete mít pevnou a zároveň hezkou postavu, pak musíte sportovat. Zaručujeme vám, že pokud uděláte změnu ve všech těchto oblastech, váš život se podstatně změní k lepšímu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.