Proerecta WOMEN - Recenze a zkušenosti
 • Vynikající přírodní produkt, který pravidelně kupujeme
 • Zbavíte se negativ při pravidelných menstruací
 • Zabraňuje výkyvům nálady
 • Dostupné bez lékařského předpisu
 • Snižuje únavu a vyčerpání
 • Pomáhá při menstruaci, PMS i v menopauze

Být ženou není rozhodně jednoduché. Skloubit péči o rodinu, domácnost a zároveň k tomu chodit do práce, bývá často fyzicky vyčerpávající. Celé situaci nepřidají ani rozbouřené hladiny hormonů, které se mění v rámci cyklu a životní fáze ženy. Ať už se jedná o premenstruační syndrom, menstruaci, nebo klimakterium, jsou to právě hormony, které mají částečně za následek negativní dopad na fyzickou a psychickou pohodu ženy.

Žena se pak cítí unavená, nešťastná a bez absolutní chuti do života. To může mít za následek pracovní neshody, nebo dokonce problémy v manželství. Přestaňte se nechat okrádat o hezké chvíle vašeho života a nedovolte, aby změny ve vašem těle ovlivnily jak váš běžný, tak milostný život.

Využijte pomoc přírody v podobě rostlinného doplňku stravy Proerecta woman. Co se skrývá v jeho složení a proč ho vyzkoušet? Přiblížíme vám, co vše od něj můžete očekávat.

Hodnocení: 

Co to je Proerecta women a proč by jej měla užívat každá žena?

Na trhu s doplňky stravy se často objevují různé bylinné pilulky pro muže a na ženy se často zapomíná. Doplněk stravy Proerecta women je novinkou, která byla vyrobena na míru pro specifické problémy žen. Samy tento produkt pravidelně kupujeme, protože nejde o jakési placebo, ale skutečně funkční produkt pro ženy.

Jejím hlavním cílem je pomoci ulevit ženě od nepříznivých projevů změn v těle, jako je PMS syndrom, nepříjemná menstruace, nebo výrazná menopauza. Při vytváření pilulek se odborníci vyhnuli všem škodlivým látkám a hormonům. Proto kapsle obsahují jen výtažky z bylinek a důležité vitamíny a minerály. Jaké aktivní látky najdete v Proerecta women?

 • Ženšen pravý zlepší vitalitu těla a zároveň mu dodá energii.
 • Maca peruánská uklidňuje rozbouřené hladiny hormonů, navnadí na erotické hrátky.
 • Drmek obecný, přispívá k mírnějšímu průběhu premenstruačního syndromu, bolestivé menstruace a menopauzy.
 • Vitamíny B2, B6, B12, D3 nezbytné pro odolnou imunitu.
 • Zinek podporuje normální činnost organismu.
 • Hořčík předchází únavě a křečím po fyzickém výkonu. (Studie o funkčnosti)
Proerecta WOMEN - 1 balení

599 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta WOMEN - 2+1 ZDARMA

1 197 Kč
Ušetříte: 599 Kč

Proerecta WOMEN - 4 Balení

1 700 Kč
Ušetříte: 696 Kč

Ženské problémy jako klimakterium nebo PMS budou s Proerectou women snesitelnější

Bolestivá menstruace, PMS syndrom nebo menopauza jsou jen zlomkem z obsáhlého výčtu problémů, se kterými se v průběhu života potká snad každá žena. Bohužel, často jsou tyto problémy provázeny mnoha dalšími negativními symptomy, které ovlivňují její běžné fungování. Velmi běžná je naprostá vyčerpanost, bolestivé břicho, nebo špatný spánek.

Máte každé prso jinak velké? Vysvětlíme vám, co to je asymetrie prsou a zároveň prozradíme, proč může vzniknout.

Není potom divu, že ženy s takovými fyzickými a psychickými problémy ztrácejí chuť na milování a trpí nízkým libidem. Jenže pokud se vytratí ze vztahu intimita, tak většinou partnerský vztah začne upadat a může skončit až nejhorším možným scénářem. Proto je důležité nekomfort v průběhu cyklu řešit. Jak na to? Pravidelné užívání Proerecta woman podpoří rovnováhu organismu a přispívá ke snížení negativních příznaků hormonální disbalance. S čím vším vám Proerecta woman pomůže?

Všechna tvrzení o účincích jsou prověřovány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí (státní kontrolní orgán SZPI). Proto jde o určitou záruku jistoty, že účinky složek nejsou nijak zveličené ani nepravdivé. Tyto podmínky a slby si můžete kdykoliv ověřit přímo na stránkách SZPI v tabulkách, tzv. „vodítkách výživových a zdravotních tvrzení.

 • Přispívá ke zmírnění negativních příznaků spojených s PMS syndromem a samotnou menstruací a navrací komfortní průběh periody.
 • Starším ženám uleví od symptomů menopauzy, které jim ztěžují běžný život. Díky tomu se budete cítit lépe fyzicky i psychicky.
 • Zvýší libido a celkovou chuť na sex. Znovu pocítíte radost z milostných hrátek a pravidelný sex s partnerem si budete užívat.
 • Zlepší se vám nálada a budete mít více energie. Nebudete mít čas přemýšlet nad negativními věcmi a pravidelné vyčerpání bude minulostí.
 • Opět se budete cítit takzvaně ve hře. Váš výkon stoupne a to se odrazí ve vašich výsledcích v práci.

Proerecta WOMEN - Reálná fotografie z domova

Jaké jsou zkušenosti českých žen s doplňkem stravy Proerecta women?

Protože chceme, aby naše Proerecta women recenze byla pro vás co nejužitečnější, řekli jsme si, že necháme rostlinný doplněk stravy otestovat několika čtenářkami našeho webu.

Sami si totiž uvědomujeme, že přímé zkušenosti s výrobkem jsou pro člověka nejlepším ukazatelem jeho kvality. Jak Proerecta women dopadla v testu a co na nový doplněk stravy pro ženy říkají právě samotné české ženy?

Aneta (27 let) – Dlouho jsem hledala nějaký produkt nebo bylinku, která dokáže zmírnit mojí náladovost a bolesti břicha, co mám před každou menstruací. Nejvíce mě trápily výrazné změny nálad, které musel trpět můj manžel. Časem jsem si dělala nějaké bylinné čaje, které mi bohužel nechutnaly a pravidelně jsem je tím pádem neužívala, i když jsem pociťovala zlepšení. Neskutečně jsem ráda, že si mě vybraly k otestování redaktory z Bigbreast, protože jsem konečně našla, co opravdu funguje a nestojí mnoho peněz. Moje náladovost se výrazně snížila, čehož jsi všiml i manžel a sám mi dává peníze na tento produkt :D Doma už není zbytečné dusno a navíc mé bolesti břicha jsou tak slabé, že je mnohdy přehlížím. Rozhodně si budu tento produkt kupovat pravidelně. Ještě jednou děkuji za doporučení skvělé produktu pro náš ženy.

Dáša (47 let) – Už nějakou dobu mě trápí negativní příznaky menopauzy. Známá, která je redaktorkou tohoto magazínu, mě oslovila tímto produktem, zda jej nechci vyzkoušet zadarmo, ale na oplátku napíši svou krátkou zkušenost. Osobně, nejsem moc počítačově zdatná, proto bych asi těžko narazila na podobný produkt. Jsem skeptická k podobným produktům, sice ani nevím proč, ale asi to bude těmi mnoha podvodníky, kteří se na tom internetu nachází. Avšak, když byl produkt zadarmo s přírodním složením, navíc mi měl pomoci s otravnými příznaky menopauzy, neváhala jsem a začala jej ihned užívat.

Jsem velice ráda, že jsem mohla Proerecta Women vyzkoušet, protože cca za 2 týdny jsem pociťovala výrazné změny. Měla jsem mnohem více energie přes den a hlavně se zmírnily nesnesitelné návaly horka. Rozhodně jsem začala být i méně podrážděná v určitých chvílích. Dobrala jsem první balení a výsledky jsem byla doslova nadšená, proto jsem i požádala kamarádku, aby mě naučila na tom internetu si koupit tento produkt.

Dávkování a užívání Proerecta women

Proerecta WOMEN - Štítek se složenímDoplněk stravy Proerecta women je rostlinným přípravkem bez přidaných chemických látek. Proto nemusíte mít obavy z nějakých speciálních pokynů pro jeho užívání. Stačí, když doporučenou denní dávku, která je 2 tobolky Proerecta women, vložíte do úst a následně zapijete dostatečným množstvím nealkoholického nápoje. Výrobce doporučuje užívat tento rostlinný doplněk stravy při jídle.

Doporučenou denní dávku určitě samovolně nezvyšujte, ani nesnižujte. Některým ženám může způsobovat problém polykání tobolek. Jak vyřešit užívání doplňku stravy? V tomto případě můžete průhlednou kapsli zlomit. Obsah nasypte do čisté vody a následně tekutinu vypijte.

Nejvyšší možný efekt bylinných extraktů a vitamínů obsažených v Proerecta women na organismus se dostaví pravidelným užíváním tobolek každý den po dobu 1 měsíce.

Vedlejších účinků rostlinného doplňku stravy Proerecta women se bát nemusíte

Tobolky rostlinného doplňku stravy Proerecta women jsou naplněné synergickou směsí obsahující extrakty z bylinek. Ve složení nechybí ani prospěšné minerály a vitamíny. Naopak v něm nenajdete žádná škodlivá aditiva. Proto zatím nejsou známy žádné vedlejší účinky spojené s užíváním tohoto doplňku stravy.

Mějte však na paměti, že produkt obsahuje vysoké procento bylinných výtažků, které mohou způsobovat lidem trpící alergií negativní účinky. Pokud ve složení objevíte nějakou látku, která vám způsobuje alergickou reakci, s užíváním vyčkejte a nejdříve kontaktujte vašeho lékaře.

Jak být spokojenou ženou?

Žena může být spokojená sama se sebou i během těžkého období

Podle nedávných průzkumů vyplývá, že opravdu vysoké procento žen prožívá nepříznivé stavy spojené s premenstruačním syndromem, menstruací, nebo menopauzou. Logicky se tyto negativní příznaky odrážejí na jejich fyzickém a také psychickém stavu. Popravdě, kdo by měl dobrou náladu, když trpí silnými bolesti břicha, nebo má návaly?

Bohužel, faktem ale je, že permanentní rozmrzelá nálada může mít neblahý vliv na osobní vztahy. V tomto stavu pak často vznikají hádky, které jsou naprosto zbytečné. Zklidněte váš organismus a zharmonizujte vaši mysl. Rostlinný doplněk stravy Proerecta může užívat každá plnoletá žena, která nechce, aby její nevyrovnaná hladina hormonů měla nepříznivý vliv na její komfort.

Proerecta women recenze: jaké jsou vaše nejčastější dotazy?

 1. Chci si pořídit Proerecta women. Musím jít k lékaři pro předpis?

Proerecta women je dostupný bez lékařského předpisu. Můžete si ho koupit bez toho, aniž byste navštívili vašeho lékaře. Jedná se totiž o rostlinný doplněk stravy, který se pyšní čistým složením plným extraktů z bylinek a vitamínů. Váš organismus nezatíží zbytečnými chemickými látkami a pomůže mu k nalezení jeho rovnováhy.

 1. Kde koupit doplněk stravy Proerecta women?

Zatím jsme našli pouze jediné místo, kde se dají pilulky koupit. Během psaní této Proerecta women recenze je tímto místem internetový obchod. Pokud si budete balíček přírodního doplňku stravy pořizovat, vždycky dbejte na to, odkud výrobek objednáváte. Vždy nakupujte od prověřených prodejců. Díky tomu budete mít záruku toho, že se jedná o originální výrobek nejvyšší kvality. Nutno dodat, že Proerecta women je novinkou na trhu. I přesto sklízí velmi kladné recenze u žen.

 1. Co se stane, když si zapomenu jeden den vzít doporučenou denní dávku?

Prvním pravidlem je nepropadat panice. Proerecta women je doplňkem stravy, proto nemusíte mít strach z dopadu na zdraví, jako u některých léčiv při vynechání doporučené denní dávky. Jednoduše stačí, když den po zapomenutí užijete opět 2 tobolky s jídlem. Jinak řečeno, dávku nijak neupravujte a pokračujte v užívání bez změn. Denní dávku nijak neupravujte ani v případě, že jste si zapomněli tobolky vzít.

Trápí vás nadváha? Zhubněte kila navíc jednou provždy. Zkuste ketonovou dietu. Budete překvapeni, jak účinné mohou být.

 1. Kolik tobolek má 1 balení Proerecta women?

V balení rostlinného doplňku stravy Proerecta women najdete 60 kapslí. Doporučená denní dávka tohoto přípravku jsou 2 pilulky denně. Proto jedna krabička Proerecty women vám vyjde přesně na 30 denních dávek. Tedy zhruba na 1 měsíc každodenního užívání.

 1. Jaká je cena 1 balení doplňku stravy Proerecta women?

Vývoj cen se neustále mění. Nicméně, když jsme vytvářeli tuto Proerecta women recenzi, tak se cena za 1 balení pohybovala kolem 600 Kč. Při vyhledávání informací jsme však narazili na informaci, která vám ušetří finanční rozpočet. Společnost Proerecta nabízí výhodnější cenu při nákupu více kusů balení. Například při koupi 3 balení zaplatíte cenu odpovídající jen 2 balením. Je nutné však sledovat oficiální web výrobce, protože se jednotlivé nabídky můžou měnit.

Rakovina prsu je noční můrou všech žen. Jak se vyhnout nádoru prsu? Seznámíme vás se 7 jednoduchými tipy na prevenci.

Proerecta WOMEN - Výhody nákupu

Uklidněte vaši hormonální bouři

Nedopusťte, aby váš život ovládaly výkyvy hormonů v těle a přicházející stárnutí. Nedostatek energie, špatná nálada a problémy způsobené ženským cyklem nemusí být vaší každodenní starostí. Naopak, váš život může být plný úsměvů a pohody. Doplněk stravy Proerecta women dodá vašemu životu nový a svěží vítr.

Pečlivě vybrané bylinky a vitamíny podpoří normální fungování organismu a nastolí ve vaši mysli klid. Budete se cítit vyrovnaně a opět pocítíte sexuální vzrušení. Mějte však na paměti, že Proerecta women je pouze doplněk stravy. Nejedná se o léčivo, a proto v případě vážných zdravotních problémů souvisejících s menstruací, nebo klimakteriem, ihned kontaktujte vašeho lékaře.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.