Ketonové diety: Oblíbené diety, které jsou chutné a bez hladovění

Hubnout bez hladovění je snem každé ženy. Není nic horšího, než držet stravovací plán, při kterém vám kručí v břiše. Fitness centrum není nic pro vás a na sport jako takový vlastně nemáte ani časovou kapacitu?

Už jste zkusili snad každou dietu, ale nebyli jste s výsledky spokojeni. Jak tedy konečně shodit kila navíc a vytvarovat postavu bez hladovění a cvičení? Odpovědí může být ketonová dieta. Prozradíme vám, co je ketonová dieta a jak vám může pomoci efektivně zhubnout.

Co je ketonová dieta?

Základem ketonové diety je velký podíl bílkovin a tuků ve vašem denním příjmu. Naopak sacharidy jsou sníženy na minimum. Tím se tělo dostane do ketózy. Při tomto stavu, který se v těle odehrává asi po 3 dnech dodržování proteinové diety, tělo spaluje tuky.

Respektive využívá tukové zásoby jako zdroj energie. To za normálního stavu dělá ze sacharidů, ale díky jejich nedostatku při proteinové dietě, sahá právě do tukových rezerv. Díky tomu tak snižujete poměr tuku v těle.

Věděli jste, že díky správnému držení těla můžete vypadat o pár kilo hubenější? Prozradíme vám tajemství správného držení těla. Budete se divit, kolik mužů po vás začne pokukovat.

Nestíháte vařit proteinová jídla? Ketonové produkty vám ušetří čas

Rádi byste začali držet ketonovou dietu, ale nechcete strávit hodiny v kuchyni? Řešením můžou být speciální keto produkty, které jsou ušité na míru všem, kteří chtějí s dietou začít. Nemějte strach, že budete jíst stejné produkty pořád dokola.

Proteinová zmrzlina, nebo proteinové dezerty, i to je ketonová dieta. Recenze na proteinové diety se šíří internetem, a proto jsme pro vás vybrali ty nejlépe hodnocené firmy, které vám ulehčí její držení.

Ketomix - Pomocník při zdravém hubnutí

Ketomix

Ketomix vám nabízí kompletní sortiment proteinových výrobků. Na jejich e-shopu si můžete vybrat speciální směsi na koktejly, polévky a dezerty. Ketomix však nabízí nejen klasické jídla, ale i proteinové chipsy, nebo sušené maso.

Díky tomu může být vaše dieta daleko pestřejší. Pokud nevíte, jaký balíček zvolit, Ketomix vás navede pomocí kalkulačky. Stačí zadat míru vaší nadváhy a hned víte, co si v jaké fázi můžete dopřát.

Ketofit - Nízkosacharidové stravování

KetoFIT

Držení ketonové diety nikdy nebylo lehčí. Nechcete se vzdát těstovin, nebo pečiva, které jsou při proteinových hubnoucích režimech zakázány? Ketofit ve svém sortimentu nabízí proteinové těstoviny, nebo speciální proteinové pečivo.

Takže si můžete vaše oblíbené pokrmy užít bez výčitek. Doporučujeme využít některý z balíčků, které Ketofit rozděluje do 3 plánů. Zvolíte si ten, který je nejblíž vašemu hubnoucímu cíli.

Ketodiet - Nízko-sacharidová dieta

KetoDIET

Kromě tradičních proteinových výrobků, jako jsou bílkovinné palačinky, nebo kaše, najdete v sortimentu i proteinové zmrzliny, nebo sirupy. Výhodné balíčky firma nabízí v rámci dietních plánů.

Na výběr jsou 3 druhy, opět podle výše vaší nadváhy. Tyto plány jsou přehledně a jasně popsány. Nemusíte se tedy v podstatě o nic starat. Objednáte si balíček a poté jen dodržujete předem daný rozpis, který na balíček navazuje.

Osobní zkušenost s ketonovou dietou od Ketomix – Daniela (33 let)

Jakožto čtenářka mého oblíbeného blogu pro ženy, jsme byla vybrána, abych napsala svou zkušenost s ketonovou dietou od Ketomixu. Mnohokrát jsem zkoušela mnoho diet a to vždy s částečným úspěchem. Téměř vždy došlo k „Jojo efektu“. Samozřejmě, vždy mou vinnou a leností. Po určitém čase, co jsem zhubla nějaká ta kila, mě přestalo bavit si vařit a připravovat jídla. Bohužel, sice je to velmi efektivní, ale dost náročné na čas.

V době, co se začaly ketonové diety, objevovat v článcích a reklamách, jsem začala uvažovat, zda by mi tahle forma zdravého stravování více vyhovovala. Začal jsem tedy pátrat a vybírat z dostupných balíčků. Nejvíce mne zaujal Ketomix, který nabízí velmi široký sortiment. Váhala jsem asi týden, jelikož mě cena odrazovala. Probrala jsem to s partnerem, který mi odvětil, „Co řešíš, vždyť stejnou částku dáš za celý měsíc, tím, co běžně nakupuji.“ Propočítala jsem si to a zjistila, že má pravdu.

Objednala jsem si tedy 1 měsíční balení od Ketomixu. První týden mi jídlo, nějak extra nechutnalo, protože to bylo zcela něco jiného, než jsem doposud jedla. Přesto jsem si velice oblíbila rychlou a snadnou přípravu. Po týdnu mi strava od Ketomixu začala chutnat a já si oblíbila některá jídla, jako jsou placky, polévky, hovězí maso, pečivo a některé pamlsky :) Po dvou týdnech jsem pociťovala změny. Cítila jsem se hubeněji, ale neví, zda jsem zhubla, možná to byl pocit, avšak jsem byla přes den mnohem méně unavenější a vitálnější. 

Po 1 měsíci, už jsem zaznamenala i úbytek na váze -4 kg. Ušetřila jsem také nějaké peníze, protože jsem přestala kupovat v obchodech nadbytečnosti a mlsky, protože jsem měla vše v měsíčním balení. 1 měsíc mě přesvědčil o tom, že chci v takovém stravování určitě pokračovat. Miluji rychlou a snadnou přípravu (Občas musím i normálně vařit, pro partnera a dám si sním i normální oběd) Navíc jsem zaznamenala pozitivní účinky na mém těle.

Tuto zkušenost píši po 8 měsíčním užívání produktů od Ketomixu a s výsledky jsem nadmíru spokojená. Jojo efekt se samozřejmě nedostavil, protože se stále zdravě stravuji. Celkově jsem zhubla 14,7 kg, mám přes den mnohem více energie, vstávání je mnohem příjemnější, cítím se vyspaná, mám lepší náladu a lépe se vyrovnávám se stresem. Navíc mě každý obdivuje, jak jsem dokázala zhubnout, což potěší snad každou ženu. Rovněž se mi pozvedlo mé sebevědomí a mám postavu, jako v mých 18 letech a to jsem si myslela, že už jsem se sní rozloučila nadobro. 

Rozhodně budu v ketonové dietě pokračovat. Nyní si už nakupuji měsíční balíčky + některé dobroty, které jsem si za tu dobu oblíbila. Pokud chcete udělat něco pro své tělo, zhubnout a to bez dlouhých příprav, pak mohu za sebe ketonovou dietu určitě doporučit. Vyzkoušela jsem pouze Ketomix se kterým jsem velmi spokojená, ale časem možná vyzkouším i jiné možnosti, jako je KetoFIT nebo KetoDIET.

Co můžete jíst při ketonové dietě?

Je to jednoduché. Při proteinové dietě si můžete dopřát vše, co je nabité bílkovinami. Jako doplněk k nim se využívají tuky. Samozřejmě se jedná o kvalitní zdroje, které jsou pro vaše tělo prospěšné. Co nesmí v jídelníčku proteinové diety chybět?

 • Maso a masné výrobky (steaky, anglická slanina a kvalitní uzeniny)
 • Ryby (losos, makrela a jiné tučnější ryby)
 • Vejce (upřednostněte raději domácí vejce, nebo bio vejce)
 • Mléčné výrobky s vyšším obsahem tuku (vysokoprocentní smetana, tučné sýry)
 • Ořechy a semínka (rozhodně volte nesolené a spíše nepražené)
 • Kvalitní oleje (olivový, kokosový nebo avokádový)
 • Vybrané druhy zeleniny (avokádo, celer, špenát, chřest)

Jaká je vhodná strava?

Jaké potraviny raději vynechat?

Jak jsme už zmínili na začátku. Ketonová dieta funguje na principu snížení sacharidů ve vaší stravě. Jejich míra je utlumena na 5–10 % z vašeho celkového denního příjmu. Jaké potraviny tedy rozhodně do proteinových diet nepatří?

 • Sladkosti, koláče, dorty a zmrzlina
 • Alkohol a alkoholické nápoje
 • Ovocné džusy a některé ovoce (banány, hroznové víno)
 • Bílá mouka a pečivo
 • Nízkotučné mléčné produkty
 • Těstoviny, rýži a cereálie
 • Sladidla jako je cukr, med a sirupy
 • Některé druhy zeleniny (brambory, kukuřice)

Pro efektivní hubnutí a nastartování metabolismu, rozhodně využijte detoxikaci organismu, kterou byste měli aplikovat, alespoň jednou ročně.

Ketonová dieta: jaké jsou její výhody?

Tato dieta našla oblibu u mnoha lidí, včetně slavných osobností. Důvodem je její výsledek a tím je efektivní spalování tukových zásob, při celodenním pocitu sytosti. Slovo dieta tedy dostalo zcela nový rozměr.

Proteinové diety přepsaly historii a jsou pryč časy, kdy jste při dodržování redukčního jídelníčku museli hladovět. Díky obsaženým bílkovinám se budete cítit stále sytí a nebudete mít nezkrotné chutě na sladké. Jaké jsou nejdůležitější výhody?

 • Pocit sytosti po celý den.
 • Snížení procenta tuku v těle.
 • Rychlé shazování nevzhledných kil navíc.
 • Existence keto produktů, kterými můžete doplnit dietní plán.
 • Zlepšení vaší nálady a zmírnění průběhu depresí.
 • Zvýšení libida, jako důsledek větší spokojenosti s vaším tělem.

Ovlivnila vaše nadváha potěšení z erotických hrátek s vaším partnerem? Je čas pořídit si erotickou pomůcku. Zkuste womanizer, který vám poskytne orgasmus do pár minut.

Ketonová dieta a její nevýhody

Bohužel i tato dieta má pár nevýhod, které je nutné zmínit. Ketóza není přirozený stav pro organismus. Jedná se vlastně o takový SOS stav pro vaše tělo. Proto není vhodné proteinové diety držet delší časové období. Co je dobré si před začátkem držení diety uvědomit?

 • Nemožnost držet dietu po delší čas. Průměrně je sestavená na 2–3 měsíce.
 • Kvůli jídelním restrikcím můžou tělu chybět určité vitamíny, musíte je suplementovat.
 • Časté návštěvy toalety kvůli odvodňování. To je způsobeno vyšší koncentrací toxinů, které způsobuje vysokoproteinová strava.
 • Není vhodná pro všechny (nevhodná například pro lidi s chronickým onemocněním ledvin, jater, pro diabetiky).
 • Striktní dodržování, jinak se výsledky nedostaví.
Ketomix - Pomocník při zdravém hubnutí

Ketomix

Ketomix patří mezi ty nejoblíbenější ketonové diety a můžete ji znát například z TV reklam. Na jejich e-shopu si můžete vybrat speciální směsi na koktejly, polévky a dezerty. Ketomix však nabízí nejen klasické jídla, ale i proteinové chipsy, nebo sušené maso.

Ketofit - Nízkosacharidové stravování

KetoFIT

Snadná a rychlá příprava ketonové stravy. Nechcete se vzdát těstovin, nebo pečiva, které jsou při proteinových hubnoucích režimech zakázány? Ketofit ve svém sortimentu nabízí proteinové těstoviny, nebo speciální proteinové pečivo.

Ketodiet - Nízko-sacharidová dieta

KetoDIET

Kromě tradičních proteinových výrobků, jako jsou bílkovinné palačinky, nebo kaše, najdete v sortimentu i proteinové zmrzliny, nebo sirupy. Vyberte si jeden z řad výhodných balíčků a začněte se lépe stravovat. Opět další chutná keto forma s rychlou přípravou.

Ketonová dieta recenze: zkušenosti, které jste při jejím držení zažili

Ketonová dieta mi pomohla shodit celkem 9 kg. Neměla jsem při ní hlad a díky doplňkům v rámci ketonových produktů jsem se nemusela trápit s pracným vařením. Po skončení diety jsem začala více přemýšlet o tom, co jím a jojo efekt se proto nedostavil.
– Hana, 49 let, Kroměříž

Proteinová dieta mi vrátila moje sebevědomí. Dlouhou dobu jsem nemohla shodit poporodní kila. Podařilo se mi to až s ní, protože díky bílkovinám jsem se cítila sytá. Chutě na sladké u mě prakticky vymizely.
– Jitka, 31 let, Opava

Musím se přiznat, že moje stravovací návyky byly před ketonovou dietou naprosto otřesné. Jsem pořád v jednom kole a navíc cestuju po světě. Tato dieta mi dala řád a naučila mě, co mám jíst, abych se cítila sytá. Shozené kila byla pro mě spíše jen bonusem.
– Veronika, 38 let, Praha

Nejen postava, ale i podmanivý pohled je zaručeným klíčem, jak si omotat muže kolem prstu. Zkuste sérum na růst řas Gigalash. Nebudete věřit, jak krásné a dlouhé řasy po něm budete mít.

Ketonové diety a nejčastější dotazy – FAQ

Co je to ketóza?

Při proteinové dietě, zajišťuje hubnutí stav zvaný ketóza, který nastává, pokud ve svém jídelníčku značně omezíte příjem sacharidů na minimum. V takovémto stavu, si začne tělo brát živiny s úložných zásob. Ketóza nastupuje cca 2.-4. den po zahájení diety, kdy tělo vyčerpá zásoby glykogenu.

Pro koho je ketonová dieta vhodná?

Proteinové diety neboli ketonové jsou vhodné jak pro ženy, tak i pro muže. Avšak je nejvíce využívají ženy.

Nepotřebuji zhubnout, ale pouze upravit stravu.

V takovémto případě je vhodné užívat 2 balíčky jídel. Přesto se raději poraďte s odborníky, kde budete balíček kupovat. Disponují výživovými poradci, kteří vám vždy poradí. Sami jsme si testovali, zda nám budou příjemně odpovídat na všechny naše dotazy a nikdy jsme nebyli odbyti.

Kolik mohu zhubnout?

Tohle je opravdu u každého individuální. Nebudeme vám tvrdit, že zhubnete 5 kg za týden, protože u každého proces probíhá různou rychlostí a účinností.

Ceny se mi zdají vysoké, je to normální?

Ano, cena se může ze začátku zdát vysoká, jelikož musíte dát peníze najednou. Pokud si však spočítáte, kolik vydáte peněz za běžné potraviny, dojdete k tomu, že jde +- o stejnou částku. Musíte brát v potaz i to, že v obchodě nakoupíte i jiné produkty, které nutně nepotřebujete, ale kupujete je na chuť či z jiného uspokojení.

Mohu při ketonové dietě pít alkohol?

Ne, pokud vám jde o to, abyste dosáhli vysněných výsledků. Alkohol je jedno z největších problémů při hubnutí a zdravého stravování.

Může po ketonové dietě nastat „JOJO EFEKT“?

Riziko JOJO efektu vzniká, pokud se začnete stravovat nevyváženě a nezdravě. Pokud začnete přijímat velké množství sacharidů, pak se jistě JOJO efekt dostaví. Pokud již nechcete v ketonové dietě pokračovat, určitě si adekvátně upravte jídelníček a vyvarujte se nezdravým jídlům (smažené pokrmy, sladkosti, tučné sýry, alkohol, slazené nápoje, apod.)

Pár důležitých slov závěrem

Co je ketonová dieta už víte. Nespočet žen si ji oblíbilo hlavně kvůli tomu, že dostatečně zasytí a tím pádem hlad vymizí. Dalším plusem je fakt, že pokud budete dietu poctivě dodržovat, výsledky se dostaví i bez každodenní návštěvy běžeckého pásu.

Přesto je doporučováno zařadit alespoň malou procházku denně na podporu vašeho trávení. Po skončení stravovacího plánu dejte pozor na jojo efekt. Proteinové diety jsou pouze pomocníkem, jak nastavit dlouhodobé zdravější stravování. Proto se ketonová dieta nedrží déle než pár měsíců.

Špatně zvolená velikost podprsenky může deformovat a na pohled kazit vaši postavu. Ukážeme vám, jak vybrat správně podprsenku jednou provždy.  

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Proteinové diety jsme si oblíbili hlavně kvůli rychlé a snadné přípravě. Jídla jsou také velmi chutná.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Ketonové diety
Price
CZK 0
Product Availability
Available in Store Only