Gigalash recenze - Výkonné a oblíbené sérum na řasy
 • Nejvýkonnější sérum na růst řas
 • 1. místo mezi séry na řasy
 • Objemnější a tmavší řasy
 • První účinky již do 7 dní
 • Velmi pozitivní zkušenosti
 • 100% Garance na vrácení peněz

Co je sérum na řasy Gigalash?

Gigalash je sérum na růst řas, díky kterému si můžete splnit sen a mít krásné, husté a dlouhé řasy. Prodlužování řas je dnešním velkým módním trendem, ale napadlo vás někdy, jak budou vaše řasy jednou vypadat?

“Každá kosmetička vás bude ujišťovat, jak je aplikace umělých řas šetrná, ale představte si své řasy například po pěti letech.“

Sérum na řasy Gigalash je hypoalergenní, takže nehrozí žádné vedlejší účinky, jako je tomu například u séra na řasy Realash, kdy se ženy setkaly s velmi bolestivými bouličkami v oblasti očních víček, pálením nebo svěděním kůže. Jedno balení růstové séra na řasy Gigalash vydrží až 5 měsíců.

Gigalash recenze - Výsledky užívání 1

Jak sérum na řasy Gigalash funguje?

Růst řas přibližně trvá 30 dní, když se řasa dostane do své konečné růstové fáze, uvolní se a vypadne. Tento proces se pak pravidelně opakuje naprosto u každého člověka. Sérum na řasy GigaLash celý růstový cyklus prodlužuje a tím tak zařídí, aby se řasa neuvolnila a nevypadla.

Můžete to také chápat tak, že zabraňuje vypadávání vašich momentálních řas a urychluje růst nových řas. Díky Gigalash tedy můžeme dosáhnout krásných a hustých výsledků. Sérum na řasy se velmi rychle dostává hluboko k folikulům a díky tomu je stimuluje a vyživuje k efektivnějšímu růstu řas.

Nanášení séra na řasy Gigalash je zcela jednoduché postačí vám jen tahem nanést na kořínky řas vrchních i spodních víček, za pomocí aplikátoru, který jsou součástí balení Gigalash. Výrobce doporučuje také možnost nanášení na obočí, pokud jej máte prořídlé nebo vám málo roste.

Výhodou účinků séra na řasy Gigalash je také to, že vám vaše řasy ztmavnou a budou viditelně hrubší, takže se dostanete až do fáze, kdy řasenka bude jen ležet v koupelně a pomalinku vysychat, jako ta moje.

Hodnocení: 

Jak se sérum na řasy užívá?

Sérum na řasy Gigalash pro dlouhé a husté řasy se užívá velmi snadno. Doporučená aplikace je 2x denně, vždy 2 minuty, nejlépe ráno a těsně večer než jdete spát. Já užívala sérum z počátku hned ráno po návštěvě koupelny, mezitím jsem si udělala, co jsem potřebovala a pak se tradičně nalíčila a pádila do práce.

Výhody užívání produktu Gigalash

 • Snadná aplikace, doporučena 2x denně
 • Sérum na řasy je hypoalergenní
 • Výsledky jsou viditelné už za 7 dní
 • Výhodná cena, balení vydrží až 5 měsíců
 • Řasy jsou hrubší, odolnější a výrazně tmavší

Nevýhody užívání produktu Gigalash

 • Po vysazení Gigalash se řasy do dvou měsíců navrátí do původního stavu – odrostou
 • Žádné další nevýhody jsem při testování neobjevila

Gigalash recenze - Výsledky užívání 2

Gigalash vs Realash

S kamarádkou jsme šly do testování společně, ona testovala přípravek na řasy Reallash, já si vzala přípravek Gigalash. Zatím, co já jsem v testování pokračovala po celé dva měsíce, kamarádka musela testování ukončit po první aplikaci.

Asi pět minut po aplikaci přípravku Realash pocítila pálení a štípání v očích. Za dva dny zkusila přípravek znova aplikovat a opakovala se ta samá reakce. Já už v té době testovala přípravek Gigalash, takže jsem si jej nechtěla nanášet.

Vyzkoušela jsem jej tedy po testování a oči mi okamžitě zrudly a cítila jsem mírné pálení, přípravek jsem okamžitě smyla, jelikož takovou reakci při užívání Gigalash jsem nezažila. Znovu jsem přípravek už nenanášela a ani bych ho už nikomu nedoporučila. Bouličky se, ale ani u jedné z nás neobjevily.

Přírodní složení séra na řasy – Gigalash

Složení produktu je zcela přírodní a neobsahuje žádné, chemické nebo jiné jim podobné látky celý obsah složení naleznete níže:

 • Enzym „EPM“ –
 • 10 esenciálních aminokyselin
 • Voda
 • Vlasový folikul – růstový faktor
 • Levandulový esenciální olej
 • Přírodní rostlinná esence
 • Panthenol
 • Allantoin
 • Kopřivový extrakt
 • Olej z pomerančového květu
 • Vitamíny E a C

Zkušenosti s doplňkem stravy Gigalash

Eliška Ferencová 29 let

Gigalash používám už dva měsíce a můžu říct, že tak krásné a husté řasy jsem snad nikdy neměla, je fakt, že nyní o ně musím více pečovat, protože jsou dlouhé a zamotávají se, ale pořídila jsem si štěteček na rozčesávání řas, používám ho každé ráno i večer a stále se na sebe nemůžu vynadívat. Nevím, jak fungují ostatní výrobky, já totiž žádné jiné nevyzkoušela, Gigalash mi funguje tak nač, to měnit. Určitě bych doporučila, ženám přípravek, alespoň vyzkoušet.

Jana Vyhlídalová Kraftová 36 let

Gigalash je pro mě permanentní řasenka s bonusem růstu navíc, jsem blondýna a tak byly mé řasy vždycky strašně světlé, opravdu jsem si nemohla dovolit jít ven nemalovaná, protože to vypadalo jako bych neměla žádné řasy.  Navíc moje řasy byly tenké a strašně krátké, i když jsem si nanesla řasenku, vypadalo to příšerně.

Když se na to podívám zpětně, nanášela jsem opravdu velkou vrstvu s přáním, aby se alespoň trošku prodloužily a nic, jen to pak vypadalo jako bych skutečně měla jen tři řasy. Dlouho jsem váhala, protože 890kč je pro mě dost, ale udělala jsem dobře, užívám asi třetí týden a řasy jsou tmavší, hrubší a skutečně delší a to ty tři týdny nepoužívám řasenku, pokud nutně nemusím. Jsem zvědavá, jaké budou mé řasy po těch 5 měsících, za mě super produkt pro ženy, které trápí, krátké a světlé řasy.

Vendy Novovská 22 let

Já osobně potvrzuju, že jsou řasy hustější a delší. Černé je mám od narození, tam změnu nepozoruju a asi ani nevypozoruju. Nanáším Gigalash jen jednou denně, protože mi ranní aplikace nejde stále zařadit do programu, ale i tak pozoruji, že jsou mé řasy hustější a delší, nanáším už jen jednu vrstvu řasenky, což mě těší.

Málem bych zapomněla, produkt užívám už čtvrtý týden.  Ano, rozhodně bych produkt doporučila ženám vyzkoušet, já doufám, že mě zbaví řasenky napořád. Jak největší výhodu vidím, jeho snadné nanášení, je to jako s řasenkou, což mi velmi vyhovuje.

Denisa Givlická 25 let

Přípravek Gigalash, jsem dostala jako dárek od mých rodičů, respektive od mé mámy, nejspíše proto, že jsem si furt stěžovala na to, že jsem tak krátké řasy podědila po ní. Byla jsem k užívání nějakých doplňků úplně skeptická, nevěřila jsem, že by mohlo fungovat nějaké sérum, vždyť řasy rostou samy a pořád, tím jsem si byla jistá.

No jen do doby, než jsem odhodlala ho vyzkoušet, nanášela jsem ho, jak kdy a podle toho, jak jsem si vzpomněla, někdy jsem den dva vynechala, protože jsem zapomněla, ale asi po měsíci možná méně možná více, vážně si nejsem jistá, jsem si všimla, že mé řasy vypadají jako namalované i když nejsou. Moje pozornost zbystřila a sledovala jsem s úžasem jeho účinky dál, rodiče se opět velmi pobavili, ale sami také přiznali, že tomu moc nevěřili a letos budu sérum kupovat na vánoce mamce já.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vynikající sérum na řase s nímž dosáhnete kvalitních výsledků, jako já. Prodlužuje a zvětšuje objem řas.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Gigalash
Price
CZK 1000
Product Availability
Available in Stock