Tajemství správného držení těla - Zvětšení prsou vizuálně

Určitě víte, že si zakládáme na zkrášlení a vylepšení vzhledu především šetrnými a prospěšnými technikami, či účinnými doplňky stravy zvětšení prsou. Dnes se podíváme, jak by mělo vypadat správné držení těla.

Jde o velmi silnou stránku vašeho vzhledu – špatné držení těla, shrbení, zaklonění a podobně, může opticky nejen deformovat jinak pevná a tvarově krásná ňadra, ale také celkově vaši postavu. Nakonec je správné držení těla velmi prospěšné i po zdravotní stránce.

Správné držení těla je důležité v každodenním životě. Vyhnete se díky němu například velmi nepříjemným bolestem zad, ty jsou většinou způsobeny právě nesprávným držením těla a hrbením se – nesprávné prohnutí páteře má také vliv na další bolesti a je velmi nepříjemné. Možná jste ani nevěděli, že obyčejná změna držení těla vám může výrazně pomoci zhubnout.

Mimo to ustoupí bolesti nejen zad, zlepší se pohybová flexibilita a celkově se do svalů dostane více kyslíku, což oceníte hlavně při sportu. A nakonec, nebudete zbytečně přetěžovat a namáhat některé klouby.

Existuje mnoho jednoduchých tipů, jak dosáhnout krásných a pevných prsou, ale jen málokterý má skutečně přesah a vliv na celkové zdraví ženy. Správné držení těla je důležitější, než si možná myslíte.

Větší a pevnější prsa s krásným tvarem, které se stanou vaší ozdobou

Jestliže máte špatné držení těla, zjistíte několik nemilých věcí. Zkuste se postavit před zrcadlo tak, jak běžně stojíte. Nejspíše zjistíte, že vaše prsa jsou v zrcadle menší a hůře tvarovaná, někdy dokonce mohou působit až povisle. Nyní zkuste dát pozor, aby vaše záda nebyla zaoblená ani zbytečně zakloněná dozadu, srovnejte ramena a narovnejte hlavu. Vidíte tu okamžitou změnu a proměnu nejen prsou, ale i postavy celkově?

TIP: Chcete dosáhnout zvětšení prsou bez plastické operace s doplňky stravy? Potom vyzkoušejte osvědčení produkty, s nimiž jsme dosáhly výsledků i my: Breast Extra, BreastFast nebo NadraIN.

Naučit se stát rovně a držet tělo správně, není jednoduché. Potřebujete to trénovat, rozhodně to nepůjde ihned. Velmi těžké je samo o sobě udržet správné držení těla, natož na něj během dne nezapomenout.

Zpočátku to může být dokonce nepříjemné a bolestivé, jelikož vaše tělo si zvyklo na zcela jiné, špatné, držení těla. Naučte se jak správně držet tělo a pokuste se na to během dne myslet, uvidíte, že to bude mít velký vliv na kvalitu vašeho života, ale i na váš vzhled.

Správného držení těla dosáhnete, jestliže nebudete zbytečně nepřirozeně ohýbat záda, ramena a krk. To je nejčastější scénář špatného držení těla.

  • vyvažte těžiště a vyrovnejte správně ramena
  • narovnejte hlavu a lehce zatáhněte bradu, celkově ji dejte směrem dolů
  • uši by měly být ve stejné linii jako ramena
  • narovnejte kolena, neměli byste v nich být prohnuty a podobně
  • pozor na bederní oblast, vyvarujte se prohnutí či zakulacení

Jestliže už umíte správně držet tělo, vyberte vhodné oblečení

Se správným držením těla vypadají prsa sama o sobě mnohem lépe a přitažlivěji. Ovšem proč je ještě více nezvýraznit a nepřivést k dokonalosti? Dalším krokem ke krásnému poprsí je bezesporu vhodné oblečení, to udělá vaše ňadra větší.

Vybírejte takové oblečení, které lichotí vašim prsům a celkově vaší postavě. Jestliže máte štíhlejší postavu, máte vyhráno – sáhněte po užším a pevnějším oblečení, které je přilnavé k tělu a dokonale zvýrazní vaše křivky nejen v oblasti hrudníku.

Svá prsa však můžete zvětšit i fyzicky, nejen vizuálně. Vyzkoušejte 7 exkluzivních tipů, díky kterým prsa zvětšíte svépomocí.

Pokud ovšem nejsou vaše ňadra sama o sobě příliš velká, je pevnější přiléhavé oblečení nesmysl. V takovém případě zvolte oblečení volnější v oblasti hrudníku, které má větší výstřih – avšak pozor, aby výstřih nepůsobil příliš lacině.

Dále můžete oblast hrudníku zvýraznit vhodným šperkem, například náhrdelníkem, ale kupodivu také třeba šátkem. Celkově pak budete vypadat smysluplněji.

Důležité jsou také vzory a barvy oblečení. Je všeobecně známé, že horizontální pruhy spíše rozšiřují, i díky nim můžete opticky zvětšit svá ňadra. Vhodné je také zkombinovat barvy – pozor však na černou. Tato barva je všeobecně velmi oblíbená, avšak opticky zeštíhluje a zmenšuje, protože zhoršuje kontrasty a stíny.

Jak správně držet tělo vzpřímeně

Správná velikost podprsenky je alfa omegou dokonalého poprsí

Zní to až neuvěřitelně, ale průzkum ukazuje, že špatnou velikost podprsenky nosí až 80 % žen. Přitom si neuvědomují, že bez správně padnoucí podprsenky nemohou nikdy dosáhnout symetricky tvarovaného, pevného a přirozeně velkého poprsí. Příliš malá podprsenka sice extrémně zpevní vaše ňadra, ale zároveň je výrazně zploští, což esteticky nevypadá vůbec dobře.

V opačném případě, pokud zvolíte velkou podprsenku, neudrží správný tvar a zároveň může prsa opticky výrazně zmenšit. Stejně tak nebude podprsenka vypadat dobře pod jakýmkoli oděvem, protože bude příliš volná a deformovaná.

Víte, že oblíbené krajkové podprsenky také nejsou ideální? Zejména proto, že často poskytují příliš malou podporu ňadrům, přestože jinak vypadají sexy. Zkuste si nyní vybrat tu správnou podprsenku a její velikost podle našeho článku.

Až budete vybírat podprsenku, vyzkoušejte si několik velikostí, tu, kterou nosíte, menší, ale i větší. Zjistěte, jak se velikost podprsenky chová vůči prsům, zda prsa zvedá a zpevňuje, nebo naopak nechává příliš viset.

Skvělé je využít takovou podprsenku, která vaše ňadra zpevní a dotvarují, většinou mají větší polstrování košíčku, a to mnohdy přizpůsobené tvaru ňader. Vhodné jsou tak v tomto případě push-up podprsenky.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.