Prsa lehce zvětšíte svépomocí, nevěříte? Ukážeme vám 7 exkluzivních tipů, jak na to

Skutečně jde zvětšit prsa, aniž byste musely utrácet tisíce za plastickou operaci? My tvrdíme, že ano. Vyzkoušejte našich 7 unikátních tipů, které jsou vytaženy z našeho úspěšného návodu na zvětšení a zpevnění prsou, navíc vás tyto tipy nic nestojí a můžete pomocí nich nejen zpevnit a zvětšit svá prsa, ale zároveň celkově podpořit svůj zdravý životní styl. Zabere vám to denně jen pár minut, ale za několik měsíců budete příjemně překvapeny.

Zvětšit a zpevnit svá prsa možná nikdy nebylo snazší

Větší poprsí je snem mnoha žen. Není se čemu divit, protože větší prsa pomáhají zvyšovat jejich sebevědomí a sebeúctu. Některé ženy pro zvětšení volí plastickou operaci, ale většina ji odmítá, a to z důvodu vysokých finančních nákladů, možných komplikací a rizik. Možná jste ani netušily, že si můžete prsa zvětšit bez sebemenších rizik a vysokých nákladů, překvapivě k tomu stačí být trochu aktivní a jíst ty správné potraviny.

Není tajemstvím, že i samotní muži jsou fascinováni ženskými ňadry. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, co na nich muže tak přitahuje?

Přírodní a nenásilné zvětšení prsou pomáhá tvarovat prsa a zvětšovat je přesně tak, jak si představujete – a to všechno za pomoci domácích prostředků. Výsledky zvětšení poprsí a jeho zpevnění jsou úžasné, navíc dlouhodobé, nejedná se o žádné krátkodobé zvětšení.

Dalším velkým plusem je, že žádný z našich tipů nezpůsobuje vedlejší účinky, jako třeba některé léky. Koneckonců, právě zdravá ňadra jsou odrazem zdravého těla a životního stylu.

Exkluzivní domácí způsoby zvětšení poprsí

Ano, je to skutečně tak. Pro hezká, velká a zdravá prsa nemusíte podstupovat finančně nákladné kosmetické kúry, plastické operace a podobně – jde to i bez nich, stačí jen chtít, mít odhodlání a dodržovat těchto 7 unikátních tipů. Nebude vás to kromě času vůbec nic stát a za nějakou dobu už můžete ohromovat sebe i ostatní svou proměnou, a nikdo vám neuvěří, že jste nepodstoupila plastickou operaci.

TIP: Pokud chcete dosáhnout rychlejšího zvětšení a zpevnění poprsí, pak doporučujeme kombinovat zmíněné tipy spolu s nejúspěšnějším doplňkem stravy BreastExtra, který je naprostou jedničkou, přesvědčte se o tom samy.

  1. Masáž prsou

Masírujte svá prsa pravidelně, zvýšíte tím krevní oběh. Postup je jednoduchý, využijte libovolný přírodní masážní olej, lehce ho zahřejte a naneste na prsa, která potom budete masírovat krouživými pohyby.

Svá ňadra masírujte alespoň dvakrát denně. Druhou možností je prsa masírovat pouze dlaněmi, i to je možné, ale není to tak příjemné. Ideální je prsa masírovat například ráno před probuzením a večer před spaním, a to alespoň 15 minut. Během 3–4 měsíců můžete pozorovat první výsledky.

Nechte masáž prsou na partnerovi. Bude to zajímavé zpestření nejen sexuálních hrátek. V našem článku najdete i podrobnou videoukázku masáže prsou.

  1. Červená čočka

Skutečně, obyčejná červená čočka je dostupným a levným prostředkem na zvětšení prsou. Namočte hrst červené čočky asi na 2 hodiny do vody a následně je rozemelte do jemné pasti.

Tuto pastu naneste na ňadra po celé ploše a nechte ji působit, dokud se pasta zcela nevysuší. Nemusíte ani provádět masáž, zkrátka jen nechte čočku působit. Jakmile dojde k vysušení, většinou je to půl hodiny až hodina, opláchněte ňadra vodou. Skutečně jednodušší, než jste čekaly, že ano?

  1. Cibulový extrakt s medem a kurkumou

Dalším domácím přípravkem je extrakt z cibule, šťávu smícháte s medem a kurkumou. Tuto směs použijte opět při masáži prsou, pomáhá nejen prsa zvětšit, ale také je zpevňuje a jako bonus zanechává opravdu krásnou hladkou pokožku.

Nejlepší je, pokud extrakt na prsa nanesete před spaním, promasírujete je a následně směs necháte působit do rána, vstřebá se tak do pokožky. Tato masáž a následná péče přináší opravdu dobré výsledky, aplikovat ji stačí dvakrát týdně. Výsledky byste měly pozorovat už během 2–3 měsíců

  1. Banány

Prsa jsou tvořeny tukem a prsními žlázami. Větší prsa tak znamenají především více tuku, avšak opravdu jen v oblasti prsou, rizikem je, že můžete přibrat také na jiných místech. Jednoduchým a přitom velmi chutným postupem, jak prsa zvětšit, tedy i zvýšit objem tuku, je jíst banány každý den, a to alespoň jeden.

Není náhoda, že banány jsou doporučovány jako opravdu zdravé jídlo plné živin. Nedělejte chybu výběrem potravin s nezdravými tuky, banány jsou sázkou na jistotu. Během několika měsíců této zdravé stravy zaznamenáte nejen příjemnou proměnu prsou, ale i vašeho těla a organismu.

  1. Snažte se nehladovět

Přestože je to někdy těžké, snažte se nehladovět a dopřávat si jídlo během dne pravidelně. Pokud totiž některé jídlo během dne vynecháte, je velmi vysoká šance, že ho nahradíte nepříliš zdravou alternativou, což není prospěšné ani pro vaše tělo, ani pro ňadra.

Upravte svůj jídelníček tak, aby obsahoval množství bílkovin, běžně bílkoviny obsahuje například mléko, sýr, vejce či ryby a libové maso. Pomůže to ke zpevnění vašich prsou, protože se v nich nebudou nadmíru usazovat tuky, zejména pak ty nezdravé.

  1. Dodržuje pitný režim

Pitný režim je skutečně základ. Slýcháme to pořád, ale jen málokterá z nás to skutečně dodržuje. Udržování dobře hydratovaného těla pomáhá odbourávat toxiny a udržovat zdravé tkáně, tedy i prsa.

Je přirozené, že dehydratovaná osoba má menší prsa, protože svalová tkáň ztrácí elasticitu. Stejně tak i pokožka, proto prsa nemusí působit ani vzhledově dobře. Dodržujte tak zdravý pitný režim v podobě 2 až 3 litrů během dne.

  1. Každý den cvičte cviky na zvětšení prsou

Cvičení hraje velkou roli při formování postavy a udržování partií ve správné formě, tedy samozřejmě i ňader. Cviky na udržování pevných prsou by měly být přirozeně součástí vašeho tréninkového plánu, jestliže už cvičíte. Pokud necvičíte, začněte, přinese vám to jen samé výhody.

Cvičení pravidelně modeluje prsní svaly a pomáhá udržovat jejich tvar, což se projeví na vašem poprsí. Nezapomínejte při cvičení používat sportovní podprsenku. Pokud se budete držet plánu a cvičit alespoň dvakrát týdně, určitě zaznamenáte změny.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star