Jak vybrat velikost podprsenky - Zvětšení poprsí

Vybrat si podprsenku není tak těžké že? Odhadneme svou velikost poprsí od oka, vyzkoušíme, někde to tlačí, někde to tahá, ale co už to je nejspíše úděl ženy a hezkého poprsí. Opak je ale pravdou, podprsenku na těle vážně máte cítit minimálně, nemáte mít ji po sundání mít nikde otlačenou, a když zvednete ruce vzhůru, podprsenka musí zůstat na místě. Tak schválně kolik z vás má správnou velikost podprsenky a kolik z vás už si dneska svou podprsenku během dne upravila?

Nikdy jsem pohodlí v podprsence nijak neřešila, ale pak jsem se bavila se svou kamarádkou a ona mi vyprávěla o tom, jak je pro ni těžké vůbec podprsenku koupit, natož aby si ještě vybírala, jak bude vypadat.

Má kamarádka má poprsí velikosti D, jak sama říká kupuje si menší padáky a ty je opravdu těžké sehnat za solidní cenu. Když k tomu vezmeme fakt, že žena potřebuje podprsenky nejméně tři (bílou, tělovou a černou) jsme na částce opravdu vysoké. O tom si povídat, ale nechci, hold i na velkém poprsí jsou pro a proti, tak jako u všeho. Když jsem, ale poslouchala kamarádku, jak je nyní se svou novou správnou velikostí podprsenky spokojená, že ji dělá krásná prsa, perfektně sedí, nikde netlačí.

Začala jsem si uvědomovat, že já si během našeho hovoru už dvakrát tu svou podprsenku poupravila. Hledala jsem proto návody, jak vybrat správnou velikost podprsenky a rozhodla jsem se vám o tom také napsat. Zkontrolujte si to každopádně sama, níže najdete, všechny důležité body, jak poznat, jestli jste také majitelka špatné velikosti podprsenky.

TIP: Zvětšete si své poprsí i bez zásahu do vašeho těla, vyzkoušejte TOP produkt BreastEXTRA ověřený produkt 85 230 ženami.

Jak vybrat správnou velikost podprsenky?

Zkontrolujte a přeměřte svůj obvod hrudníku

Podprsenka musí sedět, jako kalhoty – nesmí tlačit ani nesmí být volná. Hodně žen si myslí, že velikost obvodu, odpovídá celé velikosti podprsenky, to ale není pravdou. Obvod podprsenky, by měl být o 5 cm menší, než naměříte obvod hrudníku pod prsy.

Podprsenka by se vám samozřejmě neměla zařezávat, ale je třeba myslet na to, že při koupi podprsenky by měla jít zapnout na první háček. Protože podprsenka, se nošením povolí a vy byste měla podprsenku na posledním háčku mít přilnutou k tělu nikoli volnou. Když podprsenku dopnete na poslední háček, pak už ji nebudete mít kam posunout.

Podprsenka by měla jít natáhnout maximálně na dva prsty. Pokud jde natáhnout mnohem více, pak máte špatně zvolený obvod podprsenky.

Ve správné podprsence vypadáte štíhleji, rovněji a prsa vypadají pevněji. Správně zvolená velikost vám, zařídí krásný dekolt.

Zkontrolujte zadní část podprsenky

Když si svou podprsenku obléknete, neměla by vás vzadu táhnout nahoru. Zadní strana podprsenky by měla krásně sedět ve stejné rovině jako přední část. Zkontrolovat to také můžete, tak že linie zapínání zadní části podprsenky bude tvořit pravý úhel s lokty. Podprsenka by měla být uprostřed zad ne výš ani níže.

Podprsenka musí zůstat na místě, i když zvednete ruce

Podprsenka by měla zůstat na svém místě, i když zvednete ruce, předkloníte se, či budete dělat další jiné pohyby. Tuhle část spodního prádla nosí ženy denně a některé podprsenku mají na sobě celý den, pokud večer sundáváte podprsenku s velkou úlevou a otlaky na těle, pak samy sobě ubližujete.

Správně zvolená velikost podprsenky znamená, nulové otlaky a to úplně nejlepší na tom je, že ji nebudete téměř vůbec cítit. Nebude vás stahovat, tlačit, padat ani jinak obtěžovat a to si myslím za vyzkoušení opravdu stojí.

Jak správně vybrat velikost podprsenky - obvod hrudníku

Správný obvod podprsenky se vám může zdát těsný

Ženám, které byly dosud zvyklé na volný obvod podprsenky, se může nově naměřený, dle nás správný obvod příliš těsný. Jenže, jak už je zmíněno výše, když dopneme podprsenku při koupi na poslední háček, kam ji pak během nošení posuneme dále?

Podprsenka se tělu přizpůsobuje a tělo zase podprsence, ale krásný dekolt vám zajistí jedině správně zvolená velikost podprsenky.

Při výběru věnujte pozornost také ramínkům

Špatně zvolená velikost podprsenky vašemu poprsí neposkytuje žádnou oporu, a proto pak celá váha poprsí závisí na ramínkách, která se zařezávají do těla. Ramínka nejsou na takovou zátěž přizpůsobená, a proto vám také deformují vzhled poprsí. Dle fyzioterapeutických odborníků dokonce, existují ženy, které mají otlačené rýhy od ramínek stálé, takže nezmizí ani po nějaké době od sundání podprsenky.

Milé ženy tohle není správně, ramínka podprsenky jsou brány jen jako doplňková funkce, nikoliv hlavní opora poprsí. I ženám s malými prsy bude sedět podprsenka bez ramínek, pokud zvolí tu správnou velikost. Nedoporučujeme tenká ramínka, ty mají tendenci se zařezávat už jen proto, že jsou tak tenká.

Jak správně vybrat velikost podprsenky - otlačená ramínka

Správný výběr košíčků je stejně důležitý jako správný obvod podprsenky

Máte v podprsence občas dvojitá prsa?

Některé ženy, chtějí docílit push-up efektu, a proto často zvolí i o číslo menší košíčky. Ony menší košíčky vám vytvoří sexy dekolt, ale také vám zajistí dvojité prsa, která na pohled nejsou pěkná. Prsa se totiž budou stále nadzvedávat, tudíž budou mít tendenci z podprsenky vylézat. Jestliže, pak zvolíte odvážný výstřih, může se vám stát, že najednou budete majitelka nepěkného poprsí nasoukaného v malé podprsence.

TIP NA ČLÁNEK: Jak vybrat novou podprsenku, padnoucí oblečení a na co si dát pozor?

Menší velikost vám krásnější dekolt nezajistí, ba naopak, může vás dost pozlobit. Když si obléknete například, těsné triko bez výstřihu, půjdou vidět části prsou vylézající z podprsenky. Nebojte se větších košíčků, s mírným push-up efektem. Správně zvolenou velikostí podprsenky budou vaše prsa a váš dekolt neodolatelné.

Košíčky ani přední část podprsenky se nesmí deformovat

Jak už je psáno v tomto článku několikrát, podprsenka na těle musí být příjemná nikoliv obtěžující a proto, je také nutné, aby vám košíčky podprsenky seděly bez krčení, pnutí nebo tahání. Pokud se vám košíček podprsenky krčí i po upravení prsou, pak se jedná nejspíše o velkou velikost a měla byste zvolit menší. Pokud naopak cítíte deformaci u špičky podprsenky, pak byste měly zvolit košíček o číslo větší.

Jak správně vybrat velikost podprsenky - těsná kostice

Kostice jsou také důležité, ovlivňují totiž tvar celého poprsí

Kostice mezi prsy nesmí být volné ani zařezané

Jestliže můžete v přední části mezi prsy vsunout pod podprsenku dva až tři prsty, pak máte nejspíše malý objemový košíček. Jak už jsem psala na začátku, touto metodou odhalíte také špatný obvod podprsenky.

TIP NA ČLÁNEK: Důležité věci, které byste měly vědět dříve, než podstoupíte zvětšení prsou. Budete překvapeni

Kostice vás nesmí omezovat ani tlačit

Kostice slouží k držení tvaru poprsí a měla by kopírovat vaši linii pod prsem po celé její délce. Kostice by měla končit až u podpažní jamky, v případě, že kostice končí jinde, je pravděpodobné, že může způsobovat otlaky a nepříjemné pocity při nošení podprsenky. Pokud máte po sundání kostice pod prsy otlačené, máte pravděpodobně špatnou velikost podprsenky.

Jak vybrat správnou velikost podprsenky

TIP NA ČLÁNEK: Prsa lehce zvětšíte svépomocí, nevěříte? Ukážeme vám 7 exkluzivních tipů, jak na to

Podprsenku vybírejte pečlivě

Velikost podprsenky nedohadujte od oka, ale opravu zkoušejte. Každá žena má jiné křivky, jinak stavěné tělo, a proto každá potřebuje svou vlastní velikost podprsenky. Menší košíčky ani větší obvod vám krásný dekolt nezařídí.

Mezi nejčastěji prodávané velikosti podprsenek patří velikosti 70 – 75 B, C tuto velikost, ale ve skutečnosti nemá tak velké množství žen, jen je brána, jako nejuniverzálnější. Dlouhodobé nošení, ale špatné velikosti podprsenky může způsobit řadu zdravotních problému.

Ty nejčastější naleznete níže

  • Tvar hrudního koše a páteře – nošením špatné velikosti, kdy prsa nejsou správně podpírána, hrudní kosti a žebra vpadají jakoby dovnitř, což může způsobovat pocity infarktových stavů.
  • Mohou se utvořit bulky nebo záněty – špatná velikost také ovlivňuje tvorbu bulek nebo zánětů, tyto problémy především vznikají malou kosticí, která do těla tlačí.
  • Špatné držení těla – Ženy s malými prsy se mnohdy, až nepřirozeně přímí, aby jejich prsa vypadala větší. A naopak ženy s velkými prsy, mají pro svá prsa špatnou podporu, proto se naopak příliš hrbí.
  • Mohou se objevit bolesti – Malá podprsenka dokonce může zařídit, určitou škálu bolestí, například zad, hlavy, šíjových svalů, žeber a mohou se objevovat i častější pocity na zvracení.
Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Osobní zkušenost

Hodnocení 5 hvězd

Správná velikost je pro krásné a zdravé poprsí velmi důležitá. Já osobně nosila špatnou velikost od svých 18 let, nyní jsem také majitelkou správné velikosti podprsenky a můžu říct, že lépe jsem se snad nikdy necítila. Doporučuji každé ženě, aby si po přečtení článku, svou podprsenku opravdu dobře prohlédla, pokud jste našla alespoň jeden otlak, určitě to řešte. 

Vím, ale také, že mnoho žen, už svou správnou velikost znají i mají, ale touží po větším poprsí. Pak vám za sebe a za celý tým BigBreast (BB) doporučuji vyzkoušet produkt na zvětšení poprsí BreastEXTRA. K němu můžete také přidat masáže poprsí a cviky na zvětšení poprsí, které každé ženě pomohou svá prsa zdokonalit.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Správně padnoucí podprsenka je základ každé žena, jinak můžete přijít o přirozenou velikost.
Hodnocení
51star1star1star1star1star