7 úžasných tipů, jak zpevnit povislá prsa jednou provždy

Je nepochybné, že každá žena vypadá krásněji, pokud má přirozeně velká prsa ke své postavě. Neexistuje sice nějaký ideál krásy, který by přesně určoval, jaká velikost prsou je ideální, přesto je jedno jisté – příliš malá prsa znamenají méně ženskosti, a to nejen v očích mužů. Každý muž má sice jinou představu, ovšem jak ukazují průzkumy, hezká prsa umí ocenit každý z nich a většinou u nich bodují spíše ženy s větším dekoltem.

Problém nejsou vždy jen malá prsa. Existuje také velká část žen, kterou spíše trápí problém s povislými prsy.

Malá a povislá prsa jsou si bližší, než si myslíte. Oba problémy totiž můžete vyřešit pomocí podobných doplňků stravy, speciálních technik, cviků nebo případně chirurgickou operací. Právě na možnosti, jak zpevnit povislá prsa, se dnes detailně podíváme. Pokud i vy přemýšlíte o zpevnění prsou, pak pozorně čtěte, protože vám pomůžeme vyřešit celoživotní dilema.

Pozor: povislá prsa mohou být ukazatelem špatného zdravotního stavu

Podstatné při povislých prsou je znát důvod jejich ochabnutí. Povislá prsa se objevují přirozeně s věkem, a to okolo 30. roku života. Samozřejmě je to značně individuální, zatímco u některých žen ochabnou ňadra velmi rychle, jiné mají štěstí a ještě po 40. roce mohou mít opravdu přirozeně pevná prsa. Odborně se povislá prsa označují jako ptóza prsou a mají své přesné klasifikování i pozorovatelné příznaky na ženském těle.

Jsou povislá prsa po kojení nevyhnutelná?

O ptóze prsou můžeme mluvit, pokud pozorujeme charakteristické prověšení bradavky směrem dolů od její přirozené pozice. Nejčastěji je to dáno ztrátou elasticity kůže. Dále se ptóza objevuje ve značné míře u žen, které příliš rychle hubnou – radikální dieta tak není pro vaše tělo prospěšná ani v jednom ohledu. Ňadra mohou být povislá od 1 až 2 cm do více než 10 cm, avšak v takovém případě je určitě dobré navštívit lékaře.

Rozhodně nemusíte podléhat depresím, ptóza prsou je poměrně lehce řešitelná, určitě nejde o doživotní problém. Jestliže se teď za svá prsa stydíte, za rok je můžete hrdě dávat na obdiv, tak jako jsem toho dosáhla já – Beáta Börová…

BreastExtra: prokazatelně zpevní a zvětší vaše prsa

BreasExtra- Prášky na zvětšení poprsíJen těžko byste na trhu hledaly lepší produkt na zpevnění prsou. Doplňky stravy, které si kladou za cíl zvětšit a zpevnit prsa, pravidelně testujeme a není tak náhodou, že právě produkt BreastExtra se dlouhodobě drží na 1. místě našeho srovnání. Jednoznačně totiž přináší nejlepší výsledky. Jeho velkou předností je složení, které je velmi účinné a přitom zcela přírodní, takže nehrozí žádné negativní vedlejší účinky.

BreastExtra zvětší vaše prsa o dvě, ojediněle až o 3 velikosti během 3 až 6 měsíců. Doba je samozřejmě značně individuální a záleží na každé z vás. Mimo to ňadra dostatečně zpevňuje a celkově zkvalitňuje pokožku. Jako bonus určitě celá řada z vás uvítá, že při užívání BreastExtra budou vaše ňadra mnohem citlivější, můžete si tak užít ještě lepší sexuální zážitek při jejich stimulaci. V konečném důsledku zvýší zpevněná prsa i vaše sebevědomí.

Vyzkoušet můžete i další, neméně účinné, produkty na zpevnění prsou. Za zmínku určitě stojí BreastFast nebo Nadrain Forte.

Jak dokonale zpevnit prsa pomocí cviků

Upravené kliky - Dámské cviky na prsaJe to jednodušší, než se vám může na první pohled zdát. Zpevnění prsou za pomoci cviků není žádná věda, své o tom ví desítky našich čtenářek, které už cviky na zvětšení prsou vyzkoušely. Cviky na prsa jsou jedním z nejlepších řešení, jak zpevnit povislá prsa, a to zejména proto, že se jedná o šetrnou a přirozenou metodu. Během cvičení svá prsa nejen razantně zpevníte, ale také zvětšíte. A jako bonus si dokonce vypracujete celou postavu – úžasné, že ano?

Účinek cviků je sám o sobě dobrý, ale pokud chcete dosáhnout extrémně rychlých a dechberoucích výsledků, doporučujeme obě metody kombinovat. Cviky na zpevnění prsou a doplněk stravy BreastExtra jsou tou správnou volbou.

Cviky na povislá prsa jsou finančně nejméně nákladné, cvičit můžete kdykoli a nepotřebujete k tomu žádné nástroje – dokonale si vystačíte s vlastním tělem. Na druhou stranu ale budete potřebovat velkou dávku trpělivosti a disciplíny, protože musíte vytrvat. Vhodné je cvičit pravidelně minimálně 2 měsíce, aby se projevily první prokazatelné změny. Pak uvidíte, že budete nadšeny tím, jak pevná ňadra najednou máte.

Víte, že zpevnit prsa můžete také pomocí masáže? Spojte tak příjemné s užitečným ještě dnes a zapojte do svých postelových hrátek masáž prsou.

Bylinky na zpevnění prsou

Rozhodně nepodceňujte sílu přírody. Bylinky jsou velmi účinné, proč myslíte, že se používají odedávna v přírodním léčitelství a posledních několik let i ve farmacii? Jednou z takových blahodárných bylinek na růst a zpevnění prsou je andělika lékařská, občas se jí také říká andělika čínská.

Často se jí přezdívá ženský ženšen, protože to, co je ženšen pro muže, je právě andělika pro ženy. Mimo to vám pomůže také v období menopauzy, protože pomáhá udržovat rovnováhu mezi ženskými hormony.

Chirurgická operace – Plastická operace prsou

Jako jedna z možností, jak zpevnit povislá prsa, se nabízí i plastická operace. Ovšem pozor, přestože operace s sebou přináší rychlé výsledky, měly byste mít na paměti i možná rizika, která ji bohužel doprovázejí. Osobně si myslíme, že plastická operace prsou má více rizik než výhod, navíc je značně finančně nákladná, její cena se pohybuje od 20 000 do 85 000 Kč, což určitě není zanedbatelná částka.

Alternativou může být zvětšení poprsí pomocí kyseliny hyaluronové, které je hitem současnosti. My však nedoporučujeme ani tuto metodu.

TIP: Padnoucí podprsenka je základ, bez ní se neobejdete

Jak vybrat správnou velikost podprsenkyPodprsenka vám sice nepomůže trvale zpevnit prsa, ale krátkodobě rozhodně ano, a to dost výrazně. Navíc padnoucí podprsenka ňadra i zvětší – a nemusí to být zrovna push-upka. Problémem žen a podprsenek je, že většina si bohužel neumí vybrat tu, která jim opravdu dokonale padne.

Ukazuje se, že špatnou velikost podprsenky nosí až 80 % žen. Tak schválně, kolikrát si během dne svou podprsenku upravujete, a víte, že vám může deformovat prsa do nevzhledné podoby?

Vybrat si dobře padnoucí podprsenku není těžké, stačí dodržovat pár doporučení a můžete si užívat pocitu svobody, kdy podprsenku ucítíte opravdu minimálně.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star