Zvětšení poprsí kyselinou hyaluronovou
 • 100% jistota zvětšení prsou
 • Zvýšení sebevědomí
 • Prsa získají na citlivosti
 • Bohužel spousta nevýhod
 • Zpevňuje poprsí

“Cena cca: od 55 000 Kč”

Vybrat šetrnější alternativu

Dnešní doba už nabízí jiné možnosti zvětšení poprsí než jen pomocí plastické chirurgie. Hitem se stává zákrok pomocí speciálního gelu kyseliny hyaluronové, která zvětší velikost prsou až o dvě velikosti. Zákrok trvá pár desítek minut a na druhý den můžete rovnou do práce.

Plastická operace prsou je pro ženu většinou otázka zdraví, v případě, že její prsa jsou natolik velká, že způsobují bolesti zad nebo deformaci páteře. Takových případů nicméně příliš není. Mnohem častěji se ženy rozhodnou pro zvětšení svého poprsí zejména z psychických důvodů, protože jsou nespokojeni s velikostí svých ňader. Ukazuje se, že nespokojeno se svým poprsím je více než 50 % žen, ovšem zdaleka ne všechny se rozhodnou situaci řešit.

Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Věděli jste, že existuje možnost zvětšení poprsí kyselinou hyaluronovou? Zkrátka a jednoduše pomocí jedné injekce, bez složité operace a většinou levněji než v případě plastické operace.

Dříve za to mohla převážně obava v případě plastických operací, které jsou velmi nešetrné a mohou způsobit zdravotní komplikace – to v případě, kdy není žena zcela zdravotně v pořádku nebo naopak u starších žen, kdy plynulo riziko z narkózy.

Plastická operace je problematická také z pohledu pozdější rekonvalescence, ta může trvat nepřiměřeně dlouho a ne každé ženě je příjemná. V neposlední řadě samozřejmě rozhoduje otázka financí.

V čem spočívá zvětšení poprsí kyselinou hyaluronovou

Jedná se o příjemný kompromis oproti klasické plastické operaci. Kyselina hyaluronová se podává injekcí ve formě gelu, jedná se o přirozenou součást pojiva lidského organismu, nicméně pro případy zvětšení prsou se nepoužívá kyseliny živočišného ani lidského původu. Naopak se uměle vyrábí v biotechnologických laboratořích. Od roku 2008 se můžete setkat s obchodní značkou Macrolane, pod kterou byl přípravek uveden na trh také v České republice.

TIP: Toužíte po nebolestivém a přitom trvalém způsobu zvětšení svých prsou? Pak vyzkoušejte BreastExtra, tento přípravek na zvětšení prsou získal nejlepší hodnocení v našem velkém srovnání.

Podání gelu se provádí v lokální anestezii, výsledkem je zvětšení poprsí o jednu, maximálně dvě velikosti. V případě, že toužíte po ještě větších prsou, pak se chirurgickému zákroku v podobě plastické operace nevyhnete. Obrovskou nevýhodou je, že efekt zvětšení prsou není trvalý.

V lidském těle se totiž nachází enzym, který kyselinu hyaluronovou rozkládá. Postupně se tak vaše velikost prsou ztrácí. Výsledek vydrží průměrně 18 měsíců.

Hodnocení produktu - Výhody Výhody

 • bezbolestný zákrok zvětšení prsou
 • zvětšení poprsí až o 2 velikosti
 • kyselina hyaluronová je pro lidské tělo přirozená
 • zákrok s sebou nenese téměř žádná zdravotní rizika
 • oproti klasické plastické operaci téměř žádná rekonvalescence
 • ňadra jsou přirozenější než v případě implantátů
 • žádné jizvy po zákroku

Hodnocení produktu - Nevýhody Nevýhody

 • efekt zvětšení prsou není trvalý, vydrží jen 18 měsíců
 • nutnost pravidelně injekce opakovat
 • po finanční stránce se nejedná o výhodné řešení
 • v místě vpichu se mohou objevit komplikace
 • gel se může proměnit v nevzhledné hroudy
 • hrozí riziko zánětu a bolesti prsou
 • existuje možnost, že gel se nerozprostře rovnoměrně u obou ňader

Pro koho je zákrok vhodný?

V případě provedení zákroku neexistují téměř žádná omezení. Samozřejmostí je minimální věk 18 let a dobrý zdravotní i psychický stav. Zákrok je tedy vhodný pro všechny ženy, které nejsou spokojeny se svými ňadry.

Nicméně byste neměli podstupovat zvětšení poprsí kyselinu hyaluronovou v případě, že jste těhotné – jednak ňadra v průběhu těhotenství přirozeně povyrostou, ale hlavním důvodem je fakt, že vliv tohoto zákroku na těhotné a kojící pacienty nebyl zcela prokázán.

TIP NA ČLÁNEK: 10 unikátních tipů, jak dosáhnout toho, aby jsi měla stále krásná prsa

Průměrná cena nové metody zvětšení prsou

Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou není levná záležitost. Jeden zákrok průměrně vyjde na 30 000 Kč. Pokud přihlédneme k faktu, že zvětšené poprsí vydrží jen 18 měsíců, jedná se o finančně nákladnou a nevýhodnou metodu.

Klasická plastika prsou sice vyjde zhruba na 55 000 Kč, ale prsa vydrží až 15 let. V takovém případě je klasická plastická chirurgie výhodnější. Existují však i další metody, díky kterým můžete své poprsí zvětšit.

Například doplňky stravy, které garantují trvalé zvětšení prsou. Průběžně všechny tyto přípravky podrobně testuji a recenzuji. Jako vůbec nejlepší se v našem hodnocení ukázal doplněk stravy na zvětšení prsou BreastExtra, který přináší skutečně viditelné výsledky už během prvních 2 měsíců užívání.

Kam se obrátit v případě, že máte zájem o zvětšení svých ňader

Zákrok, při kterém dojde ke zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou, se provádí běžně v mnoha klinikách. Jedná se o rychlou a bezbolestnou operaci v lokální anestezii, po které můžete v podstatě odejít domů. Zákrok nevyžaduje žádnou větší rekonvalescenci.

Důležité je, abyste při výběru kliniky dbali na reference, nejen na cenu. V mnoha případech je lepší si připlatit a být spokojena s výsledkem, než naopak, protože změny potom můžete jen těžko vrátit.

TIP NA ČLÁNEK: Prsa lehce zvětšíte svépomocí, nevěříte? Ukážeme vám 7 exkluzivních tipů, jak na to

Zvětšení prsou kyselinou hyaluronovou video

Pokud vás zajímá, jak takový zákrok pomocí kyseliny hyaluronové probíhá, podívejte se na následující video, které vám objasní několik základních otázek ohledně zákroku. Samotného zákroku se rozhodně nemusíte bát, jak uvidíte na videu, nejedná se o nic strašného.

V porovnání s klasickou plastickou chirurgií, je zákrok nenáročný, rychlejší a daleko bezpečnější. Právě i proto se stává stále více oblíbeným mezi ženami toužícími po větším poprsí.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Srovnávač produktů

TOP produkty
1.
Mám zájem

Recenze

2.
Mám zájem

Recenze

3.
Mám zájem

Recenze

4.
Recenze
5.
Mám zájem

Recenze

Top produkt na zvětšení poprsí za rok 2021
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray