3 tipy, jak na povislá prsa

Problém s poprsím je největším problémem mnoha žen. Nejen, že ženy velmi často řeší právě velikost svých prsou, se kterou nejsou spokojeny, ale dalším problémem jsou povislá prsa. Přitom povislá ňadra nemusí být vždy jen následkem těhotenství a kojení, mnohdy se s nimi mohou setkat i velmi mladé ženy – často ve spojení s velkým úbytkem váhy, například při drastické dietě.

Povislá prsa mohou být i diagnózou chorobného stavu – ptóza prsou, proto je důležité dobře znát důvod jejich ochabnutí. Chcete se zbavit povislých prsou jednou provždy? Podívejte se na naši dlouholetou sbírku metod a tipů na zpevnění a zvětšení prsou.

K ochabnutí poprsí samozřejmě dochází také přirozeně vlivem věku. U některých žen může k této situaci dojít dříve, u jiných zase později, je to značně individuální. Ve většině případů se povislá ňadra objevují u žen ve věku nad 40 let.

Povislá prsa z odborného hlediska – Ptóza prsou

Odborně se povislá ňadra nazývají ptóza prsou. Jedná se o charakteristické prověšení (povolení) bradavky směrem od její normální přirozené pozice. Nejčastěji se objevuje vlivem stárnutí kůže, která ztratí svou elasticitu, případně při úbytku prsní žlázy. V některých případech se také mohou objevit přechodné smíšené stavy. Ptóza prsou je samozřejmě také závislá na hmotnosti prsou.

  • pokles prsou o 1–2 cm se označuje jako mírná ptóza
  • pokles o 2–4 cm už je výrazná ptóza
  • pokles o 4–10 cm je značná ptóza
  • pokles poprsí o více než 10 cm je označováno jako velmi závažná ptóza

Nepodléhejte depresím, povislých prsou se můžete zbavit

Dobrou zprávou pro všechny ženy je, že povislá prsa nemusí nutně znamenat konec sexuálního života a ztrátu sebevědomí. Problém je poměrně lehce řešitelný a existuje několik možností, jak se povislých prsou úspěšně zbavit. Proto není třeba podléhat depresím. Ptóza prsou se totiž může velmi rychle podepsat na vašem psychickém stavu, setkala se s tím většina žen.

TIP: předejděte nežádoucímu povisnutí svých ňader s přípravkem BreasExtra, který přirozeně zpevňuje a zvětšuje vaše ňadra.

Ženy často uvádějí, že vlivem povisnutí ňader se u nich postupem času objevil psychický blok při navazování dalších sexuálních vztahů. Často to způsoboval právě pocit studu a obava z reakce mužského protějšku. Zhruba v 58 % případů dospělo vše až do naprosté sexuální abstinence.

Prevence aneb jak předcházet povislým ňadrům

V první řadě byste se měly zaměřit na výběr podprsenky. Správně padnoucí a pohodlná podprsenka je základ prevence, protože udrží ňadra ve správné poloze a zároveň vám nebude způsobovat pocit nepohodlnosti. Myslete také na pravidlo 9 měsíců – po této době byste měly podprsenku vyměnit za novou, protože ztrácí své původní vlastnosti.

TIP: Podívejte se, jak vybrat správnou velikost podprsenky. Špatnou velikost nosí až 80 % žen.

Víte, že vhodná je také masáž prsou? Masáž pomůže ňadra prokrvit a napomůže správné cirkulaci krve. Můžete ji například zapojit při intimních chvílích s partnerem, čímž spojíte užitečné s příjemným.

Zároveň nezapomínejte na pitný režim, ten je velmi důležitý, protože napomáhá k hydrataci a regeneraci pokožky, vhodné jsou i různé tělové krémy a emulze. Riziko povislých prsou snížíte také tím, že si budete hlídat svou postavu – v případě obezity je riziko mnohonásobně vyšší.

Tipy jak na povislá prsa

Existuje několik možností, jak zpevnit prsa, které budu postupně rozkrývat v mém magazínu. Některé jsou účinnější, jiné o něco méně. Vybrala jsem skutečně takové metody, které jsou ověřeny jednak čtenáři, ale mají i jiné ohlasy a skutečně tak fungují. Především jsem je nejdříve vyzkoušela na sobě a mé dceři. (Kromě plastické operace)

Tip 1: cviky na povislá ňadra

Upravené kliky - Dámské cviky na prsa

Jedním z nejlepších řešení na opětovné zpevnění prsou jsou nepochybně cviky na prsa. Velkým kladem je, že se jedná o přirozenou metodu. Při cvičení však dojde nejen ke zpevnění prsou, ale také k jejímu mírnému zvětšení, což nepochybně ocení většina žen. Cvičení celkově dopomůže k lepšímu vzhledu a prsa vytvaruje.

Důležité je obrnit se trpělivostí a cvičit pravidelně, dokud nedosáhnete požadovaných změn. Osobně už cvičím více než 3 roky a má prsa jsou výrazně pevnější, než když mi bylo 20 let.

TIP: Přečtěte si náš článek Nejúčinnější cviky na zvětšení a zpevnění poprsí, kde se dozvíte vše potřebné včetně praktických ukázek cviků s detailním popisem.

Tip 2: doplněk stravy

BreasExtra- Prášky na zvětšení poprsí

Svá prsa můžete zpevnit také další přirozenou cestou – pomocí přírodních doplňků stravy na zpevnění a zvětšení prsou, jako je například BreastExtra, který jsem osobně vyzkoušela a mohu se za kladné výsledky zaručit.

Tento produkt se v našem testování pravidelně umisťuje na první příčce, jedná se o nejvýkonnější tablety na zvětšení poprsí, které ho dokonale zpevní. Mezi našimi čtenářkami je BreastExtra opravdu oblíbený. První výsledky se dostavují průměrně do dvou měsíců – i když účinnost tablet může být značně individuální.

Avšak naleznete mnoho dalších doplňků stravy na zvětšení prsou, avšak musíte být obezřetní, aby vám produkt více neuškodil a vůbec pomohl. Mezi další oblíbené doplňky stravy patří NadraIN Forte nebo BreastFast. Můj osobní srovnávač produktů na zvětšení prsou, který jsem vytvořila na základě mých testů a zkušeností.

Tip 3: plastická operace

Je výhodná plastická operace prsou?Možností, jak povislá prsa vyřešit, je samozřejmě také plastická operace. Tuto metodu však nedoporučuji, protože představuje zbytečné riziko a je příliš nešetrná. Nehledě na finanční stránku. Plastická operace prsou průměrně vyjde na zhruba 60 000 Kč.

Jedná se tak zároveň o nejdražší možnost, jak se zbavit povislých prsou. Avšak přináší své rychlé, zaručené a mnohdy kvalitní výsledky.

Doporučení na závěr

Jako nejlepší řešení povislých prsou se mi zdá kombinace pravidelného cvičení a doplňku stravy BreastExtra. Cvičení prsa nejen zpevní a zvětší, ale zároveň vytvaruje a příjemně promění celou vaší postavu.

BreastExtra tuto proměnu ještě více podpoří a postará se převážně o růst prsou a jejich celkové zpevnění. V případě, že prsa nechcete zvětšit, doporučujeme pouze cvičení, které ňadra zejména zpevní.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star