7 tipů, jak vytvarovat prsa ke kráse a dokonalosti

Každá žena touží po krásném a dokonalém dekoltu. Nebudu vám lhát, že jsem byla vždycky se svými prsy spokojená. Během života jsem si prošla různými fázemi hubnutí a přibírání. Neustálé výkyvy váhy velmi ovlivnily to, jak moje prsa vypadala.

Protože to nebyla žádná sláva, rozhodla jsem se, že zkusím pár triků na tvarování prsou. Hlavně kvůli mému sebevědomí, které tím utrpělo. Byla jsem velmi překvapena, jak jednoduché tvarování prsou může být. Prozradím vám, jaké tipy mi nejvíce pomohly.

Hubnutí může tvarování prsou velmi ovlivnit

Nezdravé hubnutí může tvarování prsou dost znepříjemnit. Je všeobecně známo, že pokud hubnete, tak ztrácíte tuk rovnoměrně po celé své postavě. Protože tukovou tkáň najdeme i v ňadrech, logicky při shazování váhy bude hubnout i váš dekolt.

Drastické diety, které zaručují velký úbytek váhy za krátký čas, vám tak akorát zajistí prsa, která budou svěšená a na pohled nevzhledná. Proto při formování vaší postavy volte diety, které jsou pomalé a udržitelné po delší čas.

Kolik toho víte o svých ňadrech? Prsa nejsou pouze symbolem sexuality. Přinášíme vám 9 nejzajímavějších faktů o ženských prsou.

7 unikátních tipů, díky kterým bude váš dekolt neodolatelný

Nemusíte hned na operační sál, abyste si zajistila dokonalé poprsí. Bylinky, masáže a cviky. Tím vším můžete efektivně podpořit tvarování prsou. Sama jsem všechny tipy vyzkoušela a musím říct, že mi dost pomohly.

Nejlepší efekt vám zajistí kombinace více doporučení a také jejich pravidelné dodržování. To je hlavním klíčem jak vytvarovat prsa bez skalpelu. Jaké tipy to jsou?

  1. Sportovní aktivity, pomocí kterých lze vytvarovat prsa

Název plaveckého stylu „prsa“ jasně hovoří, proč se tak jmenuje. Ano, tento styl efektivně posiluje prsní svaly. Kromě nich mi také plavání zpevnilo celou moji postavu a vyhladilo celulitidu. Protože mám ráda změnu, občas si zajdu i na aqua aerobic, kterým spálím ještě více kalorií.

Ze začátku se mi na plavecký bazén moc nechtělo, protože jsem se styděla za svoji postavu. Stud jsem ale překonala nákupem krásných plavek, které by bylo škoda nechat ležet ve skříni.

Pokud nevíte, jaké cviky jsou vhodné pro tvarování prsou, nemusíte složitě hledat na internetu. Prozradíme vám nejúčinnější cviky na zvětšení poprsí.

  1. Vhodně zvolená podprsenka

Výběr podprsenky je pro mě za trest. Nikdy mi žádná nesedí. Protože mám plnější dekolt, často mě z mých ňader bolí záda. Rozhodla jsem se, že se přestanu odbývat podprsenkami z řetězců a zajdu si do specializovaného obchodu.

Byla jsem naprosto nadšená. Prodejní asistentka mě změřila a nachystala několik variant. Nevěřila bych, jak vhodně zvolená velikost a tvar podprsenky může ovlivnit krásu dekoltu.

  1. Pravidelné masáže ovlivní tvar vašeho dekoltu

Když se sprchuju, nejsem zvyklá se moc zdržovat. Umyju tělo, vlasy a rychle ven. Na internetu jsem se dočetla o masáži prsou. Odhodila jsem tedy zábrany a při každém sprchování si jemně masíruju svoje ňadra.

Používám různé pomůcky jako žínky, kartáčky a voňavé gely. Určitě to zkuste taky. Já jsem po pár týdnech vypozorovala, že jsou moje prsa více prokrvená a na pohled pevnější.

  1. Hydratace pokožky aneb speciální produkty na tvarování prsou

Nejen tělo zevnitř, ale i pokožka má žízeň. Pitný režim nemám problém dodržovat. Ale pokožku docela šidím. Abych se vyhnula nevzhledné a vrásčité pokožce, zařadila jsem po každé sprše pravidelný hydratační rituál. Natírám se přípravky na tělo. Střídám tělová mléka s masážními oleji. Věděli jste, že drogerie nabízí dokonce speciální přípravky, které obsahují látky na podporu tvarování prsou?

  1. Správné držení těla dokáže divy

Hrb na zádech, nevzhledné břicho, povislá ramena. To vše může způsobit špatné držení těla. Sama jsem si udělala zrcadlový test. Postavila jsem se před ním v celé své kráse, tak jak běžně stojím. Potom jsem se vyrovnala. Vytáhla ramena od uší, zatáhla lopatky a vyrovnala pánev. Nevěřila jsem svým očím, jak moc se mi dekolt změnil. Samozřejmě k dobrému. Často si během dne na svůj obraz v zrcadle vzpomenu a automaticky se vyrovnám.

  1. Doplňky stravy, které podpoří efektivní tvarování prsou

Protože jsem chtěla výše uvedené tipy podpořit ještě zevnitř, poohlédla jsem se po různých doplňcích stravy. Byla jsem opravdu nadšená, kolik různých čajů a pilulek pro podporu růstu a tvarování prsou na trhu existuje. Jen dejte pozor, aby byly kvalitní. Objednávejte je z ověřených e-shopů a také si určitě přečtěte recenze uživatelů. Dejte přednost kvalitě nad kvantitou a svůj výběr neuspěchejte.

  1. Životní styl ovlivňuje vaši psychickou i fyzickou stránku

Jsme to, co pijeme, jíme a jak se chováme. Jakým způsobem přistupujete k sobě a k životu se nekompromisně podepisuje na fyzické i psychické stránce osobnosti. Pokud denně pijete alkohol, kouříte, nespíte a konzumujete převážně nezdravá jídla, věřte, že problémy se zdravím se dostaví velmi rychle. Pokožka bude unavená, dehydratovaná, vrásčitá. Svaly ochabnou a vaše prsa budou uvadat. Správná životospráva je alfou a omegou vašeho zdraví.

Chcete se zbavit přebytečných kil bez hladovění? Řešením může být ketonová dieta. Její výsledky vás mile překvapí.

Doplňky stravy, pomocí kterých lze vytvarovat prsa

Internetové obchody jsou zaplaveny různými produkty, díky nimž lze vytvarovat prsa. Jak se v takové velké nabídce vyznat? Volte takové doplňky, které jsou prvotřídní kvality a kladně hodnocené v recenzích uživatelů.

Nebojte se využít sílu přírody a neuspěchejte váš výběr. Pokud si nejste jisti, zda vámi vybraný doplněk stravy je pro vás vhodný, klidně zkonzultujte svůj výběr s vaším lékařem. Které produkty na podporu tvarování prsou stojí za to vyzkoušet?

BreastExtra

BreasExtra- Prášky na zvětšení poprsíJedná se o jedny z nejvýkonnějších prášků na zvětšení poprsí. Vybrala jsem si ho díky velmi kladným recenzím, které jsou dostupné na internetu. Překvapily mě svým účinkem.

Již po dvou týdnech jsem viděla, že mám prsa pevnější a na pohled hezčí. Velkou výhodou je přírodní složení, které já vždy upřednostňuji. Nevýhodou je to, že se dají zakoupit pouze přes e-shopy. Dejte si proto pozor, odkud prášky objednáváte. Vždy volte oficiální e-shop.

BreastFast

Produkt na zvětšení prsou - Breast FastTento přípravek je vhodný pro ty ženy, které rády volí střední cestu. Pilulky jsou stejně účinné jako BreastExtra, jen je jejich nástup pomalejší. Viditelné výsledky popisuje mnoho žen po zhruba třech týdnech.

Obdobně jako BreastExtra však pomáhá ke stimulaci organismu ženy a to vede k produkci prsní žlázy. To má za následek růst prsou. Výsledky jsou u každé ženy individuální, avšak velmi kladné.

Nadrain Forte

NadraIN forte na zvětšení poprsíPilulky Nadrain Forte u mě skončily na pomyslném třetím místě. To hlavně kvůli tomu, že je doporučeno přípravek užívat 9 měsíců. Možná tento produkt znáte z TV. Dokonce jsem od kamarádky slyšela, že se dá zakoupit v lékárně.

Velkým plusem je jeho přírodní složení. Osobní zkušenost s ním nemám, ale mohu potvrdit jeho výsledky díky zkušenosti mojí sestřenice. Byla s ním velmi spokojená. Popravdě i já jsem si všimla u naší pravidelné kávy, že má bujnější dekolt.

Pravidelná péče o prsa je základ

Krásný dekolt by měl být pýchou každé ženy. Pokud bych vám měla poradit jen jednu věc, bude to ta, že byste si měly pravidelně dopřát alespoň malou chvilku pro sebe. Pečujte o své poprsí. Časem se vám to určitě vrátí.

Díky různým tipům, jak vytvarovat prsa si zajistíte neodolatelný dekolt, který bude vaší chloubou. Musím říct, že díky poctivému a pravidelnému dodržování všech rad jsem znovu získala dekolt, za který se nestydím. Moje sebevědomí je zpátky a já se cítím znovu šťastná.

Věděli jste, že existuje několik tvarů ženských prsou? Přiblížíme vám, jaké to jsou a jak poznat, kterými jste byla obdařena právě vy.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.