Typy ženských prsou: Jaký typ prsou máte vy?

Věděli jste, že existuje několik tvarů ženských prsou? A dokonce, že všechny se nějak nazývají a mají svou jasnou specifikaci, která je vymezuje mezi ostatními. Podívejte se s námi na 9 tvarů a typů ženských prsou a zjistěte, která máte zrovna vy.

Ukážeme vám přehled různých typů prsou a prozradíme, jak s tím můžete něco dělat – zpevnit svá prsa nebo dokonce zvětšit – čtěte dál, tohle vás totiž překvapí. Nebo můžete získat ucelenou sérií našich tajných metod na zvětšení a zpevnění prsou.

Ženy svá ňadra vnímají možná až příliš kriticky

Ňadra jsou pro ženy velmi důležitou součástí těla. Jak totiž už dávno odhalily průzkumy a psychologické studie, ženy svá prsa vnímají jako symbol ženství a nejsou příliš spokojeny s tím, pokud se jim jejich ňadra nelíbí.

Ostatně statistika říká, že více než 50 % žen není se svým poprsím spokojeno – ovšem jen málo z nich se to rozhodne jakkoli řešit. Přitom dnes už existují i šetrné metody, jak zvětšit prsa.

Plastická operace prsou je dnes velmi rozšířená, přesto ale stále skrývá určitá tabu, o kterých se nemluví. Podívejte se na postup plastické operace krok za krokem, my vám nic netajíme.

9 typů ženských prsou: některá možná ještě neznáte

Je samozřejmé, že každá žena má prsa originální a jedinečná, přesto se ale více či méně podobají jednomu z následujících 9 typů. Zároveň samozřejmě platí, že typ prsou se u ženy může během věku měnit – například od mladých a pevných po spíše povislá ňadra starší ženy. Dalším výrazným faktorem, který mění tvar, je těhotenství. Není tajemstvím, že během kojení může dojít ke značné proměně prsou.

Ale pozor, ani kojení nemusí nutně znamenat konec vašich krásných prsou. Naše unikátní tipy a rady vrátí vašim ňadrům jejich přirozenou krásu a pevnost.

1. Přirozeně kulatý a plný tvar

Typy prsou: Prsa plná a kulatáTento tvar mají muži většinou nejraději, stejně tak ženy ho využívají jako tajnou zbraň ve svých dekoltech. Ano, jedná se o ta prsa, která jsou velká a plná. Většinou je mají přirozeně spíše silnější ženy, případně pak i ženy štíhlé, avšak často po plastické operaci.

Jejich zakulacený tvar, symetričnost a malá mezera mezi prsy z nich dělá skutečně na pohled nejhezčí prsa – ženy jsou s nimi většinou spokojeny a nemají tendenci uvažovat o změně.

Přečtěte si také našich 10 důvodů, proč jsou podle nás velká prsa výhodná. Některé důvody jsou skutečně originální, jiné čistě praktické.

2. Plnější, ale dále od sebe

Typy prsou: Prsa plná od sebePrsa jsou plná a větší, ale s poměrně velkým rozestupem od sebe. Nepůsobí tak symetricky, ale jsou stále dost velké. Opět je najdeme spíše u plnějších žen, což není ale vždy podmínkou.

Růst prsou takto od sebe se jen těžko ovlivňuje, mohou částečně pomoci cviky na prsa, díky kterým může dojít k částečnému vytvarování ňader.

3. Prsa lehce vybočující do strany

Typy prsou: Prsa do stranyPodobný případ jako plnější prsa, která jsou dále od sebe. Rozdíl je zejména v tom, že takováto ňadra navíc rostou spíše do strany a viditelně vybočují. Prsa jsou přesto plnější a stejně tak mohou být i velmi pevná.

Svým způsobem takový růst do strany nijak zásadně nevadí a nezpůsobuje ani žádné komplikace. Navíc jsou muži, které tento typ prsou může i vzrušovat více než běžná ňadra.

4. Ňadra ve tvaru kapky

Typy prsou: Prsa do kapkyTvar kapky zřejmě není pro nikoho novinkou a umíme si představit, jak taková ňadra vypadají – dole jsou spíše plná a objemnější, kdežto nahoře štíhlejší a mohou být i částečně povislá.

Právě ňadra do tvaru kapky mají tendenci přecházet se stářím více do povislých prsou, což určitě není nic lákavého pro jakoukoli ženu. Je to dáno právě specifickým tvarem, kdy je více tkáně právě ve spodní části.

Povislá prsa můžete také zpevnit. Přinášíme vám 7 úžasných tipů, jak zpevnit povislá prsa jednou provždy. Mějte také v pokročilejším věku dokonale pevná a vytvarovaná prsa.

5. Atletická ňadra

Typy prsou: Sportovní prsaAtletický typ prsou je velmi pevný, spíše kulatého tvaru. Taková prsa nejsou povislá a jsou velmi pevná, protože jsou vypracované i okolní svaly. Zároveň ale nejsou příliš velká, protože na nich je málo tuku – a ženský ňadra jsou z velké části tvořeny právě tukovou tkání.

Taková prsa můžete vidět u sportovkyň, především u těch, které se věnují atletice – jak napovídá sám název, ale není to podmínkou.

6. Velmi štíhlá prsa

Štíhlá prsa jsou malá, ale pevná. Oproti například malým, a navíc povislým ňadrům. Štíhlá prsa mají spíše ženy, které jsou celkově velmi drobné štíhlé postavy. Celkově na sobě nemají příliš tuku. Právě taková prsa jsou často pro ženy problém a mají z nich dokonce komplexy. Jsou to jedny z prsou, které plastičtí chirurgové nejčastěji řeší.

Možná se to na první pohled nezdá, ale malá prsa mohou mít i svou výhodu. Podívejte se na 10 důvodů, proč je dobré mít malá prsa.

7. Asymetrická prsa

Právě také tento typ prsou nemají ženy zrovna rády a často je řeší plastickou operací – zde nepomůžou ani doplňky stravy na zvětšení prsou.  Problémem totiž je, že jedno prso je viditelně větší než druhé, případně povislejší a podobně. Zkrátka jsou prsa vzájemně nesymetrická. Někdy to příliš vidět nejde, jindy je to bohužel patrné na první pohled.

8. Ňadra ve tvaru zvonu

Typy prsou: Prsa do zvonuTakováto ňadra ve tvaru zvonu jsou typem mezi přirozeně krásným kulatým a plným tvarem, a zároveň s většími rozestupy, někdy mohou být i lehce povislá. Často jsou ale pevnější, jen jejich tvar připomíná spíše zvon, nahoře jsou užší, ale ne tolik jako prsa do tvaru kapky.

Celkově jsou taková ňadra velká a ženy s nimi nemají problémy. Oceňují je také muži, jsou srovnatelná s prvním typem v našem srovnání.

Poznáte, která celebrita má právě prsa ve tvaru zvonu? Prohlédněte si nejhezčí prsa celebrit a podívejte se, jakým poprsím se chlubí právě celebrity.

9. Povislá prsa

Celkově ochablá, a tedy i povislá prsa. Jedná se o další typ prsou, které ženy často řeší právě plastickou operací, protože nejsou s takovými ňadry spokojeny. Pomoci ale mohou i jiné účinné způsoby, jak zpevnit a zvětšit prsa.

Jak zvětšit prsa a ovlivnit tvary prsou?

Jednou z možností, jak mohou ženy výrazně ovlivnit tvar svých prsou, stejně jako velikost, je právě plastická operace. Tu však nedoporučujeme z více důvodů – jednak je zbytečně drahá a navíc riziková. Věděli jste, že průměrná cena plastické operace je 35 až 50 000 Kč? Navíc celková anestezie může být pro řadu žen značně riziková.

Podívejte se, jaká rizika s sebou plastická operace prsou přináší. Kromě toho má i jasné výsledky, ale opravdu je taková operace nutná?

Doplňky stravy na zvětšení prsou

Jak už v našem článku zaznělo, existují i doplňky stravy stimulující růst prsou. Jsou čistě na přírodní bázi, takže i volně prodejné, což nejedna žena ocení. Stimulují právě růst prsou a také mohou docílit jejich zpevnění.

Nevyřeší samozřejmě, pokud se vám nelíbí tvar vašich prsou, ale zvětšit a zpevnit je umí. Například doplněk stravy na prsa BreastExtra ženy hodnotí jako jeden z nejúčinnějších na trhu.

Ukazuje se, že na některé ženy nemusí dobře BreastExtra doplněk stravy zabírat. Ano, každá žena je jiná a výsledek je individuální. Ovšem právě v takovém případě by měl pomoci BreastFast.

Cviky na prsa

Upravené kliky - Dámské cviky na prsaJednou z dalších možností, jak můžete zvětšit svá prsa, ale také je zpevnit, a dokonce i ovlivnit tvary prsou, jsou jednoduché cviky na prsa. Dosáhnete díky nim spíše mírného zvětšení, ale výrazného zpevnění.

Radovat se z výsledků můžete už po měsíci intenzivního cvičení. Velkým bonusem je, že cviky na prsa jsou na rozdíl od plastické operace nebo doplňků stravy zadarmo. A ještě navíc zhubnete, pokud to potřebujete.

Závěr: teď už tvary a typy ženských prsou bezpečně poznáte

Ukázali jsme vám, jaké jsou různé tvary prsou. Věděli jste o těchto 9 typech prsou? Možná jste někdy viděli ňadra, které nejdou zařadit ani do jedné z těchto kategorií, ano, i takové výjimky existují.

Nechceme však ani hodnotit, která ňadra jsou nejhezčí. Velká část žen, přestože ze začátku může být se svými ňadry nespokojena, se postupem času se svým tvarem prsou spokojí, stejně tak i se svou velikostí.

Extra TIP na závěr: přečtěte si Womanizer recenzi, tato unikátní erotická pomůcka vám pomůže dosáhnout intenzivního orgasmu už do 2 minut. Nevěříte? Vyzkoušejte ji ještě dnes, budete překvapeny.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.