Důvody, proč jsou velká prsa výhodná

Prsa a jejich velikost, je pro ženy, ale i pro muže, často žhavým tématem. Velmi často se vedou pře o tom, zda jsou lepší velká prsa či malá prsa. Odpovědět na tuto otázku není jednoduché, velmi záleží na každém jednotlivci. Nicméně je nepochybné, že velikost ňader má přímý vliv na psychickou stránku ženy.

Psychologické studie ukazují, že ženy, které mají menší ňadra, trpí častěji špatnými náladami a mají psychické problémy. Způsobuje to především fakt, že samotné ženy vnímají prsa jako symbol ženství – a čím větším, tím lepší.

Mnoho dívek řeší svá ňadra v pubertě, čekají, zda ještě povyrostou. Právě puberta může být velmi obtížné období, podívejte se, do kdy prsa rostou a jak je podpořit?

Pokud má tedy žena malá prsa, připadá si sama sobě neatraktivní. Právě to se dále promítá nejen do její psychické pohody, ale také do vztahu samotného. Není tak náhoda, že velká část žen, asi 68 %, je podle průzkumů nespokojena s velikostí svých prsou.

Vítěz mezi produkty na zvětšení prsou

Drtivá většina by chtěla prsa větší, ovšem skutečně plastickou operaci či jiný zákrok podstoupí přibližně jen 20 % žen z tohoto celku. Některé naopak vyzkoušejí jinou cestu v podobě doplňků stravy na zvětšení prsou. Nejkritičtější je období do 30–35 let, poté se ženy vyrovnají i s malými ňadry.

Skutečně velká prsa jsou fenomén nejen dnešní doby

Opravdu velká prsa, která vás ohromí na první pohled, jsou fenoménem. Obdivují je především muži, ale samozřejmě i ženy. Na druhou stranu, je mnoho mužů, které příliš velká prsa nepřitahují. Pravdou ovšem je, že jestliže se vaše prsa vymykají běžné velikosti, máte pozornost zaručenou. A určitě jste již zažily situace, které potkávají jen vás, ženy s velkými ňadry. Nikdo jiný je totiž nezná. Přestože jsou velká prsa do jisté míry nekomfortní, vykompenzují toto negativum v mnoha jiných ohledech.

Možná si často říkáte, jak je možné, že ženy s velkými ňadry jsou sexy za každých okolností a v každém oblečení? Je pravdou, že velká prsa dokonale zvýrazní i menší výstřih a vypadají skutečně sexy. Takže zatímco jiné ženy se často snaží velikost svých ňader opticky zvětšit například push-up podprsenkou, vy nemusíte ztrácet čas. Na druhou stranu ale musíte volit vždy správnou velikost podprsenky. Právě to mnoho žen neumí, odhaduje se, že až 8 z 10 žen nosí špatnou velikost podprsenky, patříte k nim i vy?

Velká prsa - Nikdy neujdete pozornosti

Nikdy neujdete pozornosti

Kamkoli přijdete, tam budete velmi rychle středem pozornosti – a to i když po tom zrovna netoužíte. Takovou pozornost, kterou vám věnují především muži, můžete ale lehce využít ve svůj prospěch v mnoha situacích. Přemýšleli jste někdy nad tím, použít svá velká prsa jako zbraň? Co třeba okouzlovat na pracovním pohovoru, u zkoušek ve škole, a tak vůbec v životě? Možná to není nejmorálnější, ale rozhodně nebudete první ani poslední.

Ledacos do výstřihu můžete schovat

Tím neříkáme, že byste měla začít krást. Ale čistě teoreticky, kam nejlépe cokoli schovat? Jasně, že do výstřihu. Ženy s malými ňadry do výstřihu neschovají vůbec nic, ale vy?

Rozhodně nemusíte vycpávat podprsenku vším (ne)možným

Nejsou to jenom scény z různých komedií a historky pro zasmání mezi kamarádkami. Skutečně jsou ženy, které si podprsenku dokáží vycpat i nemožnými předměty, jen aby dosáhly větších prsou.

Mnohdy si toho nikdo nevšimne, jindy se zbytečně dostávají od složité až trapné situace. Tohle naštěstí vy řešit nemusíte. A pokud přece jen ano, co takhle vyzkoušet raději 5 unikátních tipů, díky kterým svá prsa okamžitě zvětšíte?

Při pohybu z vás někteří muži nespustí oči

Ano, zkoušela jste někdy se velkými ňadry běhat? Pokud ano, určitě víte, o čem mluvíme – a dost často taky poznáte, že to vlastně nejde. Ale jsou situace, kdy se pohybům nevyhnete, například jako je tanec na plese. Můžete si být jista, že si s vámi bude chtít zatančit kdekdo, ale jen otázkou, zda se vám u tance bude skutečně dívat do očí. Každopádně sbalit někoho na party, na plese i vesnické tancovačce pro vás nebude nejmenší problém.

Další „výhody“ velkých prsou

  1. Jestli pracujete s penězi a lidé vám za něco platí, můžete zkusit velká ňadra použít jako kasičku. Určitě to bude vítané zpestření.
  2. Pustí vás sednout i přesto, že jste mladá. Dost možná jen proto, aby měli lepší výhled do výstřihu.
  3. Nenoste z nákupu těžké tašky, použijte raději batoh. Dokonale pak vyváží tíhu vašich ňader a vy se zase po dlouhé době budete připadat skvěle.
  4. Pokud se dostanete do nepříjemné situace a bude vás například chtít oloupit více mužů, použijte svá ňadra jako zbraň – jakkoli, ale nejlepší bude je nimi udeřit.
  5. A právě při takové nepříjemné situaci mohou velká ňadra působit jako nárazníková zóna, i jako airbag.
  6. Jestli si zapomenete v zimě rukavice, není nic jednoduššího, zahřát si ruce ve svých ňadrech. Nebo za to můžete vybírat peníze a rovnou je znovu použít jako kasičku.
  7. Určitě to znáte, sedíte na gauči, pojídáte různé drobivé dobroty a najednou je toho více pod vámi. S velkými ňadry se vám to ale nestane. Jen budete mít plný výstřih. Což ale možná někteří muži ocení?

Rozhodli jste se, že chcete velká prsa?

Dnes už takové rozhodnutí nemusí být problém. Zatímco ještě před několika lety byste museli využít některou z plastických operací, která s sebou přináší řadu rizik, dnes to není nutné. Velmi oblíbenou se také stává nová neinvazivní metoda zvětšení prsou vlastním tukem.

Pokud ale nechcete podstoupit takový či podobný zákrok, určitě doporučujeme vyzkoušet různé doplňky stravy. Dnes už doba postoupila natolik, že některé přírodní doplňky stravy dokáží zpevnit a zvětšit vaše ňadra. Mnoho žen nedá dopustit především na přípravek BreastExra, který je nejlepším na trhu.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zvětšení prsou - Vítěz našich testů za rok 2018, 2019, 2020 a 2021
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Velká prsa nejsou vždy pouze o výhodách...
Hodnocení
51star1star1star1star1star