Zvětšení prsou vlastním tukem: trend nebo nová neinvazivní metoda?

Zvětšení prsou vlastním tukem je v poslední době poměrně velký hit, a to hlavně na Západě. Mnoho žen má totiž z velikosti svého poprsí komplexy, připadá jim malé, nevzhledné a ony se kvůli tomu cítí nepřitažlivě i nedůstojně. Zvětšení prsou tak nejčastěji podstupují ženy s malým poprsím, ale určitě to nemusí být pravidlem. Ke změně velikosti svého poprsí se denně rozhodne nespočet žen, existují však i jiné, šetrnější metody.

Vyzkoušejte šetrnější způsoby na zvětšení prsou, které jsou prověřeny tisícovkami žen.

Ženy se často po konzultaci s lékařem rozhodnou, že zvětšení poprsí není to pravé, co potřebují. Komplexy a neúcta k sobě totiž často plynou z celkového životního stylu.  Proto se často stává, že ženy nakonec úplně přehodnotí svůj životní styl a začnou na sobě pracovat fyzickou aktivitou, cvičením. Pomocí cvičení si dokonale zformují postavu a také vytvarují svá ňadra. Operace je často volena až v případě, kdy cvičení a jiné prostředky nepomohou, například v případě povislých prsou.

Zvětšení prsou vlastním tukem

Ve své podstatě se jedná použití tuku většinou z lidských stehen, břicha nebo hýždí. Takový tuk se odebere a vytvoří se z něj implantáty pro zvětšení prsou. Zvětšení prsů z vlastního tuku je metoda pocházející u USA, kde se těší dnes velké oblibě. Rozšířila se však také v Evropě, takže kvůli tomuto typu zvětšení prsou nebudete muset cestovat daleko. Ale pozor, ve většině případů tento zákrok bohužel nehradí pojišťovna.

Přemýšleli jste nad přírodním zvětšením prsou? Doplňky stravy pro ženy  BreastExtra jsou skutečně účinné tablety na zvětšení prsou, a to už během 4 měsíců.

Zvětšení prsou z vlastního tuku je méně invazivní metoda, než například klasická chirurgická operace pomocí syntetických implantátů. Na druhou stranu ale nese i některá omezení, protože pomocí této metody poprsí zvětšíte maximálně jen o jednu velikost. Výsledek je ale i tak překvapivý, protože prsa vypadají skutečně přirozeně, na rozdíl od syntetických implantátů – a to i na dotek.

Obrovskou výhodou je, že při zvětšení poprsí tukem, vám lékař odebere tuk na jiném místě těla a vyplní ňadra. Můžete tak například shodit na břiše a zvětšit prsa, dokonalé, že ano? Navíc je metoda šetrnější než klasické zvětšení prsou, které má výrazná rizika.

Pro koho je zvětšení poprsí vlastním tukem vhodné?

Chirurgické zvětšení prsou tukem je určeno většině žen. Především ale těm, které odmítají klasické řešení zvětšení prsou, tedy syntetické implantáty, které jsou provázeny mnoha problémy. Pro všechny ženy, které mají raději prsa přirozené na pohled i na dotek, což zvětšení prsou tukem dokonale splňuje. Využít tuto metodu ale mohou i ženy, které už mají silikonové implantáty, například pokud potřebují prsa opět zpevnit.

  • Pro ženy, které mají raději bezpečnější zvětšení prsou
  • Pro ty, které upřednostňují přirozený vhled ňader i po zákroku
  • Pro ženy s implantáty, které potřebují prsa ještě zvětšit nebo vytvarovat a zpevnit
  • Pro všechny, které trápí asymetričnost svých prsou

Použití vlastního tuku u žen se syntetickými implantáty má výhodu také v tom, že aplikací tuku do horní části ňadra dojde kromě zvětšení a zpevnění prsou, také k jejich změně vzhledu, prsa budou opět vypadat přirozeně.

Jak zvětšení prsů z vlastního tuku probíhá?

Zvětšení poprsí pomocí plastické operace neboli takzvaná augmentace prsou, je ambulantním zákrokem probíhající v lokální anestezii. Celá operace je podmíněna hlavně tím, abyste měli dostatek tuku k odběru, a to především na hýždích, břichu nebo stehnech – v těchto partiích se tuk nejvíce usazuje. Zároveň jsou ale potřeba dostatečně pevné první svaly, jinak není zaručeno, že zákrok přinese skutečně dobrý výsledek, při slabých prsních svalech hrozí riziko povislých prsou.

Nejprve se odebere tuk, proběhne tedy liposukce. Toto odebrané dostatečné množství tuku je očištěno a speciálně zpracováno, aby nedošlo k jeho vstřebání, a následně připraveno pro aplikaci.

Tuk se aplikuje bodově pomocí kanyly nevznikají tak žádné výrazné jizvy. Stopy po vpichu a odběru tuku pak vymizí během několika týdnů. Následující asi 3 až 4 měsíce se bude tuk v ňadrech stabilizovat, nicméně výsledek je viditelný ihned po zákroku.

Pokud máte i tak strach a chirurgické zákroky vám zkrátka nedělají dobře, bojíte se jich, můžete využít přípravek pro zvětšení prsou BreastFast, přečtěte si naši detailní recenzi.

Výhody zvětšení poprsí vlastním tukem

Ženy si nejčastěji jako hlavní výhodu pochvalují, že zvětšení prsů z vlastního tuku vypadá na první pohled přirozeně, a to dokonce i při detailnějším zkoumání, stejně tak na dotek. Prakticky tak nejde poznat, že byste podstoupila zvětšení prsou – viditelná je skutečně jen změna velikosti poprsí. Další výraznou výhodou tohoto typu zvětší ňader je, že aplikace tuku je v podstatě na doživotí, zatímco třeba silikonové implantáty mají omezenou životnost a musí se vyměnit.

Tajemství doživotního výsledku zvětšení prsů z vlastního tuku je především v tom, jak tělo s tukem následně naloží. Zatímco v případě implantátů může dojít k jejich odmítnutí, v případě vlastního tuku je situace zcela jiná. Aplikovaný tuk se dostane ke kontaktu s okolní tkání a cévami, které ho postupně prorostou a vyživují. Takže se zvětšená ňadra chovají naprosto přirozeně.

Podobným hitem, jako je zvětšení poprsí vlastním tukem, je také zvětšení prsou pomocí kyseliny hyaluronové, podívejte se na výhody a rizika.

Rekonvalescence je rychlá a bez potíží

Právě díky tomu, že metoda zvětšení poprsí vlastním tukem je k tělu velmi šetrná a nepředstavuje pro organismus téměř žádnou zátěž, je i rekonvalescence příjemně rychlá. Kromě bolesti po bodových vpichách nepociťujete téměř žádnou bolest a už po přibližně 6 týdnech vymizí i tyto malé jizvičky. Po samotném zákroku odchází žena rovnou domů, není potřeba žádná pooperační péče.

Následně stačí přibližně 3–4 týdny nosit speciální elastickou pooperační podprsenku, která udržuje ňadra ve správné poloze a chrání je po operaci proti nadměrnému namáhání a podobně.

Zákrok má i svá negativa

Tak jako každý jiný zákrok, i zvětšení poprsí vlastním tukem má určitá negativa. Někoho by možná mohla trápit délka zákroku, která je přibližně dvojnásobná oproti běžné augmentace prsou. Zákrok tedy trvá průměrně 3 hodiny.

Další nevýhodou je, že a štíhlé ženy prakticky nemají šanci tento způsob zvětšení poprsí využít, protože nemají dostatečné množství tuku – případně by byl jeho odběr náročný. V neposlední řadě je samozřejmě cena. Zatímco klasické zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů stojí v průměru 30 000 Kč až 40 000 Kč, metoda zvětšení vlastním tukem je násobně dražší.

Zvětšení prsou tukem jen pro bohaté?

Zatímco dříve bylo i zvětšení prsou pomocí syntetických implantátů běžným ženám často nedostupné a bylo výsadou bohatých a celebrit, dnes je tato metoda naprosto běžná.

V případě převratné technologie zvětšení prsou vlastním tukem je ale situace jiná. Běžně tato operace stojí okolo 90 000 Kč. Máte-li štěstí, můžete se dostat na spodní hranici 60 000 Kč. Na druhou stranu můžete využít i možnosti splátek, díky čemuž je tato metoda o mnoho dostupnější.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray