Jste žena s velkými prsy? Tyto otázky se honí hlavou každému muži

Velká a pevná prsa jsou snem každé ženy. Bohužel, příroda je mocná čarodějka, a proto ženám nadělila různé tvary a velikosti poprsí. Dámy se velmi často trápí jejich rozměrem.

Buď jsou moc malá, nebo naopak. Věděli jste však, že nejen ženy, ale i muži řeší ženské poprsí? Prozradíme vám 15 otázek, které si muži pokládají, když si něco začnou s ženou s velkými prsy.

Chcete podpořit růst svých prsou nebo partnerky? Vyzkoušejte oblíbený a přírodní produkt na zvětšení prsou

Kdy má žena oficiálně velký dekolt?

Máte objem košíčku podprsenky větší než velikost C? Pokud ano, právoplatně patříte mezi ženy s velkými prsy. Takový dekolt je nejen sexy, ale také může způsobit nejeden zdravotní problém.

Jen ženy s velkými prsy ví, co všechno může rozměrný hrudník způsobit. Muži na zdravotní hledisko bujného poprsí nemyslí. Myslí si, že mít velká ňadra je velká výhoda.

Nejste spokojena se svým dekoltem? Přinášíme vám 7 tipů, jak si vytvarovat vaše prsa ke kráse a dokonalosti.

15 otázek, které si pokládají muži, když chodí se ženou s velkými prsy

Mohlo by se zdát, že muži berou ženská prsa jen jako objekt touhy. Jako přitažlivou část vašeho těla a nic víc je o nich nezajímá. Není to úplně pravda. Rádi je využívají k předehře, ale také je zajímá, jaké to je taková ňadra mít. Přinášíme vám 15 nejčastějších otázek, které jsme získali přímo od mužů, kteří někdy randili s ženou s velkými prsy. Na co by se rádi zeptali, kdyby měli více odvahy?

1. Přemýšlela někdy o zmenšení?

Ano, ze začátku je to zábava. Ale pokud je muž s ženou s velkými prsy delší dobu, začne si uvědomovat, co to všechno obnáší. Od bolestivých zad, přes ekzémy pod prsy, až po nemožnost koupit si v běžném obchodě podprsenku. Čím větší, tím se samozřejmě problémy zvětšují.

2. Je na ně hrdá?

Každý jsme rozdílný. Někdo má krásné vlasy, někdo zase uhrančivé oči. Určitě existuje místo i na vašem těle, které máte rádi a na které jste náležitě hrdí. Jsou to u kyprých žen právě prsa? To by zajímalo nejednoho muže, který potkal ženu s velkými prsy.

Nepřehlédněte, těchto 7 tipů, jak vytvarovat prsa ke kráse a dokonalosti

3. Závidí jí ostatní ženy?

To, že na ně civí každý muž se bere jako samozřejmost. Přeci jen jsou ženská prsa pro mnoho z nich afrodiziakem. Ale co dámy? Dívají se ženám s velkými prsy do dekoltu a závidí jim jejich rozměr? Muže zajímá, zda si ženy mezi sebou závidí i takovou věc, jako je rozměr jejich podprsenky.

10 unikátních domácích tipů na zvětšení vašich prsou

4. Kolik asi váží?

Matematika a počty nejsou nic pro ženy. V tom jsou přeborníci naopak muži. A svoje vlohy nenechají spát ani v posteli. Proto při laskání vašich ňader si nejen vychutnávají jejich hebkost, ale také vnímají jejich hmotnost. Hodně mužů by bylo ochotno vám je převážit, aby měli konečně jasno.

5. Musí o svá prsa nějak speciálně pečovat?

Citlivější muže naopak zajímá jiná věc. Když žena vlastní tak velká ňadra, musí se o ně nějakým způsobem starat? Ženy, nestyďte se a všechno mu vyklopte. Třeba definitivně pochopí, že velké poprsí je sice sexy, ale pojí se s ním mnoho starostí.

Zajímáte se o vaše ňadra a rádi byste se o nic dozvěděli více informací? Odhalíme vám 9 nejzajímavějších faktů o ženském poprsí.

6. Může na nich spát?

Dámy s malými prsy můžou spát v podstatě v jakékoliv poloze. Ale co ženy s velkými prsy? Bohužel, spaní na břiše nepřipadá v úvahu. Spaní na zádech taky není moc příjemné. Relativně pohodlné je spaní na boku. Každá preferuje něco jiného, ale jedno je jisté. Než si žena s bujarým poprsím najde tu správnou polohu, občas to trvá i několik probdělých nocí.

7. Je problémové nakupovat oblečení?

Ženy milují nakupování oblečení. To ví každý muž. Ale neházejme všechny dámy do jednoho pytle. Ženy s velkými prsy nakupování oblečení přímo nesnáší. Aby si něco pořídily, musí projít nespočet obchodů a vyzkoušet si stovky kusů. Některé věci dokonce nemohou nosit vůbec. Například propínací knoflíková košile je úplné tabu.

8. Pozná, že se na ně někdo pořád dívá?

Muži jsou tak trochu naivní a myslí si, že obdivuhodné pohledy na velká prsa jde nějak zamaskovat. Zajímá je, jestli žena pozná, že se jí dívají do dekoltu. Odpověď je samozřejmě kladná. Každá žena pozná, že jí někdo obdivuje dekolt a rozhodně takový pohled nijak zamaskovat nejde.

Znáte, těchto 10 věcí, které prsa vypovídají nejen o vašem zdraví

9. Po kom je asi zdědila?

Geny nám předávají typické charakteristické rysy. Dědíme je po našich předcích. Ať už se jedná o barvu očí, nebo hustotu vašich vlasů. A tak logicky muže zajímá, po kom ty vaše velká prsa jsou. Muži jsou schopni projít celou větev vaší generace a tipovat, která žena vám tento dar předala.

10. Za jak dlouho jí takhle vyrostly?

Každý prožívá své hormonální změny jinak a také každému trvá jinou dobu než pominou. Jak ženy, tak i muži prochází řadou vývojových změn. Muži mutují a z malých chlapců se stávají opravdoví muži. Protože milují počty zajímá je, za jak dlouho vám velká prsa narostla. Protože oni přesně ví, za jak dlouho jim vyrostly jejich vousy.

11. Bolí ji záda každý den?

Občas si postěžujete, že vás z vašich velkých prsou bolí páteř, nebo za krkem. Nechcete však být otravná a naříkat si každý den nepřipadá v úvahu. Budete se divit, ale muže zajímá, jaké je to žít s takovým hrudníkem. Jsou bolesti spojené s velkými ňadry na denním pořádku, nebo jen občasné?

12. Jak budou vypadat za 10 let?

Zub času se podepisuje nejen na věcech, ale také na lidech. S přibývajícím věkem můžete na sobě pozorovat více vrásek a také snížení fyzické kondice. Vyjít schody začíná být problém a nějak podezřele vám řídnou vlasy. Může čas ovlivnit i ženská prsa? Samozřejmě že ano, ale jak, to je velmi individuální. Proto nezbývá nic jiného, než se nechat překvapit.

Nejen dekolt, ale i vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Toužíte po dlouhých a hustých vlasech? Seznámíme vás s tipy, jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů.

13. Využívá svého výstřihu k upoutání pozornosti?

Velká prsa mají také mnoho výhod. Daň, kterou jim nositelky platí tím, že trpí zdravotními problémy, si vybírají při flirtování, nebo důležitých jednání. Zkrátka všude tam, kde chtějí zaujmout a být středem pozornosti. Ruku na srdce, kolik už výstřihů zamotalo nejednomu muži hlavu? Alespoň jednou za život každá žena využila své ženské zbraně ke svému prospěchu.

14. Proč se jí sportování nebaví?

Je složité muži vysvětlovat, že běhání, nebo skákání přes švihadlo bolí. Ráda byste se s ním šla proběhnout, ale zkrátka to nejde. Při rychlém pohybu se totiž žena s velkými prsy nevyhne nadměrné zátěži v oblasti hrudníku. Kardio sporty jsou pro takové ženy nekomfortní a mnohdy i bolestivé. Proto je jednodušší říct, že ji sport nebaví.

15. Myslí si, že jsem s ní jen kvůli velkým prsům?

Často si s nimi hrají a dávají jim náležitou pozornost. Vaše velká prsa vychvaluje do nebes, ale na vás jako na ženu dost zapomíná. Občas si muži uvědomují, že to s tou pozorností na vaše velká prsa přehání. Jenže oni si prostě nemůžou pomoct. Nemyslete si, i on si občas říká, zda si nemyslíte, že je s vámi jen kvůli nim. 

Velká prsa nejsou všechno

Muži jsou více zvídaví, než si můžete myslet. Dámy přemýšlí nad tím, kdy založí rodinu a naproti tomu pánové přemýšlí nad nesmrtelností brouka. Občas jsou jejich myšlenkové pochody pro ženy nepochopitelné.

Jedno je však jisté, svým nebojácným pohledem na svět perfektně doplňují ženskou křehkost. Pamatujte, že každá žena je unikát. Buďte na vaše poprsí hrdá. Pokud však potkáte muže, který má oči jen pro vaše poprsí, ale nezajímá ho, co máte uvnitř, vyhněte se mu velkým obloukem.

Sníte o štíhlé postavě, ale nechcete kvůli tomu hladovět? Zkuste ketonovou dietu. Budete překvapeni, jak účinné můžou být.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.