Jak dosáhnout rychlejšího růstu vlasů?

Vlasy jsou nezbytnou součástí vaší osobnosti. Správně zvolený sestřih perfektně podtrhne jedinečnost každého obličeje. Krásné a husté vlasy jsou snem každé ženy.

Bohužel, ne všechny mají to štěstí a jsou se svými vlasy spokojeny. Mnoho z nich investuje nemalé množství finančních prostředků a času, aby docílily dokonalého účesu. Výsledky tohoto úsilí jsou však často neuspokojivé. Prozradíme vám, jak jednoduše podpořit růst vlasů a tím jim zajistit dokonalý vzhled.

Chcete zdravější a VĚTŠÍ prsa, ale nechcete podstoupit plastickou operaci nebo nemáte peníze na rozhazování? Pak vás jistě potěší produkt BreastExtra, který jsem si velmi oblíbila já a moje čtenářky. Získejte pár čísel navíc přírodní cestou.

Jak spolu souvisí vlasy a genetika?

Růst vlasů záleží na mnoha faktorech. Je nutné si však uvědomit, že počet vlasů a jejich rychlost růstu je dána geneticky. Vy sami však můžete ovlivnit mnoho dalších faktorů, které s dokonalým účesem souvisí. Jedná se například o celkové zdraví vašich vlasů, kvalitu a růst vlasů jako takový. To vše je jen ve vašich rukou.

Nemusíte se však bát. Efektivní podpora růstu vlasů není žádná chemie. Budete ale muset být trpěliví. Vlas totiž roste několik let. Proto se výsledky vaší snahy objeví až po delší době.

Věděli jste, že také menopauza může ovlivnit vypadávání vašich vlasů? Doplněk stravy Menox 45 obsahuje přírodní látky, které podpoří vitalitu vašich vlasů. 

Renovix: unikátní doplněk stravy pro krásné vlasy

Renovix – Podpora růstu vlasůHodnocení 5 hvězd

Přírodní aktivní látky v Renovixu napomáhají komplexně pečovat o vlasy, podporují jejich růst a přispívají tak k udržení krásných a zdravých vlasů.

Provexin - Formula pro růst nových vlasů

Provexin – Rychlý růstu vlasůHodnocení 5 hvězd

Provexin je formula pro růst nových vlasů s klinicky prokázanou účinností. Velmi oblíbený urychlovač růstu vlasů s patentovaným složením, který pochází ze Švédska.

5 tipů pro rychlejší růst vlasů

Někdy se vám může zdát, že vlasy vůbec nerostou. Opak je pravdou. Vlasy povyrostou každý den v rozmezí od 0,2 mm až po 0,45 mm. Je však nutné brát v potaz, že každý jsme unikátní a denní přírůstek délky vlasu se u každého člověka liší.

To je dáno především geneticky. Pokud cítíte, že vám vlasy nerostou tak, jak byste si představovali, můžete podpořit jejich růst i vaším přičiněním. Prozradíme vám tipy, jak efektivně dosáhnout rychlejšího růstu vlasů.

Podívejte se na 10 unikátních domácích tipů na zvětšení vašich prsou

 1. Pravidelné zastřihování konečků

Mnoho lidí tvrdí, že pravidelné zastřihování konečků nemá vliv na růst vlasů. Pravdou je, že při pravidelném zastřihování konečků vám váš kadeřník odstraní roztřepený a polámaný konec vlasu. Ten může růst vlasu zpomalovat, protože ho velmi zatěžuje. Výhodou odstranění nezdravých konečků je také to, že už jeho malé zastřihnutí váš účes viditelně oživí. Vaše vlasy budou vypadat zdravěji.

 1. Omezte styling vašich vlasů

Vaše vlasy milují svobodu. Proto je jakýkoliv umělý zásah oslabuje. Pokud je vaším cílem podpora růstu vlasů, rozhodně omezte jejich každodenní styling. Foukání, kulmování, žehlení, lakování a časté barvení. To všechno jsou nepřátelé vašich vlasů. Na lehkou váhu neberte ani každodenní účesy. Celodenní vysoký culík, který vyvíjí nemalý tlak na kořínky vlasů, dokáže napáchat mnoho škody.

 1. Mytí vlasů může být věda

Umývání vlasů patří k vlasové hygieně. Je nepostradatelná, ale nesmí se to s ní přehánět. Vybírejte šampony na růst vlasů, které mají šetrné složení. Vhodné jsou vyživující, nejlépe bez parabenů, SLS a jiných chemických dráždidel. Nezbytným doplňkem k šamponu je kondicionér, který vyživí vlasy do hloubky. Ten však nanášejte pouze do délek vlasů. Jinak byste docílili mastného vzhledu vlasů.

 1. Stres jako spouštěč vypadávání vlasů

Dnešní doba je hektická a tlak se na vás valí ze všech stran. Každodenní stres je téměř nevyhnutelný. Pokud však přesáhne rozumnou míru, může ovlivnit vaše fyzické zdraví. To se velmi často podepíše na vašich vlasech a nehtech. Nenechejte stres, aby vám zničil vaši krásu. Zpomalte a více odpočívejte. Zkuste se více hýbat a také zdravěji jíst. Zařaďte do vaší denní rutiny procházku a odlehčete svoji stravu. Uvidíte, jaké změny se budou dít.

 1. Pomoc přírody aneb babské rady na růst vlasů

Už naše babičky chtěly mít krásné vlasy. Náležitě a s láskou o ně pečovaly. Jelikož dříve nebyla možnost koupit si šampon na růst vlasů, vytvářely si samy různé masky a zábaly. Ty osvědčené se dochovaly dodnes. Domácí masky z vajíček, olivového oleje, či různé odvary z bylinek jako je kopřiva, mohou vrátit vašim vlasům lesk a vitalitu.

14 unikátních potravin na přirozené zvětšení prsou, budete překvapené jak fungují

Vitamíny pro podporu růstu vlasů

Vlasy jsou velmi citlivé na to, jak se stravujete. Jsou doslova zrcadlem vašeho způsobu života. Alkohol, cukrovinky a další nezdravé potraviny ničí vitalitu vašich vlasů. Nedostatek vitamínů a minerálních látek způsobuje jejich lámání a zrychlené vypadávání.

Mezi ty nejdůležitější vitamíny, které je nutné zařadit do jídelníčku pro podporu růstu vlasů, patří železo, zinek, vitamín B a C. Důležitý je i pravidelný pitný režim a zařazení zdravých tuků do vašich jídel.

Trápí vás nejen růst vlasů, ale i obvod vašeho hrudníku? Přirozeně krásné a velké poprsí by chtěla každá žena. Těchto 14 potravin dokáže podpořit přirozený růst vašich prsou. Budete překvapeni, které to jsou.

Renovix: unikátní doplněk stravy pro krásné vlasy

Renovix: unikátní doplněk stravy pro krásné vlasyVitamíny a minerály získáte pro vaše tělo nutričně vyváženými pokrmy. Pokud se neorientujete ve složení v jednotlivých potravinách, můžete využít suplementů stravy. Ty efektivně pokryjí doporučenou dávku konkrétních vitamínů.

Renovix je doplněk stravy, který je výborným pomocníkem k dosáhnutí krásných a zdravých vlasů. Obsahuje celé spektrum vitamínů a přírodních látek, které efektivně podpoří rychlejší růst vlasů. Jaké jsou jeho další přednosti?

 • Jedná se o přírodní přípravek, který obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných extraktů.
 • Jeho unikátní složení bylo vytvořeno tak, aby zajistilo efektivní podporu růstu vlasů.
 • Pyšní se bezkonkurenční prémiovou kvalitou.
 • Přispívá k ochraně buněk před negativním oxidativním stresem.
 • Pomáhá vyživovat vlasy od vlasové pokožky, kořínků, až ke konečkům.
 • Zajišťuje optimální mineralizaci vlasů a tím zajišťuje dostatečný přísun živin pro růst vlasů.

Nejen vlasy jsou korunou vaší krásy. Celkové držení vašeho postoje ovlivňuje váš vzhled víc, než si myslíte. Prozradíme vám tajemství správného držení těla, díky kterému bude vaše postava vizuálně krásnější.

Co vás zajímá

 • Může spánek s mokrou hlavou vlasy poškodit?

Ano, a dokonce velmi. Mokré vlasy jsou velmi křehké, a tudíž se snadněji polámou. Během spánku měníte polohy a vaše vlasy tím dostávají zabrat. Dalším problémem je zachytávání vlasů do povlečení. Proto je vhodné je nepřetěžovat a chodit spát se suchými vlasy.

 • Je pravda, že pravidelnou masáží hlavy můžu podpořit růst vlasů?

Ano, je pravda, že masáž hlavy blahodárně působí na růst vlasů. Nemusíte hned zvedat telefon a rezervovat si místo ve vašem masážním salonu. Stačí pár minut, vhodný olej a vaše prsty. Masáž musí být jemná, bez použití nehtů. Díky ní se pokožka hlavy prokrví a nastartují se tak procesy pro růst vlasů.

 • Dosáhnu díky častému kartáčování vlasů jejich rychlejšího růstu?

Ne, tohle je pouze mýtus. Vlasy by se měly česat střídmě. Přičemž raději méně, než více. Pořiďte si kartáč, který má větší mezery. Při používání hřebene nepospíchejte a vlasy rozčesávejte pomalu a po malých dílech. Často se stává, že se vlasy do kartáčů zamotají a zbytečně se pak vytrhnou.

 • Drogerie a e-shopy nabízí nespočet druhů kosmetiky na vlasy. Jaký zvolit šampón na růst vlasů?

Neexistuje jediný konkrétní tip. Při volbě správného přípravku pro růst vlasů dbejte na to, aby obsahoval pečující složky. Vyhněte se kosmetice, která obsahuje škodlivé chemické látky. Ty vlasy spíše zatěžují, než jim pomáhají. Naštěstí v dnešní době seženete finančně dostupné přírodní šampóny i v běžné drogerii. Nebojte se zeptat obchodních asistentek, které vám velmi rády s výběrem toho pravého poradí.

Lokální péče, která má výsledky

Trh s vlasovými produkty nenabízí jen šampóny na růst vlasů, ale i lokální přípravky na růst vlasů. Jedním takovým je Provexin. Jedná se o zdravotnický prostředek, který byl vyvinut tak, aby byl schopen zabránit genetickému vypadávání vlasů.

Jeho patentované složení dokáže rozpustit nečistoty na pokožce hlavy. Ty mohou bránit růstu vlasů, protože ucpávají tkáně, ze kterých vlas vyrůstá. Aplikace tohoto přípravku na růst vlasů je velmi snadná. Stačí ho dvakrát denně vetřít na postižené místo.

Důležité rady závěrem

Pokud je vaším cílem podpora růstu vlasů připravte se na dlouhou cestu. Dodržujte vyvážený jídelníček, jezte více zeleniny, ovoce a plnohodnotných potravin. Nebojte se zařadit do vašeho vaření zdravé tuky a nezapomínejte na optimální přísun vitamínů a minerálů.

Zkuste různé domácí masky a zábaly, babské rady na růst vlasů jsou často podceňované. Rozhodně si častěji dopřávejte dostatečný spánek a také omezte stres. Uvidíte, že se pozitivní výsledky dostaví velmi brzy.

Dokonalé postavy můžete dosáhnout i vy. Už nemusíte dlouze hledat na internetu jak na to. Pomocí našeho podrobného návodu zhubnete nejen do plavek. Dejte sbohem jednodílným plavkám a vašemu studu jednou provždy.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.