Jak přirozeně zvětšit poprsí? 7 věcí, které ovlivňují jeho velikost

Znáte nějakou ženu, která by někdy za život neřešila svoje prsa? Ať už se jedná o jejich velikost, nebo správný tvar, každá chce mít krásná ňadra. Prsa jsou symbolem přitažlivosti a dekolt bez chybičky je snem každé dámy.

Proto pokud si myslíte, že jste jediná, která není spokojena se svým poprsím, jste na omylu. Už od dávných dob ženy řešily své poprsí a hledaly tipy na zvětšení prsou. Ukážeme vám 7 věcí, které mohou mít vliv na velikost vašeho poprsí.

7 věcí, které mají vliv na velikost poprsí

Tělesné propozice člověka se mění během celého života. Vaše výška v centimetrech se zastaví v určitém bodu, ale například vlasy, svaly a také prsa, mění svůj vzhled a tvar celý život.

Hubnutí a těhotenství jsou jedny z mnoha faktorů, které ovlivňují fyzický stav každé ženy. Jaké další okolnosti mohou ovlivnit to, jak váš dekolt vypadá, nebo bude vypadat? Seznámíme vás se 7 věcmi, které mají zásadní vliv na velikost vašeho poprsí.

1. Podprsenka, kterou nosíte

Podprsenka je první volbou jak přirozeně zvětšit poprsí. Díky ní dostane váš dekolt krásný tvar a vaše prsa drží na místě. Problémem bývá správně zvolená velikost podprsenky. Mnoho žen si kupuje stejnou velikost několik let a neuvědomují si, že i ženské poprsí může měnit svůj tvar.

Proto není nic jednoduššího, než se jednou za rok vydat na nákupy do speciálního obchodu s dámským prádlem, kde vám asistentka ráda s výběrem té správné velikosti pomůže. Věřte, že dobře padnoucí podprsenka dokáže opravdu divy.

Jak vybrat správnou velikost podprsenky

2. Geny a zase ty geny

Jedna z mála věcí, kterou opravdu člověk ovlivnit nemůže, jsou geny a genetické predispozice. Zpětně se podívejte na vaše ženské předky a uvidíte, jakou velikost a tvar můžete v průběhu let předpokládat. Samozřejmě, že velikost poprsí ovlivňuje mnoho dalších faktorů.

Geny jsou pouze odrazovým můstkem. Není váš genetický základ pro vás uspokojivý? Pokud chcete přizpůsobit dekolt vašim představám, existuje nespočetně mnoho možností, jak zvětšit poprsí.

Trápí vás citlivá prsa? Seznámíme vás s nejčastějšími důvody, proč se to děje a navíc poradíme 5 tipů na zmírnění bolesti.

3. Silnější, nebo hubená?

To, že je možné zhubnout, nebo přibrat pouze na určité části těla, je už dávno potvrzený mýtus. Hubnutí, ale také nabírání, probíhá rovnoměrně po celém těle. A tak není divu, že pokud má žena váhu sotva 50 kg, jsou její prsa menších rozměrů.

Logicky pak ženy, které jsou baculatější mají i bujný dekolt. Pozor však na velké výkyvy váhy. Ty mohou elasticitu kůže dámského dekoltu nenávratně poškodit a zdeformovat jejich celkový tvar.

4. Naučte se správné držení těla

,,Nehrb se!“, možná jste také slyšeli tenhle rozkaz od vašich rodičů. Mysleli to s vámi dobře. Špatné držení těla totiž nejen škodí zádům a páteři, ale také celkovému vzhledu postavy. Takzvaná kulatá ramena, která jsou pro dnešní sedavou dobu typická, předchází hrudník a zatlačují poprsí dovnitř.

Proto co nejvíce myslete na to, že se při styku ze židle máte narovnat. Jak na to? Stačí uvolnit ramena, tlačit lopatky jemně směrem dolů a hrudník vystrčit trochu dopředu. Správné držení těla vizuálně zvětší vaše poprsí.

5. Rozbouřené hormony

Od menstruačního cyklu, přes těhotenství, až po kojení. Všechny tyto změny v životě ženy dokážou změnit velikost poprsí. Důvodem je výkyv hladiny ženských hormonů.

Citlivá prsa před menstruací a jejich zvětšování patří do běžných symptomů dobře známého premenstruačního syndromu. Při těhotenství se mléčné žlázy zvětšují a poprsí se daleko více prokrvuje. Proto často dochází k jejich zvětšení až o několik velikostí.

Upravené kliky - Dámské cviky na prsa

6. Trénink a sport

Některé ženy si myslí, že jejich prsa jsou tvořena především mlékovody, mléčnými žlázami a tukovou tkání. To vše opravdu patří do anatomie ženského ňadra, podstatná součást však chybí. Jsou jimi prsní svaly.

Ty se nachází mezi hrudním košem a prsní tkání. Pravidelný trénink a posilování prsních svalů je cestou, jak přirozeně zvětšit poprsí. Prsní svaly se totiž každodenním procvičováním mohou zvětšit a podpořit tak celkovou velikost dekoltu.

7. Věk je jenom číslo?

Stejně jako psychicky, tak i fyzicky prochází žena různými fázemi života. Jako teenager jste určitě neměla stejnou velikost ňader, jakou máte teď. Důvodem je hormon estrogen, který přirozeně klesá s přibývajícím věkem.

Během menopauzy žena prochází hormonální bouří. Prsa ztrácejí svoji hlavní funkci (kojení) a tím se jejich obvod může zmenšit. Důležitá je také elasticita kůže, která s vyšším věkem ztrácí vitalitu.

Jak na zvětšení poprsí: co vás nejvíce zajímá?

1. Jak zvětšit poprsí pomocí přírody? Existují přírodní doplňky stravy?

Výtažky a extrakty z bylinek jsou skvělou volbou při řešení otázky jak přirozeně zvětšit poprsí. Přírodní doplňky stravy obsahují správný poměr bylinných složek a dalších látek, které byly odborníky sestaveny tak, aby byly co nejúčinnější.

A jaké dary přírody nevynechat pro dosažení bujnějšího poprsí? Například semena fenyklu, které obsahují přírodní estrogen, nebo kořen anděliky čínské, která přispívá k rovnováze ženských hormonů.

Rakovina prsu je strašákem každé dospělé ženy. Jak se vyhnout nádoru prsu? Seznámíme vás se 7 jednoduchými tipy na prevenci.

2. Chtěla bych větší prsa. Je jediným řešením plastická operace?

Plastická operace určitě není jediným možným řešením, jak vyřešit trable s velikostí podprsenky. Předtím, než se rozhodnete operaci podstoupit, zkuste jiné varianty na podporu velikosti poprsí.

Přírodní doplňky stravy, pravidelné cvičení, nebo změny v jídelníčku dokážou více, než si myslíte. Také masáže poprsí a jejich pravidelné opečovávání může podpořit prokrvení prsní tkáně a tím celkově zvětšit jejich velikost. Internet je pokladnice nápadů, jistě tam najdete i tipy na zvětšení prsou.

3. Proč musím při cvičení nosit speciální sportovní podprsenku? Je to opravdu nutné?

Hlavní důvodem je ochrana vašeho dekoltu. Při jakémkoliv sportu dochází k velkým nárazům, které mají neblahý vliv na vaziva v poprsí. Narušená elasticita může vést až k trvalému poškození vzhledu a tvaru ňader.

Faktem je i to, že klasická podprsenka s kosticí a vycpávkami je při sportu nepohodlná a často způsobuje oděrky. Správně vybraná sportovní podprsenka zajistí fixaci poprsí a umožňuje bezproblémové provádění jakéhokoliv sportu.

Krásu a velikost prsou můžete ovlivnit

Ňadra se během života ženy neustále mění. Pokud s nimi nejste spokojená, existuje mnoho alternativních způsobů, jak na zvětšení poprsí. Zkoušejte a kombinujte více tipů. Uvidíte, že se výsledky časem dostaví. Jen musíte být trpělivá.

Přírodní a babské rady totiž musíte praktikovat delší čas, aby se do dekoltu promítly. Ráznější a rychlejší variantou je hormonální léčba, nebo plastická operace. Tyto postupy však předem konzultujte s vaším lékařem.

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.