Co jíst na zvětšení poprsí? Tipy na potraviny

Dříve to byly časopisy, nyní jsou to sociální sítě jako je Instagram, které zásadně ovlivňují představu toho, jak by měl ženský hrudník ve skutečnosti vypadat. Samozřejmě, že tak jako v tištěných médiích, tak ani ve světě internetu, nejsou fotky oblíbených influencerů odrazem reality. Velmi často jsou upravené grafikem v editačních programech.

Bohužel, i přes to, že probíhá osvěta, co je a co není na sociálních sítích realita, mnoho žen nadále mediální realitě věří a často se vrhají na operační stůl plastické chirurgie, aby vyřešily svůj problém s malým hrudníkem. Věděli jste ale, že zvětšení poprsí můžete efektivně ovlivnit i jiným způsobem? Třeba vaším jídelníčkem. Prozradíme vám, jaké potraviny jíst, aby byl váš výstřih plnější.

Zvětšení poprsí pomocí plastiky

Plastická operace je často prvním řešením, které si ženy vybaví v souvislosti se zvětšením poprsí. Možná si myslíte, že se jedná o jednoduché a rychlé řešení. To je v podstatě pravda, ale důležité si uvědomit, že s chirurgickým zvětšením poprsí se pojí mnoho možných zdravotních komplikací. Navíc se jedná o finančně nákladné řešení, které si žádá několika týdenní rekonvalescenci.

Potraviny na růst prsou: těchto 5 musíte vyzkoušet

Jenže jednoduché řešení nemusí být jedinou variantou, jak vyřešit nedostačující obvod hrudníku. Existuje mnoho tipů a babských rad, které mohou pomoci se zvětšením poprsí. Neslíbíme vám zvětšení ňader přes noc, ani zvětšení o dvě velikosti. Ale podle průzkumů se ukazuje, že některé potraviny na růst prsou opravdu mohou efektivně podpořit jejich objem.

Jsou to především ty, které obsahují estrogen, jehož hladina v těle má vliv na velikost poprsí. Pozor však na dávkování. Vždy se snažte pečlivě dodržovat doporučenou denní dávku. Velmi vysoké hodnoty estrogenu naopak lékaři spojují s vyšší možností výskytu rakoviny prsu. Některé látky ve zvýšených hodnotách také mohou vyvolat nejrůznější alergie.

Proto je důležité si jídelníček na zvětšení poprsí pečlivě naplánovat a začít s malými krůčky. Jaké potraviny zařadit do vašeho stravovacího plánu a co tedy jíst na zvětšení poprsí?

 1. Ořechy

Jsou malé, ale plné zdravých tuků, bílkovin a také jedné důležité látky. Jedná se o izoflavony, které jsou chemicky podobné estrogenu. Dávejte si však pozor na jejich množství. Ořechy jsou kaloricky objemné, proto stačí pár gramů. A jaké vybrat?

Určitě takové, které nejsou příliš průmyslově zpracované. Tedy nepražené a nesolené. Z odrůd se nejvíce doporučují vlašské ořechy, pistácie, arašídy, mandle, nebo lískové ořechy.

Nestíháte si připravovat zdravé a lehké pokrmy, přesto chcete udělat něco s vaší váhou? Skvělou volbou jsou ketonové diety, které jsou jednoduché na přípravu a i skvěle chutnají, o čemž se se přesvědčily sami.

 1. Semínka

Malá semínka sklízí v poslední době velký úspěch. Dříve se přidávaly pouze do celozrnných výrobků spíše na ozdobu. Dnes je můžeme vidět téměř všude. Posypku ze semínek najdete nejen na potravinách ve zdravé výživě, ale přidávají se například do smoothies, nebo salátů. A to díky obsahu omega-3 mastných kyselin, vláknině a lignanům. Ty poslední působí v organismu jako antioxidant. Proto dejte zelenou lněnému semínku, sezamu, nebo slunečnicovým semínkům.

Rakovina prsu je noční můrou každé ženy. Jak se vyhnout tomuto typu nádoru? Poradíme vám 7 jednoduchých tipů na prevenci.

Zeleni je plná vitamínů a minerálů

 1. Zelená zelenina

To, že je zelenina plná vitamínů a minerálu asi už víte. Ale díky obsaženým látkám, jako jsou už výše zmiňované lignany, pomáhají podpořit bujný dekolt. Konzumace zeleniny, která není průmyslově zpracovaná, by měla být pravidelná. Jen tak bude váš organismus pracovat tak, jak má. Čerstvá zelenina totiž přispívá ke zdravému fungování trávicího ústrojí a dodává potřebné živiny tělu.

Díky zařazení zeleniny do vašeho jídelníčku navíc můžete shodit kila navíc, protože je její kalorická hodnota velmi nízká. Do vašeho stravovacího plánu zařaďte brokolici, kapustu, zelí, špenát a všechny typy listové zeleniny.

 1. Mořské plody

Mořské plody jako například krevety, mušle, nebo také mořské řasy obsahují důležité vitamíny jako vitamín B, dále selen a jód. Navíc jsou mořské plody, především ústřice, označovány za přírodní afrodiziakum.

Takže jejich pojídáním přispíváte nejen ke zdravému fungování organismu, ale také podpoří váš milostný život. Při jejich výběru se zaměřte na kvalitu a vybírejte ty nejčerstvější kusy.

Vše, co potřebujete vědět o PMS syndromu + 5 TIPŮ na zmírnění PMS. Už žádné nesnesitelné bolesti a změny nálad!

 1. Mléčné výrobky

Výrobky z mléka obsahují nejen vápník, ale také chemické látky, podobné lidským hormonům jako je estrogen, nebo prolaktin. Ten druhý se v těle ženy tvoří především během kojení. Mléčné výrobky volte jen té nejvyšší kvality a dávejte si pozor na obsah tuku a případných sladidel.

Zjistěte si, zda nemáte v okolí farmu, která produkuje čerstvé mléčné výrobky. Protože nejvhodnější jsou ty, které prochází nejmenším počtem průmyslových procesů.

14 unikátních potravin na přirozené zvětšení poprsí

Zvětšení poprsí a bylinky

Dobře sestavený stravovací plán vám pomůže podpořit nejen zvětšení poprsí, ale také vaše celkové zdraví. Díky pečlivému plánu se navíc vyhnete dlouhému přemýšlení, co si dnes dáte k obědu a nebudete neustále trpět takzvaným vlčím hladem, při kterém člověk sní doslova na co přijde.

Pokud omezíte průmyslově zpracované potraviny a nahradíte je čerstvou zeleninou a ovocem, vaše tělo vám za to poděkuje odolnější imunitou. Ale potraviny nejsou jedinou možností, jak přírodně podpořit zvětšení poprsí. Také bylinky mohou totiž efektivně pomoci.

Nejčastěji je ženy konzumují v podobě čajů, tinktur, nebo tobolek přírodních doplňků stravy. Jaké bylinky na zvětšení poprsí a celkovou rovnováhu ženského organismus zvolit?

 • Pískavice řecké seno (Fenugreek)
 • Fenykl
 • Andělika čínská (Dong Quai)
 • Serenoa plazivá (Saw palmetto)

Jak dále podpořit zvětšení poprsí?

Zařadila jste do vašeho jídelníčku potraviny na růst prsou a poctivě jste začala pít čaj z bylinek, které jsou určené pro harmonii ženského těla, ale stále si myslíte, že je to málo? Zkuste pravidelně zařadit do vašeho denního režimu masáže poprsí. Jedná se o velmi jednoduchou činnost, která může mít skvělé výsledky.

Masáž provádějte buď během sprchování, nebo během dne s pomocí masážního oleje. Ty spolehlivě pokožku hydratují a díky nim jsou pohyby při masáži příjemnější. Většinou obsahují éterické vonné oleje, a proto je také jejich vůně velmi příjemná a navozuje pocit relaxace.

Léto se blíží a vy se trápíte tím, jak zhubnout do plavek? Ukážeme vám podrobný návod, jak dosáhnout vašeho vysněného cíle na váze.

Zírání mužů na ženská velká poprsí

Co jíst na zvětšení poprsí aneb nejčastější dotazy

 1. Jak vybrat vhodný doplněk stravy na zvětšení poprsí?

Základem vhodného a kvalitního doplňku stravy je jeho složení. Při jeho hledání a nákupu si vyhraňte dostatek času, abyste mohli porovnat více výrobků a mohli si přečíst veškeré potřebné informace. Kvalitní produkty mají vždy jasně označeno, kde byly vyrobené a jaké je jejich konkrétní složení. A to do posledního gramu.

Nezapomínejte si taky přečíst pár informací o firmě, která konkrétní doplněk stravy vyrábí. Jen tak budete mít opravdu jistotu, že se jedná o kvalitní doplňky stravy, které se vyplatí koupit. Za nás můžeme doporučit osvědčené doplňky stravy BreastExtra a BreastFast.

 1. Kde koupit přírodní doplňky stravy určené pro ženy?

Přírodní doplňky stravy můžete koupit na různých místech. Prvním z nich jsou kamenné obchody. Tobolky můžete koupit v drogerii, nebo specializovaných obchodech se zdravou výživou. Další a pohodlnější volbou je objednání přírodních doplňků stravy pro ženy přes internet v některém z e-shopů.

Při výběru si však dejte pozor, abyste nakupovali pouze u prověřených prodejců. Jak to zjistíte? Stačí si přečíst uživatelské recenze, které najdete na internetových fórech a diskuzích.

 1. Slyšela jsem, že mezi potraviny na růst prsou patří i sója. Je to pravda?

Sója a sójové výrobky se často objevují na seznamu vhodných potravin pro zvětšení dekoltu. Ovšem názory na to, zda je sója tolik zdraví prospěšná, jak se dříve myslelo, se různí.

Někteří odborníci tvrdí, že sója a sójové výrobky pomáhají ke snížení hladiny cholesterolu, jiní pro změnu trvají na tom, že konzumace sóji stojí za poruchou štítné žlázy nebo trávicími problémy. Proto vaší konzumaci sóji a výrobků z ní raději konzultujte s vaším lékařem.

Velikost podprsenky závisí na více faktorech

Zvětšení poprsí přírodní cestou vyžaduje trpělivost a čas. Jen tak se můžou dostavit výsledky. Díky tomu, že začnete více konzumovat potraviny na růst prsou a zařadíte do vašeho denního režimu třeba pravidelnou masáž poprsí, se může objem poprsí o něco zvětšit.

Nečekejte však abnormální změny o několik čísel nahoru. Bohužel, velikost vaší podprsenky záleží na více faktorech, jako například dědičných genech nebo věku. Víte, že dle studií, nosí malou velikost podprsenky až 70% žen?

Opt In Image
E-book ZDARMA: 4 TIPY, jak urychlit zvětšení poprsí

 

Protože testuji již několik let možnosti zvětšení prsou, bez plastické operace, vytvořila jsem pro Vás E-book ZDARMA, kde naleznete tipy na k rychlejšímu zvětšení prsou.

"Stačí vyplnit a odeslat jednoduchý formulář a TIPY získáte do 5 minut."

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.